Moje pytania dot. powiekszenia biustu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-07, 13:11   #1
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Question

Moje pytania dot. powiekszenia biustu


Szukam i szukam, czytam i czytam i nie moge jakos wyodrebnic odpowiedzi na nurtujace mnie pytania. Wiec postanowilam, ze zapytam moje niezawodne wizazanki

1. Czym rozni sie umieszczdenie wkladki pod miesniem, a w innych miejscach? Nie wiem czemu, ale jakos ta opcja najbardziej mnie przekonuje. Czy ktos ma takie wlasnie wkladki?
2. Od czego zalezy miejsce ciecia? Tzn czy moge je wybrac sama?
3. Czy mozliwe jest przeprowadzenie ciecia w dole pachowym i umieszczenia wkladki pod miesniem? Nie chce miec blizny pod piersia ani wokol brodawki...
4. Czy mozna karmic dzieciatko po takim zabiegu? Nie mam jeszcze maluchow, ale kiedys na pewno bede miec
5. Jaki rodzaj znieczulenia jesta najlepszy? Jestem panikara wiec chcialabym nic nie pamietac, nie wiedziec co sie ze mna dzieje, bo jeszcze uciekne ze stolu operacyjnego i co bedzie?? Czyli NARKOZA - Wasze doswiadczenia.
6. Wiem, ze sa rozne ksztalty wkladek. Ktore wygladaja najbardziej naturalnie?
7. Jakie sa w dotyku? Miekkie? Domyslam sie, ze nie takie same jak naturalne... Wiec jaka jest roznica? Glupio zabrzmi, ale nie chce miec "cyckow jak skala" tzn nie chce zeby byly super twarde... Slyszalam tez, ze sa zimne... czy to prawda?

Dodam, ze jestem drobnej budowy, mam malutki biuscuk (70B) i chcialabym go po prostu "wypelnic" aby wygladal naturalnie i ladnie.

Z gory dziekuje za pomoc i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:39   #2
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Moje pytania dot. powiekszenia biustu

Ah zapomnialam sie zapytac!
Slyszalam, ze dr. piotr Skupien to znakomity specjalista. Chcialabym wiedziec, czy ktoras z Was przeprowadzala u niego zabieg powiekszenia biustu? Jesli tak to prosze o relacje i fotki jesli to mozliwe
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 14:06   #3
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Moje pytania dot. powiekszenia biustu

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość

1. Czym rozni sie umieszczdenie wkladki pod miesniem, a w innych miejscach? Nie wiem czemu, ale jakos ta opcja najbardziej mnie przekonuje. Czy ktos ma takie wlasnie wkladki?
Na ogół wkładkę wkłada się pod mięsień -jest lepsza, metoda pod gruczoł jest przestarzała. Pod gruczoł -można wkładać tylko kobietom, które rodziły.
2. Od czego zalezy miejsce ciecia? Tzn czy moge je wybrac sama?
Zależy również od lekarza -czasem lekarz ma swój ulubiony sposób cięcia.
3. Czy mozliwe jest przeprowadzenie ciecia w dole pachowym i umieszczenia wkladki pod miesniem? Nie chce miec blizny pod piersia ani wokol brodawki...
W dole pachowym jest to najtrudniejsze cięcie i najtrudniej jest umiejscowić implant. Jak już będziesz musiała wymieniać wkładke to i tak cięcie nie będzie mogło być tam powtórnie.
Lekarze specjalizujący się w tym cięciu:Niemkiewicz, Stępniewski
4. Czy mozna karmic dzieciatko po takim zabiegu? Nie mam jeszcze maluchow, ale kiedys na pewno bede miec
Nie ma przeciwskazań, jeśli wkłądka będzie pod mięsień
5. Jaki rodzaj znieczulenia jesta najlepszy? Jestem panikara wiec chcialabym nic nie pamietac, nie wiedziec co sie ze mna dzieje, bo jeszcze uciekne ze stolu operacyjnego i co bedzie?? Czyli NARKOZA - Wasze doswiadczenia.
Do powiększania piersi stosuje się narkozę. Nie przejmuj się -zaśniesz nawet nie będziesz wiedziała kiedy.
6. Wiem, ze sa rozne ksztalty wkladek. Ktore wygladaja najbardziej naturalnie?
Są wkładki okrągłe i anatomiczne.
Anatomiczne wyglądają naturalniej, ale sa również okrągłę miękkie wkładki które podobnie się zachwują, a przy tym wypełniaą górę piersi.
7. Jakie sa w dotyku? Miekkie? Domyslam sie, ze nie takie same jak naturalne... Wiec jaka jest roznica? Glupio zabrzmi, ale nie chce miec "cyckow jak skala" tzn nie chce zeby byly super twarde... Slyszalam tez, ze sa zimne... czy to prawda?
Wszystko zalezy od rodzaju wkładki i spoistości żelu
Dodam, ze jestem drobnej budowy, mam malutki biuscuk (70B) i chcialabym go po prostu "wypelnic" aby wygladal naturalnie i ladnie.

Z gory dziekuje za pomoc i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi
Mam nadzieję, że pomogłam
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:21   #4
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Moje pytania dot. powiekszenia biustu

Dziekuje bardzo za pomoc
A moglabys mi powiedziec czy konieczne jest wymienianie wkladek? Jesli tak to dlaczego i jak czesto??
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:20   #5
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Moje pytania dot. powiekszenia biustu

Kinia -wkładki mają przeważnie gwarancję dożywotnią i nie ma obowiązku ich wymieniać. Jak zacznie się coś z nimi dziać wówczas je wymieniasz (wkłądki dostaniesz od firmy). Ale ponieważ, czeka cię karmienie, wiadomo też w wiekiem skóra się różni -wówczas też można lub też trzeba wymieniać wkłądki chociażby ze względów estetycznych
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.