pielęgnacja włosów rozjaśnionych po olaplex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 22:01   #1
paulineks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Question

pielęgnacja włosów rozjaśnionych po olaplex


Witam dziewczyny!
Dwa tygodnie temu rozjaśniłam włosy przy wsparciu olaplex i pofarbowałam (mój docelowy kolor do osiągnięcia to zimny siwy blond). Wszystko w salonie fryzjerskim, za dość wysoką cenę. Póki co jestem średnio zadowolona, gdyż farba spłukała mi się prawie całkowicie, ale jutro idę na poprawkę do tego samego fryzjera, więc zobaczymy, czy salon się uratuje w moich oczach
Mam do Was za to wielką prośbę o porady. Babeczka, która zajmowała się moimi włosami ostrzegła mnie, że powinnam używać teraz odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów, żeby nie zrobić sobie niespodzianki w postaci zielonego koloru na głowie. Odradziła mi stanowczo firmę biovax, której maskę i szampon do tej pory używałam. Podobno po niej mógłby mnie spotkać taki efekt. Ze swojej strony reklamowała mi tylko kosmetyki Kevina Murphego i skusiłam się na małą odżywkę i szampon o wygładzającym działaniu. Faktycznie są to dobre kosmetyki, jednak jakość jak dla mnie nie idzie zupełnie w parze z ceną - 28 zł za 40 ml, które starczają na max. 2 tyg przy oszczędnym używaniu...
Stąd moje pytanie, co innego polecicie, po czym nie spotka mnie ten felerny zielony kolor? Zależy mi na pielęgnacji, która wygładzi włosy i zabezpieczy kolor.
Mam z natury cienkie i słabe włosy, które łatwo się jakby "puszą", tzn. nie są gładziutkie Dlatego, żeby ich nie przemęczać nie używam prostownicy itp., suszę chłodnym powietrzem.
Bardzo zależy mi na tym, żeby mieć ładne, ujarzmione włoski, ale chciałabym też nie wydawać kosmicznych pieniędzy na samą pielęgnację...

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki!
paulineks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 18:38   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: pielęgnacja włosów rozjaśnionych po olaplex

Moim zdaniem babeczka Ci wciska ciemnotę, żeby zarobić Zieleń może wyjść, jeżeli sama zaczniesz kombinować z farbami popielatymi. Pielęgnacja typu Biovax nie ma nic do rzeczy, jeżeli te kosmetyki Ci służą, to używaj śmiało.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 10:21   #3
Milinkani
Przyczajenie
 
Avatar Milinkani
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: pielęgnacja włosów rozjaśnionych po olaplex

też myślę że zielone mogą wyjść po niewłaściwej koloryzacji, mi np po deko też wyszły zielone ale fryzjer powiedział że to albo pozostałość po hennie ( w co wątpie bo już ściełam hennowane końce ) albo metale np z wody lub produktów które się nadbudowały we włosach, niestety cały czas z tym walczę po po farbach jak to po deko za jakiś czas wyłażą bo jednak włoś łatwo oddaje pigment, nawet ciepłe tony jakoś nie chwytają, no nic. Jeśli chodzi o kosmetyki Kevin Murphy akurat się zgodzę że są dobre, nawet bardzo, no ale tych maluszków nie opłaca się kupować, fakt kosztują więcej ale mi np maska na bardzo długo starczyła no bo używam raz na jakiś czas, a kosztowała coś koło stówki a jest na prawdę super, nie miałam tak dobrej maski która by działała na moje włosy, kupuję też np kosmetyi do stylizacji no bo też mam na długo a bardzo lubię
Milinkani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 10:21:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.