Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-05, 20:22   #3091
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dzisiaj przyszedł mój filtr Biore, który kupiłam w zeszły wtorek Świetny czas, biorąc pod uwagę, że 3 dni z tego były zupełnie wolne.
Ale ślimak pod oczy z Mizona nadal nie przyszedł i nie wiem czy zginął, czy co
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 20:31   #3092
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Czytalam..jest tam mowa o essencji a ja sie pytam o krem do oczu. Dlatego zreszta napisalam posta bo widze ze nie tylko ja mam problem z ta seria, choc zalezy mi na opiniach osob kore uzywaly kremu pod oczy,

Dla mnie to jest najsłabsza seria z su:m37. Miałam i krem pod oczy i esencje i nie dawały żadnych rezultatów. Ja jestem wierna secret programming eye cream a z esencji jestem zakochana w jednej z 3 nowych esencji
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 16:14   #3093
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
nie jest powiedziane że skoro górna półka i 99,9% to opinie pozytywne to nie ma prawa "zapchać" ja z tej serii miałam próbki kremu pod oczy kupione u topinkgirl i poza fajnym ziołowym zapachem i niezłym wygładzaniem(ja akurat bardzo lubię te sosnowe i anyżkowe zapachy sulwhasoo i su:m) to niestety ten przebogaty skład, wywoływał u mnie uczulenie. Może masz zbyt wrażliwą skórę, niektórzy tak reagują na sfermentowane składniki. Ja np nie polubiłam się z firmą OHUI, poza ich Black Serum które jest super
Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Czytalam..jest tam mowa o essencji a ja sie pytam o krem do oczu. Dlatego zreszta napisalam posta bo widze ze nie tylko ja mam problem z ta seria, choc zalezy mi na opiniach osob kore uzywaly kremu pod oczy,
pisałam o kremie pod oczy flawless regenerating miałam po nim masę czerwonych drobnych krostek pod oczami
jak najbardziej kosmetyki su:m mogą powodować tego typu sensacje, może też próbki były stare dlatego tak się działo

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2016-01-06 o 16:20
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 21:08   #3094
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny. Jestem u Was pierwszy raz, przyszłam się poradzić. Otóż właśnie kończy mi się tubka Dr. Jart+ Black Label. Poszukuję jego zastępcy. Chodzi mi o BB równie mocno nawilżający, o takiej gęstej konsystencji i dobrym kryciu jak dr. Jart, ale szukam czegoś o bardziej żółtym odcieniu. W Dr Jart odpowiada mi wszystko oprócz odcienia, jest za różowy. Jakieś sugestie?
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:15   #3095
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Przychodze z prosba
Miala moze ktoras z was krem BB z Holika Holika?
Chodzi mi o oczyszczajacy i o nawilzajacy.
http://www.ekobieca.pl/product-pol-6...-BB-30-ml.html
http://www.ekobieca.pl/product-pol-6...y-krem-BB.html
Chcialabym sie dowiedziec czy ktorys z nich ma zolty odcien.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 22:44   #3096
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Przychodze z prosba
Miala moze ktoras z was krem BB z Holika Holika?
Chodzi mi o oczyszczajacy i o nawilzajacy.
http://www.ekobieca.pl/product-pol-6...-BB-30-ml.html
http://www.ekobieca.pl/product-pol-6...y-krem-BB.html
Chcialabym sie dowiedziec czy ktorys z nich ma zolty odcien.
http://the-vanity-life.blogspot.com/...-clearing.html
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 22:59   #3097
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Przychodze z prosba
Miala moze ktoras z was krem BB z Holika Holika?
Chodzi mi o oczyszczajacy i o nawilzajacy.
http://www.ekobieca.pl/product-pol-6...-BB-30-ml.html
http://www.ekobieca.pl/product-pol-6...y-krem-BB.html
Chcialabym sie dowiedziec czy ktorys z nich ma zolty odcien.
Miałam Clearing, jest raczej różowy i generalnie go nie polecam, nieestetycznie wygląda na twarzy, ciemnieje i szybko się ściera.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 23:49   #3098
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Miałam Clearing, jest raczej różowy i generalnie go nie polecam, nieestetycznie wygląda na twarzy, ciemnieje i szybko się ściera.
Dzieki za odpowiedz
Chyba nigdy nie znajde czegos co mnie zadowoli.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 01:03   #3099
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Nawilżający trochę lepszy niż oczyszczający, ale to wciąż nie żółć i też zbiera się gdzie nie powinien, próbowałam obu. Ogólnie sprawdzając o wiele za dużo bb koreańskich poszłam w stronę japońską, tam znalazłam idealne żółtki. Sama używam Canmake Perfect Serum BB cream w wersji light (odpowiednik coś koło NC 15-20) i już zamówiłam kolejne opakowanie, to moje odkrycie z zeszłego roku. Do japońskich żółtków polecam ten post https://www.reddit.com/r/AsianBeauty...s_if_you_have/
Może uda się coś wybrać, tylko dziewczyna ma NC 30, więc trzeba brać poprawkę na odcienie jeżeli chodzi o jej swatche.

Edytowane przez Alzea
Czas edycji: 2016-01-30 o 01:05
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 14:06   #3100
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
Nawilżający trochę lepszy niż oczyszczający, ale to wciąż nie żółć i też zbiera się gdzie nie powinien, próbowałam obu. Ogólnie sprawdzając o wiele za dużo bb koreańskich poszłam w stronę japońską, tam znalazłam idealne żółtki. Sama używam Canmake Perfect Serum BB cream w wersji light (odpowiednik coś koło NC 15-20) i już zamówiłam kolejne opakowanie, to moje odkrycie z zeszłego roku. Do japońskich żółtków polecam ten post https://www.reddit.com/r/AsianBeauty...s_if_you_have/
Może uda się coś wybrać, tylko dziewczyna ma NC 30, więc trzeba brać poprawkę na odcienie jeżeli chodzi o jej swatche.
powiedz mi czy masz porównanie obecnego bb Canmake z koreańskiemi typu mizon snail i skin79 orange? przerobiłam mnóstwo bb i tylko te dwa były znośne, jestem bardzo blada i ewidentnie żółta a i tak te dwa świnkują na mnie, żółta szyja i różowa buzia ech ;/ nie chcę już kupywać tony próbek z których każdą tylko otworzyłam by stwierdzić że to nie to
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 15:42   #3101
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ma ktos skin79 diamond prestige bb cream na wymianke albo odstąpić odlewke chociażby ? Po przerobieniu kilkudziesięciu bb i cc stwierdzam ze ten na mnie wyglada najlepiej. Przy obecnym kursie nie opłaca mi sie go za bardzo zamawiać tymbardziej ze opakowanie zużywalam 3 lata
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 09:19   #3102
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej. Trzy lata zuzywalam krem bb dr g. Taki w srebrnej tubie. Był świetny co teraz warto kupić? Wiem,ze kolor się zmienił tego kremu. A ja już myślę o cieplejszych miesiącach też.

Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 21:04   #3103
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
pisałam o kremie pod oczy flawless regenerating
to jeszcze ja się wypowiem. Mi on robi dobrze, nawet bardzo dobrze. Nie uczula, wygładza a nawet zmniejsza zasinienie. Zmarchy też jakby mniejsze, także nie mam się do czego przyczepić. Ciekawa jestem czy krem do twarzy z tej serii jest równie przyjemny. Miałyście? Bo mam jedną zmarchę na czole, która mnie irytuje

miałyście może ten bb https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a.html&next=1?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 11:14   #3104
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, kupiłam Watermax moisture bb cream od Mizona, który przyszedł wczoraj. Przed zakupem przeczytałam milion jego recenzji, po teście okazuje się, że mój bejbik zgadza się ze wszystkim - kolor, charakterystyczne cechy itp. Jednak jest jedna rzecz, która mnie zastanawia - wszędzie w internetach jest na tubce i kartoniku informacja o ochronie przeciwsłonecznej (spf 25), której jednak nie ma u mnie, na żadnym opakowaniu. Dziwi mnie to bardzo, bo w składzie ma filtry podane, jednak nie ma tego krótkiego zdania. Posiadam kartoniki z innych produktów Mizona i wszystko wydaje się w pełni oryginalne. O co może w takim razie chodzić?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 15:45   #3105
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 796
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dziewczyny, miałyście może ten bebik?
Bio-Essence Bio Multi-Effect BB Cream 8in1 SPF25?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...spf25-pa-.html

Szybko zakupiłam w promocji na asianstore, a teraz widzę że niewiele jest o nim opinii.. Mam jeszcze Bio-Essence Bio Platinum, o którym mam w sumie mieszane uczucia. Myślę, żeby ewentualnie zamienić na inny, dopóki kurier nie wysłał...
bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 09:41   #3106
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć, a polecacie krem BB Garniera? Używała któraś z Was może?
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 10:58   #3107
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez makeup_lover Pokaż wiadomość
Cześć, a polecacie krem BB Garniera? Używała któraś z Was może?
To po prostu lżejszy, nietrwały podkład. W dodatku ciemny taki krem koloryzujący.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:11   #3108
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
To po prostu lżejszy, nietrwały podkład. W dodatku ciemny taki krem koloryzujący.
I malo ma wspolnego z BB oprocz silikonów
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 15:02   #3109
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
I malo ma wspolnego z BB oprocz silikonów
Dokładnie
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 09:35   #3110
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

OK, czyli rezygnuje z tego pomysłu
Dzięki za pomoc!
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 14:33   #3111
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Używałyście tych kosmetyków z Hebe I Want? Nie mogę tego wyszukać na forum, kiedy wpisuję nazwę, pokazuje 0 wyników, a widziałam, że któraś z Was kiedyś miałą od nich sleeping packa, ale dopiero zaczynała go używać
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 18:37   #3112
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jestem nowa w tym wątku, więc się witam i proszę o radę.

Czy ktoś miał do czynienia z koreańską marką About Me? Chodzi mi konkretnie o Good Night Moisture Ampoule KLIK oraz Immugen Energizing Essence KLIK. Interesują mnie oczywiście składy, ale nigdzie nie mogę znaleźć, albo przynajmniej info, jaką toto ma postać, czy ma alko, dużo emolientów w składzie lub arbutynę - tych unikam.

Czy ktoś ma tutaj cerę tłustą, zanieczyszczoną, wrażliwą, która nie lubi alkoholu, ale także ciężkich, emolientowych formuł? Z obu powyższych powodów sporo produktów u mnie odpada. Po 4 dniach tropienia w necie znalazłam mało produktów, które mogłyby się u mnie sprawdzić. Są to Su:m37 Losec Therapy Essence, Missha Time Revolution Night Repair, Hanyul Optimizing Serum, A-True Darjeeling Black Essence (to ostatnie niestety jako pełny wymiar, próbek nie znalazłam).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 19:04   #3113
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jestem nowa w tym wątku, więc się witam i proszę o radę.

Czy ktoś ma tutaj cerę tłustą, zanieczyszczoną, wrażliwą, która nie lubi alkoholu, ale także ciężkich, emolientowych formuł? Z obu powyższych powodów sporo produktów u mnie odpada. Po 4 dniach tropienia w necie znalazłam mało produktów, które mogłyby się u mnie sprawdzić. Są to Su:m37 Losec Therapy Essence, Missha Time Revolution Night Repair, Hanyul Optimizing Serum, A-True Darjeeling Black Essence (to ostatnie niestety jako pełny wymiar, próbek nie znalazłam).
Ja się wpisuję w twój typ cery Losec i Misshę miałam próbki i sobie chwaliłam na noc. Black Essence masakrycznie mnie podrażniła, biegłam zmywać, później 2 dni cerę uspokajałam, była bardzo zaczerwieniona.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 22:40   #3114
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja się wpisuję w twój typ cery Losec i Misshę miałam próbki i sobie chwaliłam na noc. Black Essence masakrycznie mnie podrażniła, biegłam zmywać, później 2 dni cerę uspokajałam, była bardzo zaczerwieniona.
Nie wiem jeszcze, jak moja cera zareaguje na fermenty, więc chyba nie powinnam pakować od razu kasy w pełnowymiarowe produkty, szkoda tylko że tego A-True nie ma teraz na ebayu w postaci próbek. Masz jakieś inne sera, esencje, ampułki godne polecenia?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 14:27   #3115
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Aga ma sklep internetowy i jest dystrybutorem ATrue, co prawda w ofercie nie ma próbek ale do zakupów zawsze daje ich próbki. Wejdź na berdever. Pl i napisz do niej może ma te próbki których szukasz
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 18:17   #3116
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze, jak moja cera zareaguje na fermenty, więc chyba nie powinnam pakować od razu kasy w pełnowymiarowe produkty, szkoda tylko że tego A-True nie ma teraz na ebayu w postaci próbek. Masz jakieś inne sera, esencje, ampułki godne polecenia?
Ja też Atrue dostałam jako gratis do zakupów

Nie pamiętam, których konkretnie kosmetyków używałam (od jakiegoś czasu mam przerwę, chyba czas to zmienić ), ale generalnie jeśli mi coś z danej firmy pasowało, to testy kolejnych kosmetykóe też wypadały pozytywnie. Z mojej stromy mogę ci polecić su:m i sulwhasoo - kremy raczej na noc i pod oczy - nie są emolientowe, mają w większości taki silikonowy feel, ale mnie nie zapchały. Esencje są bardzo fajne na dzień, ale jeśli chcesz ich używać zamiast kremu, to w nocy trzeba nawilżać. Lżejsze formuły ma Ohui (uwielbiam wymowę tej nazwy ;D), myślę, że kremy na dzień powinny się sprawdzić, ja używałam próbek The first cell revolution i na wiosnę były niezłe.

Serum misshy miało dla mnie podobne działanie jak estee lauder advanced night repair, może trochę słabsze, ale oba dają efekt wypchniętych policzków
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 19:24   #3117
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Aga ma sklep internetowy i jest dystrybutorem ATrue, co prawda w ofercie nie ma próbek ale do zakupów zawsze daje ich próbki. Wejdź na berdever. Pl i napisz do niej może ma te próbki których szukasz
Dzięki wielkie, bo na berdever planuję robić zamówienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja też Atrue dostałam jako gratis do zakupów

Nie pamiętam, których konkretnie kosmetyków używałam (od jakiegoś czasu mam przerwę, chyba czas to zmienić ), ale generalnie jeśli mi coś z danej firmy pasowało, to testy kolejnych kosmetykóe też wypadały pozytywnie. Z mojej stromy mogę ci polecić su:m i sulwhasoo - kremy raczej na noc i pod oczy - nie są emolientowe, mają w większości taki silikonowy feel, ale mnie nie zapchały. Esencje są bardzo fajne na dzień, ale jeśli chcesz ich używać zamiast kremu, to w nocy trzeba nawilżać. Lżejsze formuły ma Ohui (uwielbiam wymowę tej nazwy ;D), myślę, że kremy na dzień powinny się sprawdzić, ja używałam próbek The first cell revolution i na wiosnę były niezłe.

Serum misshy miało dla mnie podobne działanie jak estee lauder advanced night repair, może trochę słabsze, ale oba dają efekt wypchniętych policzków
Sęk w tym, że ja w ogóle nie chcę używać żadnych kremów. Moja cera nie odróżnia silikonów od olejów czy jeszcze innych emolientów, po wszystkich tak samo się świeci i przetłuszcza, więc po co jej dokładać tłuszcz, jak sama go produkuje w nadmiarze. Kremy BB wyglądały u mnie tragicznie.
Nie stosuję kremów od półtora roku, jadę tylko na serach wodnych, ale powoli kończy mi się wybór w Polsce, a w Niemczech gdzie mieszkam, to już w ogóle jest katastrofa. Dlatego chcę teraz wprowadzić pielęgnację warstwową, ale bez kremów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 20:16   #3118
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, bo na berdever planuję robić zamówienie



Sęk w tym, że ja w ogóle nie chcę używać żadnych kremów. Moja cera nie odróżnia silikonów od olejów czy jeszcze innych emolientów, po wszystkich tak samo się świeci i przetłuszcza, więc po co jej dokładać tłuszcz, jak sama go produkuje w nadmiarze. Kremy BB wyglądały u mnie tragicznie.
Nie stosuję kremów od półtora roku, jadę tylko na serach wodnych, ale powoli kończy mi się wybór w Polsce, a w Niemczech gdzie mieszkam, to już w ogóle jest katastrofa. Dlatego chcę teraz wprowadzić pielęgnację warstwową, ale bez kremów.
A jesteś pewna, że wystarczająco nawilżasz skórę? Wiem, że wszędzie powtarzają, że trzeba nawilżać nawet tłustą skórę, ale to naprawdę pomaga
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 20:35   #3119
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A jesteś pewna, że wystarczająco nawilżasz skórę? Wiem, że wszędzie powtarzają, że trzeba nawilżać nawet tłustą skórę, ale to naprawdę pomaga
Moja twarz po 30 minutach od umycia jest już pokryta świecącą warstwą sebum. Takie same problemy mam ze skórą głowy. Powodem jest hyperandrogenizm i nawilżanie nic tu nie pomoże na przetłuszczanie. Za to rezygnacja z kremów nie dokłada przynajmniej tej fabryce tłuszczu dodatkowego paliwa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 23:00   #3120
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moja twarz po 30 minutach od umycia jest już pokryta świecącą warstwą sebum. Takie same problemy mam ze skórą głowy. Powodem jest hyperandrogenizm i nawilżanie nic tu nie pomoże na przetłuszczanie. Za to rezygnacja z kremów nie dokłada przynajmniej tej fabryce tłuszczu dodatkowego paliwa.
Hmm, to może być ci ciężko coś znaleźć w azjatyckiej pielęgnacji. Sulwhasoo bym w takim razie odpuściła.

Nie to, żebym się bardzo mądrzyła, ale rozważałaś tabletki antykoncepcyjne?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.