Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-12-17, 20:45   #2371
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowa³am tym samym czyli Geneza 7CN+mix popielaty, tyle, ¿e na oxy 3%. Narazie widzê... czerñ! Ale poczekam, bo mokre. Jak mi z³apie na czarny, to chyba siê wkurzê... Rozja¶nia³am, ¿eby podnie¶æ poziom... eh. Ale to by znaczy³o, ¿e miêdzy 6% a 3% jest a¿ tak kolosalna ró¿nica?!

Caate poni¿ej wklejam mixtony.
Do³±czy³am te¿ rozmieszan± farbê, tak mnie jako¶ nasz³o
Jak budyñ waniliowy, nie? (mniam!)
I jeszcze mniej apetycznie wygl±daj±ca porcja mixtonu
to wysusz je szybciutko
z jednej strony dobrze, ze widzisz ciemno, zapewne chlodno, a nie jak ja tak ostatnio, widzialam czerwien od razu i mina mi zrzedla


no niestety miedzy 6, a 3 jest meega roznica. ostatnie farbowanie u fryzjerki i jej krytyka co do oxy 6% uswiadomila mi to, wytlumaczyla mi wyroaznie jak 6% wzera sie we wlos, niszczy go. sama zachecala do uzywania jak najnizszej oxy i ostrzegala, zeby do poziomu 6 nie wracac mowila, ze jak zrobie dekolor to, zeby klasc max na 4,5%, bo im wyzsza oxy tym rudosc bedzie podbijac. pzt oxy 6% mocon rozjasnia mi odrost, który od razu rudzieje, a reszta jest ladna...

i ja teraz tez sie boje polozyc na oxy 3%, bo wiem czym to sie moze skonczyc. ale jeszcze bardziej boje sie dac na oxy 6%, ze przedzialek bede miala rudy

i mam dylemat co wybrac, poziom 8 jasny popielaty blond, czy jasny bezowy blond? ten bezowy jest sliczny do tego ten grafit, albo popiel nie wiem co lepsze? ale paleta tej firmy mnie urzekla
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2868740810_4.jpg (79,6 KB, 40 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-17 o 20:47
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 21:09   #2372
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
to wysusz je szybciutko
z jednej strony dobrze, ze widzisz ciemno, zapewne chlodno, a nie jak ja tak ostatnio, widzialam czerwien od razu i mina mi zrzedla


no niestety miedzy 6, a 3 jest meega roznica. ostatnie farbowanie u fryzjerki i jej krytyka co do oxy 6% uswiadomila mi to, wytlumaczyla mi wyroaznie jak 6% wzera sie we wlos, niszczy go. sama zachecala do uzywania jak najnizszej oxy i ostrzegala, zeby do poziomu 6 nie wracac mowila, ze jak zrobie dekolor to, zeby klasc max na 4,5%, bo im wyzsza oxy tym rudosc bedzie podbijac. pzt oxy 6% mocon rozjasnia mi odrost, który od razu rudzieje, a reszta jest ladna...

i ja teraz tez sie boje polozyc na oxy 3%, bo wiem czym to sie moze skonczyc. ale jeszcze bardziej boje sie dac na oxy 6%, ze przedzialek bede miala rudy

i mam dylemat co wybrac, poziom 8 jasny popielaty blond, czy jasny bezowy blond? ten bezowy jest sliczny do tego ten grafit, albo popiel nie wiem co lepsze? ale paleta tej firmy mnie urzekla
Nooo w³a¶nie!! Mam tak samo! Jak k³ad³am 6% to zawsze przedzia³ek ja¶niejszy i rudawy a reszta w³osów ciemna.... Wiêc, albo pozostawa³o mi farbowanie poziomem 5 lub 4 i mieæ jednolite, ale prawie czarne, albo rozja¶niæ ca³o¶æ, ¿eby mieæ ja¶niejszy poziom. I tak zrobi³am. By³o w miarê jednolicie na tej 6%... A dzi¶ widzê, po 3%, ¿e znów s± cieeemne...... Normalnie... osiwieæ idzie
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 21:22   #2373
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Nooo w³a¶nie!! Mam tak samo! Jak k³ad³am 6% to zawsze przedzia³ek ja¶niejszy i rudawy a reszta w³osów ciemna.... Wiêc, albo pozostawa³o mi farbowanie poziomem 5 lub 4 i mieæ jednolite, ale prawie czarne, albo rozja¶niæ ca³o¶æ, ¿eby mieæ ja¶niejszy poziom. I tak zrobi³am. By³o w miarê jednolicie na tej 6%... A dzi¶ widzê, po 3%, ¿e znów s± cieeemne...... Normalnie... osiwieæ idzie
ehhh, czyli zataczamy kolo
to ja chyba zrobie calosc na 6%, a odrost machne na oxy 3%, najwyzej wyjdzie mi ombre
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 21:24   #2374
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
ehhh, czyli zataczamy kolo
to ja chyba zrobie calosc na 6%, a odrost machne na oxy 3%, najwyzej wyjdzie mi ombre
Hahaha!! Ombre nadal w modzie
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 21:39   #2375
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Hahaha!! Ombre nadal w modzie
no co innej rady nie widze

tylko niech mi ktos doradzi jaki blond, popielaty czy bezowy? i oswieci, ktory mix bedzie lepszy, popielaty czy grafit, bo sie chyba z wiedza cofam

dzieeekuje
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-17 o 22:15
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 21:42   #2376
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Jutro wklejê fote w³osów, ¿eby¶cie pomog³y w doborze farby, ale mam jeszcze dwa pytania : Farby Geneza Lecher maj± amoniak? No i na ile farbowañ starcza Wam jedna farba?
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 21:58   #2377
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Odzywam siê z porad± laika

Te¿ mi ten be¿owy blond bardziej pasuje - jaki¶ bardziej ch³odnawy (albo mi odwala, albo ten popielaty trochê ciep³awy jest ). A mixton popielaty to miodzio. Grafitowy jako¶ mnie nie zachêca (i chyba przyciemni jeszcze bardziej, ni¿ popiel).

Czekam na Twój wybór, bo mam dok³adnie te same dylematy

Ja farbowa³am 6% na odrost i ok. 4% na resztê. Poziom 8 z 7 pó³ na pó³. Przyciemnienia nie zauwa¿y³am, tzn. Mam trochê ciemniejszy dó³ ale to po farbowaniu wspania³± piank± Welli, po której mia³am ciemny/¶redni br±z i której nie mog³am wyp³ukaæ (s±dzê, ¿e nigdy siê nie wyp³uka³a tak naprawdê).

Shadzia, jak po wysuszeniu?

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro wklejê fote w³osów, ¿eby¶cie pomog³y w doborze farby, ale mam jeszcze dwa pytania : Farby Geneza Lecher maj± amoniak? No i na ile farbowañ starcza Wam jedna farba?
Bierz farbê z amoniakiem i nie kombinuj Amoniak to nie z³o, jak sugeruj± reklamy farb bezamoniakowych. Zamiast amoniaku wrzucaj± sole amonowe, które s± jeszcze bardziej cholerne.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2012-12-17 o 22:01
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 22:13   #2378
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Odzywam siê z porad± laika

Te¿ mi ten be¿owy blond bardziej pasuje - jaki¶ bardziej ch³odnawy (albo mi odwala, albo ten popielaty trochê ciep³awy jest ). A mixton popielaty to miodzio. Grafitowy jako¶ mnie nie zachêca (i chyba przyciemni jeszcze bardziej, ni¿ popiel).

Czekam na Twój wybór, bo mam dok³adnie te same dylematy

Ja farbowa³am 6% na odrost i ok. 4% na resztê. Poziom 8 z 7 pó³ na pó³. Przyciemnienia nie zauwa¿y³am, tzn. Mam trochê ciemniejszy dó³ ale to po farbowaniu wspania³± piank± Welli, po której mia³am ciemny/¶redni br±z i której nie mog³am wyp³ukaæ (s±dzê, ¿e nigdy siê nie wyp³uka³a tak naprawdê).

Shadzia, jak po wysuszeniu?

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------



Bierz farbê z amoniakiem i nie kombinuj Amoniak to nie z³o, jak sugeruj± reklamy farb bezamoniakowych. Zamiast amoniaku wrzucaj± sole amonowe, które s± jeszcze bardziej cholerne.

noo ten bezyk to mioodzio jest
i tez mi sie wydaje, ze ejst chlodniejszy od tego popielatego. a co dziwne, ze sprzedawca z all, pisal, ze poziom 9 jest chlodny bardzo.

a czytalam, ze farby meega wydajne i jedna porcja (300ml) starcza na dwa farbowania.

to jutro cos zamowie, bo stacjonarnie nie ma mixtonow, a w swieta bym sie pobawila juz chetnie

to czekam tylko na Zytke kochana, bo ona cos pisala, ze bezyk to pozniej zlotko, a ja nie wiem czy zlotko i popiel to tedy droga...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-17 o 22:14
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 22:19   #2379
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Te¿ pamiêtam o tym z³otku po be¿u, ale chyba wolê z³otko ni¿ rudy Bo po popielu to chyba rudy, nie?

Ja siê niestety pobawiê dopiero za jaki¶ czas, bo dopiero co farbowa³am. Chyba, ¿e samym mixtonem.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 22:23   #2380
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ pamiêtam o tym z³otku po be¿u, ale chyba wolê z³otko ni¿ rudy Bo po popielu to chyba rudy, nie?

Ja siê niestety pobawiê dopiero za jaki¶ czas, bo dopiero co farbowa³am. Chyba, ¿e samym mixtonem.
tez przeciez niedawno farbowalam, ale widzac coraz jasniejszy kolor, o odroscie nie wspomne, to czuje, ze trzeba to przygasic, bo za miesiac to bedzie ta sama jazda jak zaraz po dekolorze, a wtedy bedzie trudniej od nowa to ujarzmic

farbe teraz musze wybrac, bo pozniej swieta i cyrk na kolkach z poczta polska, a ruda na sylwestra to moje ostatnie marzenie

jasne, ze wole zlotko, ba nawet je akceptuje i moglabym je miec, aby tylko pozbyc sie rudego patrzac na palete barw, to dobrze myslisz.


Zytko, gdzie jestes, jak Cie potrzeba

A mixton kladlam i ja solo. Uwazaj tylko na odrost, tzn na skore glowy, bo ja mialam niebieska
przetestuj najpierw na pasemku i dostosuj proporcje, dlugosc trzymaniu (mi chyba najlepiej bylo 1:5, 15min). pamietam, ze u mnie nie bylo rozczarowania, oprocz zabarwionej skory trzymal sie do 3-5myc.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-17 o 22:27
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 22:27   #2381
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A Ty docelowo zmierzasz ku poziomowi 9? Bo faktycznie ta 9 to popielata, jak ma³o który. Pisa³a¶, ¿e sprzedawca radzi³ teraz 8, a pó¼niej 9. Ale czy to chwyci?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 22:31   #2382
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
A Ty docelowo zmierzasz ku poziomowi 9? Bo faktycznie ta 9 to popielata, jak ma³o który. Pisa³a¶, ¿e sprzedawca radzi³ teraz 8, a pó¼niej 9. Ale czy to chwyci?
Zmierzam do takiego koloru jak w za³±czniku, tylko oczywiscie bez ombre

pisal, pisal, ze teraz nie chwyci, ale zeby pozniej sprobowac, tylko ja mysle, zeby nie klasc 9 na odrost, bo mi go rozjasni, a przeciez chodzi, aby dolu nie przyciemnic. mysle w ta strone
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg marina.jpg (30,5 KB, 61 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-17, 23:04   #2383
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Jeszcze jedno pytanie: Podoba mi siê czkoladowy br±z (Geneza Lecher). I co oznacza 4BC przy tym kolorze? przepraszam, wiem ¿e pytanie pewnie irytuj±ce, ale dopiero zag³ebiam siê w tematy farb profesjonalnych. No i jak my¶licie-spierze siê na rudo?
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 07:08   #2384
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate - ¶wietny ten kolor Ja te¿ do takiego d±¿ê. Bez ombre, bo ono skraca optycznie w³osy. No i sama przyznasz - tej lasce ze zdjêcia psuje ca³y efekt piêknego koloru

A mixton solo na jakiej wodzie robi³a¶? To ty mia³a¶ mixtony tej polskiej firmy (zapomnia³am nazwy)?

Kinky Girl - ja bym BC nie farbowa³a, bo to s± ciep³e odcienie. Tak ciemny kolor (4) mo¿e nie wydaje siê ciep³y (zw³aszcza, ¿e paletê oceniamy ze zdjêcia), ale bêdzie siê spiera³ IMO na rudo. Ja bym bra³a popiel. No i nie wiem, czy nie 5, który te¿ jest ciemnym poziomem (o ile spra³ siê ju¿ ten ciemny br±z i nie masz czarnych w³osów). My¶lê, ¿e bardziej do¶wiadczone dziewczyny Ci podpowiedz± odno¶nie poziomu (wstaw fotki, bo tak to tylko domys³y).

Shade - mo¿esz w wolnej chwili przepisaæ sk³ad Genezy?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 08:47   #2385
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Zytko, gdzie jestes, jak Cie potrzeba
Jestem, jestem....ohoho...ja ju¿ o tej porze wczoraj grzecznie spa³am
Niestety piszê z góry, ¿e nie wniosê nic nowego w temacie
To, ¿e po be¿u rude "wyz³oci³y siê" to która¶ z Was pisa³a niedawno i bior±c na "tapete" oznaczenia np. 8.13 gdzie w³a¶nie .13 oznacza be¿ "1" powinna zabiæ rudo¶æ, a 3 nadaæ z³oto takie wnioksi wysnu³am.
Bior±c jeszcze pod uwagê, ¿e w poziomie 8 i ja¶niejszych nie jest u¿ywany niebieski, a srebrny, szary pigment, nie wydaje mi siê, ¿eby to zzielenia³o. Lepiej mieæ z³oto ni¿ rudy.
Najpierw na³ó¿ mo¿e farbê na d³ugo¶æ na tej 6% lub 4,5%, i na koñcu na odrost, na 3% lub te¿ na 4,5%...
Kurcze w ¶lep± uliczkê zabrnê³y¶my i trzeba tylko eksperymentowaæ...a to siê ró¿nie mo¿e dziaæ
Mo¿e u mnie w stacjonarnym co¶ maj± z genezy, podejdê pó¼niej zobaczyæ.

A co do mixu niebieskiego 1:5 k³±d³am z 6% na pasemko na w³osy na poziomie takim 7 i pó³ i niebiesko by³o trzyma³±m 5 minut. nie poolecam niebieskiego na poziom 7 i ja¶niejszy.
Przypominam, mix po³o¿ony sam bez oxy! to ponoæ jednorazowa koloryzacja do pierwszego mycia. Mo¿na wiêc najpier przetestowaæ bez konsekwencji na pasemku je¶li ca³kowicie zmywalny
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 09:10   #2386
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No w³a¶nie, genialna my¶l z po³o¿eniem mixu bez oxy - kompletnie zapomnia³am o tej alternatywie No to "se" chyba zamówiê dzi¶

Caate - we¼ no jeszcze pomagluj tego dostawcê farb, co tym be¿em - mo¿e bêdzie jakie¶ info co do ró¿nicy miêdzy popielem a be¿em na poziomie 8 ( a przynajmniej niech potwierdz±, który jest ch³odniejszy).

Edit: napisa³am maila do jednego ze sprzedawców z Allegro (do tego, który wystawia ogóln± aukcjê na farby, a nie oddzielnie kolory) - czekam na odpowied¼. Tam ³adnie podana jest paleta i ten be¿ ju¿ tak mi siê nie podoba.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2012-12-18 o 09:43
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 09:55   #2387
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
...( a przynajmniej niech potwierdz±, który jest ch³odniejszy).
nie tyle który ch³odniejszy, a który lepiej zneutralizuje rudy na poziomie miêdzy 7 a 8
7 i 8 poziom maj± bazê z³ot± wiêc nale¿a³oby siê pozbyæ ca³kowicie rudego przez dekoloryzacjê.
Inaczej chyba mo¿na pozbyæ siê rudego farbuj±c na poziom 6 bo ma pomarañczow± bazê.
Zmieszanie podstawowych 3 kolorów zó³ty, niebieski, czerwony, daje ch³odny odcieñ br±zu.
Zmieszanie drugorzêdnych kolorów na kole w po³±czeniu razem daj± ciep³y br±z to skoro mamy rudy to do celu brakuje zieleni i fioletu.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-12-18 o 17:57
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 11:05   #2388
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie, genialna my¶l z po³o¿eniem mixu bez oxy - kompletnie zapomnia³am o tej alternatywie No to "se" chyba zamówiê dzi¶

Caate - we¼ no jeszcze pomagluj tego dostawcê farb, co tym be¿em - mo¿e bêdzie jakie¶ info co do ró¿nicy miêdzy popielem a be¿em na poziomie 8 ( a przynajmniej niech potwierdz±, który jest ch³odniejszy).

Edit: napisa³am maila do jednego ze sprzedawców z Allegro (do tego, który wystawia ogóln± aukcjê na farby, a nie oddzielnie kolory) - czekam na odpowied¼. Tam ³adnie podana jest paleta i ten be¿ ju¿ tak mi siê nie podoba.
Ja robi³am na oxy 3.
Mi tak g³upio ju¿ pisaæ do tego sprzedawcy (dagi) jak nie zamówiê tam, bo dzi¶ nadaj± ostatnie paczki do ¶wiat.
Mo¿e Ty siê czego¶ dowiesz...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem, jestem....ohoho...ja ju¿ o tej porze wczoraj grzecznie spa³am
Niestety piszê z góry, ¿e nie wniosê nic nowego w temacie
To, ¿e po be¿u rude "wyz³oci³y siê" to która¶ z Was pisa³a niedawno i bior±c na "tapete" oznaczenia np. 8.13 gdzie w³a¶nie .13 oznacza be¿ "1" powinna zabiæ rudo¶æ, a 3 nadaæ z³oto takie wnioksi wysnu³am.
Bior±c jeszcze pod uwagê, ¿e w poziomie 8 i ja¶niejszych nie jest u¿ywany niebieski, a srebrny, szary pigment, nie wydaje mi siê, ¿eby to zzielenia³o. Lepiej mieæ z³oto ni¿ rudy.
Najpierw na³ó¿ mo¿e farbê na d³ugo¶æ na tej 6% lub 4,5%, i na koñcu na odrost, na 3% lub te¿ na 4,5%...
Kurcze w ¶lep± uliczkê zabrnê³y¶my i trzeba tylko eksperymentowaæ...a to siê ró¿nie mo¿e dziaæ
Mo¿e u mnie w stacjonarnym co¶ maj± z genezy, podejdê pó¼niej zobaczyæ.

A co do mixu niebieskiego 1:5 k³±d³am z 6% na pasemko na w³osy na poziomie takim 7 i pó³ i niebiesko by³o trzyma³±m 5 minut. nie poolecam niebieskiego na poziom 7 i ja¶niejszy.
Przypominam, mix po³o¿ony sam bez oxy! to ponoæ jednorazowa koloryzacja do pierwszego mycia. Mo¿na wiêc najpier przetestowaæ bez konsekwencji na pasemku je¶li ca³kowicie zmywalny
Ja my¶lê, ¿e skusze siê na ten be¿ i zrobiê na oxy 6.tylko problem mam z mixtonem, który?


K³±d³am sam mix, kurcze nie pamiêtam efektu, ale zapewne jest gdzie¶ na w±tku. Pisze z tel to nie odkopie teraz
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-18 o 11:06
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 11:25   #2389
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej laski! mam fotki, z góry przepraszam za jako¶æ, ale tylko taki aparat by³ pod rek±. Dwie pierwsze, to zdjêcia robione w ¶wietle dziennym, bez flesza. Trzecia robiona w bardziej zacienionym miejscu, gdzie w³osy wydaj± siê duuuu¿o ciemniejsze. Na s³oñcu s± jasne, ale w pomieszzczeniach wygl±daja na czarne. Farbowane by³y piank± schwarzkopfa ciemny br±z, obecnie s± ju¿ wyprane. Chcia³abym farbowaæ na oxydancie 3% ze wzglêdu na naturalne ciemne w³osy i brak siwych. Dodaje tez fote koloru, jaki mi siê marzy. Jak± farb± i jakim odcieniem mog³abym to uzyskaæ? Najwa¿niejsze, ¿eby nie wypiera³ siê na rudo oczywi¶cie ;P My¶la³am o 6BS Mocate, 5CN kasztan popielaty, lub 5BA kawa z Geneza Lecher. Maj± tylko niebieski znaczek przy nazwie (brak ró¿owego), wiêc podejrzewam, ¿e mo¿e oznacza to kolor ch³odny hehehe(pewnie siê mylê, ale jestem laikiem)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg megan-fox.jpg (26,7 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg adriana ima10.jpg (42,2 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 82245_sleek_and_polished_hairstyles__84547__Sammi-Sweetheart-Giancola-straight-hair-2.jpg (33,2 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg adrianalima.jpg (107,6 KB, 27 za³adowañ)

Edytowane przez KinkyGirl
Czas edycji: 2012-12-29 o 15:25
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 13:23   #2390
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ



Ja my¶lê, ¿e skusze siê na ten be¿ i zrobiê na oxy 6.tylko problem mam z mixtonem, który?


K³±d³am sam mix, kurcze nie pamiêtam efektu, ale zapewne jest gdzie¶ na w±tku. Pisze z tel to nie odkopie teraz

Caate!!!! Be¿ jest ciep³ym kolorem i na pewno ociepli Ci siê ja bym celowa³a w popiel... i jak zrobisz na 6% ...to ju¿ w ogóle nie do¶æ ¿e bêdziesz mia³a odrosty rozja¶nione to zmyj± siê do rudo¶ci... wiem to z autopsji... po farbowaniu BS - srebrny be¿ - na 6% - na pocz±tku by³o mega ch³odno a potem sie zmy³o do ciep³ego be¿u... w listopadzie zrobi³am wzyk³e A na 3% i jest miodziooo
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 14:54   #2391
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate!!!! Be¿ jest ciep³ym kolorem i na pewno ociepli Ci siê ja bym celowa³a w popiel... i jak zrobisz na 6% ...to ju¿ w ogóle nie do¶æ ¿e bêdziesz mia³a odrosty rozja¶nione to zmyj± siê do rudo¶ci... wiem to z autopsji... po farbowaniu BS - srebrny be¿ - na 6% - na pocz±tku by³o mega ch³odno a potem sie zmy³o do ciep³ego be¿u... w listopadzie zrobi³am wzyk³e A na 3% i jest miodziooo
Ojej... To za pó¼no. W³a¶nie kupila 8bezowa po konsultacji w hurtowni, wyra¼nie jest napisane, ze to bs jest popiel tym kolorem, a ten popiel tym jest w fazie naturalnej i ma zielone tony, widoczne nawet na probniku. St±d te¿ moja decyzja. Mixtonu popiel tego nie by³o, ale bêdzie jutro. Pani mi go odradza, uwa¿aj±c ze na poziom 8 i wy¿ej nadaje siê tylko ¿ó³ty, ale tylko na w³osy bez pigmentu.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 15:29   #2392
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ale siê rozpisa³y¶cie!!
Wiêc tak... Zdecydowanie mam ciemne w³osy... Wklejê potem fotki.

Mixtony - nikt mi nie doradzi³ fachowo, czy lepszy popielaty, czy grafit, bo te¿ siê zastanawia³am. Ten popielaty na moje oko dobrze gasi, wiêc póki co przy nim zostanê.

Be¿e w Genezie chyba s± jednak cieplejsze ni¿ popiel czy tabac, ale oczywi¶cie rzecz gustu itd.
Osobi¶cie nie wiem co dalej... Czy zostaæ na tej 3%, czy wróciæ do 6%... Czy mo¿e podnie¶æ poziom do 8? Nie wiem. W sumie kolor fajny, bo góra ciemna, ale do³y mia³am rozja¶niane (takie w³a¶nie jakby ombre) i teraz te do³y zrobi³y siê z blond w³a¶nie be¿owe i pasi to!

Przedzia³ek siê nie odznacza z ca³o¶ci±, ¿adnej rudo¶ci itd. No tyle, ¿e poziom jest miêdzy 5 a 6 jak nic...

Poni¿ej wklejam wam wszystkie fotki palety z Genezy. Mo¿e siê przyda...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2585517516_1.jpg (77,4 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2585517516_2.jpg (70,5 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2585517516_3.jpg (78,8 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (72,4 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (68,4 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (84,4 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2012-11-11 (godz. 5.18.03 PM).jpg (11,7 KB, 13 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 16:58   #2393
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale siê rozpisa³y¶cie!!
Wiêc tak... Zdecydowanie mam ciemne w³osy... Wklejê potem fotki.

Mixtony - nikt mi nie doradzi³ fachowo, czy lepszy popielaty, czy grafit, bo te¿ siê zastanawia³am. Ten popielaty na moje oko dobrze gasi, wiêc póki co przy nim zostanê.

Be¿e w Genezie chyba s± jednak cieplejsze ni¿ popiel czy tabac, ale oczywi¶cie rzecz gustu itd.
Osobi¶cie nie wiem co dalej... Czy zostaæ na tej 3%, czy wróciæ do 6%... Czy mo¿e podnie¶æ poziom do 8? Nie wiem. W sumie kolor fajny, bo góra ciemna, ale do³y mia³am rozja¶niane (takie w³a¶nie jakby ombre) i teraz te do³y zrobi³y siê z blond w³a¶nie be¿owe i pasi to!

Przedzia³ek siê nie odznacza z ca³o¶ci±, ¿adnej rudo¶ci itd. No tyle, ¿e poziom jest miêdzy 5 a 6 jak nic...

Poni¿ej wklejam wam wszystkie fotki palety z Genezy. Mo¿e siê przyda...
Co do Twojego pytania na poprzedniej stronie, to ja te¿ nie mia³am pojêcia, ¿e przy wodzie 3% jest tak kolosalna ró¿nica je¿eli chodzi o przyciemnienie ni¿ na 6%... ale kolor Ci pu¶ci z czasem...zobaczysz te¿ prawie p³aka³am bo tyle rozja¶niania by³o ALE teraz po 1,5 miesi±ca kolor mam na poziomie 6 a od razu po farbie by³ poziom 4- 4,5 (farbowa³am 6A) wiec sporo ciemniej, ale ch³odne w³osy mimo tego samego poziomu co cieple same z siebie wygl±daj± na ciemniejsze dla niefryzjerskiego oka... ale z 3% nie zrezygnuje, bo idealny odrost bez niepotrzebnego rozja¶nienia i brak rudo¶ci przy wymywaniu jest dla mnie priorytetem, wiec jak zdecyduje sie na farbowanie to zmienie jedynie poziom na wy¿szy czyli 7A... 3%

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-12-18 o 17:01
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 17:08   #2394
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do Twojego pytania na poprzedniej stronie, to ja te¿ nie mia³am pojêcia, ¿e przy wodzie 3% jest tak kolosalna ró¿nica je¿eli chodzi o przyciemnienie ni¿ na 6%... ale kolor Ci pu¶ci z czasem...zobaczysz te¿ prawie p³aka³am bo tyle rozja¶niania by³o ALE teraz po 1,5 miesi±ca kolor mam na poziomie 6 a od razu po farbie by³ poziom 4- 4,5 (farbowa³am 6A) wiec sporo ciemniej, ale ch³odne w³osy mimo tego samego poziomu co cieple same z siebie wygl±daj± na ciemniejsze dla niefryzjerskiego oka... ale z 3% nie zrezygnuje, bo idealny odrost bez niepotrzebnego rozja¶nienia i brak rudo¶ci przy wymywaniu jest dla mnie priorytetem, wiec jak zdecyduje sie na farbowanie to zmienie jedynie poziom na wy¿szy czyli 7A... 3%
No w³a¶nie! Samo sedno. To ja te¿ zostajê przy 3%. Po nowym roku kupiê te¿ 8CN i zobaczê jaki to da rezultat Dziêx!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 19:08   #2395
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale siê rozpisa³y¶cie!!
Wiêc tak... Zdecydowanie mam ciemne w³osy... Wklejê potem fotki.

Mixtony - nikt mi nie doradzi³ fachowo, czy lepszy popielaty, czy grafit, bo te¿ siê zastanawia³am. Ten popielaty na moje oko dobrze gasi, wiêc póki co przy nim zostanê.

Be¿e w Genezie chyba s± jednak cieplejsze ni¿ popiel czy tabac, ale oczywi¶cie rzecz gustu itd.
Osobi¶cie nie wiem co dalej... Czy zostaæ na tej 3%, czy wróciæ do 6%... Czy mo¿e podnie¶æ poziom do 8? Nie wiem. W sumie kolor fajny, bo góra ciemna, ale do³y mia³am rozja¶niane (takie w³a¶nie jakby ombre) i teraz te do³y zrobi³y siê z blond w³a¶nie be¿owe i pasi to!

Przedzia³ek siê nie odznacza z ca³o¶ci±, ¿adnej rudo¶ci itd. No tyle, ¿e poziom jest miêdzy 5 a 6 jak nic...

Poni¿ej wklejam wam wszystkie fotki palety z Genezy. Mo¿e siê przyda...
a widzialas palete na zywo, czy sugerujesz sie tylko tymi z neta?

to ja powtorze jeszcze raz, (bo wczesniejszy moj post z telefonu jest malo logiczny) jak mi fryzjer wytlumaczyl polityke tych farb.

N,CN, TB - to rodzina naturalnych, mimo nazw, jest to natura z refleksem i bedzie sie wymywac na rudy
BA - sa tylko odcieniami popielatymi w calej palecie, czyli, ze popiel jest na pierwszym miejscu po przecinkum wymywanie na zloto

kolory mixtonow sa dostosowane do poziomow:
6 - mozna zastosowac niebieski, zielony itp - wszystkie
7 - tylko niebiebieski, popielaty
8 i wyzej - tylko zolty, w celu neutralizacji niepozadanego odcienia, jedynie w przypadku pustego wlosa

jutro tam wracam, bo i tak uparlam sie na ta popiel....a ma byc dostawa.
jesli macie jeszcze jakies pytanie, to jest szansa, ze jutro dorwe go drugi raz i moze wiecej sie dowiem

p.s kupilam z tej firmy szampon neutralizujacy niepozadany kolor, podobno ma cos zdzialac w moim przypadku. dzisiaj testy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-18 o 19:09
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 20:36   #2396
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
a widzialas palete na zywo, czy sugerujesz sie tylko tymi z neta?

to ja powtorze jeszcze raz, (bo wczesniejszy moj post z telefonu jest malo logiczny) jak mi fryzjer wytlumaczyl polityke tych farb.

N,CN, TB - to rodzina naturalnych, mimo nazw, jest to natura z refleksem i bedzie sie wymywac na rudy
BA - sa tylko odcieniami popielatymi w calej palecie, czyli, ze popiel jest na pierwszym miejscu po przecinkum wymywanie na zloto

kolory mixtonow sa dostosowane do poziomow:
6 - mozna zastosowac niebieski, zielony itp - wszystkie
7 - tylko niebiebieski, popielaty
8 i wyzej - tylko zolty, w celu neutralizacji niepozadanego odcienia, jedynie w przypadku pustego wlosa

jutro tam wracam, bo i tak uparlam sie na ta popiel....a ma byc dostawa.
jesli macie jeszcze jakies pytanie, to jest szansa, ze jutro dorwe go drugi raz i moze wiecej sie dowiem

p.s kupilam z tej firmy szampon neutralizujacy niepozadany kolor, podobno ma cos zdzialac w moim przypadku. dzisiaj testy
Co do tego niebieskiego na poziom 7 to tak za mocny my¶lê, ale jak fachowiec siê zna to mo¿e to prawda.
Trzymam kciukasy za testy i przemagluj faceta Bu¼ka
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 21:20   #2397
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ale siê porobi³o

Czyli z tym be¿em i popielem to chodzi o bazê, ¿e tylko be¿ ma ch³odn± bazê, tak? No to niefajnie Nie rozumiem za bardzo tego ¿ó³tego mixtona. Co to ma wych³odziæ niby i jak? Ja bym bra³a popiel. Nie dosta³am jeszcze odpowiedzi, je¶li co¶ przyjdzie, to dam znaæ.

Kurczê, zazdroszczê Wam tego dylematu z oksydantem. U mnie to raczej nie przejdzie (3% na ca³o¶æ), bo siwki, zw³aszcza, je¶li w³osy mia³yby byæ ciemniejsze. Ale bêdê obserwowaæ z ciekawo¶ci± Wasze poczynania

Kinky Girl - jestem w szoku, bo Ty masz jasne w³osy Te fotki, które wstawi³a¶... w³osy na nich do¶æ siê ró¿ni± miêdzy sob± i poziomem, i odcieniem. Ja bym robi³a na poz. 6, zw³aszcza, ¿e zamierzasz robiæ na wodzie 3%. A mo¿e nawet na 7, bior±c pod uwagê, jak ciemno wychodzi na 3% (poczekaj na fotki Shade).
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 22:06   #2398
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do tego niebieskiego na poziom 7 to tak za mocny my¶lê, ale jak fachowiec siê zna to mo¿e to prawda.
Trzymam kciukasy za testy i przemagluj faceta Bu¼ka
tylko trzeba pamietac, ze to chodzi dokladnie o ta marke i jej zasady. On mi to wytlumaczyl, ze tak powiem jak krowie na rowie, z paleta w rece, co z czym sie je. ale i tak pokusze sie na popiel, bo jak mu wytlumaczylam jaki mam cel, to powiedzial, ze moge sprobowac, tylko, zeby nie plakac jak przyciemni

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Ale siê porobi³o

Czyli z tym be¿em i popielem to chodzi o bazê, ¿e tylko be¿ ma ch³odn± bazê, tak? No to niefajnie Nie rozumiem za bardzo tego ¿ó³tego mixtona. Co to ma wych³odziæ niby i jak? Ja bym bra³a popiel. Nie dosta³am jeszcze odpowiedzi, je¶li co¶ przyjdzie, to dam znaæ.

Kurczê, zazdroszczê Wam tego dylematu z oksydantem. U mnie to raczej nie przejdzie (3% na ca³o¶æ), bo siwki, zw³aszcza, je¶li w³osy mia³yby byæ ciemniejsze. Ale bêdê obserwowaæ z ciekawo¶ci± Wasze poczynania

Kinky Girl - jestem w szoku, bo Ty masz jasne w³osy Te fotki, które wstawi³a¶... w³osy na nich do¶æ siê ró¿ni± miêdzy sob± i poziomem, i odcieniem. Ja bym robi³a na poz. 6, zw³aszcza, ¿e zamierzasz robiæ na wodzie 3%. A mo¿e nawet na 7, bior±c pod uwagê, jak ciemno wychodzi na 3% (poczekaj na fotki Shade).
tak, wlasnie tak
tylko ta grupa. reszta to naturalne, zlociste itp sa. Zatem...maly wybor jest.

z tym zoltym jak sie zapytalam, ale to co mam go polozyc sobie na wlosy? to uslyszalam, ze nie, ze go sie uzywa na wytrawione wlosy, aby zapobiec przebarwienia i roznym odcieniom (to do dekoloryzacji sie ma) typu zielony, rudy w niektorych farbach, bo czasami dekolor nierowno chwyci. Ale normalnie sie go nie uzywa


Nooo ale powiem Ci, ze mnie bardziej seria Soft zaciekawila, bo tam jest wlasnie 8BS i jakies tonery podbijajace kolor, no ale mial klienta i po rozmowie bylo. Jednak zdarzyl, rzucic haslo, ze to nie dla mnie

pzt to mam szczescie, ze hurtownia jest drzwi w drzwi z salonem fryzjerskim
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-18 o 22:10
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-18, 23:26   #2399
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

O masakro! Czarna magia siê z tego robi! A ju¿ my¶la³am, ¿e Geneza bêdzie prosta w obs³udze

Caate za wywiad
Czyli co...? Olewam CN i kupujê BA?! Och... Mamo... no to zostanê przy poziomie 7 i mixie popielatym

Chickencrazy ja te¿ mam siwki! Ale mimo to, 3% mi ³apie. A mo¿e farbuj co jaki¶ czas tylko na 6%? Ja tak robi³am. Jak siwulce siê uodporni³y, to je traktowa³am 6% a potem znów 3%
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-19, 07:52   #2400
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ooo, naprawdê? Ja kojarzê, ¿e mi szampony koloryzuj±ce (drogeryjne) nie ³apa³y siwków, tzn. ³apa³y, ale szybko siê wymywa³o. Nie pamiêtam, po jakim czasie, ale na pewno szybciej, ni¿ bym chcia³a. A farboujê co ok. 6 tygodni, póki co. Ale mo¿e wypróbujê, w sumie ca³y czas eksperymentujemy

A BA jest na poziomie 7?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.