Płytki ośmiokątne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 20:36   #1
irracjonalna_
Raczkowanie
 
Avatar irracjonalna_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 59

Płytki ośmiokątne


Cześć!
Wymarzyłam sobie do kuchni takie płytki http://www.alekafelki.pl/design/_gal...00_3/34568.jpg. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to są płytki ośmiokątne i do tego małe kwadratowe Teraz jestem w trakcie poszukiwań. Najchętniej chciałabym, żeby te większe nie były całkiem białe... tylko kremowe, szarawe, albo z takimi żyłkami jak w marmurze (jeżeli wiecie o co mi chodzi ). Żeby nie trzeba było latać z mopem bo każdej wizycie w lodówce :P Na razie udało mi się wyszukać tylko białe lub czarne marki Vives.
Może ktoś ma podobne w mieszkaniu, lub widział u znajomych i jest w stanie coś podpowiedzieć?
__________________
<ciach_reklama>
irracjonalna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 09:08   #2
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Płytki ośmiokątne

Na stronie którą linkujesz możesz wybrać kategorię z płytkami oktagonalnymi i wyświetlą Ci się inni producenci

http://www.alekafelki.pl/kategoria/s...dzaju/octogono
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 09:51   #3
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Płytki ośmiokątne

Ja też "latam" za czymś bardziej oryginalnym na ściany/podłogi, tylko że do łazienki. Oj ciężka sprawa wymarzyć sobie coś nietypowego Niestety chodzenie po różnych marketach typu "Casto" trochę frustruje, mam wrażenie że wszędzie oglądam to samo jeśli chodzi o płytki :/ Póki co przeniosłam poszukiwania do internetu. Sprawdź może na xxx - widziałam tam kafelki typu "plaster miodu", to może i oktagonalne znajdziesz. Ja z kolei szukam ładnych czarnych kafli z brokatową "poświatą" - może ktoś coś poleci?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-10 o 20:48 Powód: Link.
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 11:44   #4
MariaWu
Raczkowanie
 
Avatar MariaWu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 53
Dot.: Płytki ośmiokątne

Cytat:
Napisane przez basia_pn Pokaż wiadomość
Ja też "latam" za czymś bardziej oryginalnym na ściany/podłogi, tylko że do łazienki. Oj ciężka sprawa wymarzyć sobie coś nietypowego Niestety chodzenie po różnych marketach typu "Casto" trochę frustruje, mam wrażenie że wszędzie oglądam to samo jeśli chodzi o płytki :/ Póki co przeniosłam poszukiwania do internetu. Sprawdź może na xxx - widziałam tam kafelki typu "plaster miodu", to może i oktagonalne znajdziesz. Ja z kolei szukam ładnych czarnych kafli z brokatową "poświatą" - może ktoś coś poleci?
A mi się te "Arabeski" z linku powyżej podobają, takie trochę retro, białe byłyby świetne do kuchni. Co do efektu "migotania", to raczej doradzałabym kafelki albo mozaikę matową lub standardową, a do tego brokatową fugę - wygląda to subtelniej, ale bardzo intrygująco. Możesz nawet wybrać kolor, przy czarnych płytkach fajnie wygląda grafit.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-10 o 20:48 Powód: Link w cytacie.
MariaWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 11:32   #5
ashyshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Płytki ośmiokątne

hej, taki wzór często się widzi na linoleum,a tak do rzeczy to niekoniecznie musisz szukać płytek ośmiokątnych i małych; ułożenie ich jest drogie i czasochłonne, czasem taki efekt można uzyskać kładąc większe kwadratowe płyty z wytłoczoną imitacją jakiegoś układu mozaiki. Ja swego czasu pomagałam rodzicom urządzić łazienkę, chcieli co prawda taką prostą mozaikę http://dekordia.pl/produkty/kolekcja-palacio_0 , to są płyty imitujące drobny wzór, a efekt jakby to była misterna robota.

Edytowane przez ashyshka
Czas edycji: 2015-03-16 o 12:52
ashyshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 22:25   #6
ashyshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Płytki ośmiokątne

ps .nie wiem czy jeszcze potrzebujesz ale jakby co to dzisiaj natknęłam się przypadkiem na identyczną podłogę w necie http://www.tubadzin.pl/collection/204
ashyshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 10:02   #7
kartos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Płytki ośmiokątne

Jak dalej szukasz odpowiedniej płytki do łazienki to zobacz kolekcję Mosaico Nav, może ci się spodoba:
xxx

Aczkolwiek pewnie już się zdecydowałaś na tamte i wcale się tobie nie dziwę, bo są naprawdę piękne. Jak skończycie remont to pochwal sie jak to wygląda na żywym przykładzie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-24 o 15:34 Powód: link reklamowy
kartos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 10:48   #8
ashyshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Płytki ośmiokątne

Pan się chyba za bardzo wczytał ... autorka nie szuka płytek do łazienki a do kuchni i nie małych. ale dużych i ośmiokątnych...
ashyshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 13:54   #9
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Płytki ośmiokątne

Ja zamowiłam do łazienki płytki VODEVIL OCTOGONO VARIETTE SOMBRA 20X20 z antracytowymi kwadracikami pomiedzy. Trochę się boję bo to do małej łazienki i zamierzam je położyć na podłodze i pod prysznicem, ale raz sie zyje:P
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-26 14:54:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.