Sklep iHerb.com (USA) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 16:49   #541
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Widzę, że Cię namówiłam na iHerba
Cudne zakupy mam strraszna ochotę i na ten żel (czy nie wysusza?) i na odżywkę Miałam te próbki z Madre Labs były boskie, więc chcę zamówić duże opakowanie za jakiś czas
Oj niestety mnie namówiłaś Już bym chętnie coś zamówiła. Żel niestety ściąga skórę, ale ja używam go tylko wieczorem i zawsze kładę jakiś krem/olej, więc mi to nie przeszkadza. Natomiast świetnie oczyszcza, bez problemu zmywa cały makijaż.

Mała króweczka o imieniu, jeśli chcesz to mogę Ci wysłać trochę tej odżywki, bo ja nigdy chyba jej nie wykończę przy moich krótkich włosach
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 20:03   #542
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Klolcia byłabym bardzo, bardzo wdzięczna a w zamian mogę zaoferować lush fresh farmacy, dream cream i zajrzyj do mojego wątku może wpadnie Ci coś w oko .

Koniec OT, zamawiała któraś z Was kosmetyki desert essence? Na kwc nie mają opinii, na iherb sporo pozytywów. Szczególnie interesuje mnie ta kokosowa odżywka i żel do mycia twarzy z zieloną herbatą.
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 08:17   #543
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość

Koniec OT, zamawiała któraś z Was kosmetyki desert essence? Na kwc nie mają opinii, na iherb sporo pozytywów. Szczególnie interesuje mnie ta kokosowa odżywka i żel do mycia twarzy z zieloną herbatą.
Ja mam kokosową odżywkę. Jest bardzo gęsta, kremowa i wydajna, mocno pachnie i zapach przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. Dobrze nawilża. Ja jestem zadowolona, z pewnością powtórzę zakup
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:03   #544
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Annabell Lee - niestety w iHerbie na wartosci zamowienia wpisuja rzeczywista wartosc towaru (wyjatek stanowia promocje), tak wiec jesli bedziesz miala towary za zalozmy 30 dolarow a zaplacisz 25 z powodu swoich 'rewards' to na paczke nakleja i tak 30, tak wiec UWAZAJCIE z zapedzaniem sie! Ja o maly wlos w ten sposob nie zaplacilam cla. O maly bo teoretycznie powinnam je zaplacic ale ktos cos przeoczyl

Melduje poslusznie, ze w sobote przyszla moja kolejna paczka - po 12 dniach od zamowienia - zle nie jest... A w niej same precjoza:
-Nubian Heritage, Goat's Milk & Chai Lotion, (238 ml)

-NutriBiotic, Skin Cleanser, Sensitive Skin, Fragrance Free, (473 ml)

-Kiss My Face, DO, Liquid Rock Deodorant, Peaceful Patchouli, 3 fl oz (88 ml)

-Giovanni, Smooth as Silk, Deeper Moisture Conditioner, (250 ml)
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...0-ml/6403?at=0
-One with Nature, Dead Sea Mud Soap Bar, 7 oz (200 g)
http://www.iherb.com/One-with-Nature...00-g/5781?at=0
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:08   #545
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
-One with Nature, Dead Sea Mud Soap Bar, 7 oz (200 g)
http://www.iherb.com/One-with-Nature...00-g/5781?at=0
Napisz proszę coś więcej o tym mydle. Miałam ostatnio je wrzucone do koszyka ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam. Ale nadal ostrzę sobie na niego pazurki
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:29   #546
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Muszę Wam powiedzieć, że UWIELBIAM serum z witaminą C z Avalon Organics. Skóra jest po nim taka miła w dotyku i świeża !
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:37   #547
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Zai a wiec tak... Mydlo wyprobowalam juz i do rak, i do buzi, i do wlosow. Zalezalo mi na czyms bardzo oczyszczajacym. Twarz myje fajnie, az jest taka skrzypiaca. Rece jak rece - czymkolwiek je umyje. Mysle ze jak to z mydlami bywa na dluzsza mete wysuszaloby skore. Umylam nawet nim wlosy ale z powodu tego, ze mam je dlugie a woda w kranie jest niemozliwie twarda, na wlosach zgromadzil sie osad i musialam je jeszcze przemyc szamponem. Nie chcialo mi sie bawic w plukanki z octem bo nie znosze tego smrodu (podobno tak usowa sie osad). Zalezalo mi jednak bardziej na czystosci skory glowy bo mialam weazenie, ze szampon mi jej nie domywa i skalp mnie swedzi na drugi dzien. Jestem juz drugi dzien po umyciu i na razie nic nie swedzi.
Reasumujac: mydlo duze, konsystencja maslana a nie chropowata czyli to blotko i sol musza byc drobno zmielone - nie ma mowy o zadnym peelingu ale producent tego nie obiecuje. Mydelko niezle oczyszcza, choc nie pachnie perfumami. Zapach nieciekawy - typowy dla mydla. W celu w jakim go zakupilam spelnia sie znakomicie wiec jest warte zakupu. Jesli natomiast liczysz na blotne spa, kup sobie raczej bloto z morza martwego.
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2011-12-06 o 09:42
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 09:38   #548
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

-NutriBiotic, Skin Cleanser, Sensitive Skin, Fragrance Free, (473 ml)
Czy miałaś już ten żel? Nie wysusza? Masz może porównanie z Avalon Vitamin C?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:03   #549
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Gruby Lui - mozesz mi powiedziec jak dlugie masz wlosy i jak twarda wode w kranie? Probuje ustalic czy te mydla do wlosow i zwykle duzo sie roznia czy nie. Interesuje mnie ta twoja kostka do mycia wlosow. Gromadzi ci sie osad? Plukasz woda z octem?

Klolcia - za rada Hey (gdzie jestes Hey???) tez kupilam ta odzywke Giovanni wreszcie i przylaczam sie do piewczych zachwytow. Z najkrocej trzymanych na wlosach naturalnych odzywek ta jest chyba najlepsza. Chyba, poniewaz uzylam jej dopiero raz, wiec musze to jeszcze potwierdzic. Przelozenie jakosci do ceny genialne! Jesli ktos nie lubi mocnych zapachow trescuwych Aubrey Organics, polubi sie z ta odzywka. Ma subtelny, mily zapach, ktory sie ulatnia z wlosow po jakims czasie.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Kotwika - to moja druga butla Nutri Biotic. Nie mam mu nic do zarzucenia. Mam dosc wrazliwe oczy i mnie nie szczypie, choc juz moja przewrazliwiona przyjaciolke juz troche tak Nie zauwazylam tez zeby jakos szczegolnie wysuszal - moja opinia nie bedzie tu jednsk wymierna z powodu tego, ze po kazdym myciu twarzy MUSZE nalozyc krem lub serum bo msm sucha, problemstyczna skore. Zel ma wedlug mnie dobrze i lagodnie oczyszczac - do nawilzania mam inne kosmetyki. Jakas Japonka pisala, ze uzywa go do mycia ciala i wlosow. Wyprobuje kiedys do wlosow z cuekawosci. Jestem generalnie z niego baaardzo zadowolona.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Avalon wit. C niestety nie mialam, wiec nie porownam. Nutri Biotic to byl moj pierwszy zel do mycia twarzy z iHerbu i chyba przy nim zostane - jest tani i ekonomiczny a do tego delikatny.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 11:01   #550
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Klolcia - za rada Hey (gdzie jestes Hey???) tez kupilam ta odzywke Giovanni wreszcie i przylaczam sie do piewczych zachwytow. Z najkrocej trzymanych na wlosach naturalnych odzywek ta jest chyba najlepsza. Chyba, poniewaz uzylam jej dopiero raz, wiec musze to jeszcze potwierdzic. Przelozenie jakosci do ceny genialne! Jesli ktos nie lubi mocnych zapachow trescuwych Aubrey Organics, polubi sie z ta odzywka. Ma subtelny, mily zapach, ktory sie ulatnia z wlosow po jakims czasie.
Jestem, jestem
Ostatnio tylko podczytuje, ale nic nie kupuje bo dolar taki drogi, że boli mnie kupowanie czego kolwiek...skąpstwo. Ale też nie mam potrzeby kupowania czegokolwiek.
Fajnie, ze odzywka sie spisuje, może i ja sobie ją kupie za jakiś czas...jak dolar stanieje

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Czy miałaś już ten żel? Nie wysusza? Masz może porównanie z Avalon Vitamin C?
Ty kotwilko masz juz ten zel? Jestem ciekawa Twojej opini.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 11:46   #551
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hey kup sobie cos to ci sie humor poprawi Fajnie, ze jestes.

Ja chcialam napisac jeszcze o reszcie kosmetykow, o ktorych nie pisalam:
- balsam Nubian Goats milk & chai - zapach bardzo kobiecy, taki perfumowy (kwiatowo-orientalny) Jak to przy ich balsamach konsystencja gestego masla, trzeba go wiec przelozyc do sloiczka. Dobrze nawilza - fajny do rak i do ciala.
- dezodorant w kulce Kiss My Face z paczuli - maz jest bardzo zadowolony. Ma juz zel do mycia ciala z tej serii i go uwielbia. Jest to jego trzeci naturalny dezodorant i narazie najlepszy. Twierdzi, ze dziala. Zapach mocnego paczuli - bardzo meski :P
- krem do twarzy Avalon z wit.c z tej pomaranczowej serii - na razie mnie nie uczulil ani nie mam wysypu. Konsystencja masla do ciala co mnie bardzo zdziwilo. Kremy na dzien sa zazwyczaj dosc wodniste albo przynajmniej puszyste. Ten jest jsk ubite maslo. Bardzo mi to jednak odpowiada bo twarz mam bardzo sucha. Jesli ktos liczy natomiast na lekki krem na dzien to niech wybierze cos innego. Ja stosuje go na dzien choc jest tak tresciwy jsk moje inne kremy na nos. Zapach piekny - pomaranczy. Jestem bardzo zadowolona! Polecam! Wykonuje na nim mskijaz podkladem mineralnym i wyglada fajnie. Z racji tego, ze jest dosc tresciwy po dwoch godzinach trzeba jedynie przylozyc husteczke do twarzy, zeby zniwelowac swiecenie.
- zel do mycia ciala z kozim mlekiem i nagietkiem - srednio odpowiada mi zapach choc zly nie jest. Liczylam na wiecej nagietka Czy wysusza nie wiem, bo dodaje go tylko do kapieli. Bezposrednio do mycia ciala gabka mam inne zele o fajniejszych zapachach.
To chyba tyle moich wypocin Jesli ktos chce wiedziec wiecej - pytac, pytac, pytac...

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

http://www.iherb.com/Canus-Goat-s-Mi...-ml/28015?at=0Zel do ciala ktory skrytykowalam
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 14:33   #552
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

ja też używam tego kremu z vit.c z Avalon i jak na razie to z niego jestem najbardziej zadowolona. Zużyłam już połowę. Troszkę podrażniał na początku przez zapach- piekły mnie oczy, ale już się wszystko uspokoiło
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 19:53   #553
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Kotwika - to moja druga butla Nutri Biotic. Nie mam mu nic do zarzucenia. Mam dosc wrazliwe oczy i mnie nie szczypie, choc juz moja przewrazliwiona przyjaciolke juz troche tak Nie zauwazylam tez zeby jakos szczegolnie wysuszal - moja opinia nie bedzie tu jednsk wymierna z powodu tego, ze po kazdym myciu twarzy MUSZE nalozyc krem lub serum bo msm sucha, problemstyczna skore. Zel ma wedlug mnie dobrze i lagodnie oczyszczac - do nawilzania mam inne kosmetyki. Jakas Japonka pisala, ze uzywa go do mycia ciala i wlosow. Wyprobuje kiedys do wlosow z cuekawosci. Jestem generalnie z niego baaardzo zadowolona.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Avalon wit. C niestety nie mialam, wiec nie porownam. Nutri Biotic to byl moj pierwszy zel do mycia twarzy z iHerbu i chyba przy nim zostane - jest tani i ekonomiczny a do tego delikatny.
Dzięki za szczegółową opinię
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jestem, jestem
Ostatnio tylko podczytuje, ale nic nie kupuje bo dolar taki drogi, że boli mnie kupowanie czego kolwiek...skąpstwo. Ale też nie mam potrzeby kupowania czegokolwiek.
Fajnie, ze odzywka sie spisuje, może i ja sobie ją kupie za jakiś czas...jak dolar stanieje

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------



Ty kotwilko masz juz ten zel? Jestem ciekawa Twojej opini.
No właśnie nie mam żadnego z tych żeli, bo tak dumam między Avalon wit.C a NutriBiotic o który pytałam.. Chyba łagodniejszy skład ma Avalon, ale nie umiem do końca ocenić, jak myślisz?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:37   #554
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam żadnego z tych żeli, bo tak dumam między Avalon wit.C a NutriBiotic o który pytałam.. Chyba łagodniejszy skład ma Avalon, ale nie umiem do końca ocenić, jak myślisz?
Łagodny pod wzgledem detergentowym - to fakt, tylko musze napisac, ze przeokrutnie mnie podraznił (gęba w kolorze wściekłego różu, jeszcze nigdy czegoś takiego nie miałam), gdy przestawiłam sie z Zoracu na Acnederm. Dlatego tez pytałam o Twoje wrażenia, bo też, o ile dobrze pamiętam z Twoich wpisów, stosujesz coś mocniejszego.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:45   #555
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Na razie jadę na Zoracu bez większych podrażnień

Oby tylko dolar zaczął spadać, bo potrzebuję kilku rzeczy...
Mam nadzieję, że w tym tygodniu przyjdzie moje trzecie zamówienie
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:01   #556
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Zai a wiec tak... Mydlo wyprobowalam juz i do rak, i do buzi, i do wlosow. Zalezalo mi na czyms bardzo oczyszczajacym. Twarz myje fajnie, az jest taka skrzypiaca. Rece jak rece - czymkolwiek je umyje. Mysle ze jak to z mydlami bywa na dluzsza mete wysuszaloby skore. Umylam nawet nim wlosy ale z powodu tego, ze mam je dlugie a woda w kranie jest niemozliwie twarda, na wlosach zgromadzil sie osad i musialam je jeszcze przemyc szamponem. Nie chcialo mi sie bawic w plukanki z octem bo nie znosze tego smrodu (podobno tak usowa sie osad). Zalezalo mi jednak bardziej na czystosci skory glowy bo mialam weazenie, ze szampon mi jej nie domywa i skalp mnie swedzi na drugi dzien. Jestem juz drugi dzien po umyciu i na razie nic nie swedzi.
Reasumujac: mydlo duze, konsystencja maslana a nie chropowata czyli to blotko i sol musza byc drobno zmielone - nie ma mowy o zadnym peelingu ale producent tego nie obiecuje. Mydelko niezle oczyszcza, choc nie pachnie perfumami. Zapach nieciekawy - typowy dla mydla. W celu w jakim go zakupilam spelnia sie znakomicie wiec jest warte zakupu. Jesli natomiast liczysz na blotne spa, kup sobie raczej bloto z morza martwego.
Dziękuję za opinię. Ja szukam mydła, które będzie czyściło i nie przesuszało mojej suchej skóry. Nic więcej od niego nie oczekuje.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 16:39   #557
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Pojawiło się nowe mydło owsiane w gratisach:
http://www.iherb.com/Sappo-Hill-Glyc...-oz/40257?at=0

Myślę, że warto wypróbować, bo 100% organic

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Fajne są też te priobiotyki
http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas...aps/40327?at=0
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 18:58   #558
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Przyszła dziś moja paczka wysłana 20 listopada. Zamówiłam:
krem z 10 % kwasem glikolowym - mam nadzieję, że będzie lepszą wersją glyco a - bez parafiny http://www.iherb.com/Reviva-Labs-10-...42-g/5033?at=0
płynny magnez z wapniem - duża butla - jak zwykle na iherb http://www.iherb.com/Life-Time-Liqui...l-oz/4684?at=0
magnez w proszku w postaci chelatu - podobno dobrze działa na tłustą cerę http://www.iherb.com/Now-Foods-Magne...27-g/1101?at=0
i jako gratis próbkę kremu egipskiego http://www.iherb.com/Special-Egyptia...-ml/37298?at=0
Jak trzeba będzie zdać recenzję z czegoś - proszę pytać
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:47   #559
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Yoko99 bardzo fajne zakupy
Ja też wczoraj dostałam swoją listopadową paczkę

Dziś już zamówiłam parę drobiazgów, bo jest sporo fajnych promocji:
np. blender bottle - za 2$ http://www.iherb.com/Sundesa-Blender...tle/23575?at=0
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 19:34   #560
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Yoko99 bardzo fajne zakupy
Ja też wczoraj dostałam swoją listopadową paczkę

Dziś już zamówiłam parę drobiazgów, bo jest sporo fajnych promocji:
np. blender bottle - za 2$ http://www.iherb.com/Sundesa-Blender...tle/23575?at=0
Blender mi się podoba, ale promocji jakichś powalających nie widzę.
(chodzi mi głównie o kosmetyki, nie jedzenie/picie)
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:40   #561
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

I ja dziś dostałam paczkę wysłaną 22 listopada Po raz trzeci dostarczył inPost
Wzięłam:
Bob's Red Mill, Hot Cereal Whole Grain, Apple, Cinnamon & Grains, 24 oz (680 g)
Jason Natural, Soothing 98% Aloe Vera, Pure Natural Moisturizing Gel, 4 oz (113 g)
Now Foods, Omega-3, 200 Softgels
Now Foods, Zinc Picolinate, 50 mg, 120 Capsules

i za free:
Now Foods, Solutions, Completely Kissable, Lip Balm, Peppermint, .15 oz (4.25 g)

dostałam też długopis
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:33   #562
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

la songerie - wodę w kranie mam zwykłą, bez żadnego filtra. Co do octu nie płuczę nim nic (chodziło o to czy płuczę nim włosy? - bo pierwsze słyszę o takim sposobie). co do szamponu, to jest on bardzo fajny, w ogóle po 3 razach usunął mi resztki łupieżu z którymi się cały czas jeszcze borykałam.

Edytowane przez Gruby_Louie
Czas edycji: 2011-12-10 o 20:38
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 09:42   #563
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

kotwilka - zaciekawiłaś mnie tymi płatkami. Smaczne są?

Też dostałam długopis, bardzo fajny - drewniany

Ja się przymierzam do jakiegoś kremu z filtrem. Co myślicie o tym?
http://www.iherb.com/Alba-Botanica-S...13-g/4423?at=0
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 00:35   #564
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
kotwilka - zaciekawiłaś mnie tymi płatkami. Smaczne są?

Też dostałam długopis, bardzo fajny - drewniany

Ja się przymierzam do jakiegoś kremu z filtrem. Co myślicie o tym?
http://www.iherb.com/Alba-Botanica-S...13-g/4423?at=0
Tez dostalam dlugopis

Co do tego filtra Alba to ja moge powiedziec tylko tyle ze u mnie sie nic nie sprawdzilo z tej firmy do twarzy.Ten filtr tez mialam i nie sprawdzil sie ...no i zapachy produktow tej firmy do twarzy sa zbyt intensywne jak dla mnie.

Ja polecam ten filtr dla wrazliwcow-przebija filtr AO na glowe-konsystencja jak jedwab,bezzapachowy,zyzyl am do ostaniej kropelki i dopiero jak go nie bylo to zaczelam tesknic za tym produktem
http://www.iherb.com/Devita-Solar-Bo...-ml/23022?at=0
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 14:16   #565
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja polecam ten filtr dla wrazliwcow-przebija filtr AO na glowe-konsystencja jak jedwab,bezzapachowy,zyzyl am do ostaniej kropelki i dopiero jak go nie bylo to zaczelam tesknic za tym produktem
http://www.iherb.com/Devita-Solar-Bo...-ml/23022?at=0
CzarnyElf, a bardzo bieli ten filtr Devita i czy twarz się po nim lepi/świeci?
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 14:48   #566
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
kotwilka - zaciekawiłaś mnie tymi płatkami. Smaczne są?
Od razu Ci powiem, że to nie jest owsianka w pełnym tego słowa znaczeniu, to raczej taka kaszka ryżowa jeśli już - najwięcej jest ziaren brązowego ryżu i innych zbóż, płatków owsianych jakoś mało. Mocno daje cynamonem, i tych suszonych jabłek jest dużo. W sumie dość smaczna, choć wolę płatki owsiane.

Cay czas moim faworytem jest muesi z tej firmy.
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-12-12 o 14:49
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 23:16   #567
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Zly, niedobry Czarny Elf! Dodalam kolejny produkt do wish listy. Kiedy mij Live Live sie skonczy, napewno sprobuje ten filtr.

Nastepne zakupy chyba beda spozywcze. Wlozylam juz do koszuka cukierki, zelki i krakersy. Psmietam tez o stevii. Cos jeszcze godnego polecenia?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 00:30   #568
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Gruby_Louie Pokaż wiadomość
CzarnyElf, a bardzo bieli ten filtr Devita i czy twarz się po nim lepi/świeci?
Ja wlasnie go lubie za to ze on wogole nie bieli.Wchlania sie blyskawicznie i do matu.ja mam cere raczej sucha i u mnie nic sie nie swieci.Jest bardzo lekki(nie tlusty) i dobrze nawilza.

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Zly, niedobry Czarny Elf! Dodalam kolejny produkt do wish listy. Kiedy mij Live Live sie skonczy, napewno sprobuje ten filtr.

Nastepne zakupy chyba beda spozywcze. Wlozylam juz do koszuka cukierki, zelki i krakersy. Psmietam tez o stevii. Cos jeszcze godnego polecenia?

Mnie rzadko cos zachwyca ale ten filtr naprawde sie im udal
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 03:46   #569
Fiola86
Raczkowanie
 
Avatar Fiola86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 36
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

No i przeczytałam cały wątek - przepadłam ....
W niedzielę złożyłam pierwsze zamówienie - oczywiście na ecotools. Całe szczęście, że nie zajrzałam tu wcześniej :P

Ubolewam tylko nad faktem, że nie zamówiłam wszystkiego Dolar podskoczył i zabrakło mi troszkę złotówek żeby paczka była tą wymarzoną. Teraz będę ślinić się przy każdej recenzji limitowanego zestawu kabuki ... a na allegro nie mam zamiaru płacić za niego 70zł bo to lekka przeginka
__________________
mój blogspot
Fiola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 09:40   #570
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Fiola86 Pokaż wiadomość
No i przeczytałam cały wątek - przepadłam ....
W niedzielę złożyłam pierwsze zamówienie - oczywiście na ecotools. Całe szczęście, że nie zajrzałam tu wcześniej :P

Ubolewam tylko nad faktem, że nie zamówiłam wszystkiego Dolar podskoczył i zabrakło mi troszkę złotówek żeby paczka była tą wymarzoną. Teraz będę ślinić się przy każdej recenzji limitowanego zestawu kabuki ... a na allegro nie mam zamiaru płacić za niego 70zł bo to lekka przeginka
co z ecotools zamawiałaś?

ja ze swojego zestawu limitowanego do twarzy jestem mega zadowolona
opis i zdjęcia w podpsie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.