Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 22:46   #3391
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja obecnie używam tego kremu:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html pod podkład jak najbardziej ok, chociaż mógłby bardziej nawilżać.
Jak już zszedł temat o serum, to miałyście może Kiehls Midnight Recovery Concentrate lub OZ naturals Hyaluronic Acid Serum?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:04   #3392
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Fajnie źe się przydało

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam tego kremu:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html pod podkład jak najbardziej ok, chociaż mógłby bardziej nawilżać.
Jak już zszedł temat o serum, to miałyście może Kiehls Midnight Recovery Concentrate lub OZ naturals Hyaluronic Acid Serum?
Serum niestety ani jednego ani drugiego nie miałam... Masz może porównanie iwostinu z physiogelem?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 09:56   #3393
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Fajnie źe się przydało

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------



Serum niestety ani jednego ani drugiego nie miałam... Masz może porównanie iwostinu z physiogelem?
Nie physiogelu nie miałam. Krem z iwostinu jest lekki, skóra jest po nim mięciutka, a podkład się nie roluje, na wiosnę, lato jak znalazł. Myślę, że może Ci się spodobać. Właśnie przyszła mi paczka z kremem Cetaphil https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-da-ultra.html zamówiłam go na moje ręce, od pracy straszna egzma mi się rzuciła Zobaczymy czy sprawdzi się też pod podkład.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 22:33   #3394
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Help Mam cerę problematyczną - dużo zaskórników. Przez to nie jestem w stanie dobrać podkładu, mam wrażenie, że żaden ich nie tuszuje. Czy mogłybyście polecić mi coś naprawdę kryjącego i wyrównującego?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 07:16   #3395
iwonaowc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Fluid do cery dojrzałej

Witam
Szukam od dłuższego czasu fluidu do cery dojrzałej, czyli takiego który nie wysusza a ujędrnia i rozświetla.
Mam cerę bez zmarszczek, gładką i nie lubię jak twarz wygląda jak ściana.
Chciałabym kupić fluid, który będzie "stroił" moja skórę a nie robił z niej maski.
Może ktoś natrafił na jakieś cudo bo ja już tyle stosowałam i ogólnie z jednego byłam zadowolona ale wycofali go z produkcji (nie pamiętam jakiej to było firmy ale podkład był bardzo płynny).
iwonaowc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 07:19   #3396
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Help Mam cerę problematyczną - dużo zaskórników. Przez to nie jestem w stanie dobrać podkładu, mam wrażenie, że żaden ich nie tuszuje. Czy mogłybyście polecić mi coś naprawdę kryjącego i wyrównującego?
Obawiam się że im bardziej kryjący podkład tym gorzej wyglada na zaskórnikach...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 11:58   #3397
90KKAMmilla90
Przyczajenie
 
Avatar 90KKAMmilla90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki podkład ma na buzi

Dziewczyny ! Jaki podkład wybrać na wiosnę? Co polecacie?
90KKAMmilla90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 12:29   #3398
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Fluid do cery dojrzałej

Tyle lat jestem na wizażu i wciąż ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem........ NIE TO PODFORUM ;-) tutaj dziewczyny prezentują swoje makijaże
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 12:58   #3399
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki podkład ma na buzi

Cytat:
Napisane przez 90KKAMmilla90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Jaki podkład wybrać na wiosnę? Co polecacie?
Wybacz, ale takie pytania są po prostu bez sensu. Nie widzimy koloru Twojej cery, nie wiemy czy się przetłuszcza, czy i jakie ma niedoskonałości/rozszerzone pory/naczyńka; jakie lubisz krycie i wykończenie... + to, co będzie pasować jednej osobie, nie podejdzie drugiej, bo ją np. zapcha albo wybije się brzydki ton. Nie ma innej drogi do doboru podkładu, jak testowanie próbek na własnej skórze. A jeżeli chcesz otrzymać jakiekolwiek wskazówki, napisz coś na temat cery, żadna z nas tu wróżką nie jest.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 15:59   #3400
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Fluid do cery dojrzałej

Cytat:
Napisane przez iwonaowc Pokaż wiadomość
Witam
Szukam od dłuższego czasu fluidu do cery dojrzałej, czyli takiego który nie wysusza a ujędrnia i rozświetla.
Mam cerę bez zmarszczek, gładką i nie lubię jak twarz wygląda jak ściana.
Chciałabym kupić fluid, który będzie "stroił" moja skórę a nie robił z niej maski.
Może ktoś natrafił na jakieś cudo bo ja już tyle stosowałam i ogólnie z jednego byłam zadowolona ale wycofali go z produkcji (nie pamiętam jakiej to było firmy ale podkład był bardzo płynny).
Może YSL Toutch Eclact? Moja mama jest z niego bardzo zadowolona. Lubi też visionaire z Lancome ale ten jest odrobine cięższy.
Generalnie jest dużo podkładów specjalnie do cery dojżałej ale wydaje mi się że wystarczy aby był to lekki podkład. Płynna konsystencja to dobry trop. Bo zwykle te podkłady są lżejsze i łatwiej się rozprowadzają.

Jest tu ( w wątkach od redakcji , na samej górze podforum) duży wątek o podkladach. Może poczytaj ostatnio dziewczyny( w tym i ja ) chwalą firming Clarinsa. Niezadowolonych nie odnotowano

Poczytaj. Pozdrawiam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:23   #3401
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Help Mam cerę problematyczną - dużo zaskórników. Przez to nie jestem w stanie dobrać podkładu, mam wrażenie, że żaden ich nie tuszuje. Czy mogłybyście polecić mi coś naprawdę kryjącego i wyrównującego?
Nie tuszuj zaskórników tylko oczyszczaj z nich regularnie cerę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 12:41   #3402
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kobiety, help!
Potrzebuję zastępcy dla Kanebo Sensai Cellular Performance. Cholery jedne mi go wycofały, a w słoiczku widać dno
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 13:23   #3403
redcoatxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Jaki podkład polecacie?

Mam cienką skórę na twarzy, pewne przebarwienia, bardzo jasną i tłustą cerę. Większość podkładów jest na mnie za ciemna. Obecnie używam fluidu z Iwostinu Capillin i jest ok, ale szukam czegoś bardziej typowo "podkładowego" jak nie na co dzień, to na większe wyjścia.
Co polecacie? Przed makijażem nawilżam twarz kremem z Iwostinu i czasem kładę matującą Siarkową Moc.
redcoatxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 13:33   #3404
Olciak13
Raczkowanie
 
Avatar Olciak13
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
GG do Olciak13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny co sadzicie o podkladzie Maybelline Affinimat ? Mam cere mieszana i chcialam go kupic ale opinie sa podzielone z gory dzieki
Olciak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 15:21   #3405
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sadzicie o podkladzie Maybelline Affinimat ? Mam cere mieszana i chcialam go kupic ale opinie sa podzielone z gory dzieki
Skoro opinie są podzielone, to i tu będą podzielone wizaż nie da ci jednej słusznej odpowiedzi, sama musisz przetestować
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:11   #3406
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nie tuszuj zaskórników tylko oczyszczaj z nich regularnie cerę.
Staram sie. Robie peelingi, mam dobry tonik i krem. Zawsze zmywam makijaz, robilam kuracje kwasami. Myje co rano specjalnym mydlem. Zawsze wycieram twarz w jednorazowe reczniki. Ale "dziurki" zostaja.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:43   #3407
shiiawase
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 35
Question Revlon Colorstay dobry na lato ?

W racji tego, ze cały kwiecień podkłady Revlon Colorstay są w promocji 2 za ok 60zł kusi mnie ta promocja niesamowicie. Byłam już w Superpharm,przeglądałam odcienie,ale usłyszałam od ekspedientek,że ten podkład jest ciężki i jest polecamy tylko na wieczorne wyjścia,święta,śluby. Wyszłam stamtąd zawiedziona, z myślą, że to przecież ekspedientka,pracuje w takim sklepie więc wie. I tu stawiam pytanie Czy on faktycznie jest aż tak ciężki? Czy nie będzie dobry na taką pore,jaka jest teraz? Mam cerę mieszaną, w kierunku tłustej,ale z suchymi skórkami.Mam odłożone już affinitone na lato (jest dla mnie lekki). Jutro ponownie będę w super-pharm, mam już swoje odcienie i tylko chcę wiedzieć czy on na taką pogode jaka jest teraz będzie odpowiedni? Czy skorzystać z być może nigdy już nie pojawiącej się oferty czy odpuścić. Chcę dodać, ze nie miałam jeszcze do czynienia z takimi podkładami, używałam zazwyczaj drogeryjnych Rimmel,Maybelline.
shiiawase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 17:55   #3408
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Revlon Colorstay dobry na lato ?

Cytat:
Napisane przez czarnamamba_ Pokaż wiadomość
Cześć kochane
Czy któraś z Was używała Rimmel Wake me up ivory po czym przeszła na podkłady Revlon? Jakiego odcienia używałyście? Pytam, bo sprawdzajac w drogerii jakimś cudem pasował mi Fresh Beige. Chcę go zamówić, jednak wydaje mi się on za ciemny w stosunku do poprzedniego podkładu.
Z góry dzięki!
Może w tym wątku coś znajdziesz.

Cytat:
Napisane przez shiiawase Pokaż wiadomość
W racji tego, ze cały kwiecień podkłady Revlon Colorstay są w promocji 2 za ok 60zł kusi mnie ta promocja niesamowicie. Byłam już w Superpharm,przeglądałam odcienie,ale usłyszałam od ekspedientek,że ten podkład jest ciężki i jest polecamy tylko na wieczorne wyjścia,święta,śluby. Wyszłam stamtąd zawiedziona, z myślą, że to przecież ekspedientka,pracuje w takim sklepie więc wie. I tu stawiam pytanie Czy on faktycznie jest aż tak ciężki? Czy nie będzie dobry na taką pore,jaka jest teraz? Mam cerę mieszaną, w kierunku tłustej,ale z suchymi skórkami.Mam odłożone już affinitone na lato (jest dla mnie lekki). Jutro ponownie będę w super-pharm, mam już swoje odcienie i tylko chcę wiedzieć czy on na taką pogode jaka jest teraz będzie odpowiedni? Czy skorzystać z być może nigdy już nie pojawiącej się oferty czy odpuścić. Chcę dodać, ze nie miałam jeszcze do czynienia z takimi podkładami, używałam zazwyczaj drogeryjnych Rimmel,Maybelline.
Twój wątek łączę ze zbiorczym wątkiem o tym podkładzie.

Ja osobiście nie demonizowałabym tego podkładu, używałam go kiedyś na co dzień, nie tylko od wielkiego dzwonu, i to praktycznie przez cały rok, z tym że ja nie mam wrażliwej czy skłonnej do zapychania cery.
Generalnie jednak podkład do lekkich nie należy i akurat na lato faktycznie może być trochę ciężki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 17:58   #3409
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład polecacie?

Cytat:
Napisane przez iwonaowc Pokaż wiadomość
Witam
Szukam od dłuższego czasu fluidu do cery dojrzałej, czyli takiego który nie wysusza a ujędrnia i rozświetla.
Mam cerę bez zmarszczek, gładką i nie lubię jak twarz wygląda jak ściana.
Chciałabym kupić fluid, który będzie "stroił" moja skórę a nie robił z niej maski.
Może ktoś natrafił na jakieś cudo bo ja już tyle stosowałam i ogólnie z jednego byłam zadowolona ale wycofali go z produkcji (nie pamiętam jakiej to było firmy ale podkład był bardzo płynny).
Cytat:
Napisane przez redcoatxx Pokaż wiadomość
Mam cienką skórę na twarzy, pewne przebarwienia, bardzo jasną i tłustą cerę. Większość podkładów jest na mnie za ciemna. Obecnie używam fluidu z Iwostinu Capillin i jest ok, ale szukam czegoś bardziej typowo "podkładowego" jak nie na co dzień, to na większe wyjścia.
Co polecacie? Przed makijażem nawilżam twarz kremem z Iwostinu i czasem kładę matującą Siarkową Moc.
Zapraszam tutaj.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 18:16   #3410
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Revlon Colorstay dobry na lato ?

Cytat:
Napisane przez shiiawase Pokaż wiadomość
W racji tego, ze cały kwiecień podkłady Revlon Colorstay są w promocji 2 za ok 60zł kusi mnie ta promocja niesamowicie. Byłam już w Superpharm,przeglądałam odcienie,ale usłyszałam od ekspedientek,że ten podkład jest ciężki i jest polecamy tylko na wieczorne wyjścia,święta,śluby. Wyszłam stamtąd zawiedziona, z myślą, że to przecież ekspedientka,pracuje w takim sklepie więc wie. I tu stawiam pytanie Czy on faktycznie jest aż tak ciężki? Czy nie będzie dobry na taką pore,jaka jest teraz? Mam cerę mieszaną, w kierunku tłustej,ale z suchymi skórkami.Mam odłożone już affinitone na lato (jest dla mnie lekki). Jutro ponownie będę w super-pharm, mam już swoje odcienie i tylko chcę wiedzieć czy on na taką pogode jaka jest teraz będzie odpowiedni? Czy skorzystać z być może nigdy już nie pojawiącej się oferty czy odpuścić. Chcę dodać, ze nie miałam jeszcze do czynienia z takimi podkładami, używałam zazwyczaj drogeryjnych Rimmel,Maybelline.
ja używam cały rok colorstaya, jest ciężki ale niestety moja cera wymaga czegoś kryjącego jeśli masz suche skórki to revlon je podkreśli.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:01   #3411
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład ma na buzi

Cytat:
Napisane przez pani_dr Pokaż wiadomość
Witam, proszę o pomoc Jakim podkładem mogę uzyskać taki efekt? http://www.pudelek.pl/artykul/77883/..._za_pieniadze/ Chodzi i o podkład żony Pana Dariusza Krupy
Taki efekt uzyskasz każdym źle dobranym podkładem

Cytat:
Napisane przez 90KKAMmilla90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Jaki podkład wybrać na wiosnę? Co polecacie?
Pytaj w tym watku, ale najpierw określ, jakie masz potrzeby/oczekiwania i jaką masz skórę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:43   #3412
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Staram sie. Robie peelingi, mam dobry tonik i krem. Zawsze zmywam makijaz, robilam kuracje kwasami. Myje co rano specjalnym mydlem. Zawsze wycieram twarz w jednorazowe reczniki. Ale "dziurki" zostaja.
Obejrzyj filmik jak nakładać podkład żeby zakryć pory:
https://www.youtube.com/watch?v=EmZm3vwrF8Q
Możesz spróbować kupić bazę pod podkład, np: Kiehl's Micro-blur Skin Perfector lub Benefit The POREfessional. Podkłady: Clarins everlasting, Bobbi brown long wear i Estee lauder double wear.

Wypróbowałam krem cetaphil najpierw na clarinsie i świeciłam się jak choinka, później na macu f&b i o dziwo chamskiego błysku nie było
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:44   #3413
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Obejrzyj filmik jak nakładać podkład żeby zakryć pory:
https://www.youtube.com/watch?v=EmZm3vwrF8Q
Możesz spróbować kupić bazę pod podkład, np: Kiehl's Micro-blur Skin Perfector lub Benefit The POREfessional. Podkłady: Clarins everlasting, Bobbi brown long wear i Estee lauder double wear.

Wypróbowałam krem cetaphil najpierw na clarinsie i świeciłam się jak choinka, później na macu f&b i o dziwo chamskiego błysku nie było
Dziekuje!
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:46   #3414
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Obejrzyj filmik jak nakładać podkład żeby zakryć pory:
https://www.youtube.com/watch?v=EmZm3vwrF8Q
Możesz spróbować kupić bazę pod podkład, np: Kiehl's Micro-blur Skin Perfector lub Benefit The POREfessional. Podkłady: Clarins everlasting, Bobbi brown long wear i Estee lauder double wear.

Wypróbowałam krem cetaphil najpierw na clarinsie i świeciłam się jak choinka, później na macu f&b i o dziwo chamskiego błysku nie było
U mnie najfajniej f&b trzyma się na serum)))
W tym tygodniu używam Bobbi Brown skin foundation.

Definitywnie przeszły mi kryjące podkłady
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:49   #3415
moni3ka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej

Dziewczyny mam ogromną prośbę dostałam próbkę podkładu Loreal true mach w kolorze W4 i w sumie kolor nawet mi pasuje chociaż mógłby być dosłownie minimalnie ciemniejszy natomiast podkład nie odpowiada mi bo nic nie kryje i podkresla suche miejsca... stąd moje pytanie czy, któraś z Was orientuje się który kolor z podkładu este louder double wear będzie odpowiedni do tego z loreala? waham się między 2w2 a 3w1 nie mam możliwości podejść poprosić o próbkę gdyż w moim mieście nie ma sephory ani douglasa a na allegro niestety nie ma próbki akurat tych dwóch odcieni a podkład chce zamówić z internetu. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam

Edytowane przez moni3ka7
Czas edycji: 2015-04-12 o 10:56
moni3ka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:52   #3416
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Obejrzyj filmik jak nakładać podkład żeby zakryć pory:
https://www.youtube.com/watch?v=EmZm3vwrF8Q
Możesz spróbować kupić bazę pod podkład, np: Kiehl's Micro-blur Skin Perfector lub Benefit The POREfessional. Podkłady: Clarins everlasting, Bobbi brown long wear i Estee lauder double wear.

Wypróbowałam krem cetaphil najpierw na clarinsie i świeciłam się jak choinka, później na macu f&b i o dziwo chamskiego błysku nie było
Od wielu lat zmagam się z rozszerzonymi porami i przerabiałam już mnóstwo rzeczy. Polecam najpierw preparaty do pielęgnacji zmniejszające pory np różne sera itp i oczywiście tak jak wyżej Merys proponowała dobrą bazę i podkład. Jak wspominałam przerobiłam sporo baz i ta wychwalana Benefitu u mnie się nie sprawdziła, nie widziałam różnicy, ale co do podkładu to z całego serca mogę polecić Bobbi Brown Long Wear i EL Double Wear. Jednak dużo tutaj robi pielęgnacja, ja miałam olbrzymie kratery, ale regularne złuszczanie i wizyty u kosmetyczki na mikrodermabrazję zrobiły dużo dobrego, do tego używałam zawsze właśnie różnych preparatów zmniejszających pory i teraz już jest dużo, dużo lepiej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:55   #3417
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez moni3ka7 Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny mam ogromną prośbę dostałam próbkę podkładu Loreal true mach w kolorze W4 i w sumie kolor nawet mi pasuje natomiast podkład nie... stąd moje pytanie czy, któraś z Was orientuje się który kolor z podkładu este louder double wear będzie odpowiedni do tego z loreala? waham się między 2w2 a 3w1 nie mam możliwości podejść poprosić o próbkę gdyż w moim mieście nie ma sephory ani douglasa a na allegro niestety nie ma próbki akurat tych dwóch odcieni a podkład chce zamówić z internetu. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam
Czy jesteś w stanie podać jeszcze jakkikolwiek numer podkładu z górnej półki ... Spróbuje pomóc. Może z maca albo od bobbi brown?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:01   #3418
moni3ka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

LOYD kurcze szczerze to zastanawiałam się tylko nad tym bo niby spełnia moje wszystkie oczekiwana innych podkładów z wyższej półki nie miałam dlatego chciałam w końcu coś dla siebie zrobić i kupić właśnie ten bo spędziłam w necie cały dzień żeby spróbować porównać kolor

Edytowane przez moni3ka7
Czas edycji: 2015-04-12 o 11:03
moni3ka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:03   #3419
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Tak rozumiem, ale czy używałaś innego... Chodzi mi o kolor. Jak będę znała Twój kolor w innej marce to mogę doradzić
2w2 to rattan. Bardzo żółciutki
3w1 jest bardzo ciemny i to już nie moje rewiry..
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-04-12 o 11:06
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:09   #3420
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A ja mam to samo, poza tym jak nałożę tylko coś cięższego, to zaraz moja skóra zaczyna świrować, druga sprawa, że taki podkład zaczyna podkreślać wszystko to co staram się ukryć. Czaje się na jedno serum, ale póki co muszę się wstrzymać z zakupami, lista taka długa, a limit wyczerpany.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.