Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-11, 09:26   #751
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III



http://kosmetyczna.com.pl/product-po...okci-10ml.html[/QUOTE]

Tak to o ten olejek mi chodziło
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 20:21   #752
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Brała któraś z was tabletki biotebal?
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 21:11   #753
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja biorę, dopiero pierwsze opakowanie. Na razie nie mam żadnych efektów 😊
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 01:34   #754
alpakalipsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cześć próbowała któraś z was dawać serum lovely pod paznokcie? Ja mam ostatnio ciągle pomalowane i wydawało mi się, że na lakier nie ma sensu tego używać, więc spróbowałam aplikować pod spód odstawiając olejki na jakiś czas. Zużywam samo serum codziennie od mniej więcej tygodnia i mam wrażenie, że troszkę ruszył mi przyrost
alpakalipsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 07:28   #755
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Puk puk! Można?

Wasz wątek znalazłam jakiś czas temu, trochę poczytałam, wydrukowałam FAQ i często wracam do tego.
Jeśli chodzi o paznokcie nie mam większego problemu (obiecuję wrzucić zdjęcia jak zmyję lakier) - a to też za pomocą oleju lnianego, który pije od ponad miesiąca.
mam kilka olei w domu i kiedy tylko mogę wcieram w dłonie. Czasami tez się wysmaruję i sprzątam w rękawiczkach żeby olej sobie pobyl z dłońmi.

Moją zmorą są skórki! Wiem, wiem - nie wycinać i staram się, choć czasem cążki wpadną mi w ręce jak mnie bardzo drażni skórka

Od jakiegoś czasu odsuwam je patyczkiem, po wcześniejszym naolejowaniu oliwa z wit a+e. i robi mi się to, co w załączniku odsunie za dużo, potem juz nie wiem czy lepiej wyciąć czy odsuwać do końca i mam całe poranione skorki, chodze w plastrach i z woda utlenioną i boli.
Podpowiecie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokiec 1.jpg (68,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokiec 2.jpg (58,8 KB, 111 załadowań)
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 10:10   #756
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja też właśnie biorę te tabletki i ciekawi mnie czy dają efekt
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 10:18   #757
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Lopilili ja tez je łykam jakies 2 tyg. Zobaczymy, porownamy jak to jest u nas

Dziewczyny czym i jak zaklejacie pekniete paznokcie?
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 11:14   #758
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Brała któraś z was tabletki biotebal?
Ja brałam, min. 3 miesiące należy je brać dla faktycznego efektu, u mnie podziałał w sumie jedynie na włosy.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 11:26   #759
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kieculek Pokaż wiadomość
Lopilili ja tez je łykam jakies 2 tyg. Zobaczymy, porownamy jak to jest u nas

Dziewczyny czym i jak zaklejacie pekniete paznokcie?
Klejem do tipsów, zaklejasz tą linię pęknięcia, polerujesz polerką na gładko, malujesz odżywką i potem lakierem, nic nie widać.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 14:45   #760
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Tak wygląda na dzień dzisiejszy a nie miałam wcale paznokci. Tylko na te trzy zerwane nakleilam sztuczne, aparat robi tragiczne zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1444657524428.jpg (28,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1444657545412.jpg (24,2 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez lopilili
Czas edycji: 2015-10-12 o 14:55
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 16:00   #761
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Przed snem zrobiłam sobie małe SPA Nałożyłam błotko z Morza Martwego. Efekt super, buzia gładka jak u niemowlaka, ale jak spojrzałam na paznokcie, to się wkurzyłam - zmasakrowałam sobie piachem linię uśmiechu na trzech paznokciach
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 20:08   #762
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Puk puk! Można?

Wasz wątek znalazłam jakiś czas temu, trochę poczytałam, wydrukowałam FAQ i często wracam do tego.
Jeśli chodzi o paznokcie nie mam większego problemu (obiecuję wrzucić zdjęcia jak zmyję lakier) - a to też za pomocą oleju lnianego, który pije od ponad miesiąca.
mam kilka olei w domu i kiedy tylko mogę wcieram w dłonie. Czasami tez się wysmaruję i sprzątam w rękawiczkach żeby olej sobie pobyl z dłońmi.

Moją zmorą są skórki! Wiem, wiem - nie wycinać i staram się, choć czasem cążki wpadną mi w ręce jak mnie bardzo drażni skórka

Od jakiegoś czasu odsuwam je patyczkiem, po wcześniejszym naolejowaniu oliwa z wit a+e. i robi mi się to, co w załączniku odsunie za dużo, potem juz nie wiem czy lepiej wyciąć czy odsuwać do końca i mam całe poranione skorki, chodze w plastrach i z woda utlenioną i boli.
Podpowiecie coś?
W żadnym wypadku nie wycinaj ja od wycinania mam okropne zadziory aż do krwi olejuj skórki żeby zmiękły i patyczkiem odsuwaj albo kup jakiś kremik do skórek.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 06:46   #763
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

W Bierze od 15(gazetka na opiniodajni) będzie serum do paznokci coś a'la Evree.Może jakaś dziewczyna będzie w tym czasie w B u zrobilaby zdjęcia składu bądź może się zna i powiedziała, by czy jest w miarę?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 07:05   #764
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
W żadnym wypadku nie wycinaj ja od wycinania mam okropne zadziory aż do krwi olejuj skórki żeby zmiękły i patyczkiem odsuwaj albo kup jakiś kremik do skórek.
Właśnie odsuwam patyczkiem. I jak zlape skorke to mi pół palca odchodzi. Dzisiaj jest apogeum. Stare odrastaja i bolą, nowe już są grube i mnie drażnią ;(





Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
W Bierze od 15(gazetka na opiniodajni) będzie serum do paznokci coś a'la Evree.Może jakaś dziewczyna będzie w tym czasie w B u zrobilaby zdjęcia składu bądź może się zna i powiedziała, by czy jest w miarę?
będę 16ego w biedronie, jak nie zapomnę to zrobię
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 17:55   #765
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Właśnie odsuwam patyczkiem. I jak zlape skorke to mi pół palca odchodzi. Dzisiaj jest apogeum. Stare odrastaja i bolą, nowe już są grube i mnie drażnią ;(





będę 16ego w biedronie, jak nie zapomnę to zrobię
Okej
Kupiłam krem odzywiajacy Exlusive polecany mi tu
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 19:06   #766
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ileż się namęczyłam, żeby wejść w ten wątek - za każdym razem po kliknięciu na odnośnik włączała się jakaś cholerna strona plotkarska :/

Wczoraj zrobiłam sobie nowe mani. Przezroczyste, ale mocno lśniące.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 19:16   #767
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

elunka88-witaj na wątku.
Nie majstruj za bardzo przy skórkach, bo ja tak kombinowałam, że dorobiłam się zastrzałów na 8 palcach, które były moją zmorą od ponad trzech miesięcy, zaleczyłam je, ale jeden paznokieć się odkleił po bokach, płytka się osłabiła, musiałam chodzić wśród ludzi z tak oszpeconymi palcami, także ten...
Na skórki najlepiej jest potraktować je żelem zmiękczającym po uprzednim wymoczeniu dłoni w ciepłej wodzie z mydłem i sokiem z cytryny. Potem nakładasz na tak rozmiękczone skórki żel(tylko broń, Boże, nie po terminie ważności) do usuwania ich(np. Essence lub Eveline), czekasz minutkę, odsuwasz delikatnie patyczkiem i voila. Ja jeszcze potem robię peeling całych dłoni, skórki też wymasuję, więc polecam także to.

Ja od tygodnia noszę niepomalowane paznokcie(bo jak robiłam manicure to mi zastrzały puchły na nowo, więc teraz nie maluję i czekam aż skórki przyrosną(opuchlizna już zeszła całkiem i trochę skórki przyrosły do płytki)). I co mnie najbardziej zdziwiło-tunel mi się nie rozpłaszczył zbytnio.
Nadal mam przyzwoicie stunelowane paznokcie, może dlatego, że przez kilka miesięcy miałam paznokcie pomalowane non-stop.

Ale bez malowania dobrze mi się żyje, skórki odżyły i ogólnie paznokcie bez lakieru wyglądają lepiej niż kiedyś, olejowanie robi swoje.

Kupiłam kilka tygodni olejek Sensique z drzewem herbacianym, który u mnie świetnie robi na przyrost, szkoda tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć wersji 30 ml, bo pojemność 15 ml szybko ubywa.

Mnie też ta strona plotkarska wkurza. Mam w nosie to, że jakaś tam Hyża ma przepraszać jakiego Hyżego, czy jakoś tak.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 09:27   #768
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Abisans
Dlaczego termin ważności żelu do usuwania skórek ma znaczenie?
Co się z tym preparatem dzieje jak jest stary?
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 09:56   #769
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53094019]elunka88-witaj na wątku.
Nie majstruj za bardzo przy skórkach, bo ja tak kombinowałam, że dorobiłam się zastrzałów na 8 palcach, które były moją zmorą od ponad trzech miesięcy, zaleczyłam je, ale jeden paznokieć się odkleił po bokach, płytka się osłabiła, musiałam chodzić wśród ludzi z tak oszpeconymi palcami, także ten...
Na skórki najlepiej jest potraktować je żelem zmiękczającym po uprzednim wymoczeniu dłoni w ciepłej wodzie z mydłem i sokiem z cytryny. Potem nakładasz na tak rozmiękczone skórki żel(tylko broń, Boże, nie po terminie ważności) do usuwania ich(np. Essence lub Eveline), czekasz minutkę, odsuwasz delikatnie patyczkiem i voila. Ja jeszcze potem robię peeling całych dłoni, skórki też wymasuję, więc polecam także to.

Ja od tygodnia noszę niepomalowane paznokcie(bo jak robiłam manicure to mi zastrzały puchły na nowo, więc teraz nie maluję i czekam aż skórki przyrosną(opuchlizna już zeszła całkiem i trochę skórki przyrosły do płytki)). I co mnie najbardziej zdziwiło-tunel mi się nie rozpłaszczył zbytnio.
Nadal mam przyzwoicie stunelowane paznokcie, może dlatego, że przez kilka miesięcy miałam paznokcie pomalowane non-stop.

Ale bez malowania dobrze mi się żyje, skórki odżyły i ogólnie paznokcie bez lakieru wyglądają lepiej niż kiedyś, olejowanie robi swoje.

Kupiłam kilka tygodni olejek Sensique z drzewem herbacianym, który u mnie świetnie robi na przyrost, szkoda tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć wersji 30 ml, bo pojemność 15 ml szybko ubywa.

Mnie też ta strona plotkarska wkurza. Mam w nosie to, że jakaś tam Hyża ma przepraszać jakiego Hyżego, czy jakoś tak. [/QUOTE]

A jest jakiś film instruktażowy jak te skorki usuwać? bo ja wiecznie źle to robię i odsuwam pół skóry z palca i potem mam dziury
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 13:04   #770
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Abisans
Dlaczego termin ważności żelu do usuwania skórek ma znaczenie?
Co się z tym preparatem dzieje jak jest stary?
Używałam żelu Essence(ma termin 6 miesięcy po otwarciu) po terminie i zaraz mi się zrobiły zastrzały, bardzo bolesne i uciążliwe. Używając tego żelu zanim się przeterminował wszystko było dobrze. Nigdy nie miałam zastrzałów, zawsze dbam o to, aby nie mieć skaleczeń przy skórkach, nie wycinam ich, nie dłubię, dopiero po tym przeterminowanym żelu mi się takie paskudy zrobiły.
Może ma na to wpływ fakt, że mi krzywdę robi każdy kosmetyk, który jest choć trochę przeterminowany.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:19   #771
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53094019]elunka88-witaj na wątku.
Nie majstruj za bardzo przy skórkach, bo ja tak kombinowałam, że dorobiłam się zastrzałów na 8 palcach, które były moją zmorą od ponad trzech miesięcy, zaleczyłam je, ale jeden paznokieć się odkleił po bokach, płytka się osłabiła, musiałam chodzić wśród ludzi z tak oszpeconymi palcami, także ten...
Na skórki najlepiej jest potraktować je żelem zmiękczającym po uprzednim wymoczeniu dłoni w ciepłej wodzie z mydłem i sokiem z cytryny. Potem nakładasz na tak rozmiękczone skórki żel(tylko broń, Boże, nie po terminie ważności) do usuwania ich(np. Essence lub Eveline), czekasz minutkę, odsuwasz delikatnie patyczkiem i voila. Ja jeszcze potem robię peeling całych dłoni, skórki też wymasuję, więc polecam także to.

Ja od tygodnia noszę niepomalowane paznokcie(bo jak robiłam manicure to mi zastrzały puchły na nowo, więc teraz nie maluję i czekam aż skórki przyrosną(opuchlizna już zeszła całkiem i trochę skórki przyrosły do płytki)). I co mnie najbardziej zdziwiło-tunel mi się nie rozpłaszczył zbytnio.
Nadal mam przyzwoicie stunelowane paznokcie, może dlatego, że przez kilka miesięcy miałam paznokcie pomalowane non-stop.

Ale bez malowania dobrze mi się żyje, skórki odżyły i ogólnie paznokcie bez lakieru wyglądają lepiej niż kiedyś, olejowanie robi swoje.

Kupiłam kilka tygodni olejek Sensique z drzewem herbacianym, który u mnie świetnie robi na przyrost, szkoda tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć wersji 30 ml, bo pojemność 15 ml szybko ubywa.

Mnie też ta strona plotkarska wkurza. Mam w nosie to, że jakaś tam Hyża ma przepraszać jakiego Hyżego, czy jakoś tak. [/QUOTE]

Sposób dobry, ale tylko jak komuś skórki za bardzo nie rosną. W innym przypadku robią się wały tych narośniętych skórek od strony macierzy, co według mnie nie wygląda dużo lepiej od nieodsuniętych

Nie żebym miała jakiś lepszy pomysł, cały czas szukam sposobu na moje skóry (bo nazwać tego skórkami nie można), który uwolniłby mnie od wycinania, bo zawsze gdzieś mi krew jednak pójdzie i boję się, że się w końcu doigram zakażenia, czy zastrzału. Ale niestety, nawet jak pięknie odsunę, to te cholery za nic nie chcą wyparować
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:28   #772
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53101424]Używałam żelu Essence(ma termin 6 miesięcy po otwarciu) po terminie i zaraz mi się zrobiły zastrzały, bardzo bolesne i uciążliwe. Używając tego żelu zanim się przeterminował wszystko było dobrze. Nigdy nie miałam zastrzałów, zawsze dbam o to, aby nie mieć skaleczeń przy skórkach, nie wycinam ich, nie dłubię, dopiero po tym przeterminowanym żelu mi się takie paskudy zrobiły.
Może ma na to wpływ fakt, że mi krzywdę robi każdy kosmetyk, który jest choć trochę przeterminowany.[/QUOTE]

Już rozumiem, może po długim czasie wyszły tam jakieś bakterie i zaczął psuć się, bo w tych preparatach są składniki nawilżające i może to jełczeje.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 03:29   #773
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Smerfetka dla Ciebie obiecany skład musisz sobie obrócić foto bo mnie się o tej porze już nie chce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem skład.jpg (78,2 KB, 40 załadowań)
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 06:46   #774
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Smerfetka dla Ciebie obiecany skład musisz sobie obrócić foto bo mnie się o tej porze już nie chce
Dziękuję zobaczę na kompie Albo może tu ktoś się zna na składzie i powie czy przyzwoity?
Moje serum Evree, jeszcze nie używam bo wypelnilam pisak od CPR :p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 08:46   #775
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Już rozumiem, może po długim czasie wyszły tam jakieś bakterie i zaczął psuć się, bo w tych preparatach są składniki nawilżające i może to jełczeje.
Być może. Ja mam nauczkę i teraz przestrzegam przed tym innych.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dziękuję zobaczę na kompie Albo może tu ktoś się zna na składzie i powie czy przyzwoity?
Moje serum Evree, jeszcze nie używam bo wypelnilam pisak od CPR :p
Skład bardzo przyjemny według mnie-wprawdzie na początku parafina, ale potem jest kilka naturalnych olei, więc naprawdę warto się zainteresować tym produktem.

Nie maluję paznokci od początku października, a mam przepiękny przyrost, a paznokcie mają się naprawdę świetnie(nie licząc pękniętych kciuków), są twarde i jestem z nich dumna.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 10:06   #776
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53133886]Być może. Ja mam nauczkę i teraz przestrzegam przed tym innych.



Skład bardzo przyjemny według mnie-wprawdzie na początku parafina, ale potem jest kilka naturalnych olei, więc naprawdę warto się zainteresować tym produktem.

Nie maluję paznokci od początku października, a mam przepiękny przyrost, a paznokcie mają się naprawdę świetnie(nie licząc pękniętych kciuków), są twarde i jestem z nich dumna. [/QUOTE]

Dziękuję jak dziś go zobaczę to wezmę.
Choć serum Evree chyba lepszy skład ma

Hm może i ja zrobię sobie detox od malowania? Ale ciężko będzie bo nienawidzę mieć gołych paznokci xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 16:54   #777
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dziękuję jak dziś go zobaczę to wezmę.
Choć serum Evree chyba lepszy skład ma

Hm może i ja zrobię sobie detox od malowania? Ale ciężko będzie bo nienawidzę mieć gołych paznokci xd
idź do dobrej kosmetyczki na manicure japoński to pokochasz swoje paznokcie na "goło"!! zaręczam

a tak w ogóle to witam się z wami, długo mnie nie było, bo mam masę spraw na głowie i jakieś gorsze dni.

paznokcie mam obcięte na krótko, od początku października czyli już ze 2 tygodnie robię sobie detoks od wszelkich chemicznych rzeczy, czyli lakierów, odżywek itd. chodzę za to na manicure japoński, co 2 tygodnie, wczoraj byłam drugi raz i od wczoraj też piję sobie skrzyp pójdę jeszcze na ten zabieg ze 2-3 razy

wstawiam moje paznokcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (21,7 KB, 131 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 19:14   #778
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;53138641]idź do dobrej kosmetyczki na manicure japoński to pokochasz swoje paznokcie na "goło"!! zaręczam

a tak w ogóle to witam się z wami, długo mnie nie było, bo mam masę spraw na głowie i jakieś gorsze dni.

paznokcie mam obcięte na krótko, od początku października czyli już ze 2 tygodnie robię sobie detoks od wszelkich chemicznych rzeczy, czyli lakierów, odżywek itd. chodzę za to na manicure japoński, co 2 tygodnie, wczoraj byłam drugi raz i od wczoraj też piję sobie skrzyp pójdę jeszcze na ten zabieg ze 2-3 razy

wstawiam moje paznokcie[/QUOTE]

Widać, że są w świetnej formie
Manicure japoński mi się strasznie podoba, muszę się w końcu za niego zabrać
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 00:34   #779
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Świetna sprawa, złamał mi się paznokieć pod przyrostem, ani to oderwać ani zostawić, bo samo się urwie z impetem i będzie krew i płacz... Pomocy

phone
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 01:02   #780
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Świetna sprawa, złamał mi się paznokieć pod przyrostem, ani to oderwać ani zostawić, bo samo się urwie z impetem i będzie krew i płacz... Pomocy

phone
Całkiem niedawno miałam identyczną sytuację! Podczas sprzątania (choć w rękawiczkach) mi się "dołamał" i mogłam go odciąć. Najgorzej jak tak jest zawieszony
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.