Smackersy - zbiorczy :) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 08:32   #1351
Matinne
Rozeznanie
 
Avatar Matinne
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 843
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

a ja nie mam jeszcze tych smackersow ktore zamowilam sobie jakis miesiac temu na allegro. ta pani sobie w kulki leci, no.
__________________
luty cash : 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 100
luty gym : 1 2 3 4 5 6 7 8 ( 9 10 11 )
luty books : 1 2 3
Matinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 09:43   #1352
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Mnie na szczęście czeka na razie tylko obrona inżyniera (yhy no skończenie pracy najpierw ;P) i do października spokój ! robię sobie półroczna przerwę a co za tym idzie praca potrzebna na już a ja siedzę w domku! Bo w naszym wspaniałym miasteczku dla ludzi wyedukowanych pracy brak! Na nowe kosmetyki potrzebne pieniądzory
Dziś musi przyjsc paczka z cupcake jak nie to zmolestuje listonosza

Dziewczynki powodzenia w nauce !
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:37   #1353
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

AAAAAAAAAAAAa przyszła paczka z CUPCAKE z puszeczką! jestem zachwycona ( jak moja chrześniaczka widząca cukierki uwsteczniam się

Edytowane przez Shpilcia
Czas edycji: 2009-01-22 o 11:38
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:38   #1354
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Puszeczka zgrabniutka
powtórzę się bo chyba wszystkie pozamawiałyśmy to samo
Bonne BEll vanilla swirl- duży, pięknie błyszczący na ustach, smakowity taka słodka wanilia, pięknie pachnie
Sugar Daddy - treściwa kosystencja nie jest taki miękki, pachnie chemicznie, smak słodki karmel lizałam ;P
Smackers snap gloss bubble gum - prawdziwa guma balonowa taka po 20 gr jak w sklepach mniam, pięknie iskrzy na ustach prawdziwa turbo
Lip Smackers tropical bannana berry - pyszny banan baaaardzo miękka
M&M's czerwony-pachnie czekoladkowo i smakuje jak mleczna czekolada (któryś smakuje gorzką?) tez bardzo miękki
Pocieszam się że za miesiąc mam urodziny i będzie okazja do kolejnej przesyłki yhy

Edytowane przez Shpilcia
Czas edycji: 2009-01-22 o 11:56
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:46   #1355
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Założyłam sobie konto na cupcake i teraz nie moge się zdecydować co zamówić


Mam ten sam problem
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:32   #1356
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Ehh a ja nadal mam status zamówienia w trakcie realizacji Pamiętacie może po ilu dniach zmienił się Wam na zrealizowany?
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 18:02   #1357
Marijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
Ehh a ja nadal mam status zamówienia w trakcie realizacji Pamiętacie może po ilu dniach zmienił się Wam na zrealizowany?
U mnie sprawa wyglądała tak
2009-01-21 13:20:39 Zrealizowane
2009-01-15 15:58:13 W trakcie realizacji
Jutro spodziewam się paczki.
Marijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 18:04   #1358
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Mnie na szczęście czeka na razie tylko obrona inżyniera (yhy no skończenie pracy najpierw ;P) i do października spokój ! robię sobie półroczna przerwę a co za tym idzie praca potrzebna na już a ja siedzę w domku! Bo w naszym wspaniałym miasteczku dla ludzi wyedukowanych pracy brak! Na nowe kosmetyki potrzebne pieniądzory
Dziś musi przyjsc paczka z cupcake jak nie to zmolestuje listonosza

Dziewczynki powodzenia w nauce !
Dziękujemy! Ja się dzisiaj czuję jakby mnie ktoś przeżułi wypluł

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAa przyszła paczka z CUPCAKE z puszeczką! jestem zachwycona ( jak moja chrześniaczka widząca cukierki uwsteczniam się
ja tak mam zawsze jak jakąś przesyłkę dostaję

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Puszeczka zgrabniutka
powtórzę się bo chyba wszystkie pozamawiałyśmy to samo
Bonne BEll vanilla swirl- duży, pięknie błyszczący na ustach, smakowity taka słodka wanilia, pięknie pachnie
Sugar Daddy - treściwa kosystencja nie jest taki miękki, pachnie chemicznie, smak słodki karmel lizałam ;P
Smackers snap gloss bubble gum - prawdziwa guma balonowa taka po 20 gr jak w sklepach mniam, pięknie iskrzy na ustach prawdziwa turbo
Lip Smackers tropical bannana berry - pyszny banan baaaardzo miękka
M&M's czerwony-pachnie czekoladkowo i smakuje jak mleczna czekolada (któryś smakuje gorzką?) tez bardzo miękki
Pocieszam się że za miesiąc mam urodziny i będzie okazja do kolejnej przesyłki yhy
Dobra - ten bubble gum to tak smakuje jak Guma balonowa w naszym pojęciu tak? Turbo czy Donald?

na przyszłość Shpilciu - używaj opcji edycja postu na dole okienka gdzie pojawia sie Twój post - możesz w ten sposób zrobić dopisek a cała dyskusja jest bardziej czytelna
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 18:26   #1359
uciekająca_marchewka
Zadomowienie
 
Avatar uciekająca_marchewka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: internet :)
Wiadomości: 1 084
GG do uciekająca_marchewka Send a message via Skype™ to uciekająca_marchewka
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Właśnie wrociłam z poczty. Od razu zabrama się do testowania..
i musze przyznac, ze ten Sugar Daddy jest ohydny ! W smaku jakiś gorzki, zapach masakryczny, niedobrze mi od niego i to tylko jeden, który mi się nie podoba

reszta w porządku

Dessert treats od Jess Simpson koo-koo sowy :F mniaaaam
M&M niembieski i czerw jak czekoladka
Skittlesy arbuzowo-trusk. i bananowe pyyyychaaa
Smackers Ctton Candy clouds tez yumyyy
i cup cakes ciasteczkowy mniam, ale troszke zapach nie tego. ;p
Bubble Gum Sour Apple BLOW UP. nawet, nawet, tylko ma małe pudełeczko, ja mam długie paznokcie i trudno mi się nabiera

Ogolnie jestem bardzo zadowolona.

Tylko ten karmelowy...
__________________
są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


uciekająca_marchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 18:47   #1360
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Ejjj tam przy zamówieniu trzeba wpisać jakiś kod rabatowy...??? np ten rabat co nam obliczyło...???
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 18:49   #1361
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziękujemy! Ja się dzisiaj czuję jakby mnie ktoś przeżułi wypluł


ja tak mam zawsze jak jakąś przesyłkę dostaję


Dobra - ten bubble gum to tak smakuje jak Guma balonowa w naszym pojęciu tak? Turbo czy Donald?

na przyszłość Shpilciu - używaj opcji edycja postu na dole okienka gdzie pojawia sie Twój post - możesz w ten sposób zrobić dopisek a cała dyskusja jest bardziej czytelna
ja się tak czuję od października praktycznie dzień w dzień
Cytat:
Napisane przez uciekająca_marchewka Pokaż wiadomość
Właśnie wrociłam z poczty. Od razu zabrama się do testowania..
i musze przyznac, ze ten Sugar Daddy jest ohydny ! W smaku jakiś gorzki, zapach masakryczny, niedobrze mi od niego i to tylko jeden, który mi się nie podoba

reszta w porządku

Dessert treats od Jess Simpson koo-koo sowy :F mniaaaam
M&M niembieski i czerw jak czekoladka
Skittlesy arbuzowo-trusk. i bananowe pyyyychaaa
Smackers Ctton Candy clouds tez yumyyy
i cup cakes ciasteczkowy mniam, ale troszke zapach nie tego. ;p
Bubble Gum Sour Apple BLOW UP. nawet, nawet, tylko ma małe pudełeczko, ja mam długie paznokcie i trudno mi się nabiera

Ogolnie jestem bardzo zadowolona.

Tylko ten karmelowy...
na ten pogrubiony czaję się od dawna, ale nigdzie nie widziałam recenzji na jego temat, więc nie kupowałam w ciemno Jak on wygląda na ustach? Długo się trzyma? Zapach widzę, że cudny
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 19:04   #1362
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziękujemy! Ja się dzisiaj czuję jakby mnie ktoś przeżułi wypluł


ja tak mam zawsze jak jakąś przesyłkę dostaję

Dobra - ten bubble gum to tak smakuje jak Guma balonowa w naszym pojęciu tak? Turbo czy Donald?

na przyszłość Shpilciu - używaj opcji edycja postu na dole okienka gdzie pojawia sie Twój post - możesz w ten sposób zrobić dopisek a cała dyskusja jest bardziej czytelna
#1 ja jestem chaotyczna za co przepraszam impulsywność i takie tam

#2 tak lubię listonosza szczególnie jak coś dla mnie niesie większa radość niż kupno od razu w sklepie

#3 no właśnie nie wiem czy jak donald czy jak turbo mi to jeszcze inną guma zalatuje i się męczę z nazwą od rana, ale chyba najbardziej pasuje zapach do gum kulek tych co były w tym pasku, kolorowych i troszkę jakby orbit owocowa różowa ( a gum owocowych nie jadłam wieki!) trudno zdefiniować już się węchowo smakowo pogubiłam moja siostra mówi że gumy kulki ja obstaje przy mieszance orbit+kulka

#4 Współczuje dzisiejszego Twojego poczucia, ta pogoda tak strasznie DODATKOWO działa! kubek czekolady na gorąco rogalik książka i będzie lepiej
!
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:11   #1363
uciekająca_marchewka
Zadomowienie
 
Avatar uciekająca_marchewka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: internet :)
Wiadomości: 1 084
GG do uciekająca_marchewka Send a message via Skype™ to uciekająca_marchewka
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ja się tak czuję od października praktycznie dzień w dzień

na ten pogrubiony czaję się od dawna, ale nigdzie nie widziałam recenzji na jego temat, więc nie kupowałam w ciemno Jak on wygląda na ustach? Długo się trzyma? Zapach widzę, że cudny
nie wiem, czy długo się trzyma, bo mam go od niedawna a od razu zmazałam, bo chcialam wyprobowac inne ale ma taką konsystencję i wyglada mi na taki, który trzeba się dosyć długo :yes:
zapach cudny moze wiesz, jak pachną takie wafle ryżowe ?(kokosowe ofkorz )
nie pamietam firmy, ale taka duza paczka zazwyczaj pisza ze 30 % gratis xD firma Sonko bodajże.. biało-nieb opakowanie. To pachnie tak samo, tylko jeszcze ładniej i bardziej intensywnie
__________________
są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


uciekająca_marchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:18   #1364
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
#1 ja jestem chaotyczna za co przepraszam impulsywność i takie tam
nie no to przecież o nic nie chodzi. Tylko na tym forum jest taka zasada, że raczej edytujemy posty swoje jak nam się coś przypomni to tyle - broń Boże się nie czepiam - nie ziomalki z O-wa
Cytat:
#2 tak lubię listonosza szczególnie jak coś dla mnie niesie większa radość niż kupno od razu w sklepie
a bo tu zawsze mamy element zaskoczenia, nawet jak wiemy doskonale co tez takiego zamówiliśmy
Cytat:
#3 no właśnie nie wiem czy jak donald czy jak turbo mi to jeszcze inną guma zalatuje i się męczę z nazwą od rana, ale chyba najbardziej pasuje zapach do gum kulek tych co były w tym pasku, kolorowych i troszkę jakby orbit owocowa różowa ( a gum owocowych nie jadłam wieki!) trudno zdefiniować już się węchowo smakowo pogubiłam moja siostra mówi że gumy kulki ja obstaje przy mieszance orbit+kulka
ahh to pójdzie w nastepnym zamówieniu bo właśnie na poprawe nastroju zrobiłam kolejne na Cc hihi zobaczymy - wszyscy tak chwalą Skittles (sama mam cudny banana-berry) że wzięłam jeszcze limonkowy i malinowy, do tego lip lites truskawkowy sztyft i dwa małe mydełka na spróbę
Cytat:
#4 Współczuje dzisiejszego Twojego poczucia, ta pogoda tak strasznie DODATKOWO działa! kubek czekolady na gorąco rogalik książka i będzie lepiej!
pogoda, wredna kobieta na zajęciach, tęsknota za kotami i TŻtem i do tego jeszcze niedobitki bakterii szalejących w moim gardle - to wszystko razem mnie dzisiaj dobiło. ale zaraz zrobię sobie kakao i siup do wyrka z czytaniem


AAA właśnie - edytuję - chcę tutaj zamówić (Priyaa - to ta sama o którą pytałam na PW, chcę się upewnić jeszcze) : http://www.allegro.pl/item536278481_...yft_4_25g.html
Któras zamawiała u tego sprzedawcy? Oryginały??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-01-22 o 19:20
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:40   #1365
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ahh to pójdzie w nastepnym zamówieniu bo właśnie na poprawe nastroju zrobiłam kolejne na Cc hihi zobaczymy - wszyscy tak chwalą Skittles (sama mam cudny banana-berry) że wzięłam jeszcze limonkowy i malinowy, do tego lip lites truskawkowy sztyft i dwa małe mydełka na spróbę
pogoda, wredna kobieta na zajęciach, tęsknota za kotami i TŻtem i do tego jeszcze niedobitki bakterii szalejących w moim gardle - to wszystko razem mnie dzisiaj dobiło. ale zaraz zrobię sobie kakao i siup do wyrka z czytaniem
Się obślinisz tymi skittlesami moja siostra już się do mnie uśmiecha, że też chce
To wszystko Ci się skumulowało Trzymaj się do jutra, może w końcu słoneczko wyjdzie. Nie lubię takiego stanu rzeczy i jeszcze jak nie ma TŻa żeby do niego się wtulić to już w ogóle, kołdra, mleko z miodem no i murator do czytania czyli prawie cos podobnego jak mężczyzna...
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:53   #1366
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez uciekająca_marchewka Pokaż wiadomość
nie wiem, czy długo się trzyma, bo mam go od niedawna a od razu zmazałam, bo chcialam wyprobowac inne ale ma taką konsystencję i wyglada mi na taki, który trzeba się dosyć długo :yes:
zapach cudny moze wiesz, jak pachną takie wafle ryżowe ?(kokosowe ofkorz )
nie pamietam firmy, ale taka duza paczka zazwyczaj pisza ze 30 % gratis xD firma Sonko bodajże.. biało-nieb opakowanie. To pachnie tak samo, tylko jeszcze ładniej i bardziej intensywnie
kurcze, nie lubię wafli ryżowych Pomyślę jeszcze z 10 razy i pewnie i tak wezmę Chyba, że kupię wafle kokosowe tylko żeby poniuchać
dzięki za opis
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:46   #1367
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a bo tu zawsze mamy element zaskoczenia, nawet jak wiemy doskonale co tez takiego zamówiliśmy
z poczta polska to nigdy do konca nie wiesz co jest w srodku a raczej czy jest wszystko co mialo byc i w takim satnie jak powinno.. zawsze zostaje ta nutka niepewnosci i czekanie na dzownek do drzwi, przy ktorym rzucasz sie by jak najpredzej do nich dobiec

zdrowiej!
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:50   #1368
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
z poczta polska to nigdy do konca nie wiesz co jest w srodku a raczej czy jest wszystko co mialo byc i w takim satnie jak powinno.. zawsze zostaje ta nutka niepewnosci i czekanie na dzownek do drzwi, przy ktorym rzucasz sie by jak najpredzej do nich dobiec

zdrowiej!
hehe a o tym nie pomyślałam a faktycznie - poczta polska potrafi zaskoczyć a mój listonosz w poznaniu zostawia awizo nawet jak jestem w domu, nawet nie dzwoni do drzwi czasem. Pół biedy gdybym mieszkała w wieżowcu na ostatnim piętrze i winda była w naprawie. Mieszkam na parterze jakieś 10m od skrzynki...
Dzięki!!
Lasencje- ktokolwiek zna się na tych carmexach?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:55   #1369
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

na tych sie nie znam, bo ja kupuje w superpharm i tylko w sloiczku.. a w sumie 2 razy kupilam, bo one nie chca sie skonczyc
u nas przedwczoraj listonosz ten od paczek przywozac jedna paczke chcial zostawic 2 dosc duze paczki dla sasiadow. pomine, ze my wynajmujemy to mieszkanie i nie znamy sie z sasiadami.. ale sam fakt zostawienia paczki u sasiadow..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 21:48   #1370
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe a o tym nie pomyślałam a faktycznie - poczta polska potrafi zaskoczyć a mój listonosz w poznaniu zostawia awizo nawet jak jestem w domu, nawet nie dzwoni do drzwi czasem. Pół biedy gdybym mieszkała w wieżowcu na ostatnim piętrze i winda była w naprawie. Mieszkam na parterze jakieś 10m od skrzynki...
Dzięki!!
Lasencje- ktokolwiek zna się na tych carmexach?
ja mieszkam na 1 i też nie przynosi większych poleconych. Kilka razy nawet widziałam, jak siedział na poczcie i wypisywał awiza....
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
na tych sie nie znam, bo ja kupuje w superpharm i tylko w sloiczku.. a w sumie 2 razy kupilam, bo one nie chca sie skonczyc
u nas przedwczoraj listonosz ten od paczek przywozac jedna paczke chcial zostawic 2 dosc duze paczki dla sasiadow. pomine, ze my wynajmujemy to mieszkanie i nie znamy sie z sasiadami.. ale sam fakt zostawienia paczki u sasiadow..
To u mnie norma! Bo z paczkami jeździ inny oddział poczty i na szczęście oni je przywożą. Ale tutaj albo zostawiają u sąsiadów i zostawiają awizo w drzwiach, że paczka jest naprzeciwko, albo w ogóle nie zostawiają
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:53   #1371
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

ja pana uprzedzilam, zeby lepiej anszych paczek u sasiadow nie zatryzmywal.. a listonosz listonosz u mnie drugi dzien juz nie chodzil dzisiaj, wiec moze jutro laskawie sie rpzespaceruje do mojego bloku..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:59   #1372
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Wczoraj doszły moje Smackersy z cupcake (dziś odebrałam z poczty).

Zamawiałam:

Hershey's balsam czekoladowy - pachnie i smakuje mleczną czekoladą
Lottaluv Chocolate Milkshake balsam - tak samo, dość słodki
Skittles strawberry - jestem troche zawiedziona, na ten najbardziej sie napaliłam a nie czuję smaku skittlesów, wogóle jakoś mało wyraźny...
Toostie Roll FlavourRoll Twisties Cherry - paskudne strasznie czuć parafiną, smak może i wisniowy ale zagłuszony przez woń wspomnianej substancji.. i wyprodukowany w 2003 roku...
Squeezy Lip Smacker Strawberry błyszczyk - w porządku, czuć truskawkę (taka prawdziwą, lekko kwaśną)

Na razie tylko nałozyłam każdy na chwilę, może zmienię zdanie podczas normalnego stosowania (o tych 2, które na razie mi się nie spodobały) - wtedy oczywiśćie napiszę

Marzy mi się jakiś błyszczyk barwiący usta lekko (transparentnie) na czerwono lub wiśniowo. Dziewczyny, kojarzycie taki na cupcake?
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 08:40   #1373
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Wczoraj doszły moje Smackersy z cupcake (dziś odebrałam z poczty).

Zamawiałam:

Hershey's balsam czekoladowy - pachnie i smakuje mleczną czekoladą
O już zapisuje w notesiku do następnego zamówienia szkoda, ze tym truskawkowym skittlesem się zawiodłaś i dobrze że powiadamiasz też się nad nim zastanawiałam ale wziełam pewnego M&M'sa bo miał juz opinie

BTW na allegro te same zestawy co na cupcake skittlesów kosztują o 200% drożej

http://allegro.pl/item536706196_4_bl...uuper_mix.html

dzięki Ci Panie za CupCake Pani Aniu niech tam Pani dodaje nowości

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe a o tym nie pomyślałam a faktycznie - poczta polska potrafi zaskoczyć a mój listonosz w poznaniu zostawia awizo nawet jak jestem w domu, nawet nie dzwoni do drzwi czasem. Pół biedy gdybym mieszkała w wieżowcu na ostatnim piętrze i winda była w naprawie. Mieszkam na parterze jakieś 10m od skrzynki...
Dzięki!!
Lasencje- ktokolwiek zna się na tych carmexach?

Na Carmexach niestety się nie znam, skusze sie dopiero jak skończą mi się WSZYSTKIE ochronne balsamy..czyli kiedyś Jak kupisz to daj znać

Co do poczty moja kuzynka we Wrocławiu tak samo "paczuszek" nie dostaje tylko awizo, w końcu sie zdenerwowała poszła na poczte, miała takiego trafa, że akurat była jeszcze jedna pani w tej sprawie z malutkim dizeciątkiem i akurat napatoczył się listonosz kobieta narobiła rabanu bo całe dnie w domu siedzi a tu ubierać dzieciątko i specjalnie na pocztę jechać a na to pan listonosz, że on nie będzie tyle nosił i koniec tematu Więc przepraszam w tamtym roku to kto przynosił mi paczki? Nawet torebkę z Anglii z atmosphere wcisnięto mi do skrzynki (koperta była przez to podziurawiona a torebka ma rysę), a dziś co? Już za ciężko? Jakiś strajk? Nowe prawa mają czy co? Zauważcie, że nie wszyscy listonosze tak robią może to zależy od dnia, ilości/wielkości przesyłek? Kij wie, ale chciałabym, aby ktoś mi tu ich prawa i obowiazki przedstawił bo nie wiem czy przychylnie na nich patrzeć czy też nie yhy moje postanowienie noworoczne "akceptować innych" yhy to tak jakby "zrozumieć"?
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 08:49   #1374
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Hej dziwuchy
kurcze jakis czas temu pisałam, ze zobaczylam w Złotych Tarasach smackrsy i.. juz nabylam nowy ale.. mam PROBLEM
Wszystkie zachwycacie sie tym, ze sa slodkie a... ja mam arbuzowego i wate cukrowa i szczerze.. zadowolona jakos ze smaku nie jestem.... wata pachnie raczej guma balonowa i w smaku jest delikatnie slodka ale raczej wazelinowata.... slicznie wyglada na ustach i z tego jestem zadowolona....
nie wiem czy skusic sie na blyszczyk truskawkowy...
Polecicie mi jakis NAPRAWDE slodki smak smackersa? Proszeeeeeeeee
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:33   #1375
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
i wyprodukowany w 2003 roku...
Jak sprawdziłaś datę produkcji?

Edytowane przez dominikaha
Czas edycji: 2009-01-23 o 09:35
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:46   #1376
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
O już zapisuje w notesiku do następnego zamówienia szkoda, ze tym truskawkowym skittlesem się zawiodłaś i dobrze że powiadamiasz też się nad nim zastanawiałam ale wziełam pewnego M&M'sa bo miał juz opinie

BTW na allegro te same zestawy co na cupcake skittlesów kosztują o 200% drożej

http://allegro.pl/item536706196_4_bl...uuper_mix.html

dzięki Ci Panie za CupCake Pani Aniu niech tam Pani dodaje nowości



Na Carmexach niestety się nie znam, skusze sie dopiero jak skończą mi się WSZYSTKIE ochronne balsamy..czyli kiedyś Jak kupisz to daj znać

Co do poczty moja kuzynka we Wrocławiu tak samo "paczuszek" nie dostaje tylko awizo, w końcu sie zdenerwowała poszła na poczte, miała takiego trafa, że akurat była jeszcze jedna pani w tej sprawie z malutkim dizeciątkiem i akurat napatoczył się listonosz kobieta narobiła rabanu bo całe dnie w domu siedzi a tu ubierać dzieciątko i specjalnie na pocztę jechać a na to pan listonosz, że on nie będzie tyle nosił i koniec tematu Więc przepraszam w tamtym roku to kto przynosił mi paczki? Nawet torebkę z Anglii z atmosphere wcisnięto mi do skrzynki (koperta była przez to podziurawiona a torebka ma rysę), a dziś co? Już za ciężko? Jakiś strajk? Nowe prawa mają czy co? Zauważcie, że nie wszyscy listonosze tak robią może to zależy od dnia, ilości/wielkości przesyłek? Kij wie, ale chciałabym, aby ktoś mi tu ich prawa i obowiazki przedstawił bo nie wiem czy przychylnie na nich patrzeć czy też nie yhy moje postanowienie noworoczne "akceptować innych" yhy to tak jakby "zrozumieć"?
Nie wiem w jakim mieszkaniu mieszkasz, ale ja np. się w sumie nie dziwię, że listonosz u mnie nie chce nosić paczek, bo jakby miał nosić i do każdego z osobna przynosić do mieszkania, to by chodził od 7 do 24 chyba Bo mieszkam w wieżowcu, gdzie jest 10 (chyba, ale na pewno co najmniej) pięter, i naokoło jeszcze kilka takich bloków, a ten pan ma je obejść wszystkie. Do tego to pewnie by musiał chyba z taczką i walizami chodzić Mnie też to irytuje, ale co zrobić.. Mogliby zatrudnić więcej listonoszy, ale kto teraz chce taką fuche...?

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Hej dziwuchy
kurcze jakis czas temu pisałam, ze zobaczylam w Złotych Tarasach smackrsy i.. juz nabylam nowy ale.. mam PROBLEM
Wszystkie zachwycacie sie tym, ze sa slodkie a... ja mam arbuzowego i wate cukrowa i szczerze.. zadowolona jakos ze smaku nie jestem.... wata pachnie raczej guma balonowa i w smaku jest delikatnie slodka ale raczej wazelinowata.... slicznie wyglada na ustach i z tego jestem zadowolona....
nie wiem czy skusic sie na blyszczyk truskawkowy...
Polecicie mi jakis NAPRAWDE slodki smak smackersa? Proszeeeeeeeee
Squeezy o smaku Pink lemonade. Jest naprawdę słodki, ale własnie przez to mam go na ustach z 5min, bo nie mogę się powstrzymać od zlizania

Edytowane przez Priyaa
Czas edycji: 2009-01-23 o 11:47
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:14   #1377
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
Nie wiem w jakim mieszkaniu mieszkasz, ale ja np. się w sumie nie dziwię, że listonosz u mnie nie chce nosić paczek, bo jakby miał nosić i do każdego z osobna przynosić do mieszkania, to by chodził od 7 do 24 chyba Bo mieszkam w wieżowcu, gdzie jest 10 (chyba, ale na pewno co najmniej) pięter, i naokoło jeszcze kilka takich bloków, a ten pan ma je obejść wszystkie. Do tego to pewnie by musiał chyba z taczką i walizami chodzić Mnie też to irytuje, ale co zrobić.. Mogliby zatrudnić więcej listonoszy, ale kto teraz chce taką fuche...?
Na I piętrze, osiedle duże ale bloki normalne 4 piętrowe. Praca niewdzięczna troszkę to fakt, niektórzy listonosze dorabiają sobie końcówkami babcinych emerytur Ale ktoś te nasze paczuszki roznosić musi.

Na Cupcake pojawił się nowy smak pysznegoBonne Bell Lip Strawberry parfait kolor różowiutki
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:50   #1378
yourxway
Przyczajenie
 
Avatar yourxway
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

smackersy rzadza! w londynie w claires jest ich tyle,ze nie mozna sie opedzic najlepsza jest cola cherry,nadaje lekki czerwony kolor i smakuje wysmienicie.
yourxway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 16:08   #1379
chooco
Zadomowienie
 
Avatar chooco
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez yourxway Pokaż wiadomość
smackersy rzadza! w londynie w claires jest ich tyle,ze nie mozna sie opedzic najlepsza jest cola cherry,nadaje lekki czerwony kolor i smakuje wysmienicie.
ajj, żeby w Polsce był taki sklep
__________________
'Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.'

szafa . wish
chooco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 16:37   #1380
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Jak sprawdziłaś datę produkcji?
Niektóre po prostu mają podaną datę produkcji na opakowaniu.
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.