Bardzo nudny pokój... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 11:18   #1
LEadyOlis
Przyczajenie
 
Avatar LEadyOlis
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3

Bardzo nudny pokój...


Witam, mam taki problem, mój pokój jest straasznie nudny i żle się w nim czuje. Chciałabym w nim coś zmienić, poprzestawiać. Bardzo prosze o jakieś rady, mam 14 lat i chcę mieć modny pokój xD

a oto mój pokój...
http://img504.imageshack.us/img504/2064/dsc02340i.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/1006/dsc02343r.jpg
http://img196.imageshack.us/img196/3218/dsc02341z.jpg

Z góry dziękuje
LEadyOlis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 13:41   #2
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Bardzo nudny pokój...

można by dodać narzutę w kolorze bardzo ciemnej czekolady, dobrze by było też i na krześle zasłonić czekoladowym kolorem ten brzydki zielony kolor.
Proponuje firanki wymienić na coś podobnego jak na pierwszym zdjęciu... tylko że od ściany do ściany i do samej podłogi!
poduszki w kolorze żółtym i czerwonym (nie razem ! osobno każda poduszka!czyli na przykład 2 żółte 2 czerwone)
telewizor powinien wylądować na szafce tej z kremowymi szafkami..
jakoś sporo tych pierdółek jeśli chcesz je mimo wszystko pokazać to jedną półkę przeznacz na to na przykład 2 albo 3 od góry....
kosmetyki powinnaś trzymać w szufladzie albo w pudełeczku gdzie nikt nie będzie wiedział co używasz.. to ta jakby majtki położyć na półce... takie jest moje zdanie.. no chyba że się ma toaletkę...
no i można by było jakiś fajny przyjemny duuuuży obraz na ścianę powiesić albo plakat... http://www.allegro.pl/item708069881_...1_cm_5060.html
http://www.allegro.pl/item707794908_..._33x95_cm.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rp15385.jpg (35,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jedynka Kolor 6.jpg (42,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg estima_azyl_3.jpg (13,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokojemlodziezowe8.jpg (23,0 KB, 29 załadowań)
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:00   #3
LEadyOlis
Przyczajenie
 
Avatar LEadyOlis
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo nudny pokój...

Dziekuje za rady napewno skorzystam, a jakieś inne propozycje :d
LEadyOlis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:15   #4
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Bardzo nudny pokój...

Ja bym tu dowaliła zółte dodatki troche może być przytłaczająco.. ale ja tam tak lubie:P A wiec jakas żółta narzuta, to moze byc jakis spokojny żółty... na krzesło zrobiłabym czy kupiła materiałowy pokrowiec(żółty), a na okno żółte zasłony tego typu http://www.allegro.pl/item699232934_...ki_250x90.html
(sama mam takie) Na podłoge takie małe dywaniki okrągłe..(ja kupuje w ikei)

A druga opcja (ja właśnie chce tak zrobić wiec ci moge odsprzedać pomysl) pokój w stylu dzikim Czyli narzuta i pokrowiec o jakims drapieżnym wzorze..
Własnie chce założyć o tym wątek ale musialabym posprzątać pokój, ale ja jestem straszna balaganiara i od paru miesiecy nie moge sie zebrać
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:08   #5
LEadyOlis
Przyczajenie
 
Avatar LEadyOlis
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo nudny pokój...

Jeśli chodzi o te żółte dodatki to wcale nie jest zły pomysł, ale np dywan w skore tygrysa (jeśli o to ci chodziło) to raczej nie moj styl ;p
LEadyOlis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:52   #6
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Bardzo nudny pokój...

trochę się wtrącę ....
jeśli dodamy tylko żółte dodatki pokój stanie się mdły.. i w sumie nic się nie zmieni będzie tak samo tylko że z żółtym kolorem....
dlatego zaproponowałam ciemną czekoladę... w sumie też może być szary kolor....
żeby coś wyłoniło się z tego pokoju....
bo tak to się wszystko zlewa....
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 10:06   #7
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Bardzo nudny pokój...

Ivonea ma rację żółte, białe, kremowe dodatki kompletnie nic w tym pokoju nie zmienią (tylko go zamulą jeszcze bardziej)

też stawiałabym na brąz, może bordo
można by też pójść w połączenie pomarańcz+zieleń, napewno by to ożywiło pokój (mi się takie połączenie nie podoba, ale widziałam je w paru pokojach)

duży obraz nad łóżko, może coś mniejszego nad biurko,
koniecznie jakiś koszyczek/pudełko na kosmetyki, bo wystawka z tubek i platikowych buteleczek za ciekawie się nie prezentuje
niewielki jednokolorowy dywanik koło łóżka, narzuta, poduszki...

ogarnij jakoś te bibeloty na komodzie i półkach, jak są tak wyrozrzucane jak teraz, to robią wrazeine takiego bałaganu
na półkach masz trochę wolnego miejsca, ksiązki mogłyby zajmować osobne półki, odtwarzacz tą dolną, pudełeczka kolejną itd
im więcej niezwiązanych ze sobą i niepasujących do siebie rzeczy upchasz w jedno miejsce jedne na drugich, tym gorzej to będzie wyglądać

jeśli lubisz tego typu rzeczy (gipsowe aniołki i kolorowe motylki) to nie wiem czy jest sens cię przekonywać do innych, ale przez nie wnętrze przypomina bardziej pokoik dziecka, a nie modny pokój nastolatki
dużo lepiej będą wyglądały 3 większe wyraziste przedmioty, które razem tworzą jakąś całość, kompozycje, niż 10 duperelek wyrozrzucanych gdzie popadnie )
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 11:07   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bardzo nudny pokój...

1. Jakaś ładna, mocno zielona roślinka, aby Ci się lepiej oddychało - pięknej donicy lub osłonce (np. fiolet, czerwień z jakimś wzorem).
2. Na ten Twój regał przydałoby Ci się nieco pojemniczków - z drewna, z plastiku lub z metalu - włożyłabyś tam wszystkie drobiazgi, a pojemniczki byłyby ozdobą (zieleń, fiolet, bordo lub inne).
Jakiś obraz nad biurkiem lub zdjęcia w ramkach bardzo by ożywiły i wypełniły ścianę.
3. Coś ciekawszego do okna - inna firanka lub kolorowa zasłona.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:01   #9
PAULINA9716
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Bardzo nudny pokój...

Masz bardzo ładny pokój i na Twoim miejscu nic bym w nim nie zmieniała )
Ale skoro uważasz, że jest nudny, to może kup jakąś fajną narzutę....
ZAINWESTUJ W DODATKI I AKCESORIA!!!!!
one na pewno odmienią Twój pokój )
Jakie te dodatki???
Tego nie mogę ci powiedzieć, bo każdy ma własny styl i każdemu co innego się podoba ) Dlatego zrób analize swoich zaineresowań i kup tematyczne akcesoria do pokoju. Powodzenia ;********
__________________
PAULINA9716
PAULINA9716 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:57   #10
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: Bardzo nudny pokój...

Pierwsze co bym zrobiła to zmieniłabym kolor ścian.Kolor mebli nie komponuje się z kolorem ścian.Przez to pokój sprawia wrażenie "przytłoczonego".Ja pomalowałabym te ściany na niebiesko lub zielono.
Kosmetyki powinny zniknąć z półki.Na takie rzeczy można przeznaczyć kosmetyczkę lub kupić jakiś fajny kuferek.Na allegro pełno jest tego typu akcesoriów.
Firanka może być krótka,ale można ją też jakoś fantazyjnie upiąć.
Przydałby się też jakiś kwiatek,bo bez kwiatków pokój wygląda smutno.
Na wersalkę(?)można kupić gotowe kolorowe poduszki.
A na podłogę położyć dywanik.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:38   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Bardzo nudny pokój...

Ja mysle, ze poczucie monotonii wywoluje podobny kolor scian i mebli. To sie zlewa kolorystycznie.

Trudno doradzac nie wiedzac jaki masz budzet, oraz co mozesz a co nie - np. czy mozesz zmienic kolor scian.

Ja mysle, ze przytlacza tez lustro w szafie - nie dobrze miec lustro w tak malym pokoju. Takie szafy sa lepsze w przedpokoju jak np idziesz sie przejrzec czy dobrze wygladasz przed wyjsciem, a nie zeby tak patrzec na siebie caly czas.

Mi sie firanka bardzo podoba i bym jej nie zmieniala - ale o gustach sie nie dyskutuje.

Jakis kwiat na pewno ozywi wnetrze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.