pozbyć sie torby mamy kangurzycy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 10:46   #1
Budyniatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2

pozbyć sie torby mamy kangurzycy


Witam.
To mój pierwszy post na forum.Moze tutaj ktoś mi pomoze lub chociaz podpowie jak rozwiązac mój problem.A to było tak...swego czasu schudło mi sie jakies ok 20kg (dieta 13dniowa,itp.)na chwile obecną waze jakieś 57-58 kg zalezy od dnia.Najmniej wazylam 55kg przy wzroście 161cm.Ale wracajac do sedna sprawy.Schudłam ogólnie wszedzie,jednak zapas skory na brzuchu poniżej pepka zostal wyglada to jak torba kangura .Minusowe skutki diety to całkowity brak biustu do tego.Dlatego gdy próbuje sie odchudzacto spada mi wszystko z biusty i z nóg co najwyżej ta "torba"zostaje.Wyglad a to tak ,ze mam gebe kościotrupa,biust 10 latki,mozna mi wszystkie żebra policzyć,gacie na mnie wisza,ale torba jak byla tak jest.Juz sama nie wiem co mam ćwiczyć,operacji sobie nie fundne potrzebuje jakies naprawde skuteczne ćwiczenia na brzuch no i fajnie jak tez na tylek i nogi.Takie coś co moge wykonywac kila razy w tygodniu,bo codzennie jest to niemożliwe ze wzgledu na brak czasu.Moze oczekuje rzeczy niemozliwej ale tutaj sa same cuda na forum.Moze ktoś tez walczył z "torba" i wygral ta walke.Bede wdzieczna za pomoc i rade
Budyniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:15   #2
Czarnuchok
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Czarnuchok
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo-Gdynia
Wiadomości: 66
Dot.: pozbyć sie torby mamy kangurzycy

Witam Ciebie
Postaram Ci wytlumaczyc jak najprosciej,

Skora została ze wzgledu na zbyt szybki spadek wagi. W takim przypadku polecam czeste przebywanie na basenie i stosowanie kremow ujedrniajace. Im szybciej zaczniesz działac tym lepiej dla Ciebie.

Dziwisz się że zniknął Ci biust? 90% biustu to tkanka tłuszczowa. Dlatego fitnesski mają wygląd ogólnej sylwetki zbliżony do mężczyzn. Niektore kobiety genetycznie zachowują troszke więcej tłuszczu na piersiach, ale jest to niewielki procent.

Ogólnie sprobuj treningu obwodowego na siłowni i dodaj do tego basen po (z 30-45 min). O trening i wyjasnienie popros instruktora, miejmy nadzieje że Ci pomożę.

Ja ze swoją torbą walcze nadal ;-)
Czarnuchok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:25   #3
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: pozbyć sie torby mamy kangurzycy

Budyniątko trzymam za Ciebie kciuki, napewno uda Ci sie pozbyć torby


I tak off topic - dziewczyny zauważyłyscie ile nam sie tu ostatnio pojawiło " doradców ds suplemetacji" i innych speców od " higienicznego trybu życia, katorżniczych ćwiczeń i w pełni wyważonej diety" ?

Trzeba by ich jakoś wykorzystac!!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:56   #4
Budyniatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: pozbyć sie torby mamy kangurzycy

dziękuje za rade,kremów uzywam a pływac sie uczyłam całe lato i nici z tego nawet chdzilam na lekcje plywania jestem totalnym antytalenciem w tej dziedziniepotrzebowała bym jakies ćwiczenia ladowe,które mogla bym wykonywac w domu
Budyniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:23   #5
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: pozbyć sie torby mamy kangurzycy

Cytat:
Napisane przez paulakrk
I tak off topic - dziewczyny zauważyłyscie ile nam sie tu ostatnio pojawiło " doradców ds suplemetacji" i innych speców od " higienicznego trybu życia, katorżniczych ćwiczeń i w pełni wyważonej diety" ?

Trzeba by ich jakoś wykorzystac!!!!
Również trzymam kciuki za pozbywanie się "torby", ja też taką mam, ale z tłuszczem w środku

Paula, tych doradców to najchętniej bym na miejscu miała, żeby taki mi właśnie ten mój wymarzony indywidualne aerobik poprowadził i z batem nad tyłkiem stał, żebym sadło gubiła w oczach, a u nas same baby aerobik prowadzą Panów to w siłowni trzeba szukać
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.