MMowe plotki:) - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 12:05   #4561
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Gio ubawilas mnie ta nietypowa przytulanka haha
a przedszkolem nic sie nie martw
my rodzice bardziej wszystko przezywamy niz dzieci ,znam to z doswiadczenia !

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Kasiu a co tam w tej firmie pakujecie na tej tasmie???bo tak chyba zrozumialam kiedys,ze to robisz

Nie tylko pakowanie ale też ozdabianie - kokardy itp. I nie tylko na taśmie bo to idzie od a do z więc wiele etapów obejmuje
A co? -czekoladki. Exclusive hand-made. Taka wyższa półka
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:25   #4562
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie tylko pakowanie ale też ozdabianie - kokardy itp. I nie tylko na taśmie bo to idzie od a do z więc wiele etapów obejmuje
A co? -czekoladki. Exclusive hand-made. Taka wyższa półka
czekoladki to ja bym ładnie wyglądała, gdybym tam pracowała

Emi, no już od wczoraj czytam podróze guliwera na razie jeszcze muszę prace z informatyki powysyłać, dzisiaj zrobię, mam nadzieję


pazurki robiłam od ręki linerami---najpierw podkładowy lakier, potem kilka kresek tym srebrnym jedna obok drugiej, potem czarne pojedyncze kreski linerem z Inglota szerokości pędzelka (super jest)

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Gio, zrelaksuj się dzisiaj on się na pewno dobrze bawi w przedszkolu a Ty zrób coś dla siebie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:27   #4563
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
czekoladki to ja bym ładnie wyglądała, gdybym tam pracowała
Dokładnie ! Kasiu,jak Ty to robisz że masz świetną figurę przy tych czekoladkach ?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:28   #4564
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no toż ja nie mówię, że zaraz ma tracić głowę i zostawiać żonę i dzieci ja tylko zastanawiam się nad ścieżką jaką podążały jego oczy nie mów, że jak facet żonaty to nie lubi na piękną kobietę popatrzeć

Ishi, z pędzli na pewno będziesz zadowolona, a ja zrobiłam próbę mineralną parę dni temu i odcień był dla mnie fatalny, po raz kolejny się zrażam do szukania

Mam straszne uczulenie/przesuszenie od 2 dni...mam ochotę zdrapać sobie skórę z szyi (pewnie ono nie jest tak straszne, ale ja nie mam skłonności do alergii, więc chyba pierwszy raz coś takiego mam)

pomalowałam pazury na czarno wczoraj no właśnie, Kandulec, gdzie te nudne?
skoro ja lubię patrzeć na ładne kobiety to on pewnie też
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
ja wpadam sie przywitac
koncze gulasz i lece na dwor,do piatku na wyspie slonce ponoc ma byc a ze rzadko jest to trzeba wykoszystac
starszemu ksiazki kupic itd

Ilonka wiesz czytalam wypowiedz Twoja o siostrze i jej spacerze ,ze maluszek na rekach a ona wozek pusty pcha...hahah u mnie bylo tak samo
czapek rzadko nosil jakies
no chyba,ze bardzo zimno bylo i wiatlo
wiec jakos je znosil
kolki do 3-mca tez przeszlam
niestety i rozne kropelki,czasami bylo lepiej ,czasami gorzej
trzeba to przeczekac ,minie z czasem az sie wszystko rozwinie i dojrzeje do pokarmow
mysle ,ze w momencie pokarmow urozmaiconych
a ten pomysl z suszarka tez wykoszystywalam jak Sweet i masaze,polecam dziala i takze usypia

Asia hej
odezwala sie w koncu !!!
prosze sie tu udzielac!

Candy jako gadule Cie oderbalam taka jajcarę ! z pokladem pozytywnej energii

Malina zajrzalas do ksiazek??!!!
pisalas jak ten wzorek rowno zrobilas??bo nie mam teraz czasu szukac a wyszlo Ci tak prosciutko i super

Sweet nic sie nie martw! bedzie oł rajt!
tez tak mysle,ze moglby ten watek czasem byc zamknietym,prywatnym

Kasiu podaj wiec łapkę
moj ost jakos usiadl z seksem na tylku
tzn chce mu sie prawie codziennie,ale byly momenty,ze o niczym innym nie myslal- oooo zgrozo !

milego dnia kochane
wiesz to nic trudnego wystarczy się skrzyknąć czy faktycznie wszystkie tego chcemy i mozna zakładać
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:34   #4565
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Dokładnie ! Kasiu,jak Ty to robisz że masz świetną figurę przy tych czekoladkach ?
Ja tam ze słodyczy lubię żelki haribo, mentosy i landrynki.
Czekoladki mi spowszedniały. W tym roku ani jednej nie tknęłam.
Czasem coś zjem jak np. nadziewane szampanem lecą

A co do figury to nadal chudnę ale to od diety a raczej trzymania się pewnych zasad po jej zastosowaniu.
I dzięki za miłe słowa

Ale pokaże wam jak np. wyglądają te czekolady w załączniku
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:49   #4566
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Kasiu, cudowneeeeeee

a mnie wczoraj Sylwestrowy przywiózł czekoladę taką duuużą "żeby mi się lepiej uczyło", część zjedliśmy od razu, poczęstowałam rodzinkę i już nic nie ma

Milka z całymi orzechami i toffi, 300g, ale pycha mówię Wam, smak jak tofifi, ale nie takie twarde i lepkie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:20   #4567
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja tam ze słodyczy lubię żelki haribo, mentosy i landrynki.
Czekoladki mi spowszedniały. W tym roku ani jednej nie tknęłam.
Czasem coś zjem jak np. nadziewane szampanem lecą

A co do figury to nadal chudnę ale to od diety a raczej trzymania się pewnych zasad po jej zastosowaniu.
I dzięki za miłe słowa

Ale pokaże wam jak np. wyglądają te czekolady w załączniku
o kurka ja w takiej pracy to bym tonę ważyła
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Kasiu, cudowneeeeeee

a mnie wczoraj Sylwestrowy przywiózł czekoladę taką duuużą "żeby mi się lepiej uczyło", część zjedliśmy od razu, poczęstowałam rodzinkę i już nic nie ma

Milka z całymi orzechami i toffi, 300g, ale pycha mówię Wam, smak jak tofifi, ale nie takie twarde i lepkie
ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ja kocham tą czekoladę jest najlepsza całą mogę zjeść w 5 minut
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 13:56   #4568
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Wtam Kawusie pije i przyszlam troszke poplotkowac Poczytalam jakie trudne tematy wczoraj poruszalyscie i lacze sie z Wami bo u mnie od jakiegos czasu tez bez fajerwerkow jacys nerwowi oboje jestesmy, napieta atmosfera brakuje czulosci i spontanicznosci ostatnio

Kasiu czekoladki wygladaja wysmienicie...pasowalaby mi taka teraz do kawki

Kochane pisalam wam ostatnio o kosmetykach Lush i powiem wam ze sa swietne...zrobilam dwa razy maseczke i wszystko mi poznikalo a bylo serio nieciekawie, szampon tez jest fajny i wlosy sie po nim nie przetluszczaja. Mam zamiar wymienic wszystkie kosmetyki pielegnacyjne na Lush
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 15:06   #4569
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: MMowe plotki:)

Dziękuję za miłe słowa dotyczące zdjęć Niestety brak mi czasu na przycztanie tego co napisałyście pod moją nieobecnośc, ale czytałam już o problemach w związkach.. i niestety u mnie też czasem bywa niezbyt miło, choć jesteśmy razem niedługo 3 lata..są dni kiedy nie wychodziłabym z łóżka i tylko się do Niego tuliła, a są takie że najchętniej rozszarpałabym Go.. nawet teraz na wakacjach nie było dnia kiedy by o cos nam nie poszło..ale wierze w to, że to się poprawi. Nie powiem Wasze opowieści mnie lekko wystraszyły...

Ishi piękne widoki, choć niecierpię łazic po górach i bardzo pasujecie do siebie z TŻtem
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 15:23   #4570
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość

Ilonka wiesz czytalam wypowiedz Twoja o siostrze i jej spacerze ,ze maluszek na rekach a ona wozek pusty pcha...hahah u mnie bylo tak samo
czapek rzadko nosil jakies
no chyba,ze bardzo zimno bylo i wiatlo
wiec jakos je znosil
kolki do 3-mca tez przeszlam
niestety i rozne kropelki,czasami bylo lepiej ,czasami gorzej
trzeba to przeczekac ,minie z czasem az sie wszystko rozwinie i dojrzeje do pokarmow
mysle ,ze w momencie pokarmow urozmaiconych
a ten pomysl z suszarka tez wykoszystywalam jak Sweet i masaze,polecam dziala i takze usypia
Musze podpowiedziec siostrze ten pomysl..
W ogole strasznie mi szkoda malego łukaszka bo byl tu 2 m-ce i juz go nie ma i jest tak cicho..tesknie za tym maluchem
JA bym go chciala tutaj zostawic i mowilam do mamy ze go adoptuje sobie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 15:23   #4571
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Kasia,aleeeee te czekoladki A jakiej to firmy,są u nas w PL? Bo może kiedyś jadłam czekoladki made by you Chociaż do nas pewnie nie wysyłają z tamtąd...
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 15:27   #4572
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: MMowe plotki:)

Dzięki dziewczyny za miłe słowa Pędzelków już się nie mogę doczekać.
Ja aktualnie przepuszczam fragmenty swojej pracy mgr przez plagiat.pl, niezłą zabawa hehe
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 15:44   #4573
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Kasia,aleeeee te czekoladki A jakiej to firmy,są u nas w PL? Bo może kiedyś jadłam czekoladki made by you Chociaż do nas pewnie nie wysyłają z tamtąd...
Nie ma tych czekoladek w PL.
Ale są dostępne nie tylko w Irlandii. Ostatnio szły czekoladki nadziewane karmelem i posypane grubą solą - do Kanady bo tam taki sam lubią
Ogólnie mówiąc do wielu krajów są wysyłane. A nazwę mogę podać na pw bo nie chcę aby po nazwie firmy ktoś z pracy mnie tu namierzył
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 16:31   #4574
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

właśnie wróciłam z zakupów do pracy musialam sobie kupić kawkę i herbatę zatankowałam samochód by rano tego nie robić, zaraz zabieram się za depilacje brwi, malowanie pazurów i trzeba ciuchy poprasować

najbardziej jestem ciekawa reakcji szefa bo on jako jedyny z pracy nie widział mnie całe półtora roku a od tego czasu się zmieniłam nieźle schudłam 10 kg z platyno blond i długich włosów zrobiłam się na czarno i w dodatku krótko będą jaja
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 16:40   #4575
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie ma tych czekoladek w PL.
Ale są dostępne nie tylko w Irlandii. Ostatnio szły czekoladki nadziewane karmelem i posypane grubą solą - do Kanady bo tam taki sam lubią
Ogólnie mówiąc do wielu krajów są wysyłane. A nazwę mogę podać na pw bo nie chcę aby po nazwie firmy ktoś z pracy mnie tu namierzył
Napisz na Pw nazwę to może mi ktoś z zagranicy przywiezie albo kupię jak będę

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z zakupów do pracy musialam sobie kupić kawkę i herbatę zatankowałam samochód by rano tego nie robić, zaraz zabieram się za depilacje brwi, malowanie pazurów i trzeba ciuchy poprasować

najbardziej jestem ciekawa reakcji szefa bo on jako jedyny z pracy nie widział mnie całe półtora roku a od tego czasu się zmieniłam nieźle schudłam 10 kg z platyno blond i długich włosów zrobiłam się na czarno i w dodatku krótko będą jaja
Zakocha się chłop

Zrobiłam krem tiramisu -pyyszny Pochwalę się,że sama wymyśliłam przepis tzn zmodyfikowałam kilka innych w jedno Tylko wygląda nieciekawie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 16:51   #4576
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Witam

Jej jak mam mało czasu ostatnio, nie nadążam za wami, mało piszę, ale w przyszłym tygodniu się to zmieni
Odzywam się, żebyście o mnie nie zapomniały.
Pozdrawiam.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 17:06   #4577
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Czesc lasencje
Troche mnie nie było bo goraczkowałam... latem ... nic dodac nic ujac.

Pozniej bede Was nadrabiac ale najpierw pytanie do Maliny- jest paczka? Jak nie ma to przesle Ci kase spowrotem, trudno, moja wina = moja strata...
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 17:17   #4578
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dober wszystkim
Malince gratuluję precyzji - piękny wzorek na pazurasach! Taaak, ten co wrzuciłaś 100 lat temu i pewnie 3x zdążyłaś zmienić - nadrabiam
Swoją drogą, chyba powoli łapię depresję z powodu braku pracy
Dzisiaj mama zasiliła wprawdzie moje konto i mam za co opłacić wrzesień, ale to nie tak miało być. Czuję się totalnie bezużyteczna i zbędna Z tego wszystkiego NIC mi się nie chce, dnie spędzam grając w najgłupszą z możliwych gier na fb, nie mam już nawet sił wysyłać kolejnych CVek, nie chce mi się malować siebie, pazurów... nic. Totalna apatia Warzywieję w domu, spijam kawę za kawą, zapuszczam się...
Aktualnie czekam na odpowiedź z Adecco, jestem po pierwszym etapie rekrutacji na dość fajne stanowisko, ale jak zwykle mam złe przeczucia :/
No i w czwartek jadę do Inowrocławia na kolejną rozmowę - siedziba firmy jest tam, ale praca oczywiście w Poznaniu. Możecie potrzymać kciukensy?
Pilarku, jestem jestem Jakie Ty masz śliczne oczy! Kształtem i oprawą przypominają mi trochę oczka tylkokasi Boskie! I makijaż też mi się bardzo [szczerze] podoba
Emalko Otóż już zdaję relację:
u mnie tak sobie. ByłyNieWiadomoCzyPrzyszły TŻ zabrał mnie nad morze na 4 dni, załączę Wam też jakieś fotki
Na 'urlopie' było naprawdę świetnie, choć nadal nie wiem co dalej z nami będzie, bo ledwo wróciliśmy i znów ciche dni Wygląda na to, że w miarę dobrze dogadujemy się tylko jak jesteśmy blisko siebie. Komunikacja przez internet leży i kwiczy.
Wszystkim, którym rutyna niszczy związki szczerze współczuję. Ja aktualnie próbuję reanimować trupa, angażuję się w coś, co jest patologiczne i zapewne będę tego żałować Ehh.
Aguś mocno. Tak jak większość dziewczyn tutaj, ja też uważam, że jesteś szalenie atrakcyjną kobietą i sama Ci paru rzeczy zazdraszczam Ale rozumiem jak się czujesz - mój (?) TŻ () też jest cichy, spokojny i jedyne co go interesuje, to sport. Właśnie przez to mam na niego znowu focha - bo miało być "staranie się" i odzyskiwanie do siebie zaufania a jest "idę na tv" z jego strony, w momencie, w którym chcę pogadać na jakiś poważny temat A nie zatrzymam go siłą przy kompie, skoro kontakt mamy póki co tylko w takiej formie
Czekoladko, Ishi - śliczne foty i bardzo fajnie wyglądacie z TŻtami I zgadzam się, że podobni jesteście do siebie Ishi, daj znać jak z pracą Ja olałam program plagiat i nie sprawdzałam swojej.
Sweet - świetna fryzurka
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 17:35   #4579
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

a do mnie to juz niic nie napiszesz Marakujko?:P heheh pogniewamy sie:P
wiesz cooo..niepowinnas czuc sie bezuzyteczna.ja wiem ze czlowiek jak nie ma pracy to sie czuje tak ale spokojniee znajdziesz cos..tez dlugo szukalam i bylam bez pracy takze znaam to zbyt dobrze:/

mam sennooooosc ! :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 17:42   #4580
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Biję się w pierś (czy tam ich braki...) - cześć Cukierasku Nie zdążyłam jeszcze nadrobić wszystkiego, to nie wiem co tam u Ciebie nowego/dobrego Ale czytam forum wstecz..
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 17:44   #4581
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
najbardziej jestem ciekawa reakcji szefa bo on jako jedyny z pracy nie widział mnie całe półtora roku a od tego czasu się zmieniłam nieźle schudłam 10 kg z platyno blond i długich włosów zrobiłam się na czarno i w dodatku krótko będą jaja
szef Ci od razu podwyżkę da
Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Pozniej bede Was nadrabiac ale najpierw pytanie do Maliny- jest paczka? Jak nie ma to przesle Ci kase spowrotem, trudno, moja wina = moja strata...
nie ma paczki
a co Ci tam na tej poczcie powiedzieli? szkoda, ze nie wysyłałaś poleconym to by można reklamować a z kasą to ja nie wiem, no w sumie wydałaś ją na te palety, nie Twoja wina, że na poczcie coś pokręcili bardzo mi głupio, że tak wyszło...może pół mi oddasz i będziemy kwita?

hej Ewe

Marakujko, A po co trupa reanimować, jak można świeże mięsko upolować

no masz rację, ze od tamtej pory to z 3 razy paznokcie zmieniałam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 18:03   #4582
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Pilarku, jestem jestem Jakie Ty masz śliczne oczy! Kształtem i oprawą przypominają mi trochę oczka tylkokasi Boskie! I makijaż też mi się bardzo [szczerze] podoba
Emalko Otóż już zdaję relację:
u mnie tak sobie. ByłyNieWiadomoCzyPrzyszły TŻ zabrał mnie nad morze na 4 dni, załączę Wam też jakieś fotki
Na 'urlopie' było naprawdę świetnie, choć nadal nie wiem co dalej z nami będzie, bo ledwo wróciliśmy i znów ciche dni Wygląda na to, że w miarę dobrze dogadujemy się tylko jak jesteśmy blisko siebie. Komunikacja przez internet leży i kwiczy.
Wszystkim, którym rutyna niszczy związki szczerze współczuję. Ja aktualnie próbuję reanimować trupa, angażuję się w coś, co jest patologiczne i zapewne będę tego żałować Ehh.
Aguś mocno. Tak jak większość dziewczyn tutaj, ja też uważam, że jesteś szalenie atrakcyjną kobietą i sama Ci paru rzeczy zazdraszczam Ale rozumiem jak się czujesz - mój (?) TŻ () też jest cichy, spokojny i jedyne co go interesuje, to sport. Właśnie przez to mam na niego znowu focha - bo miało być "staranie się" i odzyskiwanie do siebie zaufania a jest "idę na tv" z jego strony, w momencie, w którym chcę pogadać na jakiś poważny temat A nie zatrzymam go siłą przy kompie, skoro kontakt mamy póki co tylko w takiej formie
Czekoladko, Ishi - śliczne foty i bardzo fajnie wyglądacie z TŻtami I zgadzam się, że podobni jesteście do siebie Ishi, daj znać jak z pracą Ja olałam program plagiat i nie sprawdzałam swojej.
Sweet - świetna fryzurka
Dziękuję pięknie Ach porównanie do Kasi to największy komplement
Kciukasy są
Ależ historie z tym niewiadomoczybyłym

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Marakujko, A po co trupa reanimować, jak można świeże mięsko upolować
Jesteś genialna Malina
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 18:13   #4583
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Marakujko, A po co trupa reanimować, jak można świeże mięsko upolować

no masz rację, ze od tamtej pory to z 3 razy paznokcie zmieniałam
Wiedziałam A ja przytaszczyłam lakiery do domu rodziców, gdzie aktualnie przebywam i jeszcze nie udało mi się zmobilizować do poprawy kondycji pazurów mych...
A trupa reanimuję, bo go kocham. Tak mi się wydaje.
W każdym razie przy żadnym "świeżym" mięsku nie czułam się tak swobodnie jak przy nim. Btw nie czarujmy się, w moim wieku pojęcie męskiego "świeżego" mięcha to oksymoron
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie Ach porównanie do Kasi to największy komplement
Kciukasy są
Ależ historie z tym niewiadomoczybyłym
Dziękuję za kciukasy
Historii zapewne będzie ciąg dalszy...
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 19:09   #4584
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Aa Marakujko, ładną masz tą sukienkę fioletową
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:10   #4585
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Aa Marakujko, ładną masz tą sukienkę fioletową
a jaką krótką


No jak kochasz Marakujku, to sprawa grubsza! powodzenia w reanimacji...może justa-usta pomogą


laski skóra mi schodzi na twarzy, nigdy się niczym tak nie załatwiłam a już chwaliłam, że tak mi pomaga, masakra jakaś
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:17   #4586
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Eh dziewczyny martwie sie o Tz-eta..
Od 12 nie mam z nim kontaktu.. wiem ze mu komorka padala w pracy kolo 11.. i tel. wylaczony..
Prace konczy najpozniej 19 a jest 21 i zero kontaktu..
Ale on sie nie przejmuje.. jak znam go to uslysze ze wrocil do domu i poszedl spac albo cos innego..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:25   #4587
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

ilona, nie panikuj...następna chce mieć faceta na smyczy
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:29   #4588
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ilona, nie panikuj...następna chce mieć faceta na smyczy
Ehh czasem sie zastanawiam dlaczego z nim jestem..
Bo stracilam swoja niezaleznosc..taka jest prawda..Dluugo przed nim bylam sama i sie feminizowalam -jeszcze troche i bym gwozdzie do sciany pobrzybijala sama a teraz jestem uzalezniona owieczka ktora sama sobie walizki nie umie poniesc..
I przed nim czulam sie bardziej kobieco..on nie lubi makijazu on nie lubi tamtego..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:31   #4589
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

przysnelo mi sie...
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:41   #4590
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
przysnelo mi sie...
Tak w srodku dnia?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.