Prace pseudostylistek. - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 14:13   #4351
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Prace pseudostylistek.

Dziewczyny, zapytałam o to na innym wątku, ale nie wiem czy ktoś na niego wejdzie i mi odpowie a zależy mi na czasie . Wiem że Wy się znacie, więc czy mogłabym prosić Was o pomoc w wyborze jednej z dziewczyn do których chcę się wybrać?

Tu jest link do wątku :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=78242&page=4

Będę naprawdę, bardzo, bardzo wdzięczna.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:40   #4352
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ej weźcie, bo ja zaraz swoje tu wrzuce :P haha
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:07   #4353
kamilciasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Prace pseudostylistek.

Witam. Ja nie jestem po żadnym kursie, ale myślę że do pseudo-stylistek się nie zaliczam z pewnością nie robię krzywdy klientce. Ostatnio byłam w szoku gdy robiłam paznokcie kobiecie która od 8 miesięcy przedłużała i żelowała jpaznokcie u jednej dziewczyny co połtora tygodnia za 30 zł. Wiem że cena niska, ale ja bym za takie cos do sądu oddałam. Średnio nad podstawowymi paznokciami siedze 2,5-3 h, a tu 4.
kamilciasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:16   #4354
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Prace pseudostylistek.

Te paznokcie są straszne! Aż mi się nie chce wierzyć że ktos robi cos takiego i że ktoś takie coś nosi!
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:18   #4355
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Prace pseudostylistek.

o nieeeeee, a wlasnie jem.. a w zasadzie jadlam kolacje ;x
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:20   #4356
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek.

jak dla mnie to cos grzybopodobnego sie zaczyna robic...ja bym wyslala do dermatologa..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 23:34   #4357
fondue
Raczkowanie
 
Avatar fondue
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Prace pseudostylistek.

kamilciasz, zrobiłas jej paznokcie? dlaczego nie wysłałas do lekarza
__________________
Rzuciłam palenie.... 2 września...
fondue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 12:51   #4358
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Prace pseudostylistek.

jeżeli to nie był brud to ja bym panią do lekarza wysłała... a tamtą pseudo chociaż postraszyła sądem.... no szok po prostu.... ale podejrzewam że zwyczajnie pazurek się podpowietrzył ,a pani musiała pielić czy cos bo to mi bardziej na zabrudzenie wygląda... no chyba że się mylę a zobaczcie na jej przepiłowaną płytkę...ja jestem ciekawa jak te uzupełnienia wyglądały jak tu wszystko odchodzi??
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:14   #4359
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kamilciasz Pokaż wiadomość
Witam. Ja nie jestem po żadnym kursie, ale myślę że do pseudo-stylistek się nie zaliczam z pewnością nie robię krzywdy klientce. Ostatnio byłam w szoku gdy robiłam paznokcie kobiecie która od 8 miesięcy przedłużała i żelowała jpaznokcie u jednej dziewczyny co połtora tygodnia za 30 zł. Wiem że cena niska, ale ja bym za takie cos do sądu oddałam. Średnio nad podstawowymi paznokciami siedze 2,5-3 h, a tu 4.
PRZEPRASZAM, ALE MUSZĘ:
Czy Ty wykonałas na tych paznokciach jakąkolwiek stylizację żelem bądź akrylem??

Matko kochana, przecież na prawym serdecznym już jest ewidentnie jakieś chróbsko rozwinięte!!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:31   #4360
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
jeżeli to nie był brud to ja bym panią do lekarza wysłała... a tamtą pseudo chociaż postraszyła sądem.... no szok po prostu.... ale podejrzewam że zwyczajnie pazurek się podpowietrzył ,a pani musiała pielić czy cos bo to mi bardziej na zabrudzenie wygląda... no chyba że się mylę a zobaczcie na jej przepiłowaną płytkę...ja jestem ciekawa jak te uzupełnienia wyglądały jak tu wszystko odchodzi??
W zapowietrzeniach wygląda to faktycznie na brud - takie było moje pierwsze wrażenie. Po bliższym przyjrzeniu nie jestem już pewna. Tak jak wspomniała byliczka - na serdecznym coś się dzieje, a pod tymi zapowietrzeniami może być tak samo.

I zgadzam się z dziewczynami - jesli zrobiłaś stylizację na tych paznokciach, to niestety jesteś pseudo... Jeśli nie, to gratuluję
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:38   #4361
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ja sie jescze nie znam za bardzo, ale rzeczywiscie pod zapowietrzeniami to mozy byc brud, ale na tym paznokciu juz bez zelu to raczej bym obstawiala juz jakas chorobe Nie odwazylabym sie na czym takim klasc jeszcze akrylu czy zelu..
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 14:20   #4362
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Prace pseudostylistek.

dziewczyny mają rację. nie przyglądałam się specjalnie naturalkom ale co do serdecznego to nie wygląda normalnie... paznokieć jest pęknięty i albo ropieje albo coś poważniejszego... ja bym zaleciła tej pani aby poczekała jakiś czas do odrostu pazurka i zobaczyła czy coś będzie się działo albo wysłała prosto do dermatologa pod żelem czy akrylem może być tylko gorzej... pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

poza tym na małym u tej samej ręki tez cos się dzieje gdy się tak mocniej przyjrzałam... ciężko cokolwiek ocenić ze zdjęcia... ale czy to nie aby stan grzybiczny???
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:27   #4363
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Prace pseudostylistek.

jak dla mnie to serdeczny na bank ma zaczatki jakiegos paskudztwa. Na takich pazurach nie wykonuje sie zadnych zabiegow. Jedyne co to moglas zdjac pozostale pazury i wyslac do dermatologa, pilniki lub bloki polerskie nalezalo od razu po uzyciu wyrzucic, a cazki wysterylizowac w autoklawie, stolik, pochlaniacz pylu czy inne meble nalezalo po wizycie porzadnie wymyc specjlanym roztworem do mycia powierzchni.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:09   #4364
SwiatPaznokci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 59
Dot.: Prace pseudostylistek.

Mam nadzieję ze nie było..

Znalazłam to na forum...
SwiatPaznokci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:49   #4365
fondue
Raczkowanie
 
Avatar fondue
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Prace pseudostylistek.

było już chyba dwa razy
__________________
Rzuciłam palenie.... 2 września...
fondue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:15   #4366
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Prace pseudostylistek.

MMM...jakie piękne skórki... szok... ale wydaje mi się że gdzieś to widziałam ale mimo wszystko słodkie... hehe
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 17:24   #4367
kamilciasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Prace pseudostylistek.

Nie obawiajcie się. Moja chrzestna, choć na emeryturze jest dermatologiem i choroby paznokci znam, bo przed moją przygodą z panokciami (grudzień 2008) zasięgnęłam konsultacji. Ja bardzo, ale to bardzo dokładnie zobaczyłam każdy paznokieć i choroby tam nie było na pewno, pomimo tego, że to tak źle wyglądało. Babka pracuje w sklepie i na dodatek w jarzyniaku i te paznokcie bardzo zaniedbane i pełno brudu pod nimi i pod żelem, który cały odchodził. A ten serdeczny to wynik nadłamania tipsa i samodzielnego usunięcia przez tą Panią. Ja odradzałam jej nakładanie żelu i odczekanie, aż paznokcie się zregenerują, ale ona bardzo nalegała, wiec na jej odpowiedzialność zrobiłam. Gdyby rozwijała się tam jakaś choroba od razu wysłałabym ją do lekarza, ale to były tylko bardzo zniszczone i brudne paznokcie:/ Po zdjęciu tego co tam było wykonałam mała kąpiel w kuleczkach musujących. Dłonie skórki i paznokcie od razu czyściejsze.
Jestem bardzo duży czyściuch. Oczywiście po każdej klientce dezynfekuje wszystko, mocze w specjalnych płynach i sterylizuje, a każdy pilnik używam jednorazowo do każdej klietki.
Także nie krzyczcie tak na mnie choć jakbym pewnie zobaczyła takie zdjęcie to bym tak samo zareagowała.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

A i wzięłam namiary na te laskę co tak urządziła te babke, bo dowiedziałam się że o dziwo ma wiele klientek.
kamilciasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 18:38   #4368
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Prace pseudostylistek.

Załącznik 2722079Załącznik 2722080Załącznik 2722081Załącznik 2722082Załącznik 2722083

kolejne ..
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 18:45   #4369
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek.

Co tu powiedziec niektore dziewczyny lubia lopaty
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 19:13   #4370
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kamilciasz Pokaż wiadomość
Także nie krzyczcie tak na mnie choć jakbym pewnie zobaczyła takie zdjęcie to bym tak samo zareagowała.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

A i wzięłam namiary na te laskę co tak urządziła te babke, bo dowiedziałam się że o dziwo ma wiele klientek.
Ależ nikt nie krzyczy

A ja nie mam Gdzie tu sprawiedliwość? :P
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 20:09   #4371
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kamilciasz Pokaż wiadomość
Nie obawiajcie się. Moja chrzestna, choć na emeryturze jest dermatologiem i choroby paznokci znam, bo przed moją przygodą z panokciami (grudzień 2008) zasięgnęłam konsultacji. Ja bardzo, ale to bardzo dokładnie zobaczyłam każdy paznokieć i choroby tam nie było na pewno, pomimo tego, że to tak źle wyglądało. Babka pracuje w sklepie i na dodatek w jarzyniaku i te paznokcie bardzo zaniedbane i pełno brudu pod nimi i pod żelem, który cały odchodził. A ten serdeczny to wynik nadłamania tipsa i samodzielnego usunięcia przez tą Panią. Ja odradzałam jej nakładanie żelu i odczekanie, aż paznokcie się zregenerują, ale ona bardzo nalegała, wiec na jej odpowiedzialność zrobiłam. Gdyby rozwijała się tam jakaś choroba od razu wysłałabym ją do lekarza, ale to były tylko bardzo zniszczone i brudne paznokcie:/ Po zdjęciu tego co tam było wykonałam mała kąpiel w kuleczkach musujących. Dłonie skórki i paznokcie od razu czyściejsze.
Jestem bardzo duży czyściuch. Oczywiście po każdej klientce dezynfekuje wszystko, mocze w specjalnych płynach i sterylizuje, a każdy pilnik używam jednorazowo do każdej klietki.
Także nie krzyczcie tak na mnie choć jakbym pewnie zobaczyła takie zdjęcie to bym tak samo zareagowała.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

A i wzięłam namiary na te laskę co tak urządziła te babke, bo dowiedziałam się że o dziwo ma wiele klientek.

po pierwsze chyle czola przed twoja odwaga-ja ogladam to zdjecie,i widze co widze:
czerwony pulsujacy neonowy napis : WYSLIJ MNIE DO LEKARZA!!!!

no ale z drugiej strony,jezeli ciocia jest dermatologiem na emeryturze....
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 21:06   #4372
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Prace pseudostylistek.

jak lubią? każdy w końcu każdy woli co innego

a co do poprzedniej pracy to mimo wszystko bym się nie podjęła... musiałaby naprawdę nalegać i z domu nie wyjść w dermatologa nie chce mi się wierzyć ale spoko
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 21:10   #4373
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Prace pseudostylistek.

druga sprawa to te paznokcie są obrzydliwe i ich właścicielka również!!!. Nigdy bym takiej nie obsłużyła, bo nie wytrzymałabym z mdłościami. To przede wszystkim o niej świadczy ten brud za paznokciami.
Ja mam klientkę typowo ze wsi i przy krowach i świniach pracuje. Różne ciężkie i brudne prace wykonuje ale nigdy nie przyszła do mnie z tak brydnymi paznokciami.
Wstyd!
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 21:35   #4374
kamilciasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Prace pseudostylistek.

I nawet pejczem dostaje. Wspomnę tylko, że pochodzę z rodziny wykształciuchów! I siostra mojej mamy jest dermatologiem i to żadna ściema! Moja mama jest fizjoterapeutką w miejskiej przychodni, a tata prowadzi hurtownię drobiu tylko ja jakoś duszę artystki mam:P
Widzę, że użytkownicy są bardzo nieufni, co bardzo mnie zniechęca do rozwijania się na tym forum.
Pozdrawiam wszystkie pogromczynie
kamilciasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 21:56   #4375
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Prace pseudostylistek.

To jest przecież Twoja sprawa, że zrobiłaś te paznokcie, a my mamy prawo do własnego zdania.
Ja np. jestem bardzo obrzydliwa i nie dałabym rady po prostu...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 23:15   #4376
nietypowynick
Zakorzenienie
 
Avatar nietypowynick
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11 079
GG do nietypowynick
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://e3.pudelek.pl/p2111/cf5a11a4000cace54b266536 znalezione przypadkiem, okropienstwa<blee>
__________________
04.07.2011
7 lat 6 miesięcy 28 dni


Chyba zjedzą mnie koty...
nietypowynick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 23:22   #4377
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Kamilciu a jakie znaczenie ma stopień wykształcenia Twojej rodziny? W tym wypadku należało Panią wysłac do dermatologa, a to czy Twoja babcia jest dermatologiem czy sekserką to nie ma żadnego znaczenia. Widziała babcia paznokcie tej Pani? Wątpię. A ktoś wykwalifikowany powinien. Ja wiele razy radziłam się mechaników jak reperowa samej skuter i jakoś do tej pory potrafię tylko wymienic cylinder i uszczelnic kranik. jak mi się coś psuje to nie umiem powiedziec co.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 07:27   #4378
fondue
Raczkowanie
 
Avatar fondue
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez nietypowynick Pokaż wiadomość
http://e3.pudelek.pl/p2111/cf5a11a4000cace54b266536 znalezione przypadkiem, okropienstwa<blee>
a to nie sa cycki niejakiej Sary May? kiedyś się chwaliła, że nosi za małe cyckonosze
sorki za mały off top.. a paznokcie oprócz kształtu (jak dla mnie nie wchodzi w grę:P) i niejakiej płaskości nie są aż tak tragiczne jak poprzednich pseudo
__________________
Rzuciłam palenie.... 2 września...
fondue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 07:46   #4379
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Prace pseudostylistek.

Kamilcia-nie jestesmy tu po to,zeby cie pogramiac
wypowiadamy swoje zdanie i tyle-pokaz zdjecia tych paznokci po stylizacji,i bedzie super.
ale fakt faktem-z roznymi zawodami sie przy pazurach spotkalam,ale zadna jeszcze (przez 10 lat)nie przyszla z takim gownem do mnie.
Ze ta kobieta sie nie krepowala?
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 09:30   #4380
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez fondue Pokaż wiadomość
a to nie sa cycki niejakiej Sary May? kiedyś się chwaliła, że nosi za małe cyckonosze
Tak, to ona Widziałam w jakimś portalu plotkarskim całe zdjęcie
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.