Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 12:28   #3121
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej, może pomożecie mi dobrać kolor Meow, bo próbuje już od kilku miesięcy

Jestem typowym latem - bladoróżowa cera z bladymi szaro-pomarańczowymi piegami. Normalnych podkładów używałam:
Revlon Colorstay 150 Buff (do suchej)
Wszystkie Avonowe w kolorze NUDE
Bourjois 70 Wanilia
Maybelline 20 Cameo
Lirene Dermoprogram piaskowy

W różowych podkładach wyglądam jak świnka, a w żółtych jak chora. Próbowałam więc Meow:
Bengal - 0,1,2 - wszystkie jakby zupełnie nie do mojej cery, takie ziemiste. 0 i 1 prawie białe do tego
Siamese - 0,1 - całkiem żółte

Chcę zamówić kolejne - myślę nad Sphynxem 1, Himalayan 1, jest sens w ogóle Chausie (cool pink)? Chyba skończy się na tym, że żadnego nie dobiorę
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:06   #3122
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Hej, może pomożecie mi dobrać kolor Meow, bo próbuje już od kilku miesięcy

Jestem typowym latem - bladoróżowa cera z bladymi szaro-pomarańczowymi piegami. Normalnych podkładów używałam:
Revlon Colorstay 150 Buff (do suchej)
Wszystkie Avonowe w kolorze NUDE
Bourjois 70 Wanilia
Maybelline 20 Cameo
Lirene Dermoprogram piaskowy

W różowych podkładach wyglądam jak świnka, a w żółtych jak chora. Próbowałam więc Meow:
Bengal - 0,1,2 - wszystkie jakby zupełnie nie do mojej cery, takie ziemiste. 0 i 1 prawie białe do tego
Siamese - 0,1 - całkiem żółte

Chcę zamówić kolejne - myślę nad Sphynxem 1, Himalayan 1, jest sens w ogóle Chausie (cool pink)? Chyba skończy się na tym, że żadnego nie dobiorę
Hmm mam sporo z tych próbek, bo też jestem chłodnym typem niech spojrzę... himalayan i chausie były jeszcze bledsze od 0 i 1 bengala. także sobie odpuść raczej no i są jeszcze bardziej różowe, szczególnie himalayan.
Sphynx to może być coś dla Ciebie, ale celuj w 2, sama na początku kupowałam 0 i 1 bo jestem bladziochem, a tu Bengal 2 zimą a 3 na teraz. I tak, ten Bengal jest szarawy, ale ja też taka jestem, czysty chłodny beż A Persian? tyle, że on jest taki raczej w brzoskwinię wpadający. W ogóle mam te wszystkie próbki, chętnie się wymienię, może być coś zupełnie innego kosmetycznego
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 18:26   #3123
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczynki,czy te drobinki w podkladzie flawless feline sa widoczne po nalozeniu go na twarz?Posmarowalam sobie dzis nim reke na probe i strasznie to wyglada,jakbym sie obsypala brokatem.Czy na twarzy tez tak bedzie?
Sa wogole jakies podklady mineralne bez tych drobinek czy raczej nie znajde takich?
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 19:47   #3124
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez katrintheevil Pokaż wiadomość
Hmm mam sporo z tych próbek, bo też jestem chłodnym typem niech spojrzę... himalayan i chausie były jeszcze bledsze od 0 i 1 bengala. także sobie odpuść raczej no i są jeszcze bardziej różowe, szczególnie himalayan.
Sphynx to może być coś dla Ciebie, ale celuj w 2, sama na początku kupowałam 0 i 1 bo jestem bladziochem, a tu Bengal 2 zimą a 3 na teraz. I tak, ten Bengal jest szarawy, ale ja też taka jestem, czysty chłodny beż A Persian? tyle, że on jest taki raczej w brzoskwinię wpadający. W ogóle mam te wszystkie próbki, chętnie się wymienię, może być coś zupełnie innego kosmetycznego
dziękuję bardzo za pomoc niestety w tej chwili nic mi nie przychodzi na myśl
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 20:47   #3125
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Tak sobie pomyślałam, że w sumie spróbuję zrobić w weekend w świetle dziennym zdjęcia tym próbkom położonym obok siebie. Może komuś to pomoże na tym forum

Ja nie widzę żadnych drobinek na twarzy ani patrząc na proszek
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 22:18   #3126
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

No ja wlasnie gdy nalozylam ten podklad na reke,to golym okiem bylo widac mnostwo mieniacych sie drobinek,jak brokat.Ale pozniej,gdy nalozylam na kawalek twarzy,nie bylo tego widac.Dziwne.Czy to oznacza,ze one sie jakos wtapiaja?Jest to dla mnie bardzo wazne,bo nie lubie,naprawde bardzo nie lubie produktow z drobinkami.
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 05:35   #3127
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

W opakowaniu te drobinki są widoczne, na twarzy juz nie
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 12:55   #3128
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

o,dziekuje,bo juz myslalam,ze bede musiala szukac nowego podkladu,a zakochalam sie w meow.I kupilam juz munchkin korat 01.
Testowalam dzis abissynian sleek - o jej,jakbym sie mąką posypala.A na fotce prezentowal sie idealnie dla mnie.Dobrze,ze to byla tylko probka.
Kupilam sobie tez probki Chartreux 0 i 3 a takze korat 3,ale te ciemniejsze zostawie sobie na czas gdy sie opale
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:53   #3129
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja zimą noszę FF siamese 02 latem 03 charteux. A jestem jasna kiedyś nosiłam buff 150 revlon to nie wiem jaki kolor mają te zerówki
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:27   #3130
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Dziewczynki,czy te drobinki w podkladzie flawless feline sa widoczne po nalozeniu go na twarz?Posmarowalam sobie dzis nim reke na probe i strasznie to wyglada,jakbym sie obsypala brokatem.Czy na twarzy tez tak bedzie?
Sa wogole jakies podklady mineralne bez tych drobinek czy raczej nie znajde takich?
U mnie nic nie było widać, ale poszczególne partie podkładów myślę, że też minimalnie się między sobą różnią
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 20:42   #3131
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dostalam dzis Munchkina Korat 3 i zaluje, ze zaryzykowalam i nie wzielam probek bo jest za ciemny Porowynwalam do Annabelle i wypada ciemniej niz golden light. Jestem zaskoczona bo myslalam ze bedzie taki jak golden fair. A moze oni sie pomylili?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 22:47   #3132
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny od kilku dni weruje internet pod katem znalezienia odpowiedniego odcienia podkladu dla siebe, gubie sie w tym wsztkim. Do tego wizazowa wyszukiwarka mi nie dziala, jak wpisuje konkretne zapytanie to mi wyskakuje 0 wynikow:/ Dlatego licze na Wasza pomoc

Ale do rzeczy:

Mam raczej jasna karnacje, ale nie z tych najjasniejszych. Mysle, ze na poziomie Light. Nietety moja bladosc jest dosc brzydka bladoscia tj. mam cere szara, ziemista, chlodna, troche taka trupia i niebieska, do tego na policzkach i w okolicach nosa jest rozowa. Naprawde nie wyglada to ciekawie, tymbardziej ze mam dosc cieply odcien wlosow. Dlatego bardzo mi zalezy na tym by podklad przede wszystkim ozywil moja cere i zniwelowal te szarosc i trupiosc, bez odznaczania koloru.

Co do probek Meow mam aktualnie Abysynnian 2 FF , ale niestety jest za jasna. Wiem, ze te przeskoki miedzy 2 a 3 w przypadku Meow sa czasami dosc spore. W kolejce czeka jeszcze Korat 2. ALe juz wole zapytac na "zas" bo nie wiem czy trafie z kolorem, a nie chc wyrzucac pieniedzy w bloto.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 17:01   #3133
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mialyscie racje,rzeczywiscie tych drobinek na twarzy nie widac

Ale...
glupia jestem.Testowalem probke Korat 1 i kolor wydawal sie idealny,stopil sie tak cudownie z moja skore,zakryl wszytsko bez efektu maski - bylam przeszczesliwa.Zamowilam wiec munchkin korat 01 i dzis uzylam pierwszy raz.Tragedia!Kolor zby jasny,lekko jakby niebieskawo trupi,co najgrosze odcina sie od mojej szyi,ktora wydaje sie na tle twarzy lekko zolta.Juz sama niewiem co sie stalo.Wydawalo mi sie,ze od razu trafilam z kolorem a tu taki klops.Moglam wziac korat 2 ,ale skad moglam wiedziec,ze nie bedzie mi pasowal ten odcien,jesli probka zachowywala sie tak cudownie na mojej buzce.
Czym moglabym lekko "przyzolcic" ten podklad?Pomoglybyscie mi?Ktory z odcieni moglabym wyprobowac i zmieszac,aby dal lekko zolty kolor.
Ja to sobie chyba nigdy podkladu nie dopasuje.Zawsze bedzie albo za jasny,albo zbyt ciemny.Podziwiam te z was,ktore to potrafia.Szczerze:rolleye s:
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 19:53   #3134
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Wrzucam zestawienia kolorów próbek, raczej tych chłodnych Mam nadzieję, że domyślacie się klucza wg którego układałam- na dole najciemniejsze, w jednej linii poziomej te same stopnie nasycenia (np "1"ki) Biała kartka poglądowo i porównawczo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4741.jpg (121,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4745.jpg (109,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4746.jpg (113,6 KB, 57 załadowań)
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 15:48   #3135
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witam, czy mogłybyście mi pomóc w doborze koloru podkładu Meow? Chcę zamówić próbki, ale mam wątpliwości, w które celować. Wiadomo, że odcienie będą różnić pomiędzy markami, a Wy może macie większe doświadczenie.
Do tej pory w kosmetyków mineralnych używałam Annabelle Minerals w kolorze golden fairest. Był on jednak odrobinę za jasny, natomiast o ton ciemniejszy już za ciemny.
Idealny kolor dobrałam z podkładów Amilie. Był to kolor soft honey
Cerę mam jasną, może średnio jasną, ciężko mi określić, z delikatnymi żółtymi tonami
Może któraś z Was pomoże mi znaleźć odpowiednik koloru soft honey z Amilie?
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:20   #3136
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Celowałabym w Abyssinian Frisky choć może być ciut za jasny. Poziom trzeci jest już dużo ciemniejszy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-06-27 o 21:21
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 22:02   #3137
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Celowałabym w Abyssinian Frisky choć może być ciut za jasny. Poziom trzeci jest już dużo ciemniejszy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuje za rade
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 14:23   #3138
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Summer Spirits jest dostępne?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 14:37   #3139
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47117250]Summer Spirits jest dostępne?[/QUOTE]

http://www.meowcosmetics.com/summerspirits.htm
Tak
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 14:49   #3140
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
To idę do zamówienia po Pina Coladę
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 08:17   #3141
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Potrzebuję porady.
Skoro podkład w kolorze Siamese na mnie wybija różowe tony to w co dalej celować? Mam raczej chłodne neutralne podtony. Korat? Bengal jest za siny. Może ktoś próbował Ocicat?
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 17:04   #3142
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady.
Skoro podkład w kolorze Siamese na mnie wybija różowe tony to w co dalej celować? Mam raczej chłodne neutralne podtony. Korat? Bengal jest za siny. Może ktoś próbował Ocicat?
miałam to samo, próbowałam jeszcze sphynxa, ale ostatecznie zdecydowałam się na korat
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 08:14   #3143
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

riliana, Sphynxa próbowałam na ręku, i zdecydowanie nie W tej chwili mam robiony podkład z Kolorówki, więc kolor idealny (szukam czegoś bo mieszanie jest męczące i pracochłonne) ale Sphynx przy nim wyglądał różowo-pomarańczowo, więc na twarz nakładać nie ma sensu...
Będę testować Korat, jak się nie uda, to pewnie będę zmuszona zmienić markę.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 19:13   #3144
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

no mnie tez ten sphynx nie podszedł, różowy był jednak - ale koleżanka używa i na jej twarzy wygląda zupełnie inaczej, ona bardziej żółtawa i ciemniejsza jest z natury i u niej jest ok, ja wyglądałam jak blada świnka :p
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 08:08   #3145
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Macie jakiś patent na przedłużenie meowka na twarzy?
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 10:36   #3146
an78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witajcie dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy w doborze koloru, może ktoś też tak jak ja używał Anabelle Minerals natural light matujący i przebrnął już tą drogę w dopasowaniu koloru z Meow.
A drugie pytanko czy może ktoś z Lublina będzie w najbliższym czasie robił zamówienie to może się skrzykniemy.
an78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 14:57   #3147
xLotta
Raczkowanie
 
Avatar xLotta
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ech, w paletach MEOW jest tyle kolorów, że ciężko samej jest mi określić idealny kolor do mojej cery, więc gorąco liczę na pomoc wizażanek.

Stosuję podkłady Revlon 150 BUFF, L'oreal True Match N1 Ivory i podkład mineralny PAESE jasny beż 2.
Mam raczej żółty odcień cery, mimo że jestem blada. Często natrafiam podkłady, w którym wyglądam jak świnka albo pomarańcza...

Czy któraś z Was mogłaby mi doradzić, jakie ewentualnie kolory Meow sprawdziłyby się?
xLotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 18:12   #3148
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej! Czy ma któraś z was porównanie Abyssinian 2 do Sesame z Amilie ?
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 23:47   #3149
CleverFox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cześć

Bardzo mnie kusi wypróbowanie podkładów firmy MEOW, jednak ze względu na wysoki koszt przesyłki nie chcę się bawić w próbki. Używałam do tej pory tylko jednych minerałów - Annabelle minerals w formule matującej. Niestety niekorzystnie wpływały na moją cerę i niezbyt długo się utrzymywały.
Tu pojawia się moja prośba do was - orientujecie się może jaki kolor z gamy Meow wypada gdzieś pomiędzy golden fairest i golden fair z AM? Jestem dość blada, mam tendencję do zaczerwienień i wyprysków, dlatego zależy mi na czymś lekko żółtym, ale nie ziemistym czy oliwkowym.
Naoglądałam się już trochę zdjęć, swatchy i najbardziej się skłaniam ku Abyssinian. Nie mam pojęcia czy 1(sleek) czy 2(frisky), co myślicie?

Mam jeszcze jedno pytanie - czy ma któraś z was porównanie między różnymi formułami? Nie lubię bardzo kryjących podkładów i obawiam się, że flawless feline może być zbyt mocny. Którą byście poleciły?

Pozdrawiam
CleverFox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 19:52   #3150
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

jeju, jak tu pusto w tym wątku...

Cytat:
Napisane przez CleverFox Pokaż wiadomość
Cześć

Bardzo mnie kusi wypróbowanie podkładów firmy MEOW, jednak ze względu na wysoki koszt przesyłki nie chcę się bawić w próbki. Używałam do tej pory tylko jednych minerałów - Annabelle minerals w formule matującej. Niestety niekorzystnie wpływały na moją cerę i niezbyt długo się utrzymywały.
Tu pojawia się moja prośba do was - orientujecie się może jaki kolor z gamy Meow wypada gdzieś pomiędzy golden fairest i golden fair z AM? Jestem dość blada, mam tendencję do zaczerwienień i wyprysków, dlatego zależy mi na czymś lekko żółtym, ale nie ziemistym czy oliwkowym.
Naoglądałam się już trochę zdjęć, swatchy i najbardziej się skłaniam ku Abyssinian. Nie mam pojęcia czy 1(sleek) czy 2(frisky), co myślicie?

Mam jeszcze jedno pytanie - czy ma któraś z was porównanie między różnymi formułami? Nie lubię bardzo kryjących podkładów i obawiam się, że flawless feline może być zbyt mocny. Którą byście poleciły?

Pozdrawiam
ja bym celowała chyba bardziej w Manx/Chartreux, Abyssinian jest moim zdaniem bardziej beżowe niż żółte. miałam próbki i ten kolor zapamiętałam jako jaśniejszy od reszty. w sumie polecam zamówić próbki na allegro - będziesz miała szybko ogląd sytuacji, co Tobie pasuje.
wówczas można zamówić pełnowymiarowy produkt ze strony meow, obecnie jest -25% + darmowa wysyłka od 40$, ja za biga, munchkina i parę próbek zapłaciłam ok. 110 zł.
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.