Dekoratorka- Lubelskie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-12, 12:08   #1
Milka023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1

Dekoratorka- Lubelskie.


Witam drogie Panie!

Od ostatniego czasu zajmuję się przeglądaniem galerii z dekoracjami sal weselnych. Od początku, towarzyszył mi zamysł, iż jako że organizujemy wesele od początku do końca sami ( bez cateringu) salę, także udekoruję sama. Jest w totalnie surowym stanie- bez dekoracji gołe ściany, sufit brak zdobień jakichkolwiek. Zaczęłam szukać różnych wypożyczalni z dekoracją a nawet sklepów gdzie oferują takie akcesoria. Jednak po podliczaniu wszystkich drobiazgów, wazoników, materiałów, świeczników, lampek wychodzą nie małe koszty. Nie wiem czy nie lepiej będzie wynająć jednak dekoratora/ki. Chciałabym sama ubrać salę, ale brak dostępu do materiałów i koszty trochę mnie odwodzą od tego pomysłu ( co ja potem zrobię z zakupionymi materiałami, wazonami itd.?). Drogie Panie, czy któraś z Was może polecić dobrą dekoratorkę ? Oczywiście najlepiej z Lublina i okolic I jak to mniej więcej cenowo wygląda? Dodam, że sala nie jest za duża. Z góry dzięki za odpowiedź
Milka023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 11:33   #2
annatp
Przyczajenie
 
Avatar annatp
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: LKR
Wiadomości: 27
Dot.: Dekoratorka- Lubelskie.

My dekorowaliśmy sami salę. Wyniosło nas to ok. 800 zł, a koszt dekoratorki byłby między1500 zł - 2000 zł - z tego co się dowiadywaliśmy i jak płacili znajomi. Sala to też były gołe ściany. Materiały kupiłam na Allegro, a wazony wypożyczyłam w kwiaciarni. Też miałam wątpliwości czy damy radę i co jakiś czas mówiłam, że "może jednak weźmy dekoratorkę", ale wszystko się udało, no i osobiste ubieranie sali to była mega frajda ;-)
Wszystko zależy od tego jaką masz koncepcję i czego konkretnie będziesz potrzebowała.
annatp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 13:53   #3
aasiejka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 274
Dot.: Dekoratorka- Lubelskie.

Witam.
Ja również robie wesele od A do Z sama, wiec wynajmuje dekoratorke. Wejdź na stronę centrumslubne.org to moja dekoratorka, za 2000 ma bardzo dużo do zaoferowania. Ja zdecydowałam się na nią ze względu na to ze przy takim weselu nie będzie czasu na dekorowanie sali samemu.
__________________
24.09.2011 - początek miłości
31.07.2015 - narzeczeństwo
17.06.2017 - małżeństwo


Tomorrow’s never promised so I started living for today.
aasiejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-25 14:53:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.