Jak tanio wyjechać na narty w Alpy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 08:01   #1
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510

Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??


Byłam ostatnio u kuzynki i kiedy oglądałam jej zdjęcia robione na nartach w Austrii to po prostu byłam w szoku . Niebieskie trasy są bardzo łagodne i dłuuugie, zawsze jest śnieg a jeśli pogoda dopisze dostajesz gratis cudowne krajobrazy.
Kiedy jednak powiedziała mi o cenie /jechali prywatnie, bez żadnego biura podróży/ to stwierdziłam, że nasza rodzinka nigdy chyba tam nie dotrze. Koszt jednego noclegu na osobę to prawie 100 euro, karnet podobnie. Wyszło mi ok 1000 zł na osobę dziennie, bez dojazdu i wyżywienia .
Czy macie jakieś tanie miejsca? Tanie noclegi ale w ludzkich warunkach?
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:08   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

zazwyczaj w okolicach konca marca/kwietnia mozna w biurach podrozy znalezc oferte gdzie np. za 800 zl masz apartament kilkuosobowy z aneksem kuchennym na 7-dni i skipassy np. na 6 dni. do tego trzeba sobie tylko doliczyc koszt dojazdu i jedzenie (ktore przeciez mozna wziac w bagazniku z Polski)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:10   #3
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

lain - bardzo wielkie dzięki. Aż mi się humor poprawił po tej twojej informacji. Będę więc szukać

A jeszcze jedno pytanie - czy pod koniec marca tam wciąż są dobre warunki? Czy jest śnieg itp?

Mój tż pesymistycznie stwierdził, że cudów nie ma i jeśli jest niska cena to coś pewnie będzie nie tak - albo domek się rozleci, albo nie będzie śniegu itp.
Może jeśli ktoś ma pozytywne doświadczenia ze sprawdzonymi biurami podróży proszę o wpisy

Edytowane przez Giga10
Czas edycji: 2009-01-22 o 10:16
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:54   #4
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

zainteresował mnie ten wątek przecież 800 zł na kilku osobowy domek to śmieszne pieniądze mozna podzielic się kosztami gdy jedzie się ze znajomymi i wtedy naprawdę wychodzi strasznie tanio jak na cało tygodniowy pobyt! marzy mi się takie coś tylko co to dokładnie są SKIPASSY? ;>
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 12:07   #5
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 12:35   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
zainteresował mnie ten wątek przecież 800 zł na kilku osobowy domek to śmieszne pieniądze mozna podzielic się kosztami gdy jedzie się ze znajomymi i wtedy naprawdę wychodzi strasznie tanio jak na cało tygodniowy pobyt!
ale to 800 zl to jest zakwaterowanie w apartamencie i skipass dla JEDNEJ osoby

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno pytanie - czy pod koniec marca tam wciąż są dobre warunki? Czy jest śnieg itp?

Mój tż pesymistycznie stwierdził, że cudów nie ma i jeśli jest niska cena to coś pewnie będzie nie tak - albo domek się rozleci, albo nie będzie śniegu itp.
Może jeśli ktoś ma pozytywne doświadczenia ze sprawdzonymi biurami podróży proszę o wpisy
oczywiscie, ze jest snieg. to nie jest Polska. tam w wiekszosci nie ma 60-80cm sniegu tylko 2-3 metry. a na lodowcach to caly rok mozna jezdzic.
moj kolega byl w ramach wyjazdu 'przedsezonowego' poczatkiem grudnia w Dolomitach za 800zl wlasnie. twierdzil, ze bylo super. zero zastrzezen.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:12   #7
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ale to 800 zl to jest zakwaterowanie w apartamencie i skipass dla JEDNEJ osoby
ale to i tak b. dobra cena - dla jednej osoby nocleg i skipass na 6 dni
Przecież na Czarnej Górze karnet na cały dzień, na cały region kosztuje 60 zł. Więc za 6 dni płacę 360 a za nocleg zapłaciłam 45 razy 6 czyli 270.
Razem wychodzi 630 zł.
Więc za 800 zł w Alpach chyba nie będzie dyskusji

A odnośnie tego śniegu, pytam bo ktoś z mojej rodzinki był w Austrii właśnie pod koniec marca i mówił o wystających kępkach trawy
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 20:35   #8
silencio
Wtajemniczenie
 
Avatar silencio
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 456
GG do silencio
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość

A odnośnie tego śniegu, pytam bo ktoś z mojej rodzinki był w Austrii właśnie pod koniec marca i mówił o wystających kępkach trawy
Ja bylam w zeszlym roku pod koniec lutego i tez juz bylo troche srednio, bo slonce przyjemnie grzalo, wiec niby super, ale snieg topnial...

W marcu radzilabym jechac gdzies, gdzie w razie czego bedziesz miala blisko na lodowiec. Na lodowcu snieg jest zawsze i nawet jesli tras jest juz troche mniej niz w tych nizej polozonych osrodkach to i tak warunki w porownaniu z polskimi powinny Cie zachwycic!

W kazdym razie napewno warto!

__________________
ODLEWKI PERFUM NA WYMIANĘ (wymaga aktualizacji)

TARGOWISKO

STRAGANIK
silencio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 22:40   #9
walt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Arrow Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

np w tym domku w Dolomitach (region Alpe di Siusi / Val Gardena) w marcu - jesli mieszkanie wynajmuje 6 osob wychodzi ponizej 300 zl za 7 noclegow na osobe - http://wczasy.surfino.info/
w marcu skipassy (karnety na wyciagi) sa tansze, do tego czesto sprzedaja np 7 dni w cenie 6, 6 w cenie 5dni.
walt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 00:44   #10
walt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Narty-Alpy-Wlochy-Dolomity
zapraszam na nowa strone internetowa z prywatnymi kwaterami we wloskich Alpach
www.holiday-home24.com
walt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 12:49   #11
Seraffina
Wtajemniczenie
 
Avatar Seraffina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 032
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Szanowne Koleżanki szukające przydatnych wiadomości w tym temacie.
Zajrzyjcie na stronę www.skiforum.pl - tam dowiecie się więcej o możliwościach wyjazdów w Alpy. Często ludzie z forum organizują wyjazdy. Mają też jako zorganizowana grupa małe upusty na noclegi czy skipasy. Warto poczytać.
Seraffina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 16:23   #12
bonaqua84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 33
Wink Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

w zeszłym roku znalazłam ciekawą ofertę w necie na wyjazd do Włoch - narty w grudniu ze skipassem za ok 1300 zł, gdzie? w Livigno! Zakochałam się w tym miejscu!!! Ceny nie są takie wysokie ze względu na to że miejscowośc jest w obszarze strefy bezcłowej))
Trzeba tylko gotowac bo mieszka sie w apartamentach.
Jakby ktoś chciał jechac w grudniu to mozemy sie zgadac i pojechac - bede miala wolne miejsca w aucie, znam wlasciciela jednego apartamentu...
__________________
bonaqua
bonaqua84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:26   #13
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Livigno też polecam My w tym roku zaczynamy sezon własnie tam, ale jeszcze nie mamy nagranych kwater.

Zresztą włoskie czy austriackie góry się nie porównują do polskich, więc uważam, że jak najbardziej warto przyoszczędzić i jechać.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:11   #14
andrew1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Livigno też polecam My w tym roku zaczynamy sezon własnie tam, ale jeszcze nie mamy nagranych kwater.

Zresztą włoskie czy austriackie góry się nie porównują do polskich, więc uważam, że jak najbardziej warto przyoszczędzić i jechać.

Hej ja też wybieram sie do Livigno Co do kwater , polecam oferty OIS-u ( takie biuro podróży, mają swoją strone ois.pl) maja fajne ceny i z tego co słyszałam to bardzo dobry standard tamtejszych domków. Licze na super zabawę... Pozdrawiam
andrew1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:36   #15
bonaqua84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Cytat:
Napisane przez andrew1985 Pokaż wiadomość
Hej ja też wybieram sie do Livigno Co do kwater , polecam oferty OIS-u ( takie biuro podróży, mają swoją strone ois.pl) maja fajne ceny i z tego co słyszałam to bardzo dobry standard tamtejszych domków. Licze na super zabawę... Pozdrawiam

też kiedyś jeździłam z ois, teraz wybieram wyjazdy ze student travel, więcej fajnych młodych ludzi jest na wyjazdach, ich strona:
http://student.travel.pl
__________________
bonaqua
bonaqua84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 20:01   #16
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

dziewczyny gdzie warto jechac do Austri,niekoniecznie na narty ale polazic po gorach, chodzi o czas swiat i sylwestra
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:35   #17
pluskiewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

jejku, nie, na pewno nie 1.000zł dziennie, chyba, że spali na puchach i żywili się kawiorem o.O
byliśmy w zeszłym roku w zillertal, zamknęło nam się w 2.000 za osobę za 10 dni. szczerze, po 10 dniach intensywnego jeżdżenia masz już dość przynajmniej my mieliśmy... więc 2tygodniowymi wyjazdami się nie interesowaliśmy. za 7 dni sądzę że spokojnie możesz się zamknąć w 1.500zł w świetnych warunkach a przy dołożeniu kilku stów możesz nawet przelecieć samolotem, to dopiero jest luksus
pluskiewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 08:12   #18
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Ilii, reklama na Wizażu jest płatna . To już drugi wątek gdzie polecasz to biuro.
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 08:35   #19
olimpka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 35
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

hej
polecam bormio lub livigno ( wlochy) koncem marca mozna spokojnie jechac livigno to wogole strefa bez cłowa
ja bylam 2 lata temu w super hoteliku ktory byl na srodku stoku
naprawde mozna wyszukac fajne miejsca w dobrej cenie
olimpka11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 12:44   #20
mar_ti
Przyczajenie
 
Avatar mar_ti
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: ursynów-natolin
Wiadomości: 5
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

cześć, też słyszałam dobre rzeczy o livigno, od siebie mogę polecić rejon Saltzburga - ja już od paru lat jeżdżę do miejscowości Flachau, polecam pod względem stoków - od strony rozrywki to jest tam zero, w jedzenie w supermarkecie loikalnym można się zaopatrzyć za rozsądne pieniądze, w marcu były warunki bardzo dobre, karnet na 5-7 dni 200 eur/os.
mar_ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:10   #21
niepoprawnaoptymistka
Raczkowanie
 
Avatar niepoprawnaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 130
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Ja właśnie wróciłam z Francuskich Alp, wyjazd był organizowany przez biuro snowshow http://www.snowshow.pl/, ceny mają atrakcyjne i naprawdę super organizację, zapewniają wiele atrakcji. Do apartamentów można dobrać sobie znajomych i pojechać swoją ekipą. Naprawdę polecam
__________________
Jestem...
niepoprawnaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:25   #22
weenie
Raczkowanie
 
Avatar weenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Również polecam region Salzburski. W tym roku na Stylwestra byliśmy w Mariapfarr. Stoków co niemiara, świetnie ptrzygotowane trasy, mało ludzi. Już chcę wracać.
weenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 12:53   #23
ariellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Jadę w tym roku pierwszy raz w Alpy, więc też szukam sposobów, by trochę zaoszczędzić przy tym wyjeździe. Znalazłam na innym forum wskazówkę co do wymiany waluty na wyjazd. Aby na tym też trochę przyoszczędzić można wymienić kasę poprzez kantor internetowy, zamiast przez zwykły kantor lub bank. Podobno w takich kantorach internetowych płaci się niższą prowizję. No i jest wygodniej, by wszystko można załatwić siedząc przed kontem.

Korzystacie z takich kantorów? Są bezpieczne? Rzeczywiście się opłaca? Aha, jeszcze na tym forum był dość mocno polecany kantor walutobox - korzystałyście z niego?

pozdr.
ariellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:50   #24
oqu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Korzystam i polecam
Z tego walutobox, o którym pisałaś też czasem korzystam. wybór kantoru uzależniam od tego, jakie akurat oferuje kursy (tak aby wymienić pieniądze jak najtaniej). Używam do tego porównywarki kantorów internetowych [ciach] są tam też opinie użytkowników o tych portalach - łatwiej wybrać coś dla siebie

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2013-12-11 o 17:52
oqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 11:42   #25
kasiastanczyk
Przyczajenie
 
Avatar kasiastanczyk
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Najtaniej to na stopa Albo znaleźć sobie bogatego męża
__________________
<ciach_reklama>
kasiastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 19:41   #26
STIWIN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio u kuzynki i kiedy oglądałam jej zdjęcia robione na nartach w Austrii to po prostu byłam w szoku . Niebieskie trasy są bardzo łagodne i dłuuugie, zawsze jest śnieg a jeśli pogoda dopisze dostajesz gratis cudowne krajobrazy.
Kiedy jednak powiedziała mi o cenie /jechali prywatnie, bez żadnego biura podróży/ to stwierdziłam, że nasza rodzinka nigdy chyba tam nie dotrze. Koszt jednego noclegu na osobę to prawie 100 euro, karnet podobnie. Wyszło mi ok 1000 zł na osobę dziennie, bez dojazdu i wyżywienia .
Czy macie jakieś tanie miejsca? Tanie noclegi ale w ludzkich warunkach?
Witam ja jezdze kazdego roku 2 razy w Alpy francuskie w sezonie jest drogo ale po za sezonem tygodniowy pobyt np. w Valfrejus lacznie ze skipasem w dobrym apartamencie mozna juz kupic za 90 € od osoby na tydzien czyli jest o wiele taniej niz w Polsce .
Pozdrawiam Cieplutko

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Dodam jeszcze ze teraz jedziemy 29 listopada do Les 2 Alpes .
Zarezerwowalismy apartament 6 osobowy na 3 osoby czyli ja zona i corka .
Pelny koszt pobytu lacznie ze skipassami i pozyczeniem nart to 780 € za calosc
STIWIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 10:57   #27
playerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Ja z polecenia znajomych postanowiłam spróbować trzy lata temu pojechać z rodziną w Alpy Nadmorskie (Piemonte) - dziwna i mało znana nazwa-prawda?.( teraz jedziemy 4 raz) Obawiałam się bo trochę daleko ............ale warto było .Stwierdzam ,ze reklamy na stronach internetowych to czasem wielka mina bo na miejscu okazuje się wszystko nie tak jak sobie wyobrażaliśmy,a opinia osób które już tam były jest najważniejsza.Przy naszej 4 osobowej rodzinie w szczycie sezonu czyli przełom stycznia i lutego koszt wyniósł niecałe 6500zł ( dają bardzo duże zniżki dla dzieci ) kompletnie ze wszystkim ( dojazd,skipass,pełne wyżywienie,ubezpieczenie i super hotel z basenem i spa).......i darmowym winem do kolacji. Rodzinna atmosfera to najważniejsze - rezydenci pani Ania i pan Łukasz dbają o wszystkich jak o swoich najbliższych ( serdecznie ich pozdrawiam ! ) a myślę ,że na całość składa się to ,że organizatorem jest małe biuro , któremu bardziej zależy na pozytywnej opinii klientów niż na "przerzuceniu"przez sezon tysięcy klientów. Nie chcę robić tu kryptoreklamy jednak dla zainteresowanych podpowiem xxx .

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-24 o 14:26 Powód: Reklama.
playerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:10   #28
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Cytat:
Napisane przez playerka Pokaż wiadomość
Ja z polecenia znajomych postanowiłam spróbować trzy lata temu pojechać z rodziną w Alpy Nadmorskie (Piemonte) - dziwna i mało znana nazwa-prawda?.( teraz jedziemy 4 raz) Obawiałam się bo trochę daleko ............ale warto było .Stwierdzam ,ze reklamy na stronach internetowych to czasem wielka mina bo na miejscu okazuje się wszystko nie tak jak sobie wyobrażaliśmy,a opinia osób które już tam były jest najważniejsza.Przy naszej 4 osobowej rodzinie w szczycie sezonu czyli przełom stycznia i lutego koszt wyniósł niecałe 6500zł ( dają bardzo duże zniżki dla dzieci ) kompletnie ze wszystkim ( dojazd,skipass,pełne wyżywienie,ubezpieczenie i super hotel z basenem i spa).......i darmowym winem do kolacji. Rodzinna atmosfera to najważniejsze - rezydenci pani Ania i pan Łukasz dbają o wszystkich jak o swoich najbliższych ( serdecznie ich pozdrawiam ! ) a myślę ,że na całość składa się to ,że organizatorem jest małe biuro , któremu bardziej zależy na pozytywnej opinii klientów niż na "przerzuceniu"przez sezon tysięcy klientów. Nie chcę robić tu kryptoreklamy jednak dla zainteresowanych podpowiem niereklamuj.com .

Pierwszy post i od razu reklama.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 14:38   #29
ulotnakarola1
Przyczajenie
 
Avatar ulotnakarola1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Ja na nartach bylam we Francji i Wloszech gdzies dalej, ale teraz po tych ostatnich zamachach to Zieleniec chyba z facetem odwiedzimy. W Zielencu bylismy w tym roku w styczniu i powiem, ze mozna tam znalezc tani nocleg blisko stoku.
ulotnakarola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 09:41   #30
playerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Pierwszy post i od razu reklama.....
Sorry,sorry - masz rację - reklamować nie można

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Pierwszy post i od razu reklama.....
Jednakże dlaczego coś co jest sprawdzone nie ma sprawić przyjemności innym - nie jestem tak zwanym "psem ogrodnika" - tu odsyłam do Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Pies_ogrodnika ( chyba tyle mi można ) a zainteresowane dziewczyny proszę o prywatną wiadomość .( może wybierzecie ten sam termin i spotkamy się w Italii ? )
playerka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 14:57:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.