Kosmetyki Essence - część XI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 21:30   #1621
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Patrząc na te swatche utwierdzam się w fakcie, że paletka by mi bardzo dobrze i często służyła Za to z tym różem to dziwna sprawa... Wygląda na to, że łatwo będzie nim narobić plam. Ja ostatnio zakochałam się na zabój w różu z Balleriny i już się zastanawiam, gdzie szukać jego następcy - jest boski! Wcześniej go lubiłam, ale chyba nie odkryłam do końca jego potencjału, teraz dosłownie uwielbiam jego wygodę stosowania, idealny kolor i w ogóle och ach ech!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:50   #1622
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Patrząc na te swatche utwierdzam się w fakcie, że paletka by mi bardzo dobrze i często służyła Za to z tym różem to dziwna sprawa... Wygląda na to, że łatwo będzie nim narobić plam. Ja ostatnio zakochałam się na zabój w różu z Balleriny i już się zastanawiam, gdzie szukać jego następcy - jest boski! Wcześniej go lubiłam, ale chyba nie odkryłam do końca jego potencjału, teraz dosłownie uwielbiam jego wygodę stosowania, idealny kolor i w ogóle och ach ech!
Ja też go bardzo lubię, na szczęście w porę to zauważyłam i kupiłam sobie jeden na zapas Ale jak znajdziesz gdzieś odpowiednik to koniecznie daj znać, z chęcią oblookam
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 22:12   #1623
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

a moze odpowiednikiem jest roz w musie z maybelline? http://malowajka.blogspot.com/2011/0...sh-roz-do.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...systencji.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 22:31   #1624
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
No właśnie to jedyna opcja, jaka mi przychodzi do głowy i znając życie właśnie ten róż kupię, kiedy już ten z Essence mi się skończy (ale chyba jestem dopiero w połowie opakowania, więc nie jest źle )
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 05:03   #1625
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mnie też się spodobał ten róż z Balleriny, miałam nawet zrobić zapas. Pomyślałam jednak, że w razie czego kupię sobie róż w kremie z Inglota

Poza tym, mam trochę problemy z nakładaniem kosmetyków w musie, chyba go zużyję jakoś w tak zwanym międzyczasie, ale pozostanę wierna swojemu RtP

Paletka z wamiprzej kolekcji
Zapewne pigmentacja będzie tragiczna, po zakupie paletki z I love Berlin obiecałam sobie, że nie kupię już żadnego cienia z Essence. Jednak kusi mnie trochę olive garden, szukałam odpowiednika w Catrice i niestety się nie doszukałam.
Któraś z was miała na blogu zdjęcia paletki I love Berlin, z której pozbyła się tych okropnych cieni i wstawiła swoje własne. Chyba zrobię tak samo, zresztą nie ukrywam, że kupiłam ją tylko ze względu na opakowanie
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 08:45   #1626
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja wam zazdroszczę kosmetyków kupionych w czasach nim ja poznałam essence Np rozświetlacz z Returnt to..
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:23   #1627
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
No właśnie to jedyna opcja, jaka mi przychodzi do głowy i znając życie właśnie ten róż kupię, kiedy już ten z Essence mi się skończy (ale chyba jestem dopiero w połowie opakowania, więc nie jest źle )
Tylko, że on nie jest w musie a w kremie. Mam go i też lubię, ale właśnie ta musowa konsystencja Ballerinkowa mi się podoba. Dodatkowo ten z Maybelline ma drobinki (malutkie bardzo, ale ma), a Baleron nie i własnie wolę bezdrobinkowe.
Ten z Maybelline jest też świetny, bardzo go lubię używać, ale moim zdaniem jest zupełnie inny od tego z Balleriny. Niemniej jednak polecam zapolować (szczególnie jak jest na niego promocja )
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Mnie też się spodobał ten róż z Balleriny, miałam nawet zrobić zapas. Pomyślałam jednak, że w razie czego kupię sobie róż w kremie z Inglota
No na szczęście teraz róży w kremie jest troszkę do wyboru, ja preferuję takie czy też w musie właśnie bardziej od tych w kamieniu. Dużo dobrego się naczytałam o tych różach w kremie Inglota i mam już taki na swojej liście zakupów od dłuższego czasu.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 09:30   #1628
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Patrząc na te swatche utwierdzam się w fakcie, że paletka by mi bardzo dobrze i często służyła Za to z tym różem to dziwna sprawa... Wygląda na to, że łatwo będzie nim narobić plam. Ja ostatnio zakochałam się na zabój w różu z Balleriny i już się zastanawiam, gdzie szukać jego następcy - jest boski! Wcześniej go lubiłam, ale chyba nie odkryłam do końca jego potencjału, teraz dosłownie uwielbiam jego wygodę stosowania, idealny kolor i w ogóle och ach ech!
u mnie jest chyba z 7 tych rozy w koszyczku wyprzedazowym po 11 zlotych
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:38   #1629
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja w ogóle musze kupić JAKIŚ róż, bo mam JEDEN. Wyobrażacie to sobie ?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:42   #1630
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja w ogóle musze kupić JAKIŚ róż, bo mam JEDEN. Wyobrażacie to sobie ?
ja mam 3 i bronzer i 2 i brozner to essence
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:12   #1631
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja w ogóle musze kupić JAKIŚ róż, bo mam JEDEN. Wyobrażacie to sobie ?
ja też mam tylko jeden i szczerze zaczyna mnie to irytować
muszę rozejrzeć się za jakimś nowym, polecacie coś?

/mam róż wibo, który swoją drogą bardzo lubię i jest dobrej jakości/
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 10:16   #1632
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
ja też mam tylko jeden i szczerze zaczyna mnie to irytować
muszę rozejrzeć się za jakimś nowym, polecacie coś?

/mam róż wibo, który swoją drogą bardzo lubię i jest dobrej jakości/
ja wlasnie jeden tez mam z wibo i go strasznie lubie
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:28   #1633
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
ja za to przy mojej tendencji do kupienia czegokolwiek z każdej pojawiającej się limitki mam nieużywany puder z Eclipse, paletkę cieni z Mettalics i kredkę z Metalisc i biało czarną kredke z Black and White...

AOH kupiłam przypadkiem jak jeszcze w ogóle o essence nei słyszałam :d tak samo jak mój ukochany róż z Summer of Love
Ja uwielbiam paletki z Metallics, zwłaszcza tę zieloną. Z kolei czarno-białej kredki z B&W używam prawie za każdym razem jak się maluję, tej białej części do zaznaczenia wewnętrznego kącika.

A róż z SoL to także mój ulubiony tego typu kosmetyk.

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Któraś z was miała na blogu zdjęcia paletki I love Berlin, z której pozbyła się tych okropnych cieni i wstawiła swoje własne. Chyba zrobię tak samo, zresztą nie ukrywam, że kupiłam ją tylko ze względu na opakowanie
To byłam ja. http://lusterko-em.blogspot.com/2011...na-palete.html

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
ja też mam tylko jeden i szczerze zaczyna mnie to irytować
muszę rozejrzeć się za jakimś nowym, polecacie coś?/
Ja zastanawiam się nad różami Catrice, tymi dwukolorowymi, pięknie wyglądają.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:37   #1634
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość


Ja zastanawiam się nad różami Catrice, tymi dwukolorowymi, pięknie wyglądają.
wlasnie ja tez sie na nie czaje
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:48   #1635
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad różami Catrice, tymi dwukolorowymi, pięknie wyglądają.
Ładne, to prawda..
muszę się im dokładniej przyjrzeć.
Ale już koniec offtopu
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:52   #1636
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Tylko, że on nie jest w musie a w kremie. Mam go i też lubię, ale właśnie ta musowa konsystencja Ballerinkowa mi się podoba. Dodatkowo ten z Maybelline ma drobinki (malutkie bardzo, ale ma), a Baleron nie i własnie wolę bezdrobinkowe.
Ten z Maybelline jest też świetny, bardzo go lubię używać, ale moim zdaniem jest zupełnie inny od tego z Balleriny. Niemniej jednak polecam zapolować (szczególnie jak jest na niego promocja )

No na szczęście teraz róży w kremie jest troszkę do wyboru, ja preferuję takie czy też w musie właśnie bardziej od tych w kamieniu. Dużo dobrego się naczytałam o tych różach w kremie Inglota i mam już taki na swojej liście zakupów od dłuższego czasu.
Aha, to chyba i tak nie zmienia faktu, że chętnie bym go wypróbowała Choć jak już skończy mi się Ballerina, to przeglądnę też ofertę Inglota - szczerze powiedziawszy wstyd, ale nie mam od nich żadnego kosmetyku O.o

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja w ogóle musze kupić JAKIŚ róż, bo mam JEDEN. Wyobrażacie to sobie ?
Ja też zawsze mam jeden róż, jeden bronzer, jeden rozświetlacz, jeden podkład... nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało :P
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:57   #1637
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja też mam wibo, ale muszę poszukać jeszcze jakiegoś w nieco inym kolorze, bo ten choć dobrałąm świetnie i wyglądam świeżutko, to mi się nudzi
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:59   #1638
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
W listopadzie Essence planuje wyprzedaż takich LE jak You Rock, Metallics, 50’s girls reloaded, Denim Wanted czy Black&White
W Douglasach nadal będzie dostępne I Love


Właśnie, Essence planuje... A N się nie sugeruje essencowymi wytycznymi... Już prędzej moze w D? Któraś z Was pisała, że w swoim D znalazła takie rzeczy jak np. róż z limitki Ethno Couture (która była już daaawno temuuu, zanim jeszcze Essence zawitało do daglasów ). A wyprzedaże essencowe zgodnie z wytycznymi Essence (wtedy gdy wchodziły wiosenne nowości) robiły niektóre drogerie niesieciowe, prawda?

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Tylko, że on nie jest w musie a w kremie. Mam go i też lubię, ale właśnie ta musowa konsystencja Ballerinkowa mi się podoba. Dodatkowo ten z Maybelline ma drobinki (malutkie bardzo, ale ma), a Baleron nie i własnie wolę bezdrobinkowe.
Ten z Maybelline jest też świetny, bardzo go lubię używać, ale moim zdaniem jest zupełnie inny od tego z Balleriny. Niemniej jednak polecam zapolować (szczególnie jak jest na niego promocja )

No na szczęście teraz róży w kremie jest troszkę do wyboru, ja preferuję takie czy też w musie właśnie bardziej od tych w kamieniu. Dużo dobrego się naczytałam o tych różach w kremie Inglota i mam już taki na swojej liście zakupów od dłuższego czasu.
A ja się tu nie zgodzę Że róż z Balleriny jest w musie Moim zdaniem jest właśnie w kremie Tak jak ten z Maybelline - choć Essence opisuje swój jako "blush souffle" - czyli nie mousse (mus), nie cream (krem) a jeszcze coś pomiędzy Ja bym go określiła jako puszysty krem, coś jak bita śmietana? Bo ten z Maybelline to bardziej masłowatą konsystencję ma wg mnie...
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja w ogóle musze kupić JAKIŚ róż, bo mam JEDEN. Wyobrażacie to sobie ?
Nieee... Chociaż jeszcze rok temu miałam "tylko" 2... Ale odkąd zaczęłam podczytywać ten wątek na wizażu moja kolekcja róży się rozrosła szybko, więc nie bój się, Twój samotny różyk wkrótce zyska towarzystwo i przestanie być samotny I najlepsze jest to, że sama się nie zorientujesz kiedy to się stanie Że pewnego dnia obudzisz się z tuzinem róży i nie będziesz wiedziała, którego użyć
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 11:07   #1639
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

ja powiem szczarze trochę boję się liczyć ile czego mam ale większości używam, to jakaś wymówka
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 11:16   #1640
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A ja się tu nie zgodzę Że róż z Balleriny jest w musie Moim zdaniem jest właśnie w kremie Tak jak ten z Maybelline - choć Essence opisuje swój jako "blush souffle" - czyli nie mousse (mus), nie cream (krem) a jeszcze coś pomiędzy Ja bym go określiła jako puszysty krem, coś jak bita śmietana? Bo ten z Maybelline to bardziej masłowatą konsystencję ma wg mnie...
No w porównaniu do podkładu w musie np np. z Maybelline jest inny, ale kremem na pewno nie jest jest właśnie taki puszysty, mięciutki (EDIT: z Bakusiem mi się skojarzyło, ale to też nie to aaaa, ale ze mnie matołek jest :P ) i jak się nałoży na skórę to się robi pudrowy. Więcej mu do musu, niż do kremu A ten z Maybelline, no w sumie porównanie do masełka jest niezłe, ale takiego z lodówki co jak się położy na niego palec to się rozpuszcza od ciepła No i po nałożeniu na skórę jest nadal kremowy.
Jakie porównania i opisy profesjonalne brawa dla mnie ahaha


A jeszcze co do różu z Maybelline, to na pewno jest dużo bardziej wydajny od tego z Balleriny. Mam go dziś na sobie i wystarczyło praktycznie tylko lekko przejechać palcem po powierzchni żeby mieć wystarczającą ilość kosmetyku na policzek, a jak mniej obficie się nakłada to na dwa (moja wersja ) I mimo używania od jakiegoś już czasu zużycie mam minimalne. Mam wrażenie, że ten Essence'owy ubywa znacznie szybciej.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-11-02 o 11:23
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 11:26   #1641
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No w porównaniu do podkładu w musie np np. z Maybelline jest inny, ale kremem na pewno nie jest jest właśnie taki puszysty, mięciutki (EDIT: z Bakusiem mi się skojarzyło, ale to też nie to aaaa, ale ze mnie matołek jest :P ) i jak się nałoży na skórę to się robi pudrowy. Więcej mu do musu, niż do kremu A ten z Maybelline, no w sumie porównanie do masełka jest niezłe, ale takiego z lodówki co jak się położy na niego palec to się rozpuszcza od ciepła No i po nałożeniu na skórę jest nadal kremowy.
Jakie porównania i opisy profesjonalne brawa dla mnie ahaha


A jeszcze co do różu z Maybelline, to na pewno jest dużo bardziej wydajny od tego z Balleriny. Mam go dziś na sobie i wystarczyło praktycznie tylko lekko przejechać palcem po powierzchni żeby mieć wystarczającą ilość kosmetyku na policzek, a jak mniej obficie się nakłada to na dwa (moja wersja ) I mimo używania od jakiegoś już czasu zużycie mam minimalne. Mam wrażenie, że ten Essence'owy ubywa znacznie szybciej.
No ok, w 100% kremem na pewno nie jest, ale nie jest to też 100% mus ( np. w porównaniu do różu w musie z Manhattanu, to "suflet" z Balleronu ( ) jest mało musowy ). To jest coś pomiędzy...
Po prostu Essence zafundowało nam nową jakość różu - różowy suflet

A ten z Maybelline byłby całkiem sympatyczny, gdyby nie te drobiny... Po co je tam ładowali?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-11-02 o 11:27
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 11:36   #1642
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

wieeeki mnie nie było w tym wątku :d
dzisiaj sie obłowiłam w 3 lakiery, w prawie te C&G mnei zawodzą...ale tym kolorom nie mogłam sie oprzeć :d
70 Nude It, 81 no doubt, i rudy :d 64 be optimistic
Mam nadzieję, że chociaż 2 dni wytrzymaja na moich paznokciach
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 11:42   #1643
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Recenzja czterech pędzli Essence (po angielsku) http://www.parokeets.com/en/2011/11/...sence-brushes/
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 11:46   #1644
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Be optimistic jes rewelacyjny , niestety praca nie pozwala mi na malowanie paznokci i tylko 2 razy w tygodniu mogę się cieszyć kolorami
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 11:53   #1645
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Chodził za mna taki lisi kolor paznokci odkąd się farbnęłam na czerwono :P zastanawiałam się między be optimitsic a rusty but sexy Catrice...ale cena i pojemność jest po stronie Essence, wole małe lakiery 0 mniejszy żal wyrzucić jak się znudzi
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 11:58   #1646
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No ok, w 100% kremem na pewno nie jest, ale nie jest to też 100% mus ( np. w porównaniu do różu w musie z Manhattanu, to "suflet" z Balleronu ( ) jest mało musowy ). To jest coś pomiędzy...
Po prostu Essence zafundowało nam nową jakość różu - różowy suflet

A ten z Maybelline byłby całkiem sympatyczny, gdyby nie te drobiny... Po co je tam ładowali?
No nie, ja jak go kupowałam to ich w sklepie nie zauważyłam... Nie wiem jak ja to zrobiłam I się mocno zdzwiłam w domu No ale i tak mi się go dobrze używa, daje w sumie takie ładne glow w świetle dziennym


Żeby nie było zupełnie offtopowo to kupiłam sobie pierwszy raz cień z Essence pojedynczy i tak jakoś... nie jestem zadowolona. Jakaś pigmentacja kiepskawa... Matowy wzięłam taki szarogołębii, może preły są lepsiejsze?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 12:04   #1647
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Raczej taki urok jedynek, że są raczej kiepsko napigmentowane
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 12:11   #1648
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No nie, ja jak go kupowałam to ich w sklepie nie zauważyłam... Nie wiem jak ja to zrobiłam I się mocno zdzwiłam w domu No ale i tak mi się go dobrze używa, daje w sumie takie ładne glow w świetle dziennym


Żeby nie było zupełnie offtopowo to kupiłam sobie pierwszy raz cień z Essence pojedynczy i tak jakoś... nie jestem zadowolona. Jakaś pigmentacja kiepskawa... Matowy wzięłam taki szarogołębii, może preły są lepsiejsze?
Ale nie mów, że dopiero teraz zauważyłaś? Dla mnie jest tez ciut przytłustawy....

Jestem zawiedziona pędzlem do różu... :/ Podchodziłam do niego już od wszystkich stron, kilka razy, dawałam mu szansę, a on... nie skorzystał i dalej swoje robi Od długiego czasu nie zrobiłam sobie plam różem, a nim się udało I to za każdym razem udaje się nim osiągnąć ten efekt :/ Nakłada nierównomiernie, robi placki albo smugi - nie mam już do niego siły... Ten typ tak ma...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-11-02 o 12:12
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 12:14   #1649
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja mam około 20 róży do policzków i ciągle mi mało Nie miałam róż z Balleriny ale mam róż w kremie z Inglota i jest naprawdę genialny Pięknie rozprowadza się na skórze,nie robi plam,jest wydajny,wytrzymuje na twarzy spokojnie 8 godzin i daje efekt naturalnie zaróżowionych policzków.Polecam z czystym sumieniem.Mam odcień o numerze 80.Przepraszam za off ale musiałam to napisać
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 12:23   #1650
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mnie w różu drobiny (o ile nienachalne) nie przeszkadzaja, kiedys nawet celowo mieszalam slabo napigmentowany, różowy drobinowy cien z rózem, pięknie to wyglądało, a twarz nie była płaska Ale drobiny pasują bardziej zimą, jesienia

A na pedzle się napalałam, ale nagle zaczęły mi się wyadawać liche. Idę ukąpać mojego różowego z byłej stałej oferty... :P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.