liche brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-10, 11:05   #1
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 87

liche brwi


Witam, zgłaszam się z prośbą o pomoc na temat brwi. Mam niestety bardzo dziecinną twarz a sprawę pogorszają brwi, które są rzadkie (chodzi mi o to, że nie są gęste), przez co wyglądają dośc blado. Do tego są dośc jasne, z bliska niby czarne ale niezbyt widoczne. Dlatego chciałabym się dowiedzieć, co zrobić by brwi rosły, aby się zagęściły przez co zapewne ściemniły. Co jakiś czas robie sobie czarną hennę na brwi i rzęsy, jednak po farbowaniu brwi są kompletnie czarne, wyglądam komicznie ze względu na to, że bardzo skóra farbuje. Po dwóch dniach gdy henna zeszła ze skóry wygląd moich brwi jest nawet znośny, ale wszystko jakby to powiedziec, wypłukuje się po kilku dniach. Znowu to samo.
Mam liche brwi, to fakt, wiem, że to w dużej części zasługa genów, jednak czy można mi jakoś pomóc?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
ribermona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 11:30   #2
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: liche brwi

Może spróbuj je smarować olejkiem rycynowym?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 13:21   #3
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 87
Dot.: liche brwi

używałam olejku rycynowego jakiś (dłuższy) czas temu, głównie mi wtedy chodziło o rzęsy. Ale nie zauważyłam jakiś rezultatów, a było to bardzo, jakby to powiedziec niewygodne, poniewaz nakladanie olejku na dzien nie jest dobrym pomyslem (mam czesto wlosy rozpuszczone) a poza tym po prostu bym sie swieciła, natomiast gdy nakladalam na noc, otłuszczałam kołdrę i poduszkę...
ribermona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 18:42   #4
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: liche brwi

Cytat:
Napisane przez ribermona Pokaż wiadomość
Witam, zgłaszam się z prośbą o pomoc na temat brwi. Mam niestety bardzo dziecinną twarz a sprawę pogorszają brwi, które są rzadkie (chodzi mi o to, że nie są gęste), przez co wyglądają dośc blado. Do tego są dośc jasne, z bliska niby czarne ale niezbyt widoczne. Dlatego chciałabym się dowiedzieć, co zrobić by brwi rosły, aby się zagęściły przez co zapewne ściemniły. Co jakiś czas robie sobie czarną hennę na brwi i rzęsy, jednak po farbowaniu brwi są kompletnie czarne, wyglądam komicznie ze względu na to, że bardzo skóra farbuje. Po dwóch dniach gdy henna zeszła ze skóry wygląd moich brwi jest nawet znośny, ale wszystko jakby to powiedziec, wypłukuje się po kilku dniach. Znowu to samo.
Mam liche brwi, to fakt, wiem, że to w dużej części zasługa genów, jednak czy można mi jakoś pomóc?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
na noc smaruj olejkiem rycynowym, moze je jednak teoche wzmocnisz (nie musisz tego robic od razu przed spaniem) a za dni zageszczaj i przyciemniaj je kredka lub cieniem, polecam cienie z inglota
co do podkreslonego, zabawnie to wytlumaczylas:co jest:
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"



Edytowane przez new_me
Czas edycji: 2013-08-10 o 18:43
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 18:52   #5
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 87
Dot.: liche brwi

a czy te kredki z inglota są dostępne w rossmanie?

oj, faktycznie,haha, przepraszam, troszkę przesadziłam, chciałam byc jak najdokładniejsza i się zapędziłam

Edytowane przez ribermona
Czas edycji: 2013-08-10 o 18:54
ribermona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 00:07   #6
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: liche brwi

Kredki z Inglota są dostępne w Inglocie.

I niektórych Douglasach


Jak olejek rycynowy nie jest Twoim ulubieńcem, to gdzieś tutaj jest cały wątek o używaniu pomadki ochronnej z Alterry jako odżywki do brwi i rzęs.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 10:10   #7
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 87
Dot.: liche brwi

właśnie słyszałam o tej odżywce, ale nie byłam pewna czy jest dostępna w rossmanie. Poszperałam w internecie i widzę, że jest, Także na pewno kupię!
Choć czytałam o zastosowaniu na rzęsy, czy na brwi podziała podobnie?
ribermona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 11:01   #8
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: liche brwi

Cytat:
Napisane przez ribermona Pokaż wiadomość
używałam olejku rycynowego jakiś (dłuższy) czas temu, głównie mi wtedy chodziło o rzęsy. Ale nie zauważyłam jakiś rezultatów, a było to bardzo, jakby to powiedziec niewygodne, poniewaz nakladanie olejku na dzien nie jest dobrym pomyslem (mam czesto wlosy rozpuszczone) a poza tym po prostu bym sie swieciła, natomiast gdy nakladalam na noc, otłuszczałam kołdrę i poduszkę...
to ja nie wiem, całą twarz tym smarowałaś? ja smaruję na noc, godzinę-pół przed położeniem się do łóżka i nie zauważam żadnych tłustych plam.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 11:06   #9
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 87
Dot.: liche brwi

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
to ja nie wiem, całą twarz tym smarowałaś? ja smaruję na noc, godzinę-pół przed położeniem się do łóżka i nie zauważam żadnych tłustych plam.
to było dawno, więc może trochę przesadziłam. Jako, że ja mam skłonności do przesady, pewnie i tak było tamtym razem. No nakładałam dużo, no brwi zwłaszcza, pewnie za dużo.
Jaki ilość jest odpowiednia?
ribermona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 19:42   #10
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: liche brwi

radzę nie używać kredek do brwi. są wygodne w użyciu, ale niestety osłabiają włoski, a skoro nie masz ich już dużo, to nie ma sensu ryzykować dodatkowym ich osłabieniem i przerzedzeniem Lepiej zainwestować w cienie.

Poza tą pomadką z Alterry, to odżywki do rzęs się nadają też do brwi. Np. L'Biotica
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 10:08   #11
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: liche brwi

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
radzę nie używać kredek do brwi. są wygodne w użyciu, ale niestety osłabiają włoski, a skoro nie masz ich już dużo, to nie ma sensu ryzykować dodatkowym ich osłabieniem i przerzedzeniem Lepiej zainwestować w cienie.

Poza tą pomadką z Alterry, to odżywki do rzęs się nadają też do brwi. Np. L'Biotica
Ja tez chcialam polecic L'Biotice. Ale ta w tubeczce, a nie ze szczteczka bo sa teraz 2. Ma konstystencje wazeliny i nadaje sie do rzes i brwi.

Uzywam juz dlugo na noc i jestem zadowolona
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.