Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 12:19   #4801
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziękuję dziewczyny

Mnie np. oprócz Palette wysusza włosy: Loreal Recital Preference, szczególnie kolor Stockholm (a pięknie wychodził), zadziwiające, że Viking już mnie tak nie przesuszał a to ta sama firma, Majirel Loreal, natomiast raz przesusza raz nie: Luo color Loreala (ale kolor ma refleksy), mało Garnier Nutrisse odcień 111, ale już nie chcę tak jasnych włosów.
Strasznie mnie wysuszył Goldwell Topichic. Najlepsza była Alfa

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Agatu, a Ty jakim Lorealem prof. robiłaś? Mnie Majirel przesusza. Czyli oksy 6% w Lorealu to jak 3%, a w Alfie oksy 6% to jak 9% Dobrze zrozumiałam?
A wiecie może jak 6% oksy z Joanny profesjonalnej odpowiada 6% czy innemu stężeniu?
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:21   #4802
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
wow gratulacje

ja juz tez od dzisiaj wakacje bo zdalam ostatni egzamin na 4

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------



swietny ten wzorek ! U kogos mi sie podobaja takie dlugie, ale sama nie wyrobilabym w nich
to
maja cale 3cm dlugosci

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny ale po japońskim sie chyba nie maluje? Lakier by zszedł w całości z tego co wiem. Nie trzyma się płytki wtedy... Przynajmniej tak na szkoleniu miałam.

Ciekawe pazurki Chociaz widziałabym tam inny kolor niż srebro Takie żywsze by były
nie maluje ale wciera-wpolerowuje paste z jelonka ktora daje rozowy perlowy polysk i tak sie nosi... pazur odrasta i widac granice chyba ze sie calkiem zmyje i trzeba powtarzac zabieg.

ja kocham srebro i roz- co ja poradze poza tym jak robie ze srebrem to sie nie boje ze kolorystycznie przesadze- bo do bizu mi pasuje a ja pazury traktuje jak bizuterie- bez nich bylabym naga

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
Beatko super wyszedł ci ten kolorrek !!

dziewczyny.. kupilam tydzien temu odzywke z welli w sprayu b/s no i ja nie wiem jak to mozliwe, ze mam po niej prosciutkie wlosy .. gdzie są moje fale ?:O
jak ma duzo silikonow to bedzie prostowala.
Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Bunny, dopiero zaczęłam uczyć się składów. Masz rację, nie znajdę takiego cuda. Zaczęłam na wizażu pisać z dziewczynami, które straszyły ethanolamine i jej pochodnymi, czyli solami. A jakie Ty masz zdanie na ten temat? Są w ogóle takie farby, które zawierają chociaż mniej tych soli? One chyba wprowadzają barwnik, jak amoniak. Dziewczyny pisały, że już lepszy jest amoniak=gaz. Mają racje?

Blond Princesska, serdeczne gratulacje

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Bunny, jakie farby polecasz jako najmniej niszczące?
moje zdanie? jest takie : ze sole- zapamietaj i innym powtarzaj poboznie to substancje bedace barwnikami posrednimi i bezposrednimi! jak sobie wyobrazasz farbe bez koloru?
niszcza ale sole metaliczne, ktore sa wycofywane z produkcji farb od wielu lat- z tego co wiem oparte na solach metali zostaly wylacznie odsiwiacze na rynku ale nie jestem pewna...
niemniej ich stosowanie jest w eu zabronione!
nie kazda sol niszczy- a musi byc by rozpulchnic wlos w srodowisku zasadowym- ale jedynie 8ph w farbie wiec to nie niszczy jeszcze wlosa!
amoniak czy tez woda amoniakalna wywoluje reakcje z solami czyli barwnikiem i umozliwia zakotwiczenie nowego koloru we wlosie, jednoczesnie utleniajac kolor naturalny.

jesli nie ma amoniaku- sa jego pochodne bo musza byc! wszystko to niszczy! inaczej bys sie nie pofarbowala...

chcesz uniknac soli ciezszych i amoniaku? to tylko szamponetki i to nie wszystkie! albo roslinne barwniki typu henny.

aby farba farbowala czy utleniala musi byc i amoniak i sole- albo ich pochodne- nie ma rady i te laski ci bzdury pisza.

to tak jak pewna blogerka bala sie rezorcyny a stosuje farbe z pochodna rezorcyny ale producent podaje ze nie ma rezorcyny- ekologiczna roslina farba smiech mnie ogarnia na ludzka glupote

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Słuchaj, ja ci powiem tak - każda farba inaczej na każdego działa, to czy Bunny czy ktoś inny powie ci że ta farba czy ta niszczy najmniej nic ci nie da. Każda farba niszczy w jakimś stopniu, to która podpasuje tobie to już jest kwestia indywidualna. Jednym nie pasuje Palette bo siano - mi i Bunny pasuje (bo choć niszczy jak każda, to z tych które używałam najmniej), mi znowu nie pasuje Wellaton bo miałam takie sztywne siano że nawet u nasady włosów niemogłąm ich rozczesać
dokladnie tak trzeba dobrac farbe pod swoje wlosy i tyle- kazde inaczej reaguja.
dla mnie wazny jest kolor- i zadna inna farba mi tego nie da procz palettki albo alfy to nie kombinuje, mam co chcialam.

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Czekoladowo, rozumiem. Miałam raz farbę Palette i mi włosy trochę wysuszyła i to był jakiś jasny blond, ale nie z tych bardzo jasnych. Ja wracam do Alfaparf, ale tej starej wersji, w takim razie, bo była dla mnie najłagodniejsza. Nawet Luo color Loreala jest dla mnie bardziej wysuszająca.
starych juz nie kupisz bo sa nowe wprowadzone chyba ze gdzies resztki...
luo to syf taki jak castingi.

swoja droga pamietam jak znajoma farbowala sie czarnym castingiem lorka bo wierzyla ze mniej niszczy niz czarna zwykla farba to bylo zabawne...
skarzyla sie ze wlosy leca- mowie ze od castinga- nie na pewno nie! taka dobra, delikatna farba! do tego co farbowanie nie szlo skory odmyc- slaba farba nie ma co
az kiedys po cichu podmienilam farby i zrobilam zwykla- wraca za miesiac i chwali ze wlosy nie wypadaja juz jak jej pokazalam jej farbe ktora schowalam i powiedzialam ze ma joaske na glowie prawie mi trupem padla, milczala, potem pocalowala w policzek i gada- to rob ten odrost jak uwazasz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:26   #4803
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny przerażają mnie Twoje szponki

Princesska gratki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:28   #4804
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny, ogromnie Ci dziękuję
Ale nowa Alfa chyba też nie jest taka zła? Podobał mi się efekt po Alfie. A Framesi Fram color, Wella Koloeston, Matrix? Dobre czy to też jest syf
A Joannę chodzi Ci o profesjonalną czy sklepową? Wolałabym prof., bo ma odcienie na różnych poziomach jasności/ciemności.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:30   #4805
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ta udało się,ale stres przeogromny komisja straszna krzywo patrząca i komentująca do siebie

ale 4 na dyplomie jest
boję się



---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska
gratulacje


A ja mam angine, czopy na migdałach, antybiotyk już poszedł w ruch
biednakuruj się

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziękuję jeszcze Ty i Lady

A co z Enchanted ona też nie miała mieć teraz obrony
właśnie co z S.
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:31   #4806
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czeko dobrze gada
Dla mnie np palette wysuszała, garnier tez, wellaton mało, alfa mało.

A teraz po lorealu mam troche wysuszone, mimo ze profesjonalna.

BUNNY
napiszę Ci cos, pewnie o tym wiesz. Wczoraj rozmawiałam z tą moją fryz jak mnie farbowala i powedziala mi ze Majirel nie ma wody 3% w ogóle. Ma tylko 6,9,12.
I ze 6 Majirela jest jak 3, w lorealu wody są wiele łagodniejsze niż np a alfie przez co gorzej, w sensie ciemniej wychodzi jesli ktos chce bardzo jasne.
Nie wiedzialam o tym. Powiedziala ze 6% loreala max do 2 tonów rozjasni, max.

I coś jeszcze mialam napisac, ale jestem chora i mi ucieka...

AHA wiem CASKADA Ty mi powiedzialas ze u siebie tam w BL nie widujesz osob z takimi jasnymi wlosami, ze juz do natury sie idzie.
Wczoraj fryz mi mowila ze duzo osob teraz wlasnie chce naturalne wlosy. Wracają tez rudości.
BUNNY a Ty jaką tendencję obserwujesz?
Chodzi mi o modę. Nie zeby moda była dobra, fajna, ale jestem o prostu ciekawa i tyle.

Aaa i jeszcze coś. Moja Mama robila włosy garnierem tym nowym sensational czy cos - 111. Wyszły Jej fioletowo szare. Spłukało sie. Potem kupiłam Jej 110. Kolor ok, ale włosy bardzo wysuszone. Poniszczył fest.
Potem znowu szansa dla 110 i masakra, siano
Nie wiem co Jej teraz kupowac bo Ona nie ma czasu iść do fryzjera.
A swoją nature ma ciemną, praktycznie braz. Az dziw ze Garnier Jej bierze, i to trzyma 30 min bo boi sie dluzej bo ma bardzo wrażliwą skórę głowy.
nie orientuje sie w wodach loreala bo sa drogie i zawsze zamieniam na klasyczne- czyli joanna, stapiz, scandic itp.
dla mnie to bzdury- woda 6% zadna nie pojasnia o 2 tony! pojasnia o ton lub tonuje- wiec skoro w lorku jest slabsza cos jak 3-4% to jak podniesie o 2 tony cos ta twoja fryz glupotki gada albo zle zrozumiala.
z tego co wiem- lorek tez nie pozwala na stosowanie 12% a jednak sie robi i kolory boskie

ja obserwuje rudosci ktore zmieniane saw czerwienie teraz i do tego naturalne brazy.

mamusce zafunduj ktoregos nutrissa garniera
Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny

Mnie np. oprócz Palette wysusza włosy: Loreal Recital Preference, szczególnie kolor Stockholm (a pięknie wychodził), zadziwiające, że Viking już mnie tak nie przesuszał a to ta sama firma, Majirel Loreal, natomiast raz przesusza raz nie: Luo color Loreala (ale kolor ma refleksy), mało Garnier Nutrisse odcień 111, ale już nie chcę tak jasnych włosów.
Strasznie mnie wysuszył Goldwell Topichic. Najlepsza była Alfa

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Agatu, a Ty jakim Lorealem prof. robiłaś? Mnie Majirel przesusza. Czyli oksy 6% w Lorealu to jak 3%, a w Alfie oksy 6% to jak 9% Dobrze zrozumiałam?
A wiecie może jak 6% oksy z Joanny profesjonalnej odpowiada 6% czy innemu stężeniu?
a w ogole to najbardziej niszcza- uwaga! farby poltrwale czyli szamponetki do 24 myc! to tak dla waszej swiadomosci i zawieraja wiele roznych soli razem
alfa ma normalne wody jak i joanna- stezenie to stezenie- tego sie nie da oszukac, przeciez fryzjerzy zmieniaja oksy, rozcienczaja to co? jakby mial mniej to farbowanie nie wyjdzie? bzdury.
6%- to zawsze 6, 3% to 3 itp chyba ze sie komus utleni w butelce nie zakreconej
czasem oznaczane jako vol.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:34   #4807
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wiem wiem

Dziewczyny, jeszcze mam takie jedno pytanie w sprawie paznokci
2 tyg temu byłam u kosmetyczki na manicure i teraz ta płytka która mi odrasta jest jakaś inna..ta "stara" ma inny kolor, jest bardziej różowa, minimalnie bardziej wypukła i ogólnie na paznokciach 'saute' widać różnicę, a jak się pomaluje lakierem jedną warstwą to się odznacza granica;/ nie wiem dlaczego tak się zrobiło, manicure był tradycyjny, coś tam piłowała,matowiła, polerką też robiła..potem malowanie french i trzymał się 5 dni wiec byłam zachwycona ale teraz trochę mi mina zrzedła na drugiej ręce jest troche lepiej bo co prawda też jest różnica w kolorze, ale przynajmniej paznokieć jest gładki..
dodaje fotki..macie pomysły dlaczego tak to wygląda?
nigdy czegoś takiego nie widziałam

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nic nie powinno się dziać, ale nie używaj tego ciągle i systematycznie bo skóra sie rozleniwi. Tak zapobiegawczo raz na jakiś czas myśle że można skoro ci nie szkodzi to jak najbardziej

Gratuluje


Ty przynajmniej cos wiesz, a ja? Dzisiaj poszlam dowieść podsumowanie i spis treści. 2 tygodnie temu zawiozłam jej prace już z naniesionymi przez nią poprawkami a to babsko nic nie ruszyło! A w piątek mam już do dziekanatu wszystko oddać



Ojej... dziwne
Ale to zwykły tradycyjny manicure? Naprawde dziwne... może japoński ci robiła? Ale nie bo przecież po japońskim sie nie maluje
wiem na razie kolejny dzień streszczam materiał
nie widziałam Tż od poniedziałku ma szlaban na widzenia
dziwna ta Twoja promotor
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 12:36   #4808
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie orientuje sie w wodach loreala bo sa drogie i zawsze zamieniam na klasyczne- czyli joanna, stapiz, scandic itp.
dla mnie to bzdury- woda 6% zadna nie pojasnia o 2 tony! pojasnia o ton lub tonuje- wiec skoro w lorku jest slabsza cos jak 3-4% to jak podniesie o 2 tony cos ta twoja fryz glupotki gada albo zle zrozumiala.
z tego co wiem- lorek tez nie pozwala na stosowanie 12% a jednak sie robi i kolory boskie

ja obserwuje rudosci ktore zmieniane saw czerwienie teraz i do tego naturalne brazy.

mamusce zafunduj ktoregos nutrissa garniera

a w ogole to najbardziej niszcza- uwaga! farby poltrwale czyli szamponetki do 24 myc! to tak dla waszej swiadomosci i zawieraja wiele roznych soli razem
alfa ma normalne wody jak i joanna- stezenie to stezenie- tego sie nie da oszukac, przeciez fryzjerzy zmieniaja oksy, rozcienczaja to co? jakby mial mniej to farbowanie nie wyjdzie? bzdury.
6%- to zawsze 6, 3% to 3 itp chyba ze sie komus utleni w butelce nie zakreconej
czasem oznaczane jako vol.
Bunny, jeszcze raz dziękuję

W czasach licealnych użyłam 2 szampontek. Jedna to był jakiś rudy a drugi to był blond. Pierwszy był blond. Dobrze, że tego syfu nie używam
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:47   #4809
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny przerażają mnie Twoje szponki

Princesska gratki
czyli cel osiagniety

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Bunny, ogromnie Ci dziękuję
Ale nowa Alfa chyba też nie jest taka zła? Podobał mi się efekt po Alfie. A Framesi Fram color, Wella Koloeston, Matrix? Dobre czy to też jest syf
A Joannę chodzi Ci o profesjonalną czy sklepową? Wolałabym prof., bo ma odcienie na różnych poziomach jasności/ciemności.
alfa jest ok, tylko ta nowa wychodzi chlodniej wiec trzeba albo zaakceptowac ze z poczatku kolor bedzie chlodniejszy, albo wybrac sobie inny kolor niz dotyczczas- ale chodzi mi glownie o osoby ktore stosowaly odcienie intensywne albo 21.

framesi jest ok, matrixa i welli nie polecam- kolor szybko jest brzydki szkoda niszczyc wlosy jak kolor siada
joanna to joanna- ja zrobilam to w ramach eksperymentu czy w ogole ktos zauwazy roznice i wyszlo ze nie.
ale joaska to taka nasza polska niska polka...sa lepsze.

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Bunny, jeszcze raz dziękuję

W czasach licealnych użyłam 2 szampontek. Jedna to był jakiś rudy a drugi to był blond. Pierwszy był blond. Dobrze, że tego syfu nie używam
ale takie zmywalne na 3 mycia nie niszcza tylko te poltrwale
te co robia odrost i sie do konca nie zmywaja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:59   #4810
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

BUNNY ale szpony
Zrobione mistrzowsko, wizualnie perfet, ale ja bym takich nie nosiła, no nie dałabym rady to pewnie ja źle fryz zrozumialam, ale w kazdym razie wiem ze majirel nie ma 3% widy. czyli ta 6 to ton pojasni.
Ale to by sie zgadzalo bo jak robilam majirelem 10 1/2 1 z wodą 9% to wyszły mi zolte a moje sa na poziomie dajmy na to 7.

Alfa ma wody normalne 6=6, 9=9.

Czyli teraz brązy i czerwienie?

Czytalam w jakims babskim pismie wlasnie ze wracaja szatynki
Jakies takie brązowe

Oj no biedna jestem biedna nic przełknąć nie moge.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

BUNNY a jak myslisz co ja teraz powinnam zrobic z włosami w sensie pielęgnacji? Nie zeby jakoś specjalnie się poniszczyly, ale są suchsze i takie lekko tępe.
Bo codziennie maska tylko przeciąży.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:02   #4811
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY ale szpony
Zrobione mistrzowsko, wizualnie perfet, ale ja bym takich nie nosiła, no nie dałabym rady to pewnie ja źle fryz zrozumialam, ale w kazdym razie wiem ze majirel nie ma 3% widy. czyli ta 6 to ton pojasni.
Ale to by sie zgadzalo bo jak robilam majirelem 10 1/2 1 z wodą 9% to wyszły mi zolte a moje sa na poziomie dajmy na to 7.

Alfa ma wody normalne 6=6, 9=9.

Czyli teraz brązy i czerwienie?

Czytalam w jakims babskim pismie wlasnie ze wracaja szatynki
Jakies takie brązowe

Oj no biedna jestem biedna nic przełknąć nie moge.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

BUNNY a jak myslisz co ja teraz powinnam zrobic z włosami w sensie pielęgnacji? Nie zeby jakoś specjalnie się poniszczyly, ale są suchsze i takie lekko tępe.
Bo codziennie maska tylko przeciąży.
szpony a chcialam by byly delikatne
ja tak obserwuje- ze czerwienie i brazy z moich doswiadczen
ale jak jest nie wiem...no i wszelkie neony w postaci tonerow na rozjasnionych pasmach

za duzo zimnego sie jadlo/pilo i wychodzi wracaj do zdrowia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 13:08   #4812
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
[
wypadł mi spontaniczny wyjazd, jadę do Warszawy zaraz, ale nie dam rady się spotkać wracam w piątek, do sklikania

Trzymam kciuki dzisiaj za Princesskę!!!
udanego wypadu

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ta udało się,ale stres przeogromny komisja straszna krzywo patrząca i komentująca do siebie

ale 4 na dyplomie jest
gratulacje!!!!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska
gratulacje


A ja mam angine, czopy na migdałach, antybiotyk już poszedł w ruch
biedna

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no to super gratuluje


oj bidulo kuruj się i wracaj do zdrówka

kupiłam sobie nowy szampon z Timotei jericho blask bez parabenów w nowym opakowaniu i dziś umyłam nim włoski i są boskie normalnie takie gładkie , że nawet nie musiałabym odżywki nakładać żeby rozczesać
ja miałam lśniący blask z Timotei ale odżywkę i boskie włosy obok Nivea Intense Repair moja druga ulubiona obecnie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie robila ci japonskiego? to wyglada jak pasta...
albo przepilowana plytka zbyt dlugim matowieniem polerka w jednym miejscu


laseczki moje nowe szpony na blogu
ciekawa jestem opinii
nieee..japońskiego nie robiła zwykły, tradycyjny..faktycznie sporo matowiła ale zeby aż przepiłowała?
potem malowała tak: baza, 2 warstwy mlecznego lakieru, biała koncówka i na wierzch UV. I potem pod lampę,trochę trzymałam tam.. potem dała taki preparat 3w1-wysuszacz, nabłyszczacz i utwardzacz-w formie olejku. I znowu pod lampę..
sama juz nie wiem, może pojdę do niej i pokaze jak to wygląda..ciekawe co mi powie

a Twoje pazurki to jak zwykle robią wrażenie i wykonaniem i pomysłem i długością..

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Bunny, dopiero zaczęłam uczyć się składów. Masz rację, nie znajdę takiego cuda. Zaczęłam na wizażu pisać z dziewczynami, które straszyły ethanolamine i jej pochodnymi, czyli solami. A jakie Ty masz zdanie na ten temat? Są w ogóle takie farby, które zawierają chociaż mniej tych soli? One chyba wprowadzają barwnik, jak amoniak. Dziewczyny pisały, że już lepszy jest amoniak=gaz. Mają racje?

Blond Princesska, serdeczne gratulacje

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Bunny, jakie farby polecasz jako najmniej niszczące?
dla mnie loreale i londy
a po richesse to włosy w ogóle marzenie,jakby nie farbowane
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:10   #4813
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Agatu, dziękuję, czyli Majirel miałaś. Może spróbuj olejowania włosów i zabawę z półproduktami. Mnie nawilżają świetnie Wracaj do zdrówka!
Bunny, ogromnie dziękuję

Richesse jeszcze nie miałam Londę miała moja Mum Była dobra, ale Mama źle się czuła w perłowym blondzie Londy, zbyt jasno.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"

Edytowane przez Fencze
Czas edycji: 2012-06-27 o 13:12
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:26   #4814
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Wlasnie BUNNY nie zimne ani ciepłe
A klima w samochodzie, niestety głupota boli

A odnieś sie proszę do mojego postu o pielegnacji.

Szpony są, ale fakt-wzór delikatny

A Mamie kupię Nutrissa, kiedys była zadowolona Dzieki za podpowiedź

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Agatu, dziękuję, czyli Majirel miałaś. Może spróbuj olejowania włosów i zabawę z półproduktami. Mnie nawilżają świetnie Wracaj do zdrówka!
Bunny, ogromnie dziękuję

Richesse jeszcze nie miałam Londę miała moja Mum Była dobra, ale Mama źle się czuła w perłowym blondzie Londy, zbyt jasno.
Oleje to wiem, myslalam o częstotliwości nakladania masek zeby nie przedobrzyc.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:29   #4815
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nigdy czegoś takiego nie widziałam

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------



wiem na razie kolejny dzień streszczam materiał
nie widziałam Tż od poniedziałku ma szlaban na widzenia
dziwna ta Twoja promotor

Ty mu nadałaś czy ktoś trzeci padłam

edit: Dziewczyny ktos sie orientuje czy jest u nas w polsce ten olejek co w zalączniku ? chodzi mi o ten po lewej, bez filtrów .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Elvital-Öl-Magique-von-L´oreal_Teaser.jpg (34,1 KB, 8 załadowań)
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer

Edytowane przez blondi001993
Czas edycji: 2012-06-27 o 13:39
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:30   #4816
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY ale szpony
Zrobione mistrzowsko, wizualnie perfet, ale ja bym takich nie nosiła, no nie dałabym rady to pewnie ja źle fryz zrozumialam, ale w kazdym razie wiem ze majirel nie ma 3% widy. czyli ta 6 to ton pojasni.
Ale to by sie zgadzalo bo jak robilam majirelem 10 1/2 1 z wodą 9% to wyszły mi zolte a moje sa na poziomie dajmy na to 7.

Alfa ma wody normalne 6=6, 9=9.

Czyli teraz brązy i czerwienie?

Czytalam w jakims babskim pismie wlasnie ze wracaja szatynki
Jakies takie brązowe

Oj no biedna jestem biedna nic przełknąć nie moge.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

BUNNY a jak myslisz co ja teraz powinnam zrobic z włosami w sensie pielęgnacji? Nie zeby jakoś specjalnie się poniszczyly, ale są suchsze i takie lekko tępe.
Bo codziennie maska tylko przeciąży.
mycie odzywka joanna naturia ze 2x pod rzad i tylko inna odzywka na konce. sprobuj. ty i tak czesto myjesz wlosy- basen.
wlosy miekkie jak u lalki jak myjesz odzywka po farbowaniu- nie czuc ze w ogole farbowane
mozesz sprobowac olejowac- ale obawiam sie ze wlosy ci sie spusza od tego- bo masz cienkie... ja tak reaguje na wszelkie oleje
kup sobie olejek alterra jakis- w razie co zuzyjesz do masazu czy jako nawilzacz ciala. i male butelki ma po 100ml ok 13zl.
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
udanego wypadu



gratulacje!!!!



biedna


ja miałam lśniący blask z Timotei ale odżywkę i boskie włosy obok Nivea Intense Repair moja druga ulubiona obecnie


nieee..japońskiego nie robiła zwykły, tradycyjny..faktycznie sporo matowiła ale zeby aż przepiłowała?
potem malowała tak: baza, 2 warstwy mlecznego lakieru, biała koncówka i na wierzch UV. I potem pod lampę,trochę trzymałam tam.. potem dała taki preparat 3w1-wysuszacz, nabłyszczacz i utwardzacz-w formie olejku. I znowu pod lampę..
sama juz nie wiem, może pojdę do niej i pokaze jak to wygląda..ciekawe co mi powie

a Twoje pazurki to jak zwykle robią wrażenie i wykonaniem i pomysłem i długością..


dla mnie loreale i londy
a po richesse to włosy w ogóle marzenie,jakby nie farbowane
kurde bo to na foto to gole pazurki twoje bez lakieru ani niczego? przepilowane tzn nie do ciala, ale za mocno spolerowane..
bo na jakas alergie nie wyglada... znikneloby do tego czasu...

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Agatu, dziękuję, czyli Majirel miałaś. Może spróbuj olejowania włosów i zabawę z półproduktami. Mnie nawilżają świetnie Wracaj do zdrówka!
Bunny, ogromnie dziękuję

Richesse jeszcze nie miałam Londę miała moja Mum Była dobra, ale Mama źle się czuła w perłowym blondzie Londy, zbyt jasno.
fencze odradzam ci wszelkiego loreala.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:32   #4817
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny, ale szponki Mnie bardzo podoba się Twoja fryzura w tych lokach na blogu. Pięknie
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:39   #4818
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Ok to oleje rzadko, raz w tym ew. Sprobuje maski, mycie jak mowisz. Pewnie dojdą do siebie, mocno w kosc nie dostały, ale troszke tak.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:42   #4819
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny- tak tak, na foto są gołe pazurki bez niczego w realu to nawet ta cześć 'stara' jest nawet bardziej różowa i ogólnie czuć pod palcem granicę jak się pomaluje lakierem 1 czy 2 warstwy to też widać tę granicę dopiero przy 3 warstwie pokrywa..
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 13:54   #4820
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Bunny, ale szponki Mnie bardzo podoba się Twoja fryzura w tych lokach na blogu. Pięknie
dzieki!

polecam ci ten watek- mnostwo pozytywow

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=528033

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ok to oleje rzadko, raz w tym ew. Sprobuje maski, mycie jak mowisz. Pewnie dojdą do siebie, mocno w kosc nie dostały, ale troszke tak.
oleje raz, dwa w tyg max na godzinke dwie- nie radze na poczatek dluzej
po basenie probuj myc odzywka joanna naturia- zapomnisz co to szorstkie wlosy czy chlor jestem pewna.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny- tak tak, na foto są gołe pazurki bez niczego w realu to nawet ta cześć 'stara' jest nawet bardziej różowa i ogólnie czuć pod palcem granicę jak się pomaluje lakierem 1 czy 2 warstwy to też widać tę granicę dopiero przy 3 warstwie pokrywa..
przykro mi ale... ewidentnie "przepiłowane"
jak matuje polerka przed lakierem to powinna doslownie raz przejechac w jednym miejscu aby tylko polysk z paznokcia sie zmatowil, a nie robic cos takiego ze paznokiec ma warstwy

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

infa a tu masz inne wypadki gdy plytka jest za mocno spilowana/spolerowana
jedyne wyjscie- musi zrosnac...

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&sa...9,r:3,s:0,i:80

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&sa...:15,s:45,i:266

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&sa...9,r:9,s:0,i:99
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:55   #4821
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dzieki!

polecam ci ten watek- mnostwo pozytywow

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=528033

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------


oleje raz, dwa w tyg max na godzinke dwie- nie radze na poczatek dluzej
po basenie probuj myc odzywka joanna naturia- zapomnisz co to szorstkie wlosy czy chlor jestem pewna.


przykro mi ale... ewidentnie "przepiłowane"
jak matuje polerka przed lakierem to powinna doslownie raz przejechac w jednym miejscu aby tylko polysk z paznokcia sie zmatowil, a nie robic cos takiego ze paznokiec ma warstwy
ehh
pojadę do niej i jej to pokażę..a niby taka dobra kosmetyczka, co dzwoniłam to każdy dzień zajęty, chyba z tydzien czekałam
no nic..dzięki za pomoc
mam odzywkę 8 w 1 eveline to moze się coś poprawi

Agatko-pokaż nam kolorek w świetle dziennym
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:00   #4822
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny dziękuję
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:01   #4823
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ehh
pojadę do niej i jej to pokażę..a niby taka dobra kosmetyczka, co dzwoniłam to każdy dzień zajęty, chyba z tydzien czekałam
no nic..dzięki za pomoc
mam odzywkę 8 w 1 eveline to moze się coś poprawi

Agatko-pokaż nam kolorek w świetle dziennym
wiesz ona dobra moze byc- piekne frenche, zdobienia itp, dokladny mani ale malo delikatna albo miala gorszy dzien....
odzywka tego nie naprawi- musisz stopniowo obcinac... nic juz tego nie zaklei, nie zarosnie...ja bym wiecej tam na mani nie poszla
albo poszla- tylko powiedziala ze sobie nie zycze matowienia- niech robi wszystko jak zawsze bez polerowania plytki


chyba skusze tz zeby mi dzis zrobil wieczorkiem odrosty nowa mieszanka c10 i 219
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:10   #4824
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziękuję blondaski
teraz dopiero odespałam

wieczorem popijawa i jutro na rano do pracy

Bunny mi się pazurki podobają, ale ta łodyga od kwiatka nie bardzo jakoś, kolor za ciemny chyba i tak za dużo jej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:15   #4825
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziękuję blondaski
teraz dopiero odespałam

wieczorem popijawa i jutro na rano do pracy

Bunny mi się pazurki podobają, ale ta łodyga od kwiatka nie bardzo jakoś, kolor za ciemny chyba i tak za dużo jej
jak robilam ciensza- to znikala pod wielka glowa kwiatka
tak ma byc z daleka wyglada jak tatuaz na pazurku
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:22   #4826
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak robilam ciensza- to znikala pod wielka glowa kwiatka
tak ma byc z daleka wyglada jak tatuaz na pazurku
A no chyba,że bo na zdjęciach, takie daleikatne pazurki z lekkim kwiatuszkiem i ta łodyga ale wiadomo zdjęcia jak to zdjęcia


Jeju co ja będę teraz robić 2 szkoły mi zabrali

Kurde otwierają u mnie dzienną magisterke, wydział z Uniwersytetu Szczecińskiego i zastanawiam się czy iść ale to napiszę w klubie dłużej jak będę miała chwilkę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:07   #4827
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Lightbulb Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

INFA
ale jedno zdjecie jest bez flesza w dziennym z tych co wstawilam. Buzie wstawie, ale musze wyzdrowiec. Teraz naprawde wygladam źle i blado.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A no chyba,że bo na zdjęciach, takie daleikatne pazurki z lekkim kwiatuszkiem i ta łodyga ale wiadomo zdjęcia jak to zdjęcia


Jeju co ja będę teraz robić 2 szkoły mi zabrali

Kurde otwierają u mnie dzienną magisterke, wydział z Uniwersytetu Szczecińskiego i zastanawiam się czy iść ale to napiszę w klubie dłużej jak będę miała chwilkę
napisz koniecznie

Ja juz mam wszystkie wyniki i nic na wrzesień, wszystko zdane
I teraz ponad 3 mce wolne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:22   #4828
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

nie uwierzycie tesciowa u mnie dzis przesiadziala pol dnia


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska
gratulacje


A ja mam angine, czopy na migdałach, antybiotyk już poszedł w ruch
wspolczuje mialam tak rok temu
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
caskada
troche roznica jes, jakby lekko suche wlosy. Ale to wyjdzie w praniu bo fryzjerka nalozyla mi pewnie jakies maski.
aa myslalam ze powiesz ze sa gladsze myslalam ze wlosy przyciemnione wygladzaja sie

agatko u mnie w BXL to jest tak ze blond wlosy mocno rozjasnione powiedzmy to nosza polki i ruskie belgijskie dziewczyny sa naturalne i w sposobie ubrania jak i wygladzie zdarzaja sie oczywiscie wyjatki pozatym Belgia to kraj wielu narodow ale jak to mowia polke czy ruska widac na kilometr wlasnie poprzez te jasne rozjasniane wlosy..
Kiedys jak mialam czarne wlosy bylam brana za wloszke dzis odrazu polka czesto bywa to niemile rowniez jak przechodze obok kilku kolesi a oni lamanym polskim mowia "cien dobly"
A jesli chodzi o mode to zauwazylam mode na naturalny kolor wlosow moga byc farbowane ale wyglad naturalny
Jestem zdania ze nature nalezy podkreslic a nie ja zmieniac calkowicie

No ale ja to weteranka blondu 10 letniawiec marzy mi sie lekki spokoj dla wlosowi ta chec ujrzenia siebie w innym odcieniu bo w jasnym i czarnym to juz sie znam
A do jasnego blondu z takiego przyciemnienia mozna wrocic
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:25   #4829
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz ona dobra moze byc- piekne frenche, zdobienia itp, dokladny mani ale malo delikatna albo miala gorszy dzien....
odzywka tego nie naprawi- musisz stopniowo obcinac... nic juz tego nie zaklei, nie zarosnie...ja bym wiecej tam na mani nie poszla
albo poszla- tylko powiedziala ze sobie nie zycze matowienia- niech robi wszystko jak zawsze bez polerowania plytki


chyba skusze tz zeby mi dzis zrobil wieczorkiem odrosty nowa mieszanka c10 i 219
dzwoniłam do niej przed chwilą opowiedziałam wszystko dokładnie co i jak, jak paznokieć wygląda ten po mani i ten co odrasta etc..powołałam się na Twoje słowa i zarzuciłam paroma terminami na początku lekko dyskutowała ale byłam stanowcza i się przejęła chyba, bo czuć było poddenerwowanie, przykała ślinę i zaczęła tłumaczyć, że musiała wyrównać płytkę żeby lakier ładnie się prezentował a może to wina mojego zbyt głębokiego wycięcia skórek i dlatego tak (jasne, wycinam tak samo od X lat) albo może płytka zareagowała podrażnieniem..bla bla bla że to pierwszy jej przypadek w karierze bla bla..ale stanęło na tym, że mnie zaprasza ponownie na mani i zobaczy co da sie z tym zrobić, może lekko wyrówna, coś tam jeszcze, oczywiście, że bezpłatnie bo to nie moja wina.
No i oczywiście za tydzien, bo obłożona terminami od rana do wieczora

powodzenia z odrostem
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
INFA
ale jedno zdjecie jest bez flesza w dziennym z tych co wstawilam. Buzie wstawie, ale musze wyzdrowiec. Teraz naprawde wygladam źle i blado.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------


napisz koniecznie

Ja juz mam wszystkie wyniki i nic na wrzesień, wszystko zdane
I teraz ponad 3 mce wolne
No to czekam na fotki z buzią kuruj się

ehh zazdroszczę Wam,ja nadal walczę
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:29   #4830
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dzwoniłam do niej przed chwilą opowiedziałam wszystko dokładnie co i jak, jak paznokieć wygląda ten po mani i ten co odrasta etc..powołałam się na Twoje słowa i zarzuciłam paroma terminami na początku lekko dyskutowała ale byłam stanowcza i się przejęła chyba, bo czuć było poddenerwowanie, przykała ślinę i zaczęła tłumaczyć, że musiała wyrównać płytkę żeby lakier ładnie się prezentował a może to wina mojego zbyt głębokiego wycięcia skórek i dlatego tak (jasne, wycinam tak samo od X lat) albo może płytka zareagowała podrażnieniem..bla bla bla że to pierwszy jej przypadek w karierze bla bla..ale stanęło na tym, że mnie zaprasza ponownie na mani i zobaczy co da sie z tym zrobić, może lekko wyrówna, coś tam jeszcze, oczywiście, że bezpłatnie bo to nie moja wina.
No i oczywiście za tydzien, bo obłożona terminami od rana do wieczora

powodzenia z odrostem


No to czekam na fotki z buzią kuruj się

ehh zazdroszczę Wam,ja nadal walczę
wyrowna? chyba zart tylko nie dawaj jej juz czasem tego polerowac czy pilowac

a jeszcze- jak polerowala to czulas cieplo na paznokciach/palcach?

zeby sie lakier lepiej trzymal wystarczy spolerowac tylko usuwajac polysk a nie żlebiąc dziury w paznokciu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.