Jak mieć długie włosy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 18:52   #1
julcia_89
Przyczajenie
 
Avatar julcia_89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 9

Jak mieć długie włosy???


Być może temat był juz poruszany ale ja nie moge go znaleźć


Chciałabym mieć długie włosy ale mam wrazenie ze moje wlosy bardzo wolno rosna narazie mam troche za ramiona, mam rozdwojone koncówki i bede musiala podciac wloski niestety wiec moze jest jakis sposób na długie włosy jakies tabletki, kosmetyki tylko ze takie ktore naprawde sa skuteczne,

prosze o pomoc

Myslalam nawet o przedluzeniu ale raz ze to jest drogie a dwa trzeba naprawde o to dbac
julcia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:02   #2
kassiunia91z
Raczkowanie
 
Avatar kassiunia91z
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Jak mieć długie włosy???

nie doczepiaj sobie włosów bo bardzo zniszczysz sobie swoje..... końcówki trzeba pocinać co miesiąc tak czy inaczej..........niewiem co zrobić też bym chciała mieć długie włoski a miałam tak do pasa najdłuższe bo miałam wycieniowane i specjalnie nie zapuszczałam same mi urosły a teraz kiedy chce mieć długie to przestały i niewiem czemu...........bo troche je obciełam nie potrzebnie.teraz będą mi rosnąć 5 lat.........
kassiunia91z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:05   #3
julcia_89
Przyczajenie
 
Avatar julcia_89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mieć długie włosy???

No właśnie ja mam ten klopot ze nie podcinalam bo chcialam zapuscic a tu klopsik- wloski zniszczone Bardzo bym chciala miec dlugie wlosy ale nie mam pojecia co moze mi pomoc w zapuszczeniu
julcia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:08   #4
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Raczej nie ma jakichś specyfików, po których szybciej rosną włosy. Po prostu trzeba czekać i odpowiednio je pielęgnować (np. olejek rycynowy, nafta kosmetyczna, WAX)
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:11   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Na samej gorze jest forum,,pielegnacja wlosow,, i Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:21   #6
lobuziara7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: Jak mieć długie włosy???

Ja osobiscie polecam mocne zwiazywanie włosów czeste zreszta sama to praktykuje i jestem w szoku ze tak szybko mi rosną choc nie gwarantuje ze zadziala to u kazdego ale warto sprobowac no nie robie sobie francuza i skutkuje choc troche boli przy czesaniu ale jak sie chce to trzeba zniesc wszystko
lobuziara7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:30   #7
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Na samej gorze jest forum,,pielegnacja wlosow,, i Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja
jest juz masa takich takich tematow, w ktorych znajdziesz mnostwo porad, np wlasnie te... no ale odpowiadajac juz na pytanie to mysle ze koncowki powinnas podciac bo zniszczone wolniej rosna-lub nawet w ogole nie rosna poczytaj sobie w innych watkach bo tam bylo pelno porad, np picie pokrzywy, drozdzy, stosowanie Waxa... tempo w jakim rosna wlosy jest sprawa indywidualna, jednemu rosna szybciej, drugiemy wolniej i na to nie poradzisz...

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lobuziara7 Pokaż wiadomość
Ja osobiscie polecam mocne zwiazywanie włosów czeste zreszta sama to praktykuje i jestem w szoku ze tak szybko mi rosną choc nie gwarantuje ze zadziala to u kazdego ale warto sprobowac no nie robie sobie francuza i skutkuje choc troche boli przy czesaniu ale jak sie chce to trzeba zniesc wszystko
Naprawde bo ja gdzies wyczytalam ze wlosy powinno sie nosic jak najczesciej rozpuszczone bo mecza sie w jakichkolwiek fryzurach... moze to wcale nie od tego ci tak szybko rosna...
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 13:38   #8
lobuziara7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
jest juz masa takich takich tematow, w ktorych znajdziesz mnostwo porad, np wlasnie te... no ale odpowiadajac juz na pytanie to mysle ze koncowki powinnas podciac bo zniszczone wolniej rosna-lub nawet w ogole nie rosna poczytaj sobie w innych watkach bo tam bylo pelno porad, np picie pokrzywy, drozdzy, stosowanie Waxa... tempo w jakim rosna wlosy jest sprawa indywidualna, jednemu rosna szybciej, drugiemy wolniej i na to nie poradzisz...

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



Naprawde bo ja gdzies wyczytalam ze wlosy powinno sie nosic jak najczesciej rozpuszczone bo mecza sie w jakichkolwiek fryzurach... moze to wcale nie od tego ci tak szybko rosna...
ja własnie slyszalam ze trzeba je zwiazywac. Nie uzywam zadnych innych praperatow na porost wlosow oprocz odzywki na zniszczone wlosy wiec nie sadze ze to nie od tego a odzywke zaczelam uzywac pozniej

Edytowane przez lobuziara7
Czas edycji: 2009-11-01 o 13:39
lobuziara7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:47   #9
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez lobuziara7 Pokaż wiadomość
ja własnie slyszalam ze trzeba je zwiazywac. Nie uzywam zadnych innych praperatow na porost wlosow oprocz odzywki na zniszczone wlosy wiec nie sadze ze to nie od tego a odzywke zaczelam uzywac pozniej
Uuu... to rozne ploty po swiecie kraza heh ja co najwyzej moge je zwiazywac w domu, za nic jak gdzies wychodze, a to z powodu moich kompleksowych uszu...
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 14:10   #10
lobuziara7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Uuu... to rozne ploty po swiecie kraza heh ja co najwyzej moge je zwiazywac w domu, za nic jak gdzies wychodze, a to z powodu moich kompleksowych uszu...
Ja tez zwiazuje tylko w domu i to zazwyczaj na noc na dzien odpuszczam zeby troche im dac odpoczac no i skutkuje
lobuziara7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 14:31   #11
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez lobuziara7 Pokaż wiadomość
Ja tez zwiazuje tylko w domu i to zazwyczaj na noc na dzien odpuszczam zeby troche im dac odpoczac no i skutkuje
Heh... no nie wiem czy dla mnie to by bylo skuteczne bo w domu zwiazuje dosc czesto, a moj problem polega na tym ze moje wlosy rosna tylko do pewnego czasu jak mialam wlosy do ramion to do polowy plecow urosly w jakies niecale pol roku, moje kolezanki meczyly sie strasznie dlugo zeby im takie urosly ja jakos szybko. I tak jest za kazdym razem problem pojawia sie wtedy kiedy wlosy osiagna juz dlugosc do polowy plecow to jakims cudem zatrzymuja sie, nie rosna dalej tylko stoja w miejscu a ze ja marze o wlosach do pasa to strasznie mnie to denerwuje moge czekac rok, poltora-one swojej dlugosci potem nie zmieniaja. Tak bylo wlasnie teraz, w pierwszej gim mialam do polowy koncowki obcinalam jakies 2-3 razy zeby szybciej rosly, teraz jestem w drugiej gim i one sa tej samej dlugosci co rok temu...
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 19:29   #12
lobuziara7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Red face Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Heh... no nie wiem czy dla mnie to by bylo skuteczne bo w domu zwiazuje dosc czesto, a moj problem polega na tym ze moje wlosy rosna tylko do pewnego czasu jak mialam wlosy do ramion to do polowy plecow urosly w jakies niecale pol roku, moje kolezanki meczyly sie strasznie dlugo zeby im takie urosly ja jakos szybko. I tak jest za kazdym razem problem pojawia sie wtedy kiedy wlosy osiagna juz dlugosc do polowy plecow to jakims cudem zatrzymuja sie, nie rosna dalej tylko stoja w miejscu a ze ja marze o wlosach do pasa to strasznie mnie to denerwuje moge czekac rok, poltora-one swojej dlugosci potem nie zmieniaja. Tak bylo wlasnie teraz, w pierwszej gim mialam do polowy koncowki obcinalam jakies 2-3 razy zeby szybciej rosly, teraz jestem w drugiej gim i one sa tej samej dlugosci co rok temu...
Moim zdaniem wszystko zalezy od rodzaju włsów i skóry głowy dlatego warto próbować wszystkiego
lobuziara7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 19:40   #13
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez lobuziara7 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystko zalezy od rodzaju włsów i skóry głowy dlatego warto próbować wszystkiego
Wlasnie, dlatego zaplanowalam niedlugo wybrac sie do fryzjera obciac koncowki, zakupic sobie Waxa, jedwab, pic napary z pokrzywy i drozdze oraz robic sobie plukanke pomysle tez o jakiejs dobrej odzywce jaka mi polecacie?? wspomne ze mam wlosy ze sklonnosciami do przetluszczania (myje je codziennie), sa suche na koncach i chyba troche poniszczone bo nie sa gladkie, ale mimo to maja troche blasku aha i jestem ciemna blondynka
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 21:45   #14
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Jak mieć długie włosy???

no to dołączam do zapuszczania :P prubuję już od roku i urosły może z 13 cm...i od jakiegoś czasu mam wrażenie że stoją w miejscu.. podcinam końcówki co 3 miesiące, przestałam prostować używać lakierów i pianek.. a zaraz skocze do tematu o tym poroście :P
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 22:17   #15
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez Mrrówcia Pokaż wiadomość
no to dołączam do zapuszczania :P prubuję już od roku i urosły może z 13 cm...i od jakiegoś czasu mam wrażenie że stoją w miejscu.. podcinam końcówki co 3 miesiące, przestałam prostować używać lakierów i pianek.. a zaraz skocze do tematu o tym poroście :P
Bo im włosy są dłuższe tym wolniej rosną

Ja moje też zapuszczam, ale wydaje mi się, że one ani drgną
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 23:12   #16
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Pokrzywa. Tylko do picia, nie do płukania włosów! I skrzyp w tabletkach (ale wtedy trzeba uzupełniać witaminę B, bo skrzyp ją wypłukuje). Mi po pokrzywce rosły jak durne. A wogóle to były już podobne wątki
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:37   #17
lobuziara7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Wlasnie, dlatego zaplanowalam niedlugo wybrac sie do fryzjera obciac koncowki, zakupic sobie Waxa, jedwab, pic napary z pokrzywy i drozdze oraz robic sobie plukanke pomysle tez o jakiejs dobrej odzywce jaka mi polecacie?? wspomne ze mam wlosy ze sklonnosciami do przetluszczania (myje je codziennie), sa suche na koncach i chyba troche poniszczone bo nie sa gladkie, ale mimo to maja troche blasku aha i jestem ciemna blondynka
polecam odzywki g li s s k u r sa naprawde dobre wiele dziewczyn je sobie chwali warto sprobowac. a co do pokrzywy to musze sprobowac wkoncu niczego sie nie traci :P
lobuziara7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:43   #18
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Pokrzywa. Tylko do picia, nie do płukania włosów! I skrzyp w tabletkach (ale wtedy trzeba uzupełniać witaminę B, bo skrzyp ją wypłukuje). Mi po pokrzywce rosły jak durne. A wogóle to były już podobne wątki
Dlaczego tylko do picia a do plukania juz nie w innych watkach byla mowa o tym zeby tez plukac...

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lobuziara7 Pokaż wiadomość
polecam odzywki g li s s k u r sa naprawde dobre wiele dziewczyn je sobie chwali warto sprobowac. a co do pokrzywy to musze sprobowac wkoncu niczego sie nie traci :P
Dzieki poszperalam o tych odzywkach w KWC i teraz mam problem ktory rodzaj tej odzywki wybrac?? a co do tej pokrzywy to w innym watku bylo napisane ze to sie po niej dostaje takiego ,,meszku" to znaczy ze wlosy zaczynaja wyrastac i jak one bede rosly zeby osiagnac dlugosc tych starszych wlosow to nie bedzie sie wydawalo ze ma sie na glowie taki jakby helm
A znacie moze jeszcze jakis dobry jedwab do wlosow ale zeby nie zawieral alkoholu??

Edytowane przez Agaciok xD
Czas edycji: 2009-11-02 o 20:14
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 18:12   #19
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Bo im włosy są dłuższe tym wolniej rosną
Bardzo ciekawa teoria, tylko, czy podparta jakimikolwiek badaniami? To raczej kwestia tego, że włos żyje tylko kilka lat, a później wypada, dlatego istnieje taka możliwość, żedana osoba nie będziemogła osiągnąć np. długości do pasa.

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Dlaczego tylko do picia a do plukania juz nie w innych watkach byla mowa o tym zeby tez plukac...
Hmm... z tego, co mi wiadomo, to jednak w innych wątkach jest napisane, że ziołowe płukanki mogą wysuszać włosy. A jeśli chodzi o porost włosów, to wcierki są dużo skuteczniejsze, niż płukanki.


Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
A znacie moze jeszcze jakis dobry jedwab do wlosow ale zeby nie zawieral alkoholu??
Jest cały wątekdotyczący jedwabiu, w dodatku jest krótki, więc jeo lektura nie zajmie Ci wiele czasu Nawet w wątku "Walka o zdrowe i piękne włosy" temat jedwabiu był wałkowany z milion razy.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 19:48   #20
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Dzieki na pewno potem skocze do tego watku
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:50   #21
lobuziara7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Dlaczego tylko do picia a do plukania juz nie w innych watkach byla mowa o tym zeby tez plukac...

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------



Dzieki poszperalam o tych odzywkach w KWC i teraz mam problem ktory rodzaj tej odzywki wybrac?? a co do tej pokrzywy to w innym watku bylo napisane ze to sie po niej dostaje takiego ,,meszku" to znaczy ze wlosy zaczynaja wyrastac i jak one bede rosly zeby osiagnac dlugosc tych starszych wlosow to nie bedzie sie wydawalo ze ma sie na glowie taki jakby helm
A znacie moze jeszcze jakis dobry jedwab do wlosow ale zeby nie zawieral alkoholu??
najlepiej wybrac te z serii t ot al r e pa i r. to te w sprayu
lobuziara7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:07   #22
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez lobuziara7 Pokaż wiadomość
najlepiej wybrac te z serii t ot al r e pa i r. to te w sprayu
dzieki, ale chodzi mi tez o to do ktorego rodzaju wlosow bo sa tam rozne, jedna do przetluszczajacych, druga regenerujaca, trzecia do suchych i tak dalej i tak dalej... a ze ja mam tluste u nasady, suche na koncach i ogolnie lekko poniszczone to nie wiem ktora wziac bo wszystkich raczej nie kupie a wczoraj widzialam w TV reklame odzywki Garniera i tak sie zastanawiam czy ona moglaby byc dobra
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:54   #23
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Jak mieć długie włosy???

W poszukiwaniu fajnych odżywek również radzę się udać np. do wątku "Walka o zdrowe i piękne włosy".
Gliss Kur jest hmm... taki sobie, aczkolwiek ma całkiem fajne odżywki w sprayu, takie dwufazowe (te bez alkohol denat. w składzie).
Polecam wizażowe hity, takie jak maska Kallos Latte czy maska Gloria (tę, jako jedną z niewielu, nakładam także na skórę głowy).

Pamiętaj, odżywki dobieraj do stanu włosów na długości, a nie u nasady, bo na skórę głowy raczej nie nakłada się odżywek. W dążeniu do długich włosów warto też zainteresować się olejami (jest o nich cały wątek).
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:59   #24
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
W poszukiwaniu fajnych odżywek również radzę się udać np. do wątku "Walka o zdrowe i piękne włosy".
Gliss Kur jest hmm... taki sobie, aczkolwiek ma całkiem fajne odżywki w sprayu, takie dwufazowe (te bez alkohol denat. w składzie).
Polecam wizażowe hity, takie jak maska Kallos Latte czy maska Gloria (tę, jako jedną z niewielu, nakładam także na skórę głowy).

Pamiętaj, odżywki dobieraj do stanu włosów na długości, a nie u nasady, bo na skórę głowy raczej nie nakłada się odżywek. W dążeniu do długich włosów warto też zainteresować się olejami (jest o nich cały wątek).
No tak... czyli powinnam wybrac odzywke do wlosow suchych czy jakas regenerujaca/wzmacniajaca olej?? hmm... zaplanowalam sobie juz strasznie duzo tych sposobow na wlosy i nie wiem czy znajdzie sie miejsce jeszcze dla oleju a ten watek o ktorym wspominasz jest straaasznie dlugi i dostaje lenia na mysl o tym ze mialabym go przejrzec, chyba ze informacje ktorych potrzebuje sa gdzies na samym poczatku albo na samym koncu a moglabys mi podac link do tego watku z jedwabiami??
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:32   #25
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
W poszukiwaniu fajnych odżywek również radzę się udać np. do wątku "Walka o zdrowe i piękne włosy".
Gliss Kur jest hmm... taki sobie, aczkolwiek ma całkiem fajne odżywki w sprayu, takie dwufazowe (te bez alkohol denat. w składzie).
Polecam wizażowe hity, takie jak maska Kallos Latte czy maska Gloria (tę, jako jedną z niewielu, nakładam także na skórę głowy).

Pamiętaj, odżywki dobieraj do stanu włosów na długości, a nie u nasady, bo na skórę głowy raczej nie nakłada się odżywek. W dążeniu do długich włosów warto też zainteresować się olejami (jest o nich cały wątek).
tez polecam Kallos, Crema al Latte swietny i niedrogi. ja kupilam 1000ml za 18zl
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:43   #26
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Dlaczego tylko do picia a do plukania juz nie w innych watkach byla mowa o tym zeby tez plukac...

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------



Dzieki poszperalam o tych odzywkach w KWC i teraz mam problem ktory rodzaj tej odzywki wybrac?? a co do tej pokrzywy to w innym watku bylo napisane ze to sie po niej dostaje takiego ,,meszku" to znaczy ze wlosy zaczynaja wyrastac i jak one bede rosly zeby osiagnac dlugosc tych starszych wlosow to nie bedzie sie wydawalo ze ma sie na glowie taki jakby helm
A znacie moze jeszcze jakis dobry jedwab do wlosow ale zeby nie zawieral alkoholu??
Ja meszku nie dostałam Można i płukać, ale z tego co wiem, to większe efekty daje picie niż płukanie. Przynajmniej w moim przypadku tak było - a po kuracji pokrzywowej bardzo mi sie wzmocniły włosy (chociaż do nawilżenia potrzeba było już maski). A przy tym pokrzywka mniami, mniami
Ja też polecam Kallosa, ale bardziej Placentę niż Latte (ma gorszy, bo taki chemiczno- ziołowy zapach)

Edytowane przez abraxas2871
Czas edycji: 2009-11-03 o 21:44
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 15:10   #27
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Ja meszku nie dostałam Można i płukać, ale z tego co wiem, to większe efekty daje picie niż płukanie. Przynajmniej w moim przypadku tak było - a po kuracji pokrzywowej bardzo mi sie wzmocniły włosy (chociaż do nawilżenia potrzeba było już maski). A przy tym pokrzywka mniami, mniami
Ja też polecam Kallosa, ale bardziej Placentę niż Latte (ma gorszy, bo taki chemiczno- ziołowy zapach)
dzieki poczytam cos potem o tym ale jak na razie zastanawiam sie pomiedzy odzywkami: garnier, pantene, dove i elseve. Waszym zdaniem ktora z tych jest najlepsza
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 20:55   #28
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Moim zdaniem stanowczo dove - bo realnie nawilża a nie tylko obkleja silikonami dając wrażenie miękkości. Jest taki balsam dove bez spłukiwania (ale to tylko jeśli masz dość puszyste i gęste włosy, bo inaczej mogą być oklapnięte i szybciej się przetłuszczać) i też jest super - szczególnie jeśli używasz suszarki - mam wrażenie, że chroni włosy przed temperaturą.
a i jeszcze polecam odżywki (a raczej maski joanny) - niedrogie, a moim zdaniem bardzo dobre - z tym że ja używałam ich jako odżywek po myciu, a nie stricte jako masek.

Edytowane przez abraxas2871
Czas edycji: 2009-11-04 o 20:57
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 07:49   #29
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Jak mieć długie włosy???

Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i cieszyc sie tym co sie ma
zawsze moze byc gorzej
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 22:18   #30
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem stanowczo dove - bo realnie nawilża a nie tylko obkleja silikonami dając wrażenie miękkości. Jest taki balsam dove bez spłukiwania (ale to tylko jeśli masz dość puszyste i gęste włosy, bo inaczej mogą być oklapnięte i szybciej się przetłuszczać) i też jest super - szczególnie jeśli używasz suszarki - mam wrażenie, że chroni włosy przed temperaturą.
a i jeszcze polecam odżywki (a raczej maski joanny) - niedrogie, a moim zdaniem bardzo dobre - z tym że ja używałam ich jako odżywek po myciu, a nie stricte jako masek.
tez tak wlasnie myslalam ze dove wole raczej takie ze splukiwaniem bo mam przetluszczajace sie wlosy i podobno dla nich tak jest lepiej jesli sie splukuje no to chyba w poniedzialek wybieram sie na zakupy i zaczynam REGENERACJE bo raczej wiem juz wszystko co potrzebne heh... no moze nie wszystko bo nie wiem w jakiej kolejnosci uzywac Waxa, jedwabiu i odzywki... powinnam nalozyc Wax (oczywiscie nie codziennie) potrzymac go i splukac, nalozyc odzywke i splukac i nalozyc jedwab czy moze jakos inaczej...
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.