Kosmetyki M.A.C. cz. 11 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-08, 21:45   #991
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Brzmi coraz lepiej
Nieustannie szukam zamiennika dla wycofanego brązera Armaniego, więc reaguję na każde hasło "chłodny brąz" w nadziei, że znajdę coś podobnego
Przyznam, że i na mnie zadziałało to hasło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 21:48   #992
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyznam, że i na mnie zadziałało to hasło
Oby tylko nasze nadzieje nie okazały się płonne
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 21:53   #993
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jasne Olu, na razie wiem tylko tyle, ze Macówka która była na szkoleniu bardzo go wychwalała i polecała

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



Wiedziałam, ze długo odwyk nie potrwa
I tak kupisz następny
Dziś jak pytałam o Mariah, to Macówka bardzo polecała rozświetlaczo-bronzer i błyszczący puder z puszkiem w wielkim opakowaniu


Na razie nie kupię, bo Double Gleam mnie nie kręci szczególnie, a Soft Frost się wyprzedał
I tak długo się opierałam przed rozświetlaczami, do tej pory używałam tylko Lightscapade

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Brzmi coraz lepiej
Nieustannie szukam zamiennika dla wycofanego brązera Armaniego, więc reaguję na każde hasło "chłodny brąz" w nadziei, że znajdę coś podobnego
Co to za kuszenie chłodnym brązem?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 23:15   #994
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oby tylko nasze nadzieje nie okazały się płonne
Moze nie

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziś jak pytałam o Mariah, to Macówka bardzo polecała rozświetlaczo-bronzer i błyszczący puder z puszkiem w wielkim opakowaniu


Na razie nie kupię, bo Double Gleam mnie nie kręci szczególnie, a Soft Frost się wyprzedał
I tak długo się opierałam przed rozświetlaczami, do tej pory używałam tylko Lightscapade
Mnie mówiła ze poleca osobom, ktore jak Maria kochają bling bling bo one sa wlasnie takie dające po oczach i widoczne coz, nie bedzie możliwości zmacania wiec sprawa z głowy

Ja rozswietlaczy mam sporo za duzo, a to kosmetyki, których sie używa w ilości takiej, ze juz jeden posiadany starczy dożywotnio mam Dimensiony z poprzednich limitek na dodatek
Także co do tych nowych nijak mi sie pali, bede stacji to zmacam, ocenie ale to chyba na dwa razy bo na raz to buzi zabraknie
A propo Double Gleam kryska dała mu najwyzsże noty ze wszystkich czterech.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 23:19   #995
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Brzmi coraz lepiej
Nieustannie szukam zamiennika dla wycofanego brązera Armaniego, więc reaguję na każde hasło "chłodny brąz" w nadziei, że znajdę coś podobnego

Ja kocham nieustannie chłodny brąz z trio Smashboxa. Macowe Matte Bronze też - wiadomo.
Kiedys z MakeUp Revolution trafiłam na piękny kolor, ale niestety robił plamy, jednak kolor mistrzowski.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 08:46   #996
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie mówiła ze poleca osobom, ktore jak Maria kochają bling bling bo one sa wlasnie takie dające po oczach i widoczne coz, nie bedzie możliwości zmacania wiec sprawa z głowy

Ja rozswietlaczy mam sporo za duzo, a to kosmetyki, których sie używa w ilości takiej, ze juz jeden posiadany starczy dożywotnio mam Dimensiony z poprzednich limitek na dodatek
Także co do tych nowych nijak mi sie pali, bede stacji to zmacam, ocenie ale to chyba na dwa razy bo na raz to buzi zabraknie
A propo Double Gleam kryska dała mu najwyzsże noty ze wszystkich czterech.
A to mnie ogólnie mówiła, że poleca, a ja za brokacikiem nie przepadam

Ja mam Lightscapade, maluszka z Lovely (też piękny ), Tutu ze świątecznego duo i teraz 2 nowe Dimensionki. Więcej mi nie potrzeba.

Double Gleam jest naprawdę cudny ale przy Tutu i Lightscapade nie widzę sensu jego kupowania

Dziś mam na policzkach Beaming Blush i jest
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 09:56   #997
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziś mam na policzkach Beaming Blush i jest
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Corii, wykrakałaś z tymi rozświetlaczami Wracam z Beaming Blush - ostatni był, musiałam wziąć

Testowałam też lip bag i sama nie wiem... Vamplify super (ekstra konsystencja!), za to nie jestem pewna szminki i konturówki. Muszę je potestować osobno chyba. Wydaje mi się, że konturówka mi średnio pasuje i sama szmina lepiej by wyglądała: rolleyes:

piękny jest, najbardziej z tych wszystkich mi się podoba

a jak Tuned In ?
może uda mi się pojechać do Wrocka w weekend to bym wszystko zmacała ..
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 10:29   #998
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to mnie ogólnie mówiła, że poleca, a ja za brokacikiem nie przepadam

Ja mam Lightscapade, maluszka z Lovely (też piękny ), Tutu ze świątecznego duo i teraz 2 nowe Dimensionki. Więcej mi nie potrzeba.

Double Gleam jest naprawdę cudny ale przy Tutu i Lightscapade nie widzę sensu jego kupowania

Dziś mam na policzkach Beaming Blush i jest
No to rzeczywiście, dużo nie masz rozswietlaczy
Ja poczekam sobie, aż w dougu będa bo z rabatem to by było znośniej

Nie macałam ale skoro mówisz, ze Double Gleam taki podobny do dwóch w/w to znacyz ze rzeczywiście nie ma sensu przy posiadaniu tychże dwóch.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 11:01   #999
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
piękny jest, najbardziej z tych wszystkich mi się podoba

a jak Tuned In ?
może uda mi się pojechać do Wrocka w weekend to bym wszystko zmacała ..


Fajny Nie wiem co myśleć o szminie z lip baga, ale Vamplify jest ekstra
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście, dużo nie masz rozswietlaczy
Ja poczekam sobie, aż w dougu będa bo z rabatem to by było znośniej

Nie macałam ale skoro mówisz, ze Double Gleam taki podobny do dwóch w/w to znacyz ze rzeczywiście nie ma sensu przy posiadaniu tychże dwóch.
Wg mnie i tak za dużo

Z rabatem zawsze najlepiej, ale w GK została ostatnia sztuka Beaming Blush i to jakoś tak na mnie zadziałało, że wrócił ze mną do domu

Wiadomo, że troszkę się różni, ale nie wiem czy na twarzy byłoby to zauważalne Reszta jest zupełnie inna niż wszystko co mam, dlatego się na nie zdecydowałam.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 11:29   #1000
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

No nic, ja na Soft Frosta zamówionego czekam i capnę z bonem. Ogólnie wszystkie mi się podobały, ale np. któryś za bardzo podobny był do S&G, za dużo w nim złota. Może to ten Double cośtam
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 11:58   #1001
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Dziewczyny czy Studio Fix NC10 wszedl do stalej kolekcji?

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 12:07   #1002
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Studio Fix NC10 wszedl do stalej kolekcji?

Wysłane z 📱
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 13:28   #1003
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No nic, ja na Soft Frosta zamówionego czekam i capnę z bonem. Ogólnie wszystkie mi się podobały, ale np. któryś za bardzo podobny był do S&G, za dużo w nim złota. Może to ten Double cośtam
Testowałaś go? U mnie wykupili, ale może to i lepiej na razie

Double Gleam jest dość chłodny. Beaming Blush jest złotawy, ale tak ładnie Nie jest tak żółty np. jak Mary Lou Do S&G nie porównam, bo nie mam, ale on ma chyba drobinki.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 13:37   #1004
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Testowałaś go? U mnie wykupili, ale może to i lepiej na razie

Double Gleam jest dość chłodny. Beaming Blush jest złotawy, ale tak ładnie Nie jest tak żółty np. jak Mary Lou Do S&G nie porównam, bo nie mam, ale on ma chyba drobinki.
Tak. No u Ciebie wykupili, u mnie jeszcze nie doszły Ale widziałam wczoraj, że w Dougu we Wro też nie było nic, więc spoko, jak widać MAC ma Dougi gdzieś.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 13:47   #1005
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Tak. No u Ciebie wykupili, u mnie jeszcze nie doszły Ale widziałam wczoraj, że w Dougu we Wro też nie było nic, więc spoko, jak widać MAC ma Dougi gdzieś.
W moim D. też pewnie nie ma. Dziwnymi torami idzie im dystrybucja Maca. Mogliby się ogarnąć
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 19:05   #1006
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Co to za kuszenie chłodnym brązem?
Ja na razie jeszcze nie kuszę, tylko tak nieśmiało rzucam w eter

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja kocham nieustannie chłodny brąz z trio Smashboxa. Macowe Matte Bronze też - wiadomo.
Kiedys z MakeUp Revolution trafiłam na piękny kolor, ale niestety robił plamy, jednak kolor mistrzowski.
Akurat tego trio Smashbox nie macałam, nie wiedzieć czemu Matte Bronze Mac też nie mam , niemniej zdaje mi się, że ciężko będzie mi znaleźć zamiennik dla Armaniego, bo większość brązerow, zwłaszcza tych chłodnych, to maty, względnie satyny, natomiast Sheer Bronzer to odcień błyszczący, i choć chłodny, to ten chłód nie wynika z domieszki odcienia szarego, tylko ... eee ... nie wiem jak to opisać . W brązerze GA odpowiadało mi wszystko (konsystencja, kolor, trwałość, aplikacja), a w innych to jak kolor jest fajny, to gorzej z trwałością itp.
Najbardziej podobny to Kevyn Aucoin Tropical Nights, ale u nas też dość ciężko go dostać. Ostatnio kupowalam na Truskawie, a teraz nawet i tam go nie widzę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 19:16   #1007
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na razie jeszcze nie kuszę, tylko tak nieśmiało rzucam w eter

Akurat tego trio Smashbox nie macałam, nie wiedzieć czemu Matte Bronze Mac też nie mam , niemniej zdaje mi się, że ciężko będzie mi znaleźć zamiennik dla Armaniego, bo większość brązerow, zwłaszcza tych chłodnych, to maty, względnie satyny, natomiast Sheer Bronzer to odcień błyszczący, i choć chłodny, to ten chłód nie wynika z domieszki odcienia szarego, tylko ... eee ... nie wiem jak to opisać . W brązerze GA odpowiadało mi wszystko (konsystencja, kolor, trwałość, aplikacja), a w innych to jak kolor jest fajny, to gorzej z trwałością itp.
Najbardziej podobny to Kevyn Aucoin Tropical Nights, ale u nas też dość ciężko go dostać. Ostatnio kupowalam na Truskawie, a teraz nawet i tam go nie widzę
I tak zaczęło już powoli kusić

Brzmi super Szkoda, że już wycofany...
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 20:52   #1008
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na razie jeszcze nie kuszę, tylko tak nieśmiało rzucam w eter


Akurat tego trio Smashbox nie macałam, nie wiedzieć czemu Matte Bronze Mac też nie mam , niemniej zdaje mi się, że ciężko będzie mi znaleźć zamiennik dla Armaniego, bo większość brązerow, zwłaszcza tych chłodnych, to maty, względnie satyny, natomiast Sheer Bronzer to odcień błyszczący, i choć chłodny, to ten chłód nie wynika z domieszki odcienia szarego, tylko ... eee ... nie wiem jak to opisać . W brązerze GA odpowiadało mi wszystko (konsystencja, kolor, trwałość, aplikacja), a w innych to jak kolor jest fajny, to gorzej z trwałością itp.
Najbardziej podobny to Kevyn Aucoin Tropical Nights, ale u nas też dość ciężko go dostać. Ostatnio kupowalam na Truskawie, a teraz nawet i tam go nie widzę
ja swojego oszczędzam, biorę na wyjazdy albo jak sie bardzo spieszę i nie mam czasu dawać bronzera i różu i rozświetlacza

a próbowałaś Kevyna Aucoina sculpting powder w kolorze light ?
tylko on też matowy, ale może z jakimś rozświetlaczem byloby ciekaiwe
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 21:07   #1009
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na razie jeszcze nie kuszę, tylko tak nieśmiało rzucam w eter


Akurat tego trio Smashbox nie macałam, nie wiedzieć czemu Matte Bronze Mac też nie mam , niemniej zdaje mi się, że ciężko będzie mi znaleźć zamiennik dla Armaniego, bo większość brązerow, zwłaszcza tych chłodnych, to maty, względnie satyny, natomiast Sheer Bronzer to odcień błyszczący, i choć chłodny, to ten chłód nie wynika z domieszki odcienia szarego, tylko ... eee ... nie wiem jak to opisać . W brązerze GA odpowiadało mi wszystko (konsystencja, kolor, trwałość, aplikacja), a w innych to jak kolor jest fajny, to gorzej z trwałością itp.
Najbardziej podobny to Kevyn Aucoin Tropical Nights, ale u nas też dość ciężko go dostać. Ostatnio kupowalam na Truskawie, a teraz nawet i tam go nie widzę
Olu obadaj swatche bronzera Physicians Formula Butter Bronzer w kolorze Bronzer (jest jeszcze Light Bronzer).
Bardzo polecany przez Kathleenlights, ja równiez go lubie (przeszkadza mi tylko ananasowy mocny zapach). Niedostępny niestety w PL, ja kupowałam na iherb.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-10, 08:03   #1010
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
I tak zaczęło już powoli kusić

Brzmi super Szkoda, że już wycofany...
Ja mam wybitnego pecha pod tym względem. Jak tylko znajdę produkt, który staje się moim must have, to zostaje wycofany

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja swojego oszczędzam, biorę na wyjazdy albo jak sie bardzo spieszę i nie mam czasu dawać bronzera i różu i rozświetlacza

a próbowałaś Kevyna Aucoina sculpting powder w kolorze light ?
tylko on też matowy, ale może z jakimś rozświetlaczem byloby ciekaiwe
Ja jeszcze mam jedno nowe opakowanie i też oszczędzam

Akurat tego KA nie próbowałam i choć zapewne jest bardzo fajny, to jako mat nie do końca będzie mi mógł zastąpić Armaniego, a kombinować z rozświetlaczem mi się nie chce

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Olu obadaj swatche bronzera Physicians Formula Butter Bronzer w kolorze Bronzer (jest jeszcze Light Bronzer).
Bardzo polecany przez Kathleenlights, ja równiez go lubie (przeszkadza mi tylko ananasowy mocny zapach). Niedostępny niestety w PL, ja kupowałam na iherb.
Bardzo dziękuję za podpowiedź
Na pewno mu się przyjrzę w necie.
Ananasa lubię pod każdą postacią, to zapach mnie nie zniechęca
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 08:53   #1011
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na razie jeszcze nie kuszę, tylko tak nieśmiało rzucam w eter


Akurat tego trio Smashbox nie macałam, nie wiedzieć czemu Matte Bronze Mac też nie mam , niemniej zdaje mi się, że ciężko będzie mi znaleźć zamiennik dla Armaniego, bo większość brązerow, zwłaszcza tych chłodnych, to maty, względnie satyny, natomiast Sheer Bronzer to odcień błyszczący, i choć chłodny, to ten chłód nie wynika z domieszki odcienia szarego, tylko ... eee ... nie wiem jak to opisać . W brązerze GA odpowiadało mi wszystko (konsystencja, kolor, trwałość, aplikacja), a w innych to jak kolor jest fajny, to gorzej z trwałością itp.
Najbardziej podobny to Kevyn Aucoin Tropical Nights, ale u nas też dość ciężko go dostać. Ostatnio kupowalam na Truskawie, a teraz nawet i tam go nie widzę

Jak mi się skończył Armani, kupiłam kanebo i jestem bardzo zadowolona, chyba nawet bardziej go lubię
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 09:33   #1012
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Jak mi się skończył Armani, kupiłam kanebo i jestem bardzo zadowolona, chyba nawet bardziej go lubię
Dzięki za typ
Zmacam koniecznie

A masz BP 01 czy BP 02?
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-11-10 o 09:35
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 10:37   #1013
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki za typ
Zmacam koniecznie

A masz BP 01 czy BP 02?
Mam BP 01, u mnie super wygląda, bo go w ogóle nie widać, a cera ma ładny kolor. Armani przy Kanebo wychodził bardziej ziemisto, szarawo.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 13:45   #1014
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Dooobra, byłam w SCC w dougu, dalej tylko testery maja, zero produktów. I nie wiadomo keidy będa. Ale nic to, potestowałam na reće i na b uzi nowe rozswietlacze i niestety przepadłam, jak Neath Juz mnie Pani zapisała na dwa - Show Gold i Beaming Blush
Fioletowy też fajny, ale raczej do kacika oka, etc, bo kolor ma taki, ze tylko do brazerów, z rozami bedzie sie gryzł, za kolorowe bedzie.
Z kolei najjasniejszy jest piekny, ale kopia Tutu ALE ladniejsza jednak kopia. Jednak miec oba to bezsens.
Bede miala jeden bon do Douga, to wezme taniej jeden rozswietlacz
Opanowałam w końcu duo - róz wygląda u mnie dobrze, jak dam z bronzerem. A rozwietlacz daje delikatnie. Wiec na razie nie zbywam.

Nosiłam cały dzien Vamplifiątko z konturówką - tez zestawu Nude - obłed! Tylko trzeba niestety poprawiac w ciagu dnia, bo przy samym mówieniu duzo - zjada sie. Ale i tak go juz uwielbiam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 14:18   #1015
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dooobra, byłam w SCC w dougu, dalej tylko testery maja, zero produktów. I nie wiadomo keidy będa. Ale nic to, potestowałam na reće i na b uzi nowe rozswietlacze i niestety przepadłam, jak Neath Juz mnie Pani zapisała na dwa - Show Gold i Beaming Blush
Fioletowy też fajny, ale raczej do kacika oka, etc, bo kolor ma taki, ze tylko do brazerów, z rozami bedzie sie gryzł, za kolorowe bedzie.
Z kolei najjasniejszy jest piekny, ale kopia Tutu ALE ladniejsza jednak kopia. Jednak miec oba to bezsens.
Bede miala jeden bon do Douga, to wezme taniej jeden rozswietlacz
Opanowałam w końcu duo - róz wygląda u mnie dobrze, jak dam z bronzerem. A rozwietlacz daje delikatnie. Wiec na razie nie zbywam.

Nosiłam cały dzien Vamplifiątko z konturówką - tez zestawu Nude - obłed! Tylko trzeba niestety poprawiac w ciagu dnia, bo przy samym mówieniu duzo - zjada sie. Ale i tak go juz uwielbiam
Wiedziałam, że Ci się spodobają
Soft Frost muszę przetestować na policzkach, z bronzerem właśnie. Ciekawa jestem efektu.
Dziś mam cieplejsze oko, nie pożałowałam sobie Beaming Blush, dołożyłam róż, bronzer i ładnie wyszło

U mnie róż z duo dobrze się spisuje nawet bez bronzera ale z bronzerem pewnie jeszcze lepiej jest

Mam nadzieję, że wrzucą do D. online nudkowy zestaw, to się skuszę z jakimś kodzikiem i gratisami

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Pochwalę jeszcze nową wykręcaną kredkę do brwi - Taupe ma idealny dla mnie kolor i nawet wygodnie się nią maluje
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 14:23   #1016
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że Ci się spodobają
Soft Frost muszę przetestować na policzkach, z bronzerem właśnie. Ciekawa jestem efektu.
Dziś mam cieplejsze oko, nie pożałowałam sobie Beaming Blush, dołożyłam róż, bronzer i ładnie wyszło

U mnie róż z duo dobrze się spisuje nawet bez bronzera ale z bronzerem pewnie jeszcze lepiej jest

Mam nadzieję, że wrzucą do D. online nudkowy zestaw, to się skuszę z jakimś kodzikiem i gratisami

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Pochwalę jeszcze nową wykręcaną kredkę do brwi - Taupe ma idealny dla mnie kolor i nawet wygodnie się nią maluje
Taaaaak, na moja zgube chyba. No ale grunt ze będa czekac, wiec bez stresu. Jednego wezme taniej za bona , to mniej zaboli
Fiolet jak bedzie nadwyzka kasy na koncie

Mialam dwa razy ta kredkę i kolor idealny, ale za szybko schodzi - cena plus szybkosc zuzycia nie idzie w parze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 15:24   #1017
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

fioletowy, czyli ten co ja biorę? Który do Tutu podobny jest?

Pamiętajcie, że to wchodzi do stałej, nie trzeba brać od razu wszystkich
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 15:27   #1018
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Mam BP 01, u mnie super wygląda, bo go w ogóle nie widać, a cera ma ładny kolor. Armani przy Kanebo wychodził bardziej ziemisto, szarawo.
Dzięki za info
Ja wstępnie celowałabym chyba w BP 02, ale muszę "przemierzyć" na na własnej skórze
U mnie Armani wygląda super, ale i od innych osób słyszałam, że na niektórych cerach daje ziemisty efekt.

Żeby nie było całkiem offtopowo - dalej dzielnie opieram się MACowym nowościom, ale ten brązer z kolekcji CJ obadam na pewno
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 16:19   #1019
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Aha i pytałam o ta LE Caitlyn Jenner - w styczniu ma być ponoć. Mnie pasuję taki termin

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
fioletowy, czyli ten co ja biorę? Który do Tutu podobny jest?

Pamiętajcie, że to wchodzi do stałej, nie trzeba brać od razu wszystkich
Tak, ale to pewno dopiero po nowym roku wezme fiolet.
Do Tutu ten najjasniejszy , jakze mu tam Gleaming czy cuś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 19:59   #1020
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaaaak, na moja zgube chyba. No ale grunt ze będa czekac, wiec bez stresu. Jednego wezme taniej za bona , to mniej zaboli
Fiolet jak bedzie nadwyzka kasy na koncie

Mialam dwa razy ta kredkę i kolor idealny, ale za szybko schodzi - cena plus szybkosc zuzycia nie idzie w parze.
Może się uda capnąć taniej na warsztatach Może wtedy Soft Frost dokupię

Ciekawa jestem na ile mi starczy. Jak będzie znośnie to kupię ponownie, bo kolor jest ekstra, nawet lepszy niż mojej ukochanej Shiseido.
Wiesz może czy ta kredka wchodzi na b2m?
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
fioletowy, czyli ten co ja biorę? Który do Tutu podobny jest?

Pamiętajcie, że to wchodzi do stałej, nie trzeba brać od razu wszystkich
Double Gleam jest podobny do Tutu

Jak to nie trzeba? Teraz mi to mówisz, jak mam 2, a trzeci to tylko kwestia czasu?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aha i pytałam o ta LE Caitlyn Jenner - w styczniu ma być ponoć. Mnie pasuję taki termin

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------



Tak, ale to pewno dopiero po nowym roku wezme fiolet.
Do Tutu ten najjasniejszy , jakze mu tam Gleaming czy cuś
Styczeń spoko Stacjonarnie też będzie?

Nie wiem czy wytrzymam tyle, swojego pewnie wcześniej capnę, jak będzie okazja
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 20:01:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.