Styczniówki 2018 - część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-26, 10:58   #31
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Hej, właśnie z TŻ siedzimy w internetach i szukamy sklepu internetowego lub allegro, żeby zamówić proszek do prania dla bobasa (chce zacząć prac rzeczy małego i chować do worków próżniowych) i nagle zaczęłam mu opowiadać o stronie "Sroka o...", gdzie są opisane wszystkie kosmetyki itp dla dzieci z analizą. I teraz TŻ siedzi od ponad godziny i sprawdza co jest najlepsze dla naszego bobasa 😁 tak się wciągnął, że na oddzielnej kartce zapisuje co będziemy kupować z jakiej firmy itp.
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 11:04   #32
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
A o to co ostatnio udało mi się upolować za 1 zł
Załącznik 7208481
Załącznik 7208486

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale śliczne!
Cytat:
Napisane przez Samer Pokaż wiadomość
Witam się w nowym, pięknym wątku
My się dziś pakujemy, wieczorem urodziny znajomych a jutro rano ruszamy nad morze na kilka dni już się nie mogę doczekać
Zazdroszczę, my remontujemy więc cała kasa idzie na to ;/ już się nie mogę doczekać jak wrócę do mieszkania, ale na takie wakacje te, bym sobie pojechała...
Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Cześć w nowym wątku

Koszmarna miałam noc - tak mnie bolała wątroba, że nie mogłam sobie miejsca znaleźć. W ogóle ostatnio często mnie boli wieczorami, ale jeszcze nigdy nie było sytuacji, żeby nie dawala mi spać w nocy :/
Właśnie dzisiaj też miałam kiepską noc, całą noc się budziłam i nie mogłam znowu zasnąć ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 11:48   #33
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Udanego wyjazdu! 😊

Często tak cię boli wątroba? Ja dzisiaj też jestem w kiepskiej formie, po tych przeżyciach w szpitalu coś spać nie mogłam.
Chyba muszę się napić jakiś ziółek. 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od miesiąca praktycznie codziennie wieczorem. Nigdy do tej pory nie miałam problemów z wątrobą
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 11:59   #34
kamila2018
Przyczajenie
 
Avatar kamila2018
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Witam w nowym wątku, który właśnie dopiero odnalazłam chyba jestem z tych osób, które najmniej się udzielają, ale jakoś nie umiem się wdrożyć w pisanie na forum.
W poprzedniej ciąży byłam tylko obserwatorka wątku październikowe mamy 2014 :p
W każdym razie na bieżąco czytam, u mnie 29 sierpnia we wtorek połówkowe, także podejrzymy mojego synka co tam słychać w brzuszku.
Jeśli chodzi o wyprawkę i ciuszki Jescze się wstrzymuje - garderoba mojej pierwszej córki (2 lata i 8 msc) zajmuje wszystkie moizliwe szafki i szuflady i ciagle myśle, gdzie szykować synkowi miejscówkę, chyba się skończy na dokupieniu kolejnej komody.
A łóżeczko i wózek zostawiam na polowe grudnia lub nawet końcówkę. Zamawiamy i tak online.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:19   #35
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Hej, właśnie z TŻ siedzimy w internetach i szukamy sklepu internetowego lub allegro, żeby zamówić proszek do prania dla bobasa (chce zacząć prac rzeczy małego i chować do worków próżniowych) i nagle zaczęłam mu opowiadać o stronie "Sroka o...", gdzie są opisane wszystkie kosmetyki itp dla dzieci z analizą. I teraz TŻ siedzi od ponad godziny i sprawdza co jest najlepsze dla naszego bobasa tak się wciągnął, że na oddzielnej kartce zapisuje co będziemy kupować z jakiej firmy itp.

Pisałam o niej jakiś czas temu. W ciąży kieruję się jej opiniami przy wyborze wszelkich kosmetyków. Fajnie, że jest taka ściąga.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:23   #36
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dzień dobry
Emeczka po to właśnie ten drugi post zarezerwowany przez Little, dawajcie Wasze propozycje na przydatne linki

http://www.srokao.pl/search/label/wyprawka - Sroka o wyprawce
https://www.hafija.pl/ - Hafija o karmieniu piersią
http://www.gdzierodzic.info/ - sprawdź informacje o swojej porodówce
https://www.youtube.com/user/mamotatocotynato - kanał Pawła Zawitkowskiego, guru od niemowląt

Little dziękujemy za piękny pierwszy post
Zobaczcie moje propozycje linków co myślicie, tu są takie myślę podstawy podstaw, jeszcze mamaginekolog wiem, że dużo z Was czyta, to może też by dodać, co?

Dziewczyny to udanej zabawy na weselu, nad morzem i innych wyjazdach, super że macie siły ja odpadłam już po zakupach.
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:33   #37
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

To może jeszcze
-blog o fotelikach: http://osiemgwiazdek.blogspot.com/
- prawne tematy: http://matkaprawnik.pl/
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 12:34   #38
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Emeczka po to właśnie ten drugi post zarezerwowany przez Little, dawajcie Wasze propozycje na przydatne linki

http://www.srokao.pl/search/label/wyprawka - Sroka o wyprawce
https://www.hafija.pl/ - Hafija o karmieniu piersią
http://www.gdzierodzic.info/ - sprawdź informacje o swojej porodówce
https://www.youtube.com/user/mamotatocotynato - kanał Pawła Zawitkowskiego, guru od niemowląt
Dodać te linki w pierwszy poście czy w drugim?
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:41   #39
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Little a jak uważasz? Ja nie wiem, dla mnie to bez znaczenia, może ktoś ma jakieś preferencje?
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:42   #40
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Little a jak uważasz? Ja nie wiem, dla mnie to bez znaczenia, może ktoś ma jakieś preferencje?
myślę, że lepiej w pierwszym będzie przejrzyściej, dopiero przy limicie zacznę w drugim pisać
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:45   #41
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

A ja bym moze drugi post zrobilam wlasnie dla linkow i takie tematy informacyjne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 12:47   #42
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
A ja bym moze drugi post zrobilam wlasnie dla linkow i takie tematy informacyjne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dałam w pierwszym ale jeśli chcecie to zmienię później.
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:49   #43
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
myślę, że lepiej w pierwszym będzie przejrzyściej, dopiero przy limicie zacznę w drugim pisać
o w sumie dobry pomysł. Ale tak czy siak czy pierwszy czy drugi to pierwsza strona, ważne że są zarezerwowane Zróbcie jak uważacie, dajcie też swoje propozycje jak coś macie przydatnego
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:51   #44
literape
Raczkowanie
 
Avatar literape
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 359
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

hej!

little
wczoraj nasza córka się ujawniła, wiec zasilamy konto dziewczyn!

tak jak postanowilismy, czekalismy do polowkowego badania i dzisisj poszliśmy do lumpka pogrzebać. pierwsze różowe łowy za nami! wiekszosc znalazł tż
aczkolwiek mało jest żółtych, zielonych itp. rzeczy dla dziewczynek... a przyznam, ze wolałabym w te kolory iść
literape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:56   #45
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez literape Pokaż wiadomość
hej!

little
wczoraj nasza córka się ujawniła, wiec zasilamy konto dziewczyn!

tak jak postanowilismy, czekalismy do polowkowego badania i dzisisj poszliśmy do lumpka pogrzebać. pierwsze różowe łowy za nami! wiekszosc znalazł tż
aczkolwiek mało jest żółtych, zielonych itp. rzeczy dla dziewczynek... a przyznam, ze wolałabym w te kolory iść
gratulacje zmienione
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 13:04   #46
literape
Raczkowanie
 
Avatar literape
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 359
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

znalazłam na fb tekst dot. porodu siłami natury i wad wzroku

https://www.facebook.com/OczamiOkuli...116288395794:0
literape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 13:07   #47
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez literape Pokaż wiadomość
hej!

little
wczoraj nasza córka się ujawniła, wiec zasilamy konto dziewczyn!

tak jak postanowilismy, czekalismy do polowkowego badania i dzisisj poszliśmy do lumpka pogrzebać. pierwsze różowe łowy za nami! wiekszosc znalazł tż
aczkolwiek mało jest żółtych, zielonych itp. rzeczy dla dziewczynek... a przyznam, ze wolałabym w te kolory iść
Gratulacje 😊
Yey coraz więcej dziewczynek! Niedługo wyrównamy wynik!

Co do linków, dla mnie mogą być w pierwszym poście, w sumie to wszystko jedno. I tak pierwsza strona jest piękna! 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 13:10   #48
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Styczniówki 2018 - część II

http://wyprawkabobasa.blogspot.co.uk...resci.html?m=1

Http://mamaginekolog.pl

Podczytuję jeszcze te.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Dziewczyny gonią chłopców

Jeśli nie gratulowałam jeszcze, to gratuluję teraz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.

Edytowane przez emeczka
Czas edycji: 2017-08-26 o 13:18
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 13:10   #49
literape
Raczkowanie
 
Avatar literape
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 359
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

jeszcze pierwsza część na ten temat
https://www.facebook.com/OczamiOkuli...40708539503236

sama mam wade ok -7, pierwszy porod mialam sn, musze sie w koncu zapisac do okulisty na kontrole i po porade
literape jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 14:10   #50
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez literape Pokaż wiadomość
jeszcze pierwsza część na ten temat
https://www.facebook.com/OczamiOkuli...40708539503236

sama mam wade ok -7, pierwszy porod mialam sn, musze sie w koncu zapisac do okulisty na kontrole i po porade
A po porodzie pogorszył Ci się wzrok czy nie? Ja właśnie jestem zapisana na październik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:12   #51
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Hej, właśnie z TŻ siedzimy w internetach i szukamy sklepu internetowego lub allegro, żeby zamówić proszek do prania dla bobasa (chce zacząć prac rzeczy małego i chować do worków próżniowych) i nagle zaczęłam mu opowiadać o stronie "Sroka o...", gdzie są opisane wszystkie kosmetyki itp dla dzieci z analizą. I teraz TŻ siedzi od ponad godziny i sprawdza co jest najlepsze dla naszego bobasa 😁 tak się wciągnął, że na oddzielnej kartce zapisuje co będziemy kupować z jakiej firmy itp.
I co? Znaleźliście jakiś sensowny proszek? Też ostatnio szukałam, ale nie umiem się zdecydować
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:17   #52
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
A ja bym moze drugi post zrobilam wlasnie dla linkow i takie tematy informacyjne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry byłby taki post z wszystkimi informacjami...
Powiem wam, że ja taka zielona jestem w tym wszystkim. Widzę, że wy sledzicie i szukacie informacji chociażby o tym jaki proszek... A ja dalej jestem w czarnej pupie 😔
Ten czas tak szybko ucieka ale myślę,że jak minie u mnie ten najgorszy okres 24 tygodnia to będę jakoś wewnętrznie spokojniejsza. I będę miała większe chęci zabrać się solidnie za ta cała wyprawke.


Narazie będę musiała spakować znów torbę do szpitala, bo dostałam skierowanie.. I mam się tam pojawić na początku września. Ciekawe czy mnie wezmą na oddział 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:26   #53
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Ja rozłożyłam czytanie na raty, bo oszalałabym od natłoku nowych wiadomości co się robi z dzieckiem
Kupiłam proszek Lovela dla niemowląt, wypróbowałam i jest ok. Spiera i przede wszystkim dobrze się wypłukuje, a ciuszki po wyschnięciu nie pachną proszkwo, więc nie będzie drażnić dzidziusia.
Cay jeśli jesteś "Ekoświrusem" jak ja kiedyś to zostają kasztany do prania, ale one nie spierają za dobrze. Mokre pranie śmierdzi, ale po wyschnięciu nie ma zapachu. Trzeba wrzucić do woreczka lnianego 4 kasztany na pranie i taki "zestaw" na 4 prania wystarcza. ale na dziecięce kupy z tego co wiem to za mało

Lovvi bądź dobrej myśli, nie musi być tak jak za pierwszym razem, ponoć każda ciąża jest zupełnie inna, nawet u tej samej kobiety, a wyniki masz dobre skupiaj się na tych dobrych rzeczach i będzie dobrze Kochana

Edytowane przez nikopoia
Czas edycji: 2017-08-26 o 15:29
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:32   #54
adzia_jadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 222
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Lovi, to może zadzwoń do szpitala i się dopytaj? Wiem że niektóre szpitale chcą aby zgłosić się co najmniej jeden dzień przed przyjęciem.

Jak już mówicie o proszkach do prania, to mam w swoim otoczeniu kilka mamuś które poleciły mi płyny do prania. Bez jakiś tam konserwantów i innego badziejstwa. Sama jestem alergikiem i długo szukałam czegoś do prania również dla siebie, a że przetestowane i polecone od innych to spróbowałam. Jestem bardzo zadowolona i nie będę zmieniać na inne. Litr kosztuje ok. 21-26 zł, zależy czy do prania czy do płukania. Jedyny tylko mankament to, że muszę zamawiać przez koleżankę i czekać ok 2-3 dni, bo to sklep internetowy, nie mają stacjonarki.
adzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:33   #55
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Ja rozłożyłam czytanie na raty, bo oszalałabym od natłoku nowych wiadomości co się robi z dzieckiem
Kupiłam proszek Lovela dla niemowląt, wypróbowałam i jest ok. Spiera i przede wszystkim dobrze się wypłukuje, a ciuszki po wyschnięciu nie pachną proszkwo, więc nie będzie drażnić dzidziusia.
Cay jeśli jesteś "Ekoświrusem" jak ja kiedyś to zostają kasztany do prania, ale one nie spierają za dobrze. Mokre pranie śmierdzi, ale po wyschnięciu nie ma zapachu. Trzeba wrzucić do woreczka lnianego 4 kasztany na pranie i taki "zestaw" na 4 prania wystarcza. ale na dziecięce kupy z tego co wiem to za mało
Lubię kosmetyki eko, ale bez przesady szczególnie po tym, jak zaczęły mi podrażniać skórę i nasiliły AZS, o którym zdążyłam już dawno zapomnieć. Ale staram się unikać też syfów i czytam składy. Myślałam o czymś takim na pierwsze kilka tygodni/miesięcy:
https://www.aptekagemini.pl/smart-ec...e-14-pran.html
ale boję się, że nie będzie spierać do końca. No i jednak drogo wychodzi.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez adzia_jadzia Pokaż wiadomość
Lovi, to może zadzwoń do szpitala i się dopytaj? Wiem że niektóre szpitale chcą aby zgłosić się co najmniej jeden dzień przed przyjęciem.

Jak już mówicie o proszkach do prania, to mam w swoim otoczeniu kilka mamuś które poleciły mi płyny do prania. Bez jakiś tam konserwantów i innego badziejstwa. Sama jestem alergikiem i długo szukałam czegoś do prania również dla siebie, a że przetestowane i polecone od innych to spróbowałam. Jestem bardzo zadowolona i nie będę zmieniać na inne. Litr kosztuje ok. 21-26 zł, zależy czy do prania czy do płukania. Jedyny tylko mankament to, że muszę zamawiać przez koleżankę i czekać ok 2-3 dni, bo to sklep internetowy, nie mają stacjonarki.
A co to za płyny?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:46   #56
adzia_jadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 222
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Głupia ja nie podałam nazwy... Souvre
Masz do kolorów, do białego i do czarnego jeśli chodzi o pranie, i chyba 3 zapachy do płukania. Używam już ponad półtora roku i nic.
W zasadzie to z całym sprzątaniem przeniosłam się na ich firmę i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chcesz to napisz do mnie priv jak masz jakieś pytania
adzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:47   #57
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez adzia_jadzia Pokaż wiadomość
Lovi, to może zadzwoń do szpitala i się dopytaj? Wiem że niektóre szpitale chcą aby zgłosić się co najmniej jeden dzień przed przyjęciem.

Jak już mówicie o proszkach do prania, to mam w swoim otoczeniu kilka mamuś które poleciły mi płyny do prania. Bez jakiś tam konserwantów i innego badziejstwa. Sama jestem alergikiem i długo szukałam czegoś do prania również dla siebie, a że przetestowane i polecone od innych to spróbowałam. Jestem bardzo zadowolona i nie będę zmieniać na inne. Litr kosztuje ok. 21-26 zł, zależy czy do prania czy do płukania. Jedyny tylko mankament to, że muszę zamawiać przez koleżankę i czekać ok 2-3 dni, bo to sklep internetowy, nie mają stacjonarki.
No właśnie nie mam konkretnej daty przyjęcia, tak jak pisałam jest to obserwacja.. więc doktorka mówiła,żebym najlepiej wstawila się tam 4,5,6 września.. może być tak,że dopiero szpital wymyśli swoją datę, a nie tak że zostawia mnie "z biegu " 😉


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:48   #58
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Musiałabym porównać skład Lovela i tych listków, ale Lovela też jest od pierwszych dni życia i z atestem, to właśnie jest proszek/płyn do prania dedykowany dla najmniejszych. My z mężem mamy wrażliwą skórę (ale nie AZS) i ten proszek się naprawde sprawdził. Jakby co Lovela jest często w promocji w Polo, Tesco itp. i jednak taniej niż te listki (ja kupiłam chyba 3,5kg za ok. 30zł). No i niestety prawda, że co naturalne to nie znaczy delikatne, w końcu zwykła trawa często uczula
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:50   #59
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez adzia_jadzia Pokaż wiadomość
Głupia ja nie podałam nazwy... Souvre
Masz do kolorów, do białego i do czarnego jeśli chodzi o pranie, i chyba 3 zapachy do płukania. Używam już ponad półtora roku i nic.
W zasadzie to z całym sprzątaniem przeniosłam się na ich firmę i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chcesz to napisz do mnie priv jak masz jakieś pytania
Poczytam sobie w internecie i jak coś to się odezwę, dzięki
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 15:51   #60
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
I co? Znaleźliście jakiś sensowny proszek? Też ostatnio szukałam, ale nie umiem się zdecydować
Stanęło na Lovela - proszku do kolorów 5kg i płynie do płukania 2l z tej samej firmy. Na allegro najtaniej znaleźliśmy.
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 13:20:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.