paleta do brwi SEPHORA? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-03, 11:05   #61
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: paleta do brwi SEPHORA?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość

A co do mojej wypowiedzi z poprzedniego postu to teraz juz lepiej sobie radze z nakladaniem cieni i jestem bardziej zadowolona.... jedynym problemem jest dla mnie to ze tak naprawde zaden z kolorow w paletce do mnie nie pasuje tak do konca, nawet po wymieszaniu
A wiesz może tylko tak Ci się wydaje że twoje brwi malnięte paletką wyglądają sztucznie?? Taka blokada psychiczna. Ja takie coś mam. Nigdy dodatkowo nie koloryzowałam brwi a teraz zaczęłam je podkreślać albo kredką albo cieniem do powiek. Wszędzie widzę moje brwi nie oczy, nie usta ale brwi. A z drugiej strony nikt nie zwraca mi uwagi że za mocno więc to chyba moje widzimisię

Także mam ochotę kupić tę paletkę. Mam brązowe włosy i ciemną oprawę oczu. Boję się tylko ze to będzie nienaturalny efekt, taki sztuczny. Ale tak mnie strasznie kusi
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:49   #62
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: paleta do brwi SEPHORA?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A wiesz może tylko tak Ci się wydaje że twoje brwi malnięte paletką wyglądają sztucznie?? Taka blokada psychiczna. Ja takie coś mam. Nigdy dodatkowo nie koloryzowałam brwi a teraz zaczęłam je podkreślać albo kredką albo cieniem do powiek. Wszędzie widzę moje brwi nie oczy, nie usta ale brwi. A z drugiej strony nikt nie zwraca mi uwagi że za mocno więc to chyba moje widzimisię

Także mam ochotę kupić tę paletkę. Mam brązowe włosy i ciemną oprawę oczu. Boję się tylko ze to będzie nienaturalny efekt, taki sztuczny. Ale tak mnie strasznie kusi
Oj myślę ze mi sie nie wydaje Ale to raczej przez to ze mam bardzo jasną karnacje (prawie białą) i dośc jasną oprawę oczu (teczowki mam niebiesko-szare) a do tego jestem blondynką i trudno mi jakikolwiek kolorowy kosmetyk dobrać
No i moze jestem tez troche za bardzo wymagająca, wszyscy mi mówią ze mam obsesję na punkcie brwi i to nie tylko u siebie ale tez u innych. I to jest prawda bo uwazam brwi za najważniejszy po samych oczach punkt twarzy.
Tak wiec myślę ze paletka Sephory to naprawdę fajna sprawa ale dla osoby o nie bardzo jasnej karnacji i urodzie.
Jeśli masz brązowe włosy i ciemna oprawę oczu to warto sie skusic bo raczej kolory będą Ci pasować
To naprawde fajny gadzet.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 17:05   #63
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: paleta do brwi SEPHORA?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Oj myślę ze mi sie nie wydaje Ale to raczej przez to ze mam bardzo jasną karnacje (prawie białą) i dośc jasną oprawę oczu (teczowki mam niebiesko-szare) a do tego jestem blondynką i trudno mi jakikolwiek kolorowy kosmetyk dobrać
No i moze jestem tez troche za bardzo wymagająca, wszyscy mi mówią ze mam obsesję na punkcie brwi i to nie tylko u siebie ale tez u innych. I to jest prawda bo uwazam brwi za najważniejszy po samych oczach punkt twarzy.
Tak wiec myślę ze paletka Sephory to naprawdę fajna sprawa ale dla osoby o nie bardzo jasnej karnacji i urodzie.
Jeśli masz brązowe włosy i ciemna oprawę oczu to warto sie skusic bo raczej kolory będą Ci pasować
To naprawde fajny gadzet.
Nie dobijaj mnie jeszcze bardziej kusisz Nie no w takim razie musze ją kupić. Niestety ale chyba po świętach wiadomo dlaczego

__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:07   #64
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: paleta do brwi SEPHORA?

Dzisiaj kupiłam paletke

Do tej pory używałam brazu z duetu "Double date" Clinique , ale poniewaz jest on juz u kresu zywotu , postanowilam kupic sephorowa paletke. Oczywiscie po przestudiowaniu tego watku

Mam brazowe oczy i ciemno brazowe wlosy , wiec uznalam , ze kupie 2.
Tak bardzo ufam Wizazankom , ze nawet nie testowalam kolorow na lapce
Ale jak tylko dotarlam do domu okazalo sie , ze przez pomylke wzielam 1!
Wrocilam wiec do Sephory , zeby wymienic na 2 , ale konsultantka do ktorej trafilam przekonala mnie , ze 1 jest ladniejsza. Balam sie , ze bedzie za jasna , ale jest IDEALNA. Cale szczescie , ze trafilam na tamta babke , bo 2 rzeczywiscie moglaby wygladac zbyt sztucznie. Jestem bardzo zadowolona
To byl jednak znak
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.