przyszła mama szuka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 12:49   #1
corna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Unhappy

przyszła mama szuka


Witam. Mam 25 lat, w sierpniu urodzę 1 dziecko. Zostałam sama, facet ulotnił sie jak tylko dowiedział sie że bedziemy mieć dziecko. Piszę tutaj bo właściwie nie wiem gdzie mogłabym szukać pomocy. Poszukuję jakiejkolwiek pracy, na kilka miesiecy (ciąza jeszcze nie jest w ogole widoczna) zeby tylko miec pozniej jakiekolwiek zaświadczenie do zusu ze pracowałam i miałam ubezpieczenie- by otrzymać (gdy juz niunia się urodzi) zasiłek macierzyński. Na ojcu dziecka nie mogę polegać w żadnej kwestii a nie chcę obciążać finansowo swoich rodziców. W tym momencie każdy grosz się liczy. Interesuje mnia każda praca, na zmywaku, w biurze, chałupnictwo, cokolwiek co pozwoli zarobić choc 1 000 zł. Muszę i chce poradzić sobie ze wszystkim sama, ale bez pracy, wiadomo... Mieszkam w Krakowie. W tym roku konczę studia zaoczne (prawo na UJ). Jestem w 100% dyspozycyjna. Wczesniej pracowałam w sklepie Reserved i jako kelnerka, byłam też na stażu w biurze. Jeśli ktokolwiek może lub zna kogoś kto mógłby mi pomoc w znalezieniu pracy lub jakaś pracę zaoferować będe wdzieczna. Szukam, pytam kogo się da, po całym miescie rozsyłam CV, ale nic to nie daje. Wiem, że to może nieodpowiednie miejsce na takie "ogłoszenie" ale nie mam juz nic do stracenia, wiec probuje. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...?
Pozdrawiam

Edytowane przez corna
Czas edycji: 2012-02-26 o 12:51
corna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:39   #2
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: przyszła mama szuka

Czy kilka miesięcznych umów o pracę też się liczy? Jeśli tak, to spróbuj znaleźć coś przez którąś z agencji pracy tymczasowej (takie umowy dawał kiedyś Work Service). W Krakowie była duża infolinia TP/Orange - na pewno techniczna, ale może też sprzedażowa, a na takich jest spora rotacja. Poza tym w dużych ośrodkach akademickich na ogół jest więcej infolinii.

Wpisałam w przeglądarkę "call center Kraków" i wyświetliło się wiele firm.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

A w wolnej chwili zapraszam na wątek mamuś lipcowo - sierpniowych: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593584&page=149
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:12   #3
aguu00
Zadomowienie
 
Avatar aguu00
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 669
Dot.: przyszła mama szuka

Może tak trochę z innej beczki.. ale jak będziesz coś kupować dla siebie ( witaminy, albo lekarz) albo dla dziecka to zbieraj paragony.. a później z takim 'tatusiem' do sądu to będzie Ci musiał ( ?) zwrócić.. czy coś takiego. Trzymam kciuki żebyś coś znalazła
__________________
aguu00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 17:59   #4
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: przyszła mama szuka

aguuOO ma racje poza tym studiujesz prawo, wiec pewnie znasz procedury, ktore stosowane sa wobec ,,tatusiow- uciekinierow ,, . Powodzenia!
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.