Ortodonta w Krakowie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 11:55   #1
Ivami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Smile

Ortodonta w Krakowie.


Szukam dobrego ortodonty, który doradziłby w dobraniu odpowiedniego aparatu stałego, by zlikwidować wadę zgryzu. Dobrze byłoby zamieścić w komentarzu uzasadnienie: dlaczego polecamy tą osobę oraz koszt Jego pracy.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam, Ivami. ^_^
Ivami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 16:53   #2
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Ortodonta w Krakowie.

Cześć, ja też się przymierzam do aparatu. Kiedy byłam dzieckiem chodziłam na NFZ na Batorego, ale to był smiech na sali... Później prywatnie aparat stały, ale już w Myślenicach (nazwiska pani dr nie pamiętam, ale i tak NIE polecam). Teraz jestem już duża i mam zamiar znowu założyć. DO trzech razy sztuka też robiłam rekonesans po znajomych, jedna koleżanka chodziła gdzieś na Dietla, ja byłam nawet na Karmelickiej (przy pl. Inwalidów) w gabinecie, ale bez szału. Teraz zapytam w Luxdentice, bo tam chodzę do stomatologa i sobie bardzo chwalę, a tam chyba też jakiś orto przyjmuje, ale nie wiem nawet kto. Z ortodontami trzeba niestety być czujnym, bo rozwiązań jest wiele, a każde nowe słono kosztuje... Co ciekawe wraz z ceną aparatu rośnie cena wizyty kontrolnej... Najlepiej sprawdzić kilku i porównać. gdyby ktoś miał fajne namiary na dobrego orto, który kasuje mniej niż 200 za wizytę, a zna się na rzeczy, to proszę o odp.
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 09:03   #3
nela02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Dot.: Ortodonta w Krakowie.

Witam
Ja póki co byłam dopiero na pierwszej wizycie u pani doktor Motyl w ortovenie, więc w sumie nie wiem, czy mogę ją polecić. Ale dlaczego w ogóle ją wybrałam? Czytałam trochę opinii na tym forum (nie były zbyt aktualne, ale raczej dobrze świadczyły o pani doktor). Poza tym pani doktor z pewnością ma specjalizację z ortodoncji i pracuje również w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej. Dodatkowo na wizytę nie czeka się zbyt długo (2-3 tygodnie), ceny są dość dobre (jako studentka za pierwszą wiztytę z wyciskami zapłaciłam 100 zł, druga wizyta jest bezpłatna). Co do pierwszej wizyty to najpierw pani doktor obejrzała zdjęcia rtg, później zrobiła dokładny przegląd i wstępnie przedstawiła "plan działania". Następnie pani asystetka zrobiła wyciski. 7 marca wybieram się na drugą wizytę, podczas której zostanie przedstawiony plan leczenia. Może wtedy będę mogła powiedzieć już coś więcej, ale cieszy mnie, że nie trzeba będzie usuwać żadnych zębów (ósemek jeszcze nie mam i nawet nie widać ich na zdjęciu rtg, więc trochę to jeszcze potrwa )
A tutaj jeszcze wątek o ortodontach w Krakowie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=332639&page=14

Edytowane przez nela02
Czas edycji: 2014-03-02 o 09:08
nela02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 16:41   #4
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ortodonta w Krakowie.

moim zdaniem jedną z lepszych specjalistek jest Dr Magdalena Kowalczyk, przyjmuje w Galerii Uśmiechu. Jest bardzo fajna, jako osoba, ale też świetna specjalistka, na pewno dobierze najlepsze rozwiązanie dla ciebie
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 17:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.