Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 17:45   #391
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
No, ja na te pomadki nie klikam, nie dam się :P Wystarczy, że mam w planach 9 paletek i 5 trójróży Na jakiś czas mi starczy...

No co Ty?! Przecież do tylu nowych paletek potrzebujesz NOWYCH szminek w różnych pasujących kolorach
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:51   #392
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
No co Ty?! Przecież do tylu nowych paletek potrzebujesz NOWYCH szminek w różnych pasujących kolorach
Hahah I tu Cię zaskoczę - nie potrzebuję, bo mam już wszystkie odcienie jakie chciałam mieć HA! A poza tym i tak prawie nie mam ust
Kiedy mnie pokusisz OSS??
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:14   #393
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

a tak przy okazji paletek potrójnych róży ---> http://www.fash-ling.com/2012/03/sleek-blush-by-3.html
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:45   #394
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

ja chyba zbankrutuję jak już one u nas będą - najpierw chciałam jedną, a teraz już co najmniej 2 lace i pink sprint i nie powiem, że mnie pozostałe 3 nie kuszą
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:44   #395
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Hahah I tu Cię zaskoczę - nie potrzebuję, bo mam już wszystkie odcienie jakie chciałam mieć HA! A poza tym i tak prawie nie mam ust
Kiedy mnie pokusisz OSS??
nie no, nie jest tak źle!

A w ogóle to oglądałam sobie dzisiaj testery pomadek Rimmel Lasting Finish i okazuje się, że Twoja Heartbreaker, to ten sam kolor, co moja Kate 05 Więc znowu się okazuje, że obie mamy dobry gust i mój malinowy radar jednak mnie nie zawodzi

Ale taka Barely There na pewno by Ci się przydała, mi też zresztą...

A OSS postaram się zmalować (i obfocić) w ten weekend Najpierw jeszcze słocze z Paraguaya, więc strzeż się i nie wchodź lepiej na mojego bloga

A powiedz mi jeszcze... Skoro tak dobrze znasz moje potrzeby... Czy bardziej potrzebuję Pomergranate czy Storm?
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:53   #396
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
nie no, nie jest tak źle!

A w ogóle to oglądałam sobie dzisiaj testery pomadek Rimmel Lasting Finish i okazuje się, że Twoja Heartbreaker, to ten sam kolor, co moja Kate 05 Więc znowu się okazuje, że obie mamy dobry gust i mój malinowy radar jednak mnie nie zawodzi

Ale taka Barely There na pewno by Ci się przydała, mi też zresztą...

A OSS postaram się zmalować (i obfocić) w ten weekend Najpierw jeszcze słocze z Paraguaya, więc strzeż się i nie wchodź lepiej na mojego bloga

A powiedz mi jeszcze... Skoro tak dobrze znasz moje potrzeby... Czy bardziej potrzebuję Pomergranate czy Storm?
Oo, coś mi tak świtało, co do Heartbreaker - swoją drogą, wcześniej chciałam tę "piątkę" kupić Dobrze Ci radar działa, oj dobrze Ja się czaję na malinowy lakier jeszcze, i to po trochu przez Ciebie :P
Hehe, będę się strzegła, albo wyłączę odczytywanie obrazków w przeglądarce, co by nie widzieć tych pięknych swatchy ;D

Hmm, Storm czy Pomegranate... Oto jest pytanie! Storm jak dla mnie jest świetna na lato, lubię ją używać w słoneczne dni - tylko wtedy ten blask (bo przebłyszcząca jest) mi się podoba. Pomegranate jak dla mnie to róż wielofunkcyjno-wielookazyjny, więc Ci się przyda na bank... Rany, nie wiem co Ci poradzić! Niby paletek masz kilka, a róż tylko jeden Rose Gold będziesz mieć? Z drugiej strony - paletek nigdy za wiele i od dawna Cię chyba ta Storm kusi - te złote odcienie ma piękne. Sorry, wygląda na to, że musisz obrabować bank

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja chyba zbankrutuję jak już one u nas będą - najpierw chciałam jedną, a teraz już co najmniej 2 lace i pink sprint i nie powiem, że mnie pozostałe 3 nie kuszą
Haha, to popatrz jeszcze na Sugar Obawiam się jednak, że cena będzie dość wysoka i zadziała na nas odstraszająco, więc może też poprzestaniesz tylko na dwóch?
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 23:58   #397
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Niby paletek masz kilka, a róż tylko jeden Rose Gold będziesz mieć? Z drugiej strony - paletek nigdy za wiele i od dawna Cię chyba ta Storm kusi - te złote odcienie ma piękne. Sorry, wygląda na to, że musisz obrabować bank
Kochana, ja mam jeszcze Pixie Pink, Suede, dwa róże z Oriflame i jeszcze Marble Więc to nie tylko Rose Gold

Nie no, spróbuję się opanować i odłożyć to w czasie, może za to następnym razem wezmę Storm, Pomergranate i Barely There Nie no, oszaleję i zbankrutuję przez tą chcicę na Sleeka Nie mogę tak szaleć :P

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Obawiam się jednak, że cena będzie dość wysoka i zadziała na nas odstraszająco, więc może też poprzestaniesz tylko na dwóch?
Mi się przez Was spodobała Lace, ale do września, to jeszcze wszystko możliwe Przypuszczam, że będą kosztować ok.50zł, zdaje się, że tak to wyglądałoby w przeliczeniu z funciaków na nasze
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 00:02   #398
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

na te 3ki sleeka przeciez nie trzeba czekac sa na stronie sleekmakeup http://www.sleekmakeup.com/en/produc...-lace-555.aspx zawsze mozna kupic w kilka osob i wysylka tanije wyjdzie:p
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 09:47   #399
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

U mnie dzisiaj już jest Au Naturel, ale makijaże dopiero za kilka dni Muszę odpocząć od szpitali, bo właśnie wróciłam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:06   #400
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

ja wczoraj zakupiłam koszyczek wiklinowy z przegródkami, w sam raz na pędzle, kredki, tusze i paletki mam tylko 1 problem, zmieściłam w nim akurat wszystkie paletki i nie mam miejsca na kolejne
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:31   #401
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
na te 3ki sleeka przeciez nie trzeba czekac sa na stronie sleekmakeup http://www.sleekmakeup.com/en/produc...-lace-555.aspx zawsze mozna kupic w kilka osob i wysylka tanije wyjdzie:p
drogą mają tą wysyłkę dość, ale jakbyśmy zrobiły w kilka osób to można by było myśleć
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 10:46   #402
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Kochana, ja mam jeszcze Pixie Pink, Suede, dwa róże z Oriflame i jeszcze Marble Więc to nie tylko Rose Gold

Nie no, spróbuję się opanować i odłożyć to w czasie, może za to następnym razem wezmę Storm, Pomergranate i Barely There Nie no, oszaleję i zbankrutuję przez tą chcicę na Sleeka Nie mogę tak szaleć :P

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------



Mi się przez Was spodobała Lace, ale do września, to jeszcze wszystko możliwe Przypuszczam, że będą kosztować ok.50zł, zdaje się, że tak to wyglądałoby w przeliczeniu z funciaków na nasze
Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
drogą mają tą wysyłkę dość, ale jakbyśmy zrobiły w kilka osób to można by było myśleć
Karotka - oj tam, oj tam, szczegóły A wiesz, ja Suede jakoś rzadko używam, nie wiem, mało mnie ożywia ten kolor.
Też tak myślałam, że z 50 zł Czyli za pięć paletek...
Wolę już poczekać do tego września (a nuż w sierpniu już będą)
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:52   #403
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Karotka - oj tam, oj tam, szczegóły A wiesz, ja Suede jakoś rzadko używam, nie wiem, mało mnie ożywia ten kolor.
Też tak myślałam, że z 50 zł Czyli za pięć paletek...
Wolę już poczekać do tego września (a nuż w sierpniu już będą)
jakbyśmy się złożyły w co najmniej 5 osób na wysyłkę to byłby sens nie wiadomo po ile te paletki u nas będą, bo może się okazać, że u nas będą droższe niż 10 funtów
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 11:34   #404
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

mnie strasznie kusi róż pomegranate , jeśli jest tak samo śliczny jak rose gold, to chyba go kliknę , z wymiany przyleciał do mnie blush pixie pink i jest ok, tylko ta jego matowość mnie nie przekonuje... rose gold jest taki satynowy i delikatnie błyszczący ostatnio nakładam go na brązer Rouge bunny rouge i efekt jest cudny, a w dodatku trzyma mi się na polikach cały dzień.... pomegranate ma taką samą satynową fakturę i chyba coraz bardziej go chcę
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 11:54   #405
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
mnie strasznie kusi róż pomegranate , jeśli jest tak samo śliczny jak rose gold, to chyba go kliknę , z wymiany przyleciał do mnie blush pixie pink i jest ok, tylko ta jego matowość mnie nie przekonuje... rose gold jest taki satynowy i delikatnie błyszczący ostatnio nakładam go na brązer Rouge bunny rouge i efekt jest cudny, a w dodatku trzyma mi się na polikach cały dzień.... pomegranate ma taką samą satynową fakturę i chyba coraz bardziej go chcę
Polecam, jest naprawdę śliczny! Ale wiesz, prawie tego połysku na nim nie widać, przynajmniej nie tak jak u Rose Gold. Mimo wszystko jest cudny

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
jakbyśmy się złożyły w co najmniej 5 osób na wysyłkę to byłby sens nie wiadomo po ile te paletki u nas będą, bo może się okazać, że u nas będą droższe niż 10 funtów
Znaczy się, nie mówię, że nie ma sensu Składkowo ma Ale ja wolę poczekać i na spokojnie kasę uzbierać, bo krucho ostatnio u mnie.
Wiesz, myślę, że cena będzie podobna, tak jak jest w przypadku paletek, róży i całej reszty Zresztą, zobaczymy
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 11:56   #406
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

a może ktoś chętny na wymianę oddam m.in. róż TheBalm down boy za sleekowy pomegranate
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 11:57   #407
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Polecam, jest naprawdę śliczny! Ale wiesz, prawie tego połysku na nim nie widać, przynajmniej nie tak jak u Rose Gold. Mimo wszystko jest cudny

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Znaczy się, nie mówię, że nie ma sensu Składkowo ma Ale ja wolę poczekać i na spokojnie kasę uzbierać, bo krucho ostatnio u mnie.
Wiesz, myślę, że cena będzie podobna, tak jak jest w przypadku paletek, róży i całej reszty Zresztą, zobaczymy
część z tych róży jest takich na lato idealnych, dlatego o tym myślałam ale z kasą też krucho - ostatnio się zaopatrzyłam w sporą ilość pędzli
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:11   #408
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
część z tych róży jest takich na lato idealnych, dlatego o tym myślałam ale z kasą też krucho - ostatnio się zaopatrzyłam w sporą ilość pędzli
No właśnie... Nie to, żebym nie chciała ich teraz czy coś - bo takie Pumpkin czy Lace - to na wiosnę i lato idealne .

A i omal nie zapomniałam, miałam Was pokusić Flame http://www.alittleobsessed.co.uk/201...y-3-flame.html

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
a może ktoś chętny na wymianę oddam m.in. róż TheBalm down boy za sleekowy pomegranate
Ja to w życiu nie oddam Pomegranate Ale może ktoś się skusi
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:23   #409
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
A i omal nie zapomniałam, miałam Was pokusić Flame http://www.alittleobsessed.co.uk/201...y-3-flame.html
Pięęęęęękne:l ove:
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 12:57   #410
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Pięęęęęękne:l ove:
czemu ja mam błąd wczytywania strony
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 13:08   #411
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
czemu ja mam błąd wczytywania strony
Nie wiem
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 15:54   #412
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość



Ja to w życiu nie oddam Pomegranate Ale może ktoś się skusi
nie chce mi się czekać, aż ktoś się zdecyduje właśnie kliknęłam pomegranate i róż w7 africa ciekawa jestem szczególnie tego drugiego produktu... jak doleci róż sleek, to wkleję go w wątku na pokuszenie
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:30   #413
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
nie chce mi się czekać, aż ktoś się zdecyduje właśnie kliknęłam pomegranate i róż w7 africa ciekawa jestem szczególnie tego drugiego produktu... jak doleci róż sleek, to wkleję go w wątku na pokuszenie
Hehehe
Ooo, Africa! Też mam w planach zakupowych, to pochwal się jednym i drugim jak dostaniesz )

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
czemu ja mam błąd wczytywania strony
Żeby Cię niepotrzebnie nie kusiło?
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:36   #414
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość



Żeby Cię niepotrzebnie nie kusiło?
może avast ma nową opcję
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:58   #415
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
A poza tym i tak prawie nie mam ust
Weszłam na Twojego bloga- sorry dziewczyna, ale jak Ty nie masz ust, to ja w takim razie mam paszczę Voldemorta

Ładnie się trzymają cienie bez bazy Dzisiaj testowałam i zero osypywania się
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 18:04   #416
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

przyszły mi paletki i róż z kosmetykomanii - mam au naturel bez goferków i jakoś nie mogę się przyzwyczaić paraguayę mam drugą, więc spokojnie, ale róż rose gold - istne cudo jak pomegranate jest takiej faktury to też go chcę
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 18:37   #417
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Weszłam na Twojego bloga- sorry dziewczyna, ale jak Ty nie masz ust, to ja w takim razie mam paszczę Voldemorta

Ładnie się trzymają cienie bez bazy Dzisiaj testowałam i zero osypywania się
Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
przyszły mi paletki i róż z kosmetykomanii - mam au naturel bez goferków i jakoś nie mogę się przyzwyczaić paraguayę mam drugą, więc spokojnie, ale róż rose gold - istne cudo jak pomegranate jest takiej faktury to też go chcę
Olka Hehehehe , wiesz, bo ja robię takiego rybiego dziuba do zdjęć
Alicia Pomegranate mniej się błyszczy w słońcu, tak delikatniej Co do Rose Gold - popieram, istne cudo!
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 19:55   #418
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
przyszły mi paletki i róż z kosmetykomanii - mam au naturel bez goferków i jakoś nie mogę się przyzwyczaić paraguayę mam drugą, więc spokojnie, ale róż rose gold - istne cudo jak pomegranate jest takiej faktury to też go chcę
Też mam AN bez goferków mi się tam podoba. Niestety Paraguaya dotarła do mnie z pokruszonym jednym cieniem(ten jasny perłowy róż) ale mam podobne w Stormie i Original więc tragedii nie ma.
Jutro testuję naocznie Paraguayę, nie mogę się doczekać
__________________


Edytowane przez adzia2223
Czas edycji: 2012-03-29 o 19:57
adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:31   #419
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Tak sobie myślę nad zakupem kolejnej paletki Sleek'a i nie wiem czy mam się zdecydować, czy też nie Waham się pomiędzy Good Girl i Circus. Brać, czy nie brać? Oto jest pytanie Myślę też nad jakimś różem i upatrzyłam sobie Life's a Peach ale nie wiem czy warto go kupić
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:36   #420
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
przyszły mi paletki i róż z kosmetykomanii - mam au naturel bez goferków i jakoś nie mogę się przyzwyczaić paraguayę mam drugą, więc spokojnie, ale róż rose gold - istne cudo jak pomegranate jest takiej faktury to też go chcę
Ja też mam Au Naturel bez gofrów Przyszła wczoraj
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 22:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.