Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-05, 23:16   #1441
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Rosyjską...a można ją kupić u nas w Polszy? Bo ja już nie kupię, jestem już poza Russlandią((((
Tak tak tutaj link do niej . Jest bardzo tania jak za tą gramaturę (w porównaniu do organique czy ZSK). U mnie jest dostępna w sklepie zielarskim
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 23:25   #1442
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Tak tak tutaj link do niej . Jest bardzo tania jak za tą gramaturę (w porównaniu do organique czy ZSK). U mnie jest dostępna w sklepie zielarskim
Faktycznie taniutka. Zakupię. Mam urlop więc bede się relaksować z maseczką.
Używałyście maseczek Tołpy? Ja za każdym razem robię sobie zapas ich maski kompresu nawilżającego. Nie przesadzę jeśli napiszę że jest lepsza niż wiele 15 -20krotnie droższych. Delikatne nawilżenie, nie natłuszcza,i jest b.delikatna. Niestety ich sklep nie prowadzi wysyłki zagranicznej
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 23:32   #1443
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Faktycznie taniutka. Zakupię. Mam urlop więc bede się relaksować z maseczką.
Używałyście maseczek Tołpy? Ja za każdym razem robię sobie zapas ich maski kompresu nawilżającego. Nie przesadzę jeśli napiszę że jest lepsza niż wiele 15 -20krotnie droższych. Delikatne nawilżenie, nie natłuszcza,i jest b.delikatna. Niestety ich sklep nie prowadzi wysyłki zagranicznej
Jak coś daj znać- w rossmannie są te maseczki pewnie tańsze niż na ich stronie, mogę Ci wysłać . Ja też muszę ją kupić, cera z nią mi się poprawiła. Z tołpy jeszcze nie używałam żadnej maseczki, mam krem matujący na dzień, działa tak samo jak ta osławiona Ziaja matująca 25+, z tym że mnie nie zapycha jak Ziajka, bo po tej to miałam bolące gule. Także tołpa u mnie dobrze się zapowiada . Co do maseczek, mam próbkę Glam Glow, tą niebieską. Trzymam na super okazję
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 23:39   #1444
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja np. miałam białą glinkę, tą rosyjską. I była świetna, łagodziła, lekko podsuszała wypryski, mikrozłuszczała dzięki czemu nie miałam przebarwień, i mniej zaskórników. Czarna z tej samej serii nie robiła nic, tamta to jedyna która działała. No i z kupnych to bardzo lubię oczyszczającą maseczkę z Efektimy, też z białą glinką.
Dokładnie te same mam odczucia, biała rzeczywiście coś dla tej skóry robi. Rozjaśnia, łagodzi, oczyszcza, nie wysusza jakoś bardzo, tzn podsusza, ale nie rozregulowywuje gospodarki wodnej przyjemna jest przy tym w konsystencji, nie taka twarda, jak inne, tylko aksamitna No i nie brudzi, jako jedyna Inne glinki nic nie robią, a bardzo wysuszają, zauważyłam, że działają zbawiennie, ale tylko jak się je nałoży na noc punktowo w formie gęstej pasty na pojedyńcze wypryski, wtedy je leczą i to po jednej aplikacji, ale położone na całą twarz na całą noc, to by była zbrodnia dla skóry, skoro już po paru minutach potrafią spowodować odwodnienie i taki szary, zmęczony koloryt skóry kompletnie przy tym nie działając pozytywnie np nawet na takie płytkie zanieczyszczenia

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
...(((( ( mam ruskiego chłopa)


Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Tak tak tutaj link do niej . Jest bardzo tania jak za tą gramaturę (w porównaniu do organique czy ZSK). U mnie jest dostępna w sklepie zielarskim
Ja miałam tą: http://bioorganika.pl/maseczki-i-gli...ona-150-g.html oraz wersję do mycia: http://bioorganika.pl/maseczki-i-gli...su-200-ml.html

Obydwie rewelacyjne

Miałam też białą sypką marki Safea, ale chyba ją wycofali z rynku, równie rewelacyjna. Obydwie marki niemieckie, miałam wrażenie, że to ten sam produkt, bo i cenowo i nawet z opakowania była identyczna, co ta sypka logony.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 08:35   #1445
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jak coś daj znać- w rossmannie są te maseczki pewnie tańsze niż na ich stronie, mogę Ci wysłać . Ja też muszę ją kupić, cera z nią mi się poprawiła. Z tołpy jeszcze nie używałam żadnej maseczki, mam krem matujący na dzień, działa tak samo jak ta osławiona Ziaja matująca 25+, z tym że mnie nie zapycha jak Ziajka, bo po tej to miałam bolące gule. Także tołpa u mnie dobrze się zapowiada . Co do maseczek, mam próbkę Glam Glow, tą niebieską. Trzymam na super okazję
Nie ma potrzeby. Kupię ją jak tylko będę w Polsce ( czyli za tydzień ;D)
Ja mam tą glam glow pod oczy kilka saszetek ( kuleczek) i jak się ją nałożeniu to na kilka chwil znikają wszystkie linie mimicNe pod oczami .
Nie wiem czy ona długotrwałe pielęgnuje , nie znam się na składach ale na specjalnie okazję gdy musimy kłaść mocny makijaż to ona jest rewelacyjna dostałam kilka takich kulek przy zakupach świątecznych przed sylwestrową nocą . Super się sprawdziła. Także mam nadzieje że i u Ciebie będzie rewelacja))

Korah. Dziękuje bardzo , ludzie zwykle się żegnają jak słyszą że Ruski) pewnie pije i sprawia mi lanie ze dwa razy w tygodniu zawsze potwierdzam że bije ale szmatą po nerkach, nie wiedać więc nie ma problemu ^^
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-08-06 o 08:38
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 09:18   #1446
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie ma potrzeby. Kupię ją jak tylko będę w Polsce ( czyli za tydzień ;D)
Ja mam tą glam glow pod oczy kilka saszetek ( kuleczek) i jak się ją nałożeniu to na kilka chwil znikają wszystkie linie mimicNe pod oczami .
Nie wiem czy ona długotrwałe pielęgnuje , nie znam się na składach ale na specjalnie okazję gdy musimy kłaść mocny makijaż to ona jest rewelacyjna dostałam kilka takich kulek przy zakupach świątecznych przed sylwestrową nocą . Super się sprawdziła. Także mam nadzieje że i u Ciebie będzie rewelacja))

Korah. Dziękuje bardzo , ludzie zwykle się żegnają jak słyszą że Ruski) pewnie pije i sprawia mi lanie ze dwa razy w tygodniu zawsze potwierdzam że bije ale szmatą po nerkach, nie wiedać więc nie ma problemu ^^
Haha . Ciekawa jestem tej glam glow, ale maska za 200 zł . No nie wiem, wydaje mi się że ona jest taka jednorazowa, napina wszystko przed nałożeniem makijażu. Bo pisali chyba o nich, że gwiazdy i makijażyści jej używają.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 09:37   #1447
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Haha . Ciekawa jestem tej glam glow, ale maska za 200 zł . No nie wiem, wydaje mi się że ona jest taka jednorazowa, napina wszystko przed nałożeniem makijażu. Bo pisali chyba o nich, że gwiazdy i makijażyści jej używają.
Też mi się tak wydaje. Ona nie ma chyba jakichś szczególnych właściwości pielęgnacyjnych wolę jednak te dwie stówy wydać na coś co działa nie tylko wizualnie ale fajny bajer ))
Mnie znowu wysypało po zmianie wody. Mam tak za każdym razem .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 10:01   #1448
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje. Ona nie ma chyba jakichś szczególnych właściwości pielęgnacyjnych wolę jednak te dwie stówy wydać na coś co działa nie tylko wizualnie ale fajny bajer ))
Mnie znowu wysypało po zmianie wody. Mam tak za każdym razem .
Ja jak byłam u mojego chłopaka, wyskoczyły mi tylko 2 wypryski, ale szybko się ich pozbyłam. A jak z powrotem przyjechałam... Znów to samo. . Chociaż przed wyjazdem zrobiłam maseczkę z tej nieszczęsnej glinki. A może to hormony szczęścia? . Sama nie wiem.
Mam takie pytanie off top, zamówiłam z rabatem styczniowe pudełko shiny box, i jeden kosmetyk, jak już do mnie przyszedł, był po terminie. Myślicie pisać do nich o to? Liczyłam właśnie na ten kosmetyk najbardziej..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 10:13   #1449
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja jak byłam u mojego chłopaka, wyskoczyły mi tylko 2 wypryski, ale szybko się ich pozbyłam. A jak z powrotem przyjechałam... Znów to samo. . Chociaż przed wyjazdem zrobiłam maseczkę z tej nieszczęsnej glinki. A może to hormony szczęścia? . Sama nie wiem.
Mam takie pytanie off top, zamówiłam z rabatem styczniowe pudełko shiny box, i jeden kosmetyk, jak już do mnie przyszedł, był po terminie. Myślicie pisać do nich o to? Liczyłam właśnie na ten kosmetyk najbardziej..
Ja bym napisała . To nie fair wysyłać przeterminowane kosmetyki.

Może u chłopaka lepsza woda? Ja gdy wracam do swojego rodzinnego miasta mam buźkę jak pupą niemowlaka. Do niemieckiej już się przyzwycAiłam ale Moskiewska to katastrofa. Odrazu przesuszenie . SwędEnie. Kilka pryszczy.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 10:19   #1450
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Korah. Dziękuje bardzo , ludzie zwykle się żegnają jak słyszą że Ruski) pewnie pije i sprawia mi lanie ze dwa razy w tygodniu zawsze potwierdzam że bije ale szmatą po nerkach, nie widać więc nie ma problemu ^^
Że ruski, no cóż, trudno, przecież nie jego wina, nie Ważne, że nie z KGB i że lubi Polki, a przynajmniej/zwłaszcza jedną

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mnie znowu wysypało po zmianie wody. Mam tak za każdym razem .
Też tak mam Niedługo jadę na wczasy pod gruszą i niestety muszę zmieścić w planach wysyp

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie off top, zamówiłam z rabatem styczniowe pudełko shiny box, i jeden kosmetyk, jak już do mnie przyszedł, był po terminie. Myślicie pisać do nich o to? Liczyłam właśnie na ten kosmetyk najbardziej..
Podobno parę razy już się zdarzały takie akcje w pudełkach, nie tylko SB, że hurtem wszyscy otrzymywali przeterminowany kosmetyk, albo pod koniec terminu. Pewnie napisać możesz, czemu by nie, może chociaż jakimś fajnym rabatem Ci zrekompensują
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 10:25   #1451
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Że ruski, no cóż, trudno, przecież nie jego wina, nie Ważne, że nie z KGB i że lubi Polki, a przynajmniej/zwłaszcza jedną



Też tak mam Niedługo jadę na wczasy pod gruszą i niestety muszę zmieścić w planach wysyp



Podobno parę razy już się zdarzały takie akcje w pudełkach, nie tylko SB, że hurtem wszyscy otrzymywali przeterminowany kosmetyk, albo pod koniec terminu. Pewnie napisać możesz, czemu by nie, może chociaż jakimś fajnym rabatem Ci zrekompensują
To tego nie widziałam . Dzięki za info. Zamówiłam sobie sierpniowe be glossy, ale to chyba będzie pierwsze i ostatnie, skoro robią coś takiego.
Ja na wysypy stosuję Acnosan, to jest moje wybawienie ostatnio
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 13:46   #1452
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Wiedziałyście o kremie Pellevita Acne? To podobno jakaś nowość na rynku z kwasem azelainowym 10% i pantenolem 10%, kosztuje na dozie 35 zł za 50ml i ma całkiem fajny skład resztowy substancji pomocniczych
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 11:56   #1453
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Może się skuszę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:13   #1454
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Może się skuszę
Ja też

Tak myślę, że może to być fajny krem pielęgnacyjny, nie tylko leczniczy, jak jest w przypadku skinorenu np.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:35   #1455
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Chętnie przygarnę jakiś miły krem szczególnie w tak dobrej cenie. Nieustannie szukam czegoś co delikatnie obkurcza pory ale zaliczylam parę totalnych i drogich wtop. Chyba jedyny sposób to bardzo systematyczna pielęgnacja.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:58   #1456
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiedziałyście o kremie Pellevita Acne? To podobno jakaś nowość na rynku z kwasem azelainowym 10% i pantenolem 10%, kosztuje na dozie 35 zł za 50ml i ma całkiem fajny skład resztowy substancji pomocniczych
któraś z wizazanek o nim pisała, skład ma zachęcający
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 18:46   #1457
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
któraś z wizazanek o nim pisała, skład ma zachęcający
też patrzę i wygląda całkiem fajnie.
Znalazłam w końcu dobre naturalne mleczko do mojej kapryśnej cery-abellie, mega delikatne. Jedyna wada to cena, prawie 50zł
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:13   #1458
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

a gdzie kupilas? w super pharmie dostane?
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 08:02   #1459
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Przyznać się bez bicia która zna się na składach i poratuje... Właśnie kliknęłam coś strasznie drogiego.:r oza:. A nie wiem czy nie zasilikonuje mojej cery na Amen. Do wieczora mogę odklikać.

Wiecie co ostatnio kupiłam wodę różaną i jest fantastyczna. Na noc używam teraz Physiogelu bo u nas chodzi już ogrzewanie i ostatnio mam przesusz.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 09:20   #1460
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Przyznać się bez bicia która zna się na składach i poratuje...
Mogę spróbować
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 09:33   #1461
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mogę spróbować
Kochana dziękuję pięknie. Wysłałem skład na priv żeby nie zaśmiecać wątku
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 17:03   #1462
dzej138
Przyczajenie
 
Avatar dzej138
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Hej Dziewczyny,
Szukałam odpowiedniego wątku na moje pytanie i ten okazał się najbardziej trafnym,...:P
Czy któraś z Was używała podkładu Revlon ColorStay 24h? Pytanie szczególnie do dziewczyn o cerze mieszanej (niby ten podkład jest najbardziej odpowiedni..) Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat.
Dzieki wielkie
__________________
Bezlitosna graficzka.
dzej138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 17:21   #1463
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez dzej138 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Szukałam odpowiedniego wątku na moje pytanie i ten okazał się najbardziej trafnym,...:P
Czy któraś z Was używała podkładu Revlon ColorStay 24h? Pytanie szczególnie do dziewczyn o cerze mieszanej (niby ten podkład jest najbardziej odpowiedni..) Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat.
Dzieki wielkie
Jeśli masz mieszaną ale wrażliwą przy tym, wypryskową i skłonną do odwodnienia, to podobną do mojej. Dla mnie to najgorszy podkład ever. Masakruje cerę po kilku dniach stosowania, wysusza, powoduje wypryski i buzia jest po nim strasznie umęczona. Jeśli nie malujesz się codziennie, to może być fajny, aczkolwiek zachwalanie go moim zdaniem jest wyolbrzymiane, podkład jakich wiele, nieprawdą jest, że długo się utrzymuje, w moim przypadku twarz świeciła się krótko po nałożeniu, słabe też ma krycie, jeśli szukamy dobrego. A jakich podkładów używałaś, co Ci pasuje, a co nie? Jeśli nie masz wrażliwej cery, to może warto go wypróbować.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 17:41   #1464
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez dzej138 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Szukałam odpowiedniego wątku na moje pytanie i ten okazał się najbardziej trafnym,...:P
Czy któraś z Was używała podkładu Revlon ColorStay 24h? Pytanie szczególnie do dziewczyn o cerze mieszanej (niby ten podkład jest najbardziej odpowiedni..) Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat.
Dzieki wielkie
To już lepiej Double Wear( dziwnie krotki skład ??)...Przynajmniej nie śmierdzi alkoholem. Ja mam cerę normalną mi nie szkodził ( DW)wcale ani trochę ale maluję się 2-3 razy w tygodniu.
Revlon tj po Revlonie wysypało mnie w 3 dni...schodziło 3 tyg. To bardzo zły podkład.
Przerobiłam z 40 podkładów ale tego naprawdę nie połoŻę już na buzię. Efekt też siedzenie nie urywa

Dobrym trwałym podkładem jest też everlasting
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-17 o 17:59 Powód: Ps
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 17:59   #1465
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To już lepiej Double Wear( dziwnie krotki skład ??)...Przynajmniej nie śmierdzi alkoholem. Ja mam cerę normalną mi nie szkodził ( DW)wcale ani trochę ale maluję się 2-3 razy w tygodniu.
Revlon tj po Revlonie wysypało mnie w 3 dni...schodziło 3 tyg. To bardzo zły podkład.
Przerobiłam z 40 podkładów ale tego naprawdę nie połoŻę już na buzię. Efekt też siedzenie nie urywa

Dobrym podkładem jest też everlasting
O właśnie, jeszcze ten smród
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:03   #1466
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
O właśnie, jeszcze ten smród
DW też śmierdzi ale przy Revlinie czułam jakbym smarowała twarz rozcieńczoną wódką... Nie znam się na składach. Revlon jest porównywany do DW ale DW nigdy mi takiej masakry nie zrobił

Revlon to ta sama ekipa z Chanel pro Lumiere....."użyj mnie 3 razy pamiętaj o mnie miesiącami" ( w sensie pamiątek które zostawia)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-17 o 18:26
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 19:39   #1467
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

każdy rodzaj cery powinno się pielęgnować zgodnie z zaleceniami. Wszelkie mniejsze problem skórne może pomóc rozwiązać doświadczona kosmetyczka, gdy pojawia się większy problem koniecznie należy udac się do lekarza. Mimo iż mam wykształcenie kosmetyczne bardzo często sięgam po naturalne składniki, a w codziennej pielęgnacji stosuje preparaty które są na rynku od lat a ich skład jest wręcz podstawowy, bez żadnych wymyślnych dodatków. Nasze babcie używały tylko jednego kremu, który był wówczas dostepny nivea iszarego mydła, przyglądałyście się kiedyś jak wygląda ich cera, oczywiście gdyby ją naciągnąć i pozbyć się zmarszczek, ale starość w końcu dopadnie każdego.

Nasze babki mają gładką cerę i nie skarżą się na problemy z wypryskami. Może o to właśnie chodzi o powrót do starych metod i natury aby wglądać pięknie?

Mam cerę mieszaną z silną tendencją do przetłuszczania się w strefie T, jednak nie pojawiają mi się żadne wypryski a i zaskórniki bardzo rzadko i dają się usunąć domowym peelingiem.

Reklamy duzych koncernów kosmetycznych nie zawsze mówią prawdę. One mają nas do tego przekonać. No i oczywiście do tego aby zostawiać kupę pieniędzy w drogeriach na "nowe technologie", które bardzo często są też ładnie nazwaną znaną od lat mieszanką.
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 19:46   #1468
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez dzej138 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Szukałam odpowiedniego wątku na moje pytanie i ten okazał się najbardziej trafnym,...:P
Czy któraś z Was używała podkładu Revlon ColorStay 24h? Pytanie szczególnie do dziewczyn o cerze mieszanej (niby ten podkład jest najbardziej odpowiedni..) Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat.
Dzieki wielkie
Zamordował mi cerę. A stosowałam tylko 2-3 razy w tygodniu przez jakieś 4-5 miesięcy. Leczenie zajęło ponad rok a nadal nie jestem pewna, czy wróciłam do stanu przed. Nigdy więcej.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:17   #1469
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
każdy rodzaj cery powinno się pielęgnować zgodnie z zaleceniami. Wszelkie mniejsze problem skórne może pomóc rozwiązać doświadczona kosmetyczka, gdy pojawia się większy problem koniecznie należy udac się do lekarza. Mimo iż mam wykształcenie kosmetyczne bardzo często sięgam po naturalne składniki, a w codziennej pielęgnacji stosuje preparaty które są na rynku od lat a ich skład jest wręcz podstawowy, bez żadnych wymyślnych dodatków. Nasze babcie używały tylko jednego kremu, który był wówczas dostepny nivea iszarego mydła, przyglądałyście się kiedyś jak wygląda ich cera, oczywiście gdyby ją naciągnąć i pozbyć się zmarszczek, ale starość w końcu dopadnie każdego.

Nasze babki mają gładką cerę i nie skarżą się na problemy z wypryskami. Może o to właśnie chodzi o powrót do starych metod i natury aby wglądać pięknie?

Tak, przyglądałam się, a nawet robię to codziennie, bo pracuję ze starszymi osobami. I czasem się zastanawiam, skąd bierze się ten powszechny pogląd o cudowności niegdysiejszej pielęgnacji i pięknych cerach naszych babek. Panie, które ja obserwuję mają niejednokrotnie zanieczyszczone cery z wielkimi zaskórnikami otwartymi, bywają przebarwienia, bywają jeszcze i tłuste cery. Tak, używają kremu Nivea

Mydło, ziółka i Nivea to pielęgnacja, która u mnie doprowadziłaby do tragedii. Moja skóra mydeł nie toleruje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:34   #1470
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
każdy rodzaj cery powinno się pielęgnować zgodnie z zaleceniami. Wszelkie mniejsze problem skórne może pomóc rozwiązać doświadczona kosmetyczka, gdy pojawia się większy problem koniecznie należy udac się do lekarza. Mimo iż mam wykształcenie kosmetyczne bardzo często sięgam po naturalne składniki, a w codziennej pielęgnacji stosuje preparaty które są na rynku od lat a ich skład jest wręcz podstawowy, bez żadnych wymyślnych dodatków. Nasze babcie używały tylko jednego kremu, który był wówczas dostepny nivea iszarego mydła, przyglądałyście się kiedyś jak wygląda ich cera, oczywiście gdyby ją naciągnąć i pozbyć się zmarszczek, ale starość w końcu dopadnie każdego.

Nasze babki mają gładką cerę i nie skarżą się na problemy z wypryskami. Może o to właśnie chodzi o powrót do starych metod i natury aby wglądać pięknie?

Mam cerę mieszaną z silną tendencją do przetłuszczania się w strefie T, jednak nie pojawiają mi się żadne wypryski a i zaskórniki bardzo rzadko i dają się usunąć domowym peelingiem.

Reklamy duzych koncernów kosmetycznych nie zawsze mówią prawdę. One mają nas do tego przekonać. No i oczywiście do tego aby zostawiać kupę pieniędzy w drogeriach na "nowe technologie", które bardzo często są też ładnie nazwaną znaną od lat mieszanką.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, przyglądałam się, a nawet robię to codziennie, bo pracuję ze starszymi osobami. I czasem się zastanawiam, skąd bierze się ten powszechny pogląd o cudowności niegdysiejszej pielęgnacji i pięknych cerach naszych babek. Panie, które ja obserwuję mają niejednokrotnie zanieczyszczone cery z wielkimi zaskórnikami otwartymi, bywają przebarwienia, bywają jeszcze i tłuste cery. Tak, używają kremu Nivea

Mydło, ziółka i Nivea to pielęgnacja, która u mnie doprowadziłaby do tragedii. Moja skóra mydeł nie toleruje.
Chimay wyjęła mi to z ust. Przyglądam się i uważam, że nie było różnicy z tym, jak wyglądały cery naszych babć, a jakie są problemy w dzisiejszych czasach. U mnie w rodzinie od strony mamy wszystkie kobiety miały naczynkowe cery z trądzikiem różowatym, łącznie z jej mamą, używały rzecz jasna całą rodziną tego samego mydła i kremu, a moja mama ma gładką i bez przebarwień cerę, ja też nie mam tendencji do pękania naczynek, przynajmniej na razie Nigdy się nie czerwienię, natomiast u mnie problem spory z trądzikiem pospolitym był.

Różnica jest taka, że wtedy nie było drogerii i chlorowanej wody i nic naszym babciom nie mogło zaszkodzić jeszcze bardziej przypadkowo zakupionego tak na dobrą sprawę, poza złymi genami i słońcem nie bylo innych czynników, zanieczyszczeń, ludzie żyli na wsiach, natomiast my już mamy świadomość, że słonce w dużych ilościach postarza i będziemy mieć tę przewagę, mniej zmarszczek w ich wieku, jeśli będziemy unikać promieni.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-09-17 o 20:36
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-28 21:39:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.