kosmetyki mineralne Ecolore - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-08, 18:27   #211
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Hej,ja chciałam też się podzielić paroma zdjęciami kosmetyków Ecolore zaczęłam od rozświetlacza,który uwielbiam,potem doszedł eyeliner w cieniu i cień do brwi-mój ulubieniec. Z eyelinera jestem jedynia tak średnio zadowolona,aplikowałam go zarówna na sucho jak i mokro i niestety za każdym razem się osypuję i rozmazuję po paru godzinach

pierwsze zdjęcie-rozświetlacz,nightlight
potem eyeliner black swan i cień do brwi hazelnut(piękny zimny odcień)
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 19:22   #212
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

A masz może Duraline z Inglota? Jest niezawodny, jeśli chodzi o potęgowanie trwałości produktów
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 21:59   #213
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore



Jak ktoś się czaił na promocje jakąś by capnąć Diani to jest okazja
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 12:45   #214
Amauszumgalana
Przyczajenie
 
Avatar Amauszumgalana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cześć
Jestem nowa i z minerałami średnio obeznana. Jedyne których do tej pory używałam to Anabelle i prawdę mówiąc jestem z nich średnio zadowolona. Czaję się teraz na Ecolore.

I mam prośbę o pomoc, może ktoś będzie się orientował. Mój odcień z Anabelle to neutral fair/fairest, choć moja neutralności bliżej do żółci i te są lekko za różowe. W jakie odcienie powinnam zatem celować w Ecolore?
Amauszumgalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 13:57   #215
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Amauszumgalana Pokaż wiadomość
Cześć
Jestem nowa i z minerałami średnio obeznana. Jedyne których do tej pory używałam to Anabelle i prawdę mówiąc jestem z nich średnio zadowolona. Czaję się teraz na Ecolore.

I mam prośbę o pomoc, może ktoś będzie się orientował. Mój odcień z Anabelle to neutral fair/fairest, choć moja neutralności bliżej do żółci i te są lekko za różowe. W jakie odcienie powinnam zatem celować w Ecolore?
Warm.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 20:42   #216
Amauszumgalana
Przyczajenie
 
Avatar Amauszumgalana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Warm.
Dzięki A jak z jasnością? 0, 1, 2? Tak mniej więcej, bo i tak będę zamawiać testery tylko nie wiem od czego w ogóle zacząć.
Amauszumgalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 21:00   #217
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Amauszumgalana Pokaż wiadomość
Dzięki A jak z jasnością? 0, 1, 2? Tak mniej więcej, bo i tak będę zamawiać testery tylko nie wiem od czego w ogóle zacząć.
2 lub 3.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 14:21   #218
Amauszumgalana
Przyczajenie
 
Avatar Amauszumgalana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Znowu ja, znowu będę wdzięczna za pomoc

Słuchajcie, miała może któraś w Was w ręku odcienie podkładu Olive? Tym razem szukam czegoś dla mamy. Z tego co zauważyłam najbardziej pasują jej piaskowe beże, niezbyt żółte ale nadal ciepłe, ładnie stapiał się ze skórą np. Golden Fairest z Anabelle. Czy te oliwki z Ecolore też są takie ciepło-złote?
Amauszumgalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 19:54   #219
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Amauszumgalana Pokaż wiadomość
Znowu ja, znowu będę wdzięczna za pomoc

Słuchajcie, miała może któraś w Was w ręku odcienie podkładu Olive? Tym razem szukam czegoś dla mamy. Z tego co zauważyłam najbardziej pasują jej piaskowe beże, niezbyt żółte ale nadal ciepłe, ładnie stapiał się ze skórą np. Golden Fairest z Anabelle. Czy te oliwki z Ecolore też są takie ciepło-złote?
Ja miałam jeśli pamiętam olive 0. I on był kolorystycznie bardzo podobny do warm 1. Tylko był bardziej pomarańczowy po czasie.

Z tego co pamiętam, z początku wątku oliwki nie są oliwkami.
Są pomarańczowawe.
Nic w stylu golden fairest czy golden cream AM.

Ale to tylko ten jeden kolor, nie wiem jak z resztą poziomów.
Może jeszcze ktoś się wypowie?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 12:58   #220
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Muszę powiedzieć, że zakochałam się różu Bubble Gum, jest raczej dla jasnych, ma jakieś tam drobnki, ale w ogóle ich nie zauważyłam na polikach a rumieniec taki natulany jak po Audrey z Amilie, uwielbiam ten efekt
No i korektor to też mój hit, od 2 miesięcy używam tylko jego, Clare nawet nie odkręcałam xD
Teraz czaje się na jakąś promocje na podkład by kupić siostrze, bo spodobało jej się jako puder używać może kiedyś przekona sie do minerałków solo
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 19:09   #221
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że zakochałam się różu Bubble Gum, jest raczej dla jasnych, ma jakieś tam drobnki, ale w ogóle ich nie zauważyłam na polikach a rumieniec taki natulany jak po Audrey z Amilie, uwielbiam ten efekt
No i korektor to też mój hit, od 2 miesięcy używam tylko jego, Clare nawet nie odkręcałam xD
Teraz czaje się na jakąś promocje na podkład by kupić siostrze, bo spodobało jej się jako puder używać może kiedyś przekona sie do minerałków solo
Który korektor? Numerek poproszę
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 20:30   #222
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

No ten Beige Uno. Niby ma lekkie tony łososiowe no ale bardzo ładnie mi zakrywa i w ogóle jakoś go polubiłam. U jess jest recka z pokładem i masz tu od niej słocza http://3.bp.blogspot.com/-Q1Gv38Qdte...2Brecenzja.jpg
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 22:08   #223
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No ten Beige Uno. Niby ma lekkie tony łososiowe no ale bardzo ładnie mi zakrywa i w ogóle jakoś go polubiłam. U jess jest recka z pokładem i masz tu od niej słocza http://3.bp.blogspot.com/-Q1Gv38Qdte...2Brecenzja.jpg
Dzięki. Zastanawiałam się który masz.
Używasz go do warm 0 czy 1?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 02:13   #224
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Warm 0 ostatnio, ale chyba na lato przejdę na 1 (bo kupiłam dwa bigi ). Zerówka na początku jak jej dam więcej to jest ciut za jasna, ale potem się dopasowuje. Albo po prostu u dołu się trochę opaliłam tnz ręce zawsze mi troche łapie, troche ramiona, a nogi i resztę prawie w ogóle xD Mam bardzo jasną opaleniznę tak czy siak, ale zapominam samorwac rece, musze sobie wyrobic znowu nawyk.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 19:56   #225
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Warm 0 ostatnio, ale chyba na lato przejdę na 1 (bo kupiłam dwa bigi ). Zerówka na początku jak jej dam więcej to jest ciut za jasna, ale potem się dopasowuje. Albo po prostu u dołu się trochę opaliłam tnz ręce zawsze mi troche łapie, troche ramiona, a nogi i resztę prawie w ogóle xD Mam bardzo jasną opaleniznę tak czy siak, ale zapominam samorwac rece, musze sobie wyrobic znowu nawyk.
Mi niby pasuje warm 0, ale jak się już wysmaruję to mi się wydaje, że jestem strasznie blada, biało-żołta.
Przy warm 1 jest lepiej, ale on jest ciut ciemniejszy i odcina się od szyi.
A staram się uniknąć kupna 2 do wymieszania.

Szkoda,że neutrale są takie różowe.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 20:55   #226
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

No mi się tak na świeżo wydaje, że trochę jasno, potem jest ok. Ja mam dużo pigmentu żołtego więc ta żółć w zerówce jest spoko. pamiętam jak próbowałam zrobić test to nie widzialam różnicy xD
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 06:37   #227
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Recenzja duetu: bronzer Diani oraz rozświetlacz Nightlight KLIK
Jeszcze tu chyba nie wrzucałam, a oba kosmetyki warte uwagi.
Mój najlepszy zakup mineralny tego roku
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 17:43   #228
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

A ja właśnie szykuję zamówienie na Minti i zastanawiam się, czy brać Warm 0, czy sobie darować Kliknęłam Warm 1 i 2 (podejrzewam, że Warm 1 będzie moim kolorem), ale zerówka będzie dla mnie za jasna, a jako że pracuję w sztucznym świetle, ta przesadna bladość jest dodatkowo podkreślona. W sumie nic mi nie szkodzi bo to raptem 8 złotych, ale już skompletowałam spore zamówienie i zastanawiam się czy jest sens Warm 0 jest jaśniejszy od China Doll LL, czy wypada podobnie?
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 18:09   #229
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
A ja właśnie szykuję zamówienie na Minti i zastanawiam się, czy brać Warm 0, czy sobie darować Kliknęłam Warm 1 i 2 (podejrzewam, że Warm 1 będzie moim kolorem), ale zerówka będzie dla mnie za jasna, a jako że pracuję w sztucznym świetle, ta przesadna bladość jest dodatkowo podkreślona. W sumie nic mi nie szkodzi bo to raptem 8 złotych, ale już skompletowałam spore zamówienie i zastanawiam się czy jest sens Warm 0 jest jaśniejszy od China Doll LL, czy wypada podobnie?
Nie wiem czy Ci to pomoże, ale 0 jest podobna poziomem jasności do sunny cream AM Niedawno kupiłam Ecolore, fajna formuła, ale odcienie mi się nie podobają.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 18:18   #230
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;63120516]Nie wiem czy Ci to pomoże, ale 0 jest podobna poziomem jasności do sunny cream AM Niedawno kupiłam Ecolore, fajna formuła, ale odcienie mi się nie podobają.[/QUOTE]

Niestety z gamy Sunny od Annabelle znam tylko odcień Fairest, w którym wyglądam żóóóółto. Może coś z Pixie jest podobne?
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 18:20   #231
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Niestety z gamy Sunny od Annabelle znam tylko odcień Fairest, w którym wyglądam żóóóółto. Może coś z Pixie jest podobne?
Nie porównywałam z Pixie Ale 0 jest sporo jaśniejszy od Fairest
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 19:08   #232
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Z Pixie to będzie Morning Gold/Almond Milk
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 20:03   #233
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Z Pixie to będzie Morning Gold/Almond Milk
Kurczę, to sama nie wiem, bo te odcienie z Pixie są na mnie trochę za jasne. Tzn w świetle dziennym wyglądają całkiem dobrze, ale w sztucznym jestem biała. Mimo to chyba wezmę próbkę, może zimą będzie pasował, bo mimo używania filtrów moja skóra złapała teraz odrobinkę złota i raczej na pewno będzie za jasny. Najwyżej domieszam go do zbyt ciemnego Blondie z LL
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2016-07-17 o 20:41
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 20:44   #234
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Recenzja rozświetlacza Daylight oraz bronzera Balos
KLIK


Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2016-07-18 o 20:49
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 16:12   #235
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
A ja właśnie szykuję zamówienie na Minti i zastanawiam się, czy brać Warm 0, czy sobie darować Kliknęłam Warm 1 i 2 (podejrzewam, że Warm 1 będzie moim kolorem), ale zerówka będzie dla mnie za jasna, a jako że pracuję w sztucznym świetle, ta przesadna bladość jest dodatkowo podkreślona. W sumie nic mi nie szkodzi bo to raptem 8 złotych, ale już skompletowałam spore zamówienie i zastanawiam się czy jest sens Warm 0 jest jaśniejszy od China Doll LL, czy wypada podobnie?
Jest sporo jaśniejszy, o dobry jeden ton. Z Pixie przyrównałabym go do Morning Gold, Jest też podobny do Sunny Cream z AM, ale ma zdecydowanie mniej żółtego pigmentu

No i jak już wpadłam, na blogu jest recenzja wszystkich różanych ślicznotek z Ecolore Tutaj wrzucę porównanie wszystkich kolorów z pudełka


Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2016-07-29 o 16:15
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 09:06   #236
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Ecolore ma cudne róże, Ewa, świetne zdjęcie porównawcze W Coralisso wyglądasz jak milion dolarów! Niestety mnie odrzuca fakt, że większość kolorów ma drobinki, mnie rażą nawet te najdrobniejsze, mam wrażenie, że w słońcu świecę się jak na bazarze Nawet w Dusty Pink od Amilie mnie drażnią, mimo, że kolor i formuła są bardzo przyjemne. Inna sprawa, że mam cerę trądzikową i rozświetlające wykończenie nie wygląda na mnie korzystnie.

Co więcej - brak próbek naprawdę utrudnia testy, uważam, że właścicielka powinna się poważnie zastanowić nad ich wprowadzeniem. Spora część minerałomaniaczek nie kupi biga na ślepo bez uprzedniego sprawdzenia koloru. Ja na przykład chciałabym spróbować choć 2-3 odcieni różów i linerów, ale jak, skoro sampli kupić się nie da, a kiedy zamawiałam miniaturki podkładów Ecolore na Minti i poprosiłam o próbkę Casabelli, nawet jej nie dostałam.

(Ostatecznie wzięłam Warm 0, 1 i 2. Zobaczymy który będzie pasował.)
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2016-07-31 o 09:09
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 09:48   #237
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ecolore ma cudne róże, Ewa, świetne zdjęcie porównawcze W Coralisso wyglądasz jak milion dolarów! Niestety mnie odrzuca fakt, że większość kolorów ma drobinki, mnie rażą nawet te najdrobniejsze, mam wrażenie, że w słońcu świecę się jak na bazarze Nawet w Dusty Pink od Amilie mnie drażnią, mimo, że kolor i formuła są bardzo przyjemne. Inna sprawa, że mam cerę trądzikową i rozświetlające wykończenie nie wygląda na mnie korzystnie.

Co więcej - brak próbek naprawdę utrudnia testy, uważam, że właścicielka powinna się poważnie zastanowić nad ich wprowadzeniem. Spora część minerałomaniaczek nie kupi biga na ślepo bez uprzedniego sprawdzenia koloru. Ja na przykład chciałabym spróbować choć 2-3 odcieni różów i linerów, ale jak, skoro sampli kupić się nie da, a kiedy zamawiałam miniaturki podkładów Ecolore na Minti i poprosiłam o próbkę Casabelli, nawet jej nie dostałam.

(Ostatecznie wzięłam Warm 0, 1 i 2. Zobaczymy który będzie pasował.)
Bardzo ładne odcienie A co do próbek, zgadzam się całkowicie. W produktach mineralnych to podstawa...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 17:34   #238
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Próbek baaardzo brakuje w szczególności przy różach, które mogą zmieniać kolor i wogole.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 14:01   #239
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ecolore ma cudne róże, Ewa, świetne zdjęcie porównawcze W Coralisso wyglądasz jak milion dolarów! Niestety mnie odrzuca fakt, że większość kolorów ma drobinki, mnie rażą nawet te najdrobniejsze, mam wrażenie, że w słońcu świecę się jak na bazarze Nawet w Dusty Pink od Amilie mnie drażnią, mimo, że kolor i formuła są bardzo przyjemne. Inna sprawa, że mam cerę trądzikową i rozświetlające wykończenie nie wygląda na mnie korzystnie.

Co więcej - brak próbek naprawdę utrudnia testy, uważam, że właścicielka powinna się poważnie zastanowić nad ich wprowadzeniem. Spora część minerałomaniaczek nie kupi biga na ślepo bez uprzedniego sprawdzenia koloru. Ja na przykład chciałabym spróbować choć 2-3 odcieni różów i linerów, ale jak, skoro sampli kupić się nie da, a kiedy zamawiałam miniaturki podkładów Ecolore na Minti i poprosiłam o próbkę Casabelli, nawet jej nie dostałam.

(Ostatecznie wzięłam Warm 0, 1 i 2. Zobaczymy który będzie pasował.)
Bardzo dziękuję, nie spodziewałam się, że będę aż tak często sięgać po Coralisso, ale dla mojego typu urody jest idealny, do tego jeszcze to piękne rozświetlające wykończenie

Zapewniam, że Ecolore nie ma żadnych drobinek, dają one jedynie poświatę, Bubble Gum po nałożeniu w większej ilości ma bardziej srebrzyste, widoczne wykończenie, ale kilka ruchów pędzlem i nic nie widać. Petit jest najbardziej mokry, ale znowu jako jedyny może osiadać w porach i je podkreślać Powiedziałabym, że mają takie świetlne (może lepiej zabrzmi luminous) wykończenie, co zresztą widać na zdjęciach Miałam kilka próbek Amilie i one w porównaniu do Ecolore mają drobiny, a nie drobinki Nadal waham się na kilkoma kolorami, zwłaszcza zachwalaną Audrey, ale nie wiem czy osiągnę pełnię szczęścia po kolejnych zakupach, zwłaszcza, że mnie jakoś nie ujęła konsystencja kosmetyków tej marki

Także jestem za wprowadzeniem próbek -nawet najlepsze swatche produktu jakim jest róż, podkład, czy brązer nie pozwolą na idealne zgranie, jeśli nie sprawdzi się go na sobie.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 22:30   #240
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Zamawiała któraś z Was coś ze sklepu sklep.hania.com.pl? Mają tam produkty Ecolore w niższych cenach (średnio dycha różnicy w stosunku do cen z ecobelle, bez żadnej promocji) i się zastanawiam czy wszystko by było ok z zamówieniem. W zakładce "gdzie kupić" na stronie Ecolore też tego sklepu nie podali.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-02 13:24:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.