Straszne uczulenie?! Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 21:04   #1
wydziergana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 2 544
GG do wydziergana

Straszne uczulenie?! Pomocy!


Witam Was.
Od wczoraj borykam się z następującym problemem.
Otóż na całym ciele zrobiły mi się czerwone plamy, coś jakby pokrzywka. Strasznie swędzi! To jest dosłownie wszędzie, czuję się strasznie Łykam Alertec, piję wapno, ale jest coraz gorzej... Nawet na twarzy zaczynam to mieć. Przypuszczam że to reakcja alergiczna po użyciu czekoladowego żelu pod prysznic.. ale nigdy nie miałam aż takiego uczulenia! Nie wiem, jak ja jutro pokażę się w szkole... Co mogę zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc.
__________________
sex, DRUMS & rock'n'roll!
wydziergana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:16   #2
derTod
Raczkowanie
 
Avatar derTod
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 92
Dot.: Straszne uczulenie?! Pomocy!

A nie bierzesz przy okazji jakichś leków? tak intensywne uczulenia wsytępują właśnie przy uczuleniu na leki. Skoro Ci się nie poprawia tylko robi się coraz gorzej to na pewno nie wybieraj się do szkoły a do lekarza. Może być lekarz pierwszego kontaktu, jeśli będzie Ci się nadal pogarszać to jeszcze dziś mykaj na pogotowie. Ja po moich doświadczeniach z uczuleniem od razu bym się wybrała na pogotowie, bo z tego co piszesz to nie jest lekka reakcja alergiczna.

Z tego co mogę jeszcze Ci poradzić, to jedynie to co robisz, czyli picie wapna, w tym momencie duża ilość nie zaszkodzi. Absolutnie staraj się jak najmniej drapać (wiem, łatwo powiedzieć, swędzi okrutnie). Chłodne powietrze też pomaga, zawęża żyły i alergen trochę wolniej się rozprzestrzenia.

I na prawdę zastanów się, czy nie warto jeszcze dziś na pogotowie sie zgosić.
__________________
Kommt zu mir in mein dunkles Reich...
derTod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.