Lubelskie Żonki!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 16:33   #1
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Talking

Lubelskie Żonki!!


Cześć Dziewczyny!

Jakoś żadna się za to nie zabrała, więc ja postanowiłam założyć wątek, w którym mam nadzieję będziemy kontynuować naszą wirtualną znajomość. Myślę, że większość z nas w jakiś sposób zżyła się ze sobą, mimo, że większość z nas nigdy na żywo nie miała przyjemności się spotkać. Mam nadzieję więc, że ten wątek będzie takim naturalnym przejściem z "Lubelskie Panny Młode - jesteście???" i dzięki niemu nie będziemy odczuwały pustki po naszych ślubach. Wierzę, że wątek ten nie będzie świecił pustkami i będziemy pisać tu wszystko, na co będziemy miały ochotę. Będziemy dzieliły się naszymi radościami i smutkami związanymi z małżeństwem, opowiadały o codziennych problemach i radziły się w trudnych sytuacjach. Wszelkie propozycje zresztą na formułę tego wątku oczywiście mile widziane. Wszakże jest to nasz wspólny wątek Lubelskie Żonki. A więc jak? Jesteście?!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 16:58   #2
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Żonki!!

oczywiście jesteśmy!
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 17:00   #3
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Ja dołączę - za 382 dni
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 17:05   #4
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Lubelskie Żonki!!

jesteśmy jakoś tak od razu lepiej się tu czuję Tola dzięki
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 17:09   #5
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
jesteśmy jakoś tak od razu lepiej się tu czuję Tola dzięki
Ja z Wami też!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 17:58   #6
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Ja choć nie jestem z samego Lublina,ale napewno z tego samego województwa Po ślubie już 1,5 roku. Mmmm... kiedy to było?
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 18:04   #7
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Ja dołączę - za 382 dni
ja za 339

Lubelskie żonki mimo iż macie już swój nowy wątek zaglądajcie czasem do panien młodych aby poradzić w trudnych sytuacjach buziaki
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 18:40   #8
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Post Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
ja za 339

Lubelskie żonki mimo iż macie już swój nowy wątek zaglądajcie czasem do panien młodych aby poradzić w trudnych sytuacjach buziaki

Ja za 11 już nie mogę się doczekać
Tola brawa dla ciebie
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 18:50   #9
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez Jolinek Pokaż wiadomość
Ja za 11 już nie mogę się doczekać
Tola brawa dla ciebie
Etam, jakie brawa... Brawa należą się nam wszystkim za to, że dałyśmy radę tam pod ołtarzem!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:46   #10
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Hihi, ja też przecież Lubelska Żonka jestem

Pozdrowienia dla Waszych Lubelskich Mężusiów
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 20:47   #11
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Lenka cudna z Ciebie panna mloda była,a teraz to cudna żonka jestgłos oczywiście oddany
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 21:13   #12
annabel_lee
Raczkowanie
 
Avatar annabel_lee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 407
GG do annabel_lee
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Ja też się dołączam jako 17-dniowa lubelska żonka
Lenka, nie dostałam zdjęć od Ciebie Ale jedno zdjęcie widziałam na tej stronie z Twojego podpisu i podpisuję się pod tym, co napisały dziewczyny: cud dziewczyna z Ciebie PS. Głos oczywiście oddany
__________________
Nasz ślub
Adaś
Dominisia
Emilka 2. 12. 2008 (*)
Lubelskie Żonki prywatnie
annabel_lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 07:34   #13
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Ja to jestem podlubelska żonka, ale też sie melduję
Mąż o 7.45 wychodzi codziennie do pracy, wraca po 18 i na razie nie ma szans na dłuższy urlop Ciężkie to życie mężatki
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 08:06   #14
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Nareszcie, bo na poprzednim watku znowu zaczęły się dyskusje o zespołach i innych etapach przygotowań ślubno-weselnych Wśród żon czuję się bardziej "na miejscu" .
Żonki Lubelskie, która może mi przesłać zdjęcia od agusiar i mila25 bo jeszcze ich nie widziałam
Adres kornixsc@interia.pl
Rudalbn wyglądałaś pięknie i miałaś taką samą sukienkę jak ja, widzę zresztą że ten model jest bardzo popularny w tym roku
Zuzia 102- też wyglądałaś pięknie, kto robił te zdjęcia w Janowcu???
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 08:13   #15
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Lenka cudna z Ciebie panna mloda była,a teraz to cudna żonka jestgłos oczywiście oddany
Cytat:
Napisane przez annabel_lee Pokaż wiadomość
Ja też się dołączam jako 17-dniowa lubelska żonka
Lenka, nie dostałam zdjęć od Ciebie Ale jedno zdjęcie widziałam na tej stronie z Twojego podpisu i podpisuję się pod tym, co napisały dziewczyny: cud dziewczyna z Ciebie PS. Głos oczywiście oddany
Hihi, dzięki, że głosujecie, ja codziennie pilnuję, żeby nie przegapić i oddać głos, jakoś mnie to wciągnęło

Wyślę Ci zdjęcia jeszcze raz, chyba już trzeci, nie wiem, czemu nie dochodzą, teraz są pomniejszone, więc może akurat. Daj znać, czy masz.

No i powiedzcie, kiedy wyrabiacie nowe dowody, bo ja chcę już, tylko nie wiem, od czego to trzeba zacząć
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 08:20   #16
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Hihi, dzięki, że głosujecie, ja codziennie pilnuję, żeby nie przegapić i oddać głos, jakoś mnie to wciągnęło

Wyślę Ci zdjęcia jeszcze raz, chyba już trzeci, nie wiem, czemu nie dochodzą, teraz są pomniejszone, więc może akurat. Daj znać, czy masz.

No i powiedzcie, kiedy wyrabiacie nowe dowody, bo ja chcę już, tylko nie wiem, od czego to trzeba zacząć
Ja już złożyłam wniosek o nowy dowód, pewnie niedługo trzeba go będzie odebrać Trzeba oczywiście zacząć od zrobienia zdjęcia . Potem udać się do USC i złożyć wniosek i zapłacić 30zł a potem to już tylko czekać i odebrać
Ja natomiast nie zgłosiłam jeszcze do pracy zmizny nazwiska i nie wiem czy mogę tak zwlekać??? A zwlekam celowo bo jestm w trakcie zmiany funduszu emerytalnego i wszystkie dane mam na stare nazwisko, wiec jak w ZUSie mi zmienia to moga być dodatkowe komplikacje
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 09:01   #17
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Ja już złożyłam wniosek o nowy dowód, pewnie niedługo trzeba go będzie odebrać Trzeba oczywiście zacząć od zrobienia zdjęcia . Potem udać się do USC i złożyć wniosek i zapłacić 30zł a potem to już tylko czekać i odebrać
Ja natomiast nie zgłosiłam jeszcze do pracy zmizny nazwiska i nie wiem czy mogę tak zwlekać??? A zwlekam celowo bo jestm w trakcie zmiany funduszu emerytalnego i wszystkie dane mam na stare nazwisko, wiec jak w ZUSie mi zmienia to moga być dodatkowe komplikacje
Dowód w USC?! Ja składałam podanie o dowód w UM. Było to gdzieś pod koniec czerwca. A mam go odebrać 21 września!!! Czeka się masakrycznie długo. My musieliśmy też udać się do pokoju meldunkowego, bo zmienialiśmy adresy zamieszkania. Ale to załatwia się praktycznie od ręki. Ale my oczywiście nie załatwiliśmy, bo mój mąż nie miał przy sobie książeczki wojskowej. Nie sądziliśmy, że jest potrzebna. Zmienialiśmy też prawa jazdy. Na nie czeka się krótko (ja czekałam tydzień, a mó mąż miesiąc, bo wcześniej miał wyrabiane nie w Lublinie). Ponadto mieliśmy też do zarejestrowania samochodzik. Nasz! Z tym to było masakrycznie dużo załatwiania. Przerejestrowanie, ubezpieczenie, podatek... Ale już jest ok. Poza tym w pracy już jestem pod dwoma nazwiskami, w OFE zmienione, w banku też. Teraz tylko jak dostanę nowy dowód, to też wszędzie trzeba będzie zgłaszać.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 09:24   #18
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Dowód w USC?! Ja składałam podanie o dowód w UM. Było to gdzieś pod koniec czerwca. A mam go odebrać 21 września!!! Czeka się masakrycznie długo. My musieliśmy też udać się do pokoju meldunkowego, bo zmienialiśmy adresy zamieszkania. Ale to załatwia się praktycznie od ręki. Ale my oczywiście nie załatwiliśmy, bo mój mąż nie miał przy sobie książeczki wojskowej. Nie sądziliśmy, że jest potrzebna. Zmienialiśmy też prawa jazdy. Na nie czeka się krótko (ja czekałam tydzień, a mó mąż miesiąc, bo wcześniej miał wyrabiane nie w Lublinie). Ponadto mieliśmy też do zarejestrowania samochodzik. Nasz! Z tym to było masakrycznie dużo załatwiania. Przerejestrowanie, ubezpieczenie, podatek... Ale już jest ok. Poza tym w pracy już jestem pod dwoma nazwiskami, w OFE zmienione, w banku też. Teraz tylko jak dostanę nowy dowód, to też wszędzie trzeba będzie zgłaszać.
A nie mam pojęcia czy to był jeszcze USC czy już UM, bo ja to wszysko załatwiałam poza Lublinen i tam wszystkie urzędy mieszczą się w jednym budynku. Tak więc poszłam odebrać akt małżeństwa i od razu Pani mi przyniosła wniosek o dowód i zaniosłam go do biurka obok
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 09:48   #19
annabel_lee
Raczkowanie
 
Avatar annabel_lee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 407
GG do annabel_lee
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Hihi, dzięki, że głosujecie, ja codziennie pilnuję, żeby nie przegapić i oddać głos, jakoś mnie to wciągnęło

Wyślę Ci zdjęcia jeszcze raz, chyba już trzeci, nie wiem, czemu nie dochodzą, teraz są pomniejszone, więc może akurat. Daj znać, czy masz.

No i powiedzcie, kiedy wyrabiacie nowe dowody, bo ja chcę już, tylko nie wiem, od czego to trzeba zacząć
Dostałam W końcu się udało Myślę, ze mogło chodzić o zbyt duży rozmiar zdjeć... Tak to jest z tą moją pocztą W każdym razie dziękuję za cierpliwość do mnie i do mojej poczty
Jeżeli chodzi o dowód, to przede wszystkim musisz mieć odpis aktu małżeństwa. Ja odebrałam wczoraj, nie wiem czy ty też już możesz odebrać. Słyszałam, ze czeka się ok. 2 tygodni od ślubu. Ale nie jest to potwierdzona informacja, najlepiej zadzwoń do USC i się zapytaj. Ja poza tym muszę mieć też odpis aktu urodzenia, bo zameldowana jestem poza Lublinem, a urodziłam sie w Lublinie. No i oczywiście jeszcze 2 zdjęcia do kompletu
__________________
Nasz ślub
Adaś
Dominisia
Emilka 2. 12. 2008 (*)
Lubelskie Żonki prywatnie
annabel_lee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 10:51   #20
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Żonki!!

i ja się dołączam
żonka z ponad rocznym stażem i dzidzią w drodze
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 11:58   #21
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Lubelskie żonki mimo iż macie już swój nowy wątek zaglądajcie czasem do panien młodych aby poradzić w trudnych sytuacjach buziaki
DOKŁADNIE
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 13:16   #22
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Żonki!!

yyyyyy mój mąż też siedzi ostatnio w pracy od 8 do 19 i cóż.... jak wracam z pracy to piorę, sprzątam, prasuję, gotuję... prawdziwa kura domowa
teraz odliczam tylko czas do urlopu i do naszej podróży poślubnej
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 13:54   #23
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Żonki!!

No to ja Was pocieszę. Mój mąż siedzi w pracy od 9:00 do 21:00. I to jest dopiero ból. Bo ja pracuję od 8:00 do 16:00...
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 17:41   #24
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Melduję sie na posterunku!!!
Uff ... wkleiłam wczoraj zdjęcia do albumu nr 1, masakra. Jak poprosiłam o to mojego męża to odrzekł, że bawienie się w te przylepce to nie dla niego i wspiera mnie duchowo.
Kurcze, faceci to trudny orzech do zgryzienia.
A propos zdjęć, jak będziecie robić doróbki od Zomera w Media to zostawcie płytkę Agnieszce. Ja niestety popełniłam ten błąd, że jej nie było i moimi zdjęciami zajął się gościo co jest nowy i nie zna tematu, zdjęcia wyszły "przerasowane". bo puścił je przez maszynę.
Dobrze,że ta Pani Agnieszka obiecała je poprawić , bo ponad 2 stówki poszłyby w błoto.
A ja przedwczoraj złożyłam papiey o wyrobienie dowodu a na kwitku do odbioru mam magiczną datę 5 grudnia. Szoknęło mnie, tym bardziej, że pani w okienku kazała mi się zgłosić za miesiąc. Chyba przedzwonię za miesiąc z zapytaniem, bo ten termin to chyba lekka przesada, no nie?
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 18:09   #25
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez bandola18 Pokaż wiadomość
Melduję sie na posterunku!!!
Uff ... wkleiłam wczoraj zdjęcia do albumu nr 1, masakra. Jak poprosiłam o to mojego męża to odrzekł, że bawienie się w te przylepce to nie dla niego i wspiera mnie duchowo.
Kurcze, faceci to trudny orzech do zgryzienia.
A propos zdjęć, jak będziecie robić doróbki od Zomera w Media to zostawcie płytkę Agnieszce. Ja niestety popełniłam ten błąd, że jej nie było i moimi zdjęciami zajął się gościo co jest nowy i nie zna tematu, zdjęcia wyszły "przerasowane". bo puścił je przez maszynę.
Dobrze,że ta Pani Agnieszka obiecała je poprawić , bo ponad 2 stówki poszłyby w błoto.
A ja przedwczoraj złożyłam papiey o wyrobienie dowodu a na kwitku do odbioru mam magiczną datę 5 grudnia. Szoknęło mnie, tym bardziej, że pani w okienku kazała mi się zgłosić za miesiąc. Chyba przedzwonię za miesiąc z zapytaniem, bo ten termin to chyba lekka przesada, no nie?
Ja też musiałam się sama zmagać z albumami. Masakra! A i tak jeszcze nie skończyłam... A Agnieszkę również polecam serdecznie! I przy okazji pozdrawiam, jeśli czyta. Nigdy nie zostawiam zdjęć komu innemu! Media zresztą też polecam! I pozdrawiam wszystkich pracowników, jeśli ktoś wie, co mam na myśli.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 18:15   #26
jagnabe
Raczkowanie
 
Avatar jagnabe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
GG do jagnabe
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Witam! Bardzo się cieszę, że wpadłaś Tolu na cudowny pomysł założenia tego wątku !!!
Mam nadzieję, że się rozrośnie...
jagnabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 18:48   #27
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez jagnabe Pokaż wiadomość
Witam! Bardzo się cieszę, że wpadłaś Tolu na cudowny pomysł założenia tego wątku !!!
Mam nadzieję, że się rozrośnie...
Pomysł nie był mój, ale ja postanowiłam wcielić go w życie!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:43   #28
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Hej, ale na razie pustki, nawet nie ma z kim pogadać ...
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 20:21   #29
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
No to ja Was pocieszę. Mój mąż siedzi w pracy od 9:00 do 21:00. I to jest dopiero ból. Bo ja pracuję od 8:00 do 16:00...
ja też od 8:00 do 16:00
mój mężu teoretycznie też pracuje 8h ale siedzi charytatywnie po 10, 11h bo "się nie wyrabia z robotą"

a ja muszę powiedzieć, że nie mam problemu z albumem, dostałam od naszego fotografa, zresztą naszego kolegi, już wklejony
mówię wam, rewelka chyba najpiękniejszy prezent ślubny jaki mogliśmy dostać - właśnie album, t trzy komplety płyt DVD (pokaz slajdów i archiwum) dla nas i rodziców, wszystkie z okładkami, na których są wydrukowane nasze zdjęcia
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 20:32   #30
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez bandola18 Pokaż wiadomość
Hej, ale na razie pustki, nawet nie ma z kim pogadać ...
Bo dziewczyny pewnie o mężów dbają. Nie bój nic, gadka się rozkręci na pewno!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.