Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-12, 13:28   #1171
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Czym go nakładasz?
Nakładałam go Expert Face Brush Real Techniques, a dzisiaj Buffing Brush, też RT. Po nałożeniu i rozprowadzeniu zawsze wklepuję go lekko wilgotną gąbką (ale to robię w przypadku każdego podkładu). Mam skórę suchą, no ale to, co dzisiaj ten podkład zrobił z moją twarzą, to lekka masakra. A co doradzasz lepszego do nakładania? Może to rzeczywiście kwestia błędu "technicznego" z mojej strony.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 13:40   #1172
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nakładałam go Expert Face Brush Real Techniques, a dzisiaj Buffing Brush, też RT. Po nałożeniu i rozprowadzeniu zawsze wklepuję go lekko wilgotną gąbką (ale to robię w przypadku każdego podkładu). Mam skórę suchą, no ale to, co dzisiaj ten podkład zrobił z moją twarzą, to lekka masakra. A co doradzasz lepszego do nakładania? Może to rzeczywiście kwestia błędu "technicznego" z mojej strony.
Nie jestem ekspertką ale lubię nakładać ten podkład Stippling Brush RT i ostatnio Sigmowym Round Kabuki. Z tym, że ja raczej stępluję, potem ewentualnie coś rozcieram. Gąbki RT do tego podkładu jeszcze nie próbowałam, a nakładany palcami wyglądał gorzej niż pędzlem.
Zauważyłam, że czasem wejdzie mi w pory na policzkach, ale nie jest to zbyt widoczne. Wybaczam, bo jeszcze żaden podkład tak się na mnie nie trzymał. Zwykły Pro Long (miałam tylko próbkę) ciastolił się po kilku h na czole, Studio fix też nie jest aż tak trwały (chociaż jest niezły), więc tu Mac zrobił spory postęp.

Muszę potestować ten nowy puder, skoro Corii chwali
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 13:44   #1173
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie jestem ekspertką ale lubię nakładać ten podkład Stippling Brush RT i ostatnio Sigmowym Round Kabuki. Z tym, że ja raczej stępluję, potem ewentualnie coś rozcieram. Gąbki RT do tego podkładu jeszcze nie próbowałam, a nakładany palcami wyglądał gorzej niż pędzlem.
Zauważyłam, że czasem wejdzie mi w pory na policzkach, ale nie jest to zbyt widoczne. Wybaczam, bo jeszcze żaden podkład tak się na mnie nie trzymał. Zwykły Pro Long (miałam tylko próbkę) ciastolił się po kilku h na czole, Studio fix też nie jest aż tak trwały (chociaż jest niezły), więc tu Mac zrobił spory postęp.
No właśnie mnie ten pierwszy efekt też niesamowicie uwiódł, dlatego uparłam się na ten podkład i zrobię wszystko, żeby zadziałał ;-) Muszę spróbować jutro stemplowania, może to lepiej wyjdzie. Ale ja ogólnie mam problem z taką zbytnią widocznością podkładu na twarzy i efektem suchości, a nawilżam skórę jak nie wiem co, więc może powinnam zmienić sposób nakładania tapetki
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 16:57   #1174
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy te pojemnosci size to go bywają dostępne w stacjonarkach czy jest to tylko oferta online?

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nakładałam go Expert Face Brush Real Techniques, a dzisiaj Buffing Brush, też RT. Po nałożeniu i rozprowadzeniu zawsze wklepuję go lekko wilgotną gąbką (ale to robię w przypadku każdego podkładu). Mam skórę suchą, no ale to, co dzisiaj ten podkład zrobił z moją twarzą, to lekka masakra. A co doradzasz lepszego do nakładania? Może to rzeczywiście kwestia błędu "technicznego" z mojej strony.

u mnie przy nakładaniu gąbką pojawiał sie ten efekt
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 17:39   #1175
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Czy te pojemnosci size to go bywają dostępne w stacjonarkach czy jest to tylko oferta online?
Chodzi Ci o te travelowe pojemności? Są stacjonarnie, zawsze przy kasie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
u mnie przy nakładaniu gąbką pojawiał sie ten efekt
A jak nakładałaś ten podkład, żeby tego efektu uniknąć? Szukam sposobów
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 19:27   #1176
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, help, potrzebuje pomocy. Wymyslilam sobie, ze potrzebuje szminke w kolorze cos jak niedojrzala truskawka (bo bedzie mi sie ladnie komponowac z butami ), macie pomysl na cos takiego?
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 19:58   #1177
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o te travelowe pojemności? Są stacjonarnie, zawsze przy kasie



A jak nakładałaś ten podkład, żeby tego efektu uniknąć? Szukam sposobów
pędzlem nie pamiętam dokładnie jakim teraz, ale wtedy krycie było niesatysfakcjonujące dla mnie, więc sobie na razie odpuściłam ten podkład.
Jak znajdziecie na niego metode żeby na kryciu nie tracił i dobrze wygladał to podzielcie się, bo trwałość ma świetną i bardzo kusi mimo wszystko, ale nie chce mi się całego opakowania brać i kombinować żeby wymyślić coś dopiero przy końcu butelki.

tak tak chodzi mi o travel size dokłądnie strobe cream
http://www.maccosmetics.pl/product/1...REM/index.tmpl
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 20:51   #1178
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny mam do Was dwa pytania:

1. Czym sklep internetowy MAC wysyła zamówienia (kurier/poczta)?

2. Czy u Was w sklepach stacjonarnych dają próbki podkładów jak poprosicie? Kiedyś byłam w Galerii Katowickiej, bo kupowałam korektor Pro Longwear i poprosiłam o próbkę podkładu, który chciałam wypróbować i Pani mi odmówiła...Powiedziała, że nie dają próbek... Rzeczywiście tak jest czy tylko ja trafiłam tak pechowo?

Dzięki za pomoc
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 20:56   #1179
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez -mała- Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was dwa pytania:

1. Czym sklep internetowy MAC wysyła zamówienia (kurier/poczta)?

2. Czy u Was w sklepach stacjonarnych dają próbki podkładów jak poprosicie? Kiedyś byłam w Galerii Katowickiej, bo kupowałam korektor Pro Longwear i poprosiłam o próbkę podkładu, który chciałam wypróbować i Pani mi odmówiła...Powiedziała, że nie dają próbek... Rzeczywiście tak jest czy tylko ja trafiłam tak pechowo?

Dzięki za pomoc
Co do pierwszego to nie mam pojęcia, ale jeśli chodzi o drugie to mi się zawsze wydawało, że w MACu jest właśnie taka polityka, że dają próbki, nie wiem, jak w PL, ale tutaj (UK) w dwóch salonach bez problemu dali i jeszcze babka pytała, czy czegoś więcej nie chcę wypróbować, mieli też małe firmowe słoiczki, także nie mam pojęcia, dlaczego Ci nie dała, może w PL jest inna polityka? Czy to możliwe?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:01   #1180
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez -mała- Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was dwa pytania:

1. Czym sklep internetowy MAC wysyła zamówienia (kurier/poczta)?

2. Czy u Was w sklepach stacjonarnych dają próbki podkładów jak poprosicie? Kiedyś byłam w Galerii Katowickiej, bo kupowałam korektor Pro Longwear i poprosiłam o próbkę podkładu, który chciałam wypróbować i Pani mi odmówiła...Powiedziała, że nie dają próbek... Rzeczywiście tak jest czy tylko ja trafiłam tak pechowo?

Dzięki za pomoc
odpowiem na pytanie nr 1, bo dzisiaj właśnie dostałam przesyłkę - MAC wysyła kurierem DPD; zamówiłam sobie szminkę Catty z kolekcji MAC is Beauty, bo stacjonarnie jej nie było w salonach; kolorek taki fajny, jasny, w sam raz na lato; do tego dorzucili mi próbkę podkładu Studio Fix NC25, ale kolor wydaje mi się jakiś ciemnawy, raczej go nie wypróbuję
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:21   #1181
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Próbki w salonach MAC czasem są dawane bez problemu, czasem kręcą nosem.
Ja bardzo rzadko brałam jakiekolwiek próbki, ale jak już prosiłam, to nigdy nie spotkałam się z odmową (Wrocław). Jak widać to zależy od salonu lub pracownika.

Nie pamiętam wszystkich opcji dostawy (można sprawdzić na stronie), ale ja zawsze dostaję kurierem.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
odpowiem na pytanie nr 1, bo dzisiaj właśnie dostałam przesyłkę - MAC wysyła kurierem DPD; zamówiłam sobie szminkę Catty z kolekcji MAC is Beauty, bo stacjonarnie jej nie było w salonach; kolorek taki fajny, jasny, w sam raz na lato; do tego dorzucili mi próbkę podkładu Studio Fix NC25, ale kolor wydaje mi się jakiś ciemnawy, raczej go nie wypróbuję
Mówisz, że Catty fajna . Zastanawiałam się nad nią, ale jakoś nikt tu nią nie kusił i zapomniałam, że chciałam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 21:22   #1182
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oraz u mnie 3. dzień testów nowego Pro Longweara i jakoś dzisiaj koszmarnie mi na twarzy wygląda... Strasznie widać go w okolicach nosa i brody, wyłazi w porach i ogólnie kiepsko wtopił się skórę i żadne Fix Plusy ani Beauty Elixiry Caudalie nie pomogły Nie wiem, z czego to wynika, pierwszego i drugiego dnia wyglądał świetnie. Zaznaczam, że nie zarwałam wczoraj nocy, a dodatkowo miałam całonocną maskę nawilżającą na twarzy, więc to nie kwestia kryzysu skóry. Próbka ma kilka dni, nie zdążyła się chyba zestarzeć tak, by zmienić konsystencję?... W każdym razie tak jak na początku byłam pewna, że go zakupię, gdy choć trochę pokończę to, co mam, tak teraz mam poważne wątpliwości... Muszę chyba capnąć jeszcze dodatkową próbkę z MACa, żeby mocniej potestować ten podkład, bo już sama nie wiem, czy on jest dla mnie, czy nie.
on tak u mnie wyglądał jak go dałam na mniej nawilżający krem. wczoraj i dzisiaj dałam go na dość konkretny dr Brandt i jest dużo lepiej ale jeszcze testuję. Ogólnie podoba mi się w nim tak jak i w jego bracie to, że po czasie ładnie się wtapia w skórę, Pro Long tradycyjny u mnie wygląda dużo lepiej jak "siądzie" niż zaraz po nałożeniu. chociaż ten nowy dużo bardziej podkreśla mi suche skórki, których do czasu nałożenia podkładu nawet nie widzę.
Ja nakładam pro longi palcami, tak mi najwygodniej, oszalałabym jakbym miała to pędzlem nakładać (szybko zastygają) i jakbym potem miała pędzle po nich myć (mam taki problem, żeby ten nowy domyć z paznokci, że szok)...
Jeszcze nie wydałam opinii, dzisiaj planuję się zetrzeć czymś konkretnym, zwłaszcza czoło i jutro dać mu jeszcze szansę. Ale nie wiem czy ja nie jestem za dużym sucharem na tego nowego. Dzisiaj wygląda nieźle w duecie z puderm Studio Sculpt Defining.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 10:38   #1183
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy w Douglasach jest juz dostepna kolekcja W&D?
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 10:47   #1184
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ale lipa z tym pudrem Blot. Ani troche mnie nie matuje
Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Serio Blot to taka lipa? Bo mnie własnie ostatnio w MACu namawiała dziewczyna, zebym podmieniła swoją Laurę M na niego...
Ja też go jakoś specjalnie nie lubię. Na mojej i tak porcelanowej twarzy wygląda dziwnie,jeszcze jaśniej i mam wrażenie,że wysusza.

Wolę Mineralize, ten jest świetny, taki naturalny look
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 11:00   #1185
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

To zostaję przy LM>
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 11:19   #1186
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Czy w Douglasach jest juz dostepna kolekcja W&D?
Tak,(Galeria Łódzka) z tym że wiele rzeczy wczoraj już było wyprzedanych.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 11:25   #1187
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Czy w Douglasach jest juz dostepna kolekcja W&D?
Wydaje mi sie ze w BC widzialam w piatek .
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 13:06   #1188
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Czy w Douglasach jest juz dostepna kolekcja W&D?

W jednym widziałam na drugi dzień, po pojawieniu się w salonach firmowych
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 13:20   #1189
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jak wszyscy testują nowy podkład MAC, to ja też Byłam ostatnio w Londynie i przy okazji zakupów poprosiłam o próbki. Pani z uśmiechem na twarzy dała mi najpierw NC30, a potem sama zaproponowała, że zrobi mi jeszcze NC25, żebym miała dwa kolory do porównania. Dostałam PEŁNE słoiczki tych podkładów, więc spokojnie na kilka razy wystarczy. Póki co mam bardzo pozytywne wrażenia - podkład trzyma się długo, wygląda naturalnie, jedynie trochę podkreśla mi skórki (muszę spróbować dać pod niego inny krem).

Jeszcze odnośnie próbek - dla porównania wczoraj byłam w naszym krakowskim MACu i poprosiłam jeszcze o próbkę NC20 (tak, żeby mieć pewność co do koloru), to dostałam baaardzo malutko (ledwie na dnie słoiczka). Jednak w UK, a tu jest inna polityka co do próbek...

A i wzięłam też szminkę Steam Heat i to jest chyba pierwsza czerwień, w której się sobie podobam
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 13:58   #1190
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość

Jeszcze odnośnie próbek - dla porównania wczoraj byłam w naszym krakowskim MACu i poprosiłam jeszcze o próbkę NC20 (tak, żeby mieć pewność co do koloru), to dostałam baaardzo malutko (ledwie na dnie słoiczka). Jednak w UK, a tu jest inna polityka co do próbek...
w naszym kraju w dalszym ciagu próbka to przywilej ...
szkoda tylko, że na All "biznes" próbkowy kwitnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 14:12   #1191
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Czy w Douglasach jest juz dostepna kolekcja W&D?
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze w BC widzialam w piatek .
dostępna to jest już od kilku dni, ale już spore braki mają.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 17:44   #1192
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Wash & Dry part 2 (pędzel 126, szminka Steam Heat, Golden Rinse)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (104,3 KB, 31 załadowań)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 17:55   #1193
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wash & Dry part 2 (pędzel 126, szminka Steam Heat, Golden Rinse)
Ojej...

A powiedz, jak się ma Steam Heat do innych MACowych czerwieni? Da się ją do czegoś porównać? Nie obadałam koloru w salonie, a teraz sama się zastanawiam, czy jej nie capnąć ;-)
Widziałam co prawda swatche Krystyny, ale jednak one zawsze odbiegają nieco od mojej bladej rzeczywistości i kolor wychodzi inny ;-)

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-05-13 o 17:58
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 17:59   #1194
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Aleeee pędzel.. Duzy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 18:23   #1195
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A jak nakładałaś ten podkład, żeby tego efektu uniknąć? Szukam sposobów
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
pędzlem nie pamiętam dokładnie jakim teraz, ale wtedy krycie było niesatysfakcjonujące dla mnie, więc sobie na razie odpuściłam ten podkład.
Jak znajdziecie na niego metode żeby na kryciu nie tracił i dobrze wygladał to podzielcie się, bo trwałość ma świetną i bardzo kusi mimo wszystko, ale nie chce mi się całego opakowania brać i kombinować żeby wymyślić coś dopiero przy końcu butelki.

tak tak chodzi mi o travel size dokłądnie strobe cream
http://www.maccosmetics.pl/product/1...REM/index.tmpl
. Tez skusilam się na ten podkład, jestem nim zachwycona. Macowka jak mnie malowala to używała pędzla typu skunks, ale zanim nałożyła podklad, to ukryla niedoskonałości korektorem i na niego podklad. Tez tak teraz robię w domu i efekt jest dla mnie super. Pędzlem nakłada się poprostu cieńszą warstwę i nie wyglada to jak tapeta.

Cytat:
Napisane przez -mała- Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was dwa pytania:

2. Czy u Was w sklepach stacjonarnych dają próbki podkładów jak poprosicie? Kiedyś byłam w Galerii Katowickiej, bo kupowałam korektor Pro Longwear i poprosiłam o próbkę podkładu, który chciałam wypróbować i Pani mi odmówiła...Powiedziała, że nie dają próbek... Rzeczywiście tak jest czy tylko ja trafiłam tak pechowo?

Dzięki za pomoc
U nas w Niemczech nie uswiadczysz próbki w macu, tłumaczą to tym, ze nie wolno im, mogą zrobić makijaż danym produktem ale na wynos nie dadzą. Widzę, ze co kraj to obyczaj... Wydaje mi się, ze Mac nie dopracował globalnej polityki jeśli chodzi o próbki, i wydawanie ich jest "widzimisię" kierownika salonu.
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 18:38   #1196
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
. Tez skusilam się na ten podkład, jestem nim zachwycona. Macowka jak mnie malowala to używała pędzla typu skunks, ale zanim nałożyła podklad, to ukryla niedoskonałości korektorem i na niego podklad. Tez tak teraz robię w domu i efekt jest dla mnie super. Pędzlem nakłada się poprostu cieńszą warstwę i nie wyglada to jak tapeta.
No właśnie czytałam na blogu Karen, żeby nakładać maleńko tego podkładu, a ewentualną drugą warstwę nakładać dopiero po tym, jak ta pierwsza porządnie zaschnie, bo inaczej zrobi się ciasto. Ja niby nie mam tendencji do nakładania za dużych ilości podkładu na twarz, ale widać i to było jednak za dużo ;-) Może faktycznie spróbuję nakładać minimalne ilości. Skunksa (MAC 130) już używałam, ale niewiele to pomogło, może właśnie przez nadmierną ilość. Nic to, trzeba próbować, bo wszędzie ten podkład chwalą ;-)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 18:51   #1197
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nowy podkład jest naprawdę super, co pisałam już na samym początku maja, jak tylko wyszedł, jednakże są 2 warunki podczas nakładania, aby dobrze wygladał. Jeden to uzycie dobrego kremu nawilzającego, a dwa to uzycie nparawde niewielkiej ilości tego podkładu, bo w przeciwnym razie efekt będzie niefajny. No i to podkłąd z tych, co to najlepiej wygląda nałożony palcami, bo pod wpływem ciepła lepiej się on "układa".
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 19:05   #1198
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ojej...

A powiedz, jak się ma Steam Heat do innych MACowych czerwieni? Da się ją do czegoś porównać? Nie obadałam koloru w salonie, a teraz sama się zastanawiam, czy jej nie capnąć ;-)
Widziałam co prawda swatche Krystyny, ale jednak one zawsze odbiegają nieco od mojej bladej rzeczywistości i kolor wychodzi inny ;-)
W sumie to Steam Heat to taki odcień czerwieni, jakiego w swoich zbiorach nie mam, stąd trudno mi porównać. Ja generalnie lubuję się w chłodnych, podbitych niebieskością czerwieniach i w zasadzie takie tylko mam, a Steam Heat to jednak dość ciepła czerwień, przynajmniej jak na moje standardy, co najwyżej nazwałabym ją neutralną. Na szczęście nie jest to czerwień pomidorowa, ruda czy pomarańczowa, więc myślę, że będzie dla mnie "noszalna".

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Aleeee pędzel.. Duzy
Duży, ale jakiś taki płaski . Nie wiem, co z nim będę robić, ale jest taki milusi
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 19:21   #1199
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
w naszym kraju w dalszym ciagu próbka to przywilej ...
szkoda tylko, że na All "biznes" próbkowy kwitnie
No mi to aż głupio pytać o te próbki. A może nawet nie tyle głupio, co chcę sobie oszczędzić reakcji łaskawych pań, które sprawiają, że można poczuć się jak żebrak. W rezultacie nie mogłam się przemóc i nawet nie zapytałam o próbkę nowego podkładu

Dziewczyny, powiedzcie, proszę, co to za nowość, że na produkty MAC i Bobbi Brown nie przyjmują w Douglasie kuponów na 40zł? Czy rzeczywiście u Was też tak jest? Bez problemu kupowałam z bonami BB, a dzisiaj panie zrobiły naradę i z wyniosłością mi odmówiły, zarówno BB, jak i MAC Pytam się, czym się różnią te marki od innych, że nie można, a one, że mają własne salony, więc nie uczestniczą w promocjach. No ok, ale przecież to nie jest promocja I tłumaczę im, że w Złotych kupowałam zawsze BB z bonem, a one na to, że widocznie u nich można. No ludzie Jutro zadzwonię aż na infolinię.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 19:24   #1200
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No mi to aż głupio pytać o te próbki. A może nawet nie tyle głupio, co chcę sobie oszczędzić reakcji łaskawych pań, które sprawiają, że można poczuć się jak żebrak. W rezultacie nie mogłam się przemóc i nawet nie zapytałam o próbkę nowego podkładu

Dziewczyny, powiedzcie, proszę, co to za nowość, że na produkty MAC i Bobbi Brown nie przyjmują w Douglasie kuponów na 40zł? Czy rzeczywiście u Was też tak jest? Bez problemu kupowałam z bonami BB, a dzisiaj panie zrobiły naradę i z wyniosłością mi odmówiły, zarówno BB, jak i MAC Pytam się, czym się różnią te marki od innych, że nie można, a one, że mają własne salony, więc nie uczestniczą w promocjach. No ok, ale przecież to nie jest promocja I tłumaczę im, że w Złotych kupowałam zawsze BB z bonem, a one na to, że widocznie u nich można. No ludzie Jutro zadzwonię aż na infolinię.
w sumie na bonie nie widnieje żadna adnotacja, że na BB i MAC nie .. więc powinny odliczyć rabat
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.