Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 20:19   #3481
kammy09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Jeżeli jesteście chętne na wymianę podkładów Clinique to w Bonarce ( Kraków ) jest ich pełno dodatkowo z racji Salonu Expertów są fajne dodatki do zakupów np. przy zakupie 2 produktów Rene Furterer pełnowartościowy lakier do włosów gratis
I są konsultancji z danych firm więc można zapytać o wszystko albo wypróbować jakieś kosmetyki tak w ogóle to czytam od dawna Wasz wątek i wszystkie wydajecie się być bardzo sympatyczne i mam nadzieje że mnie przyjmiecie

a propo miniaturek Clinique z douglasa - podkręcający u mnie się w ogóle nie sprawdził.. efekt jest fajny na początku ale szybko się osypuje i efekt jest mizerny :/

używałyście pudru smashboxa halo? mnie chyba właśnie uczulił i ciekawa jestem jak u innych się sprawdza
kammy09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:32   #3482
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Długo stosujesz olejek? U mnie efektów nie było nawet po kilku miesiącach regularnego nakładania
Od czasku jak wyleciały mi przedłużone rzesy czyli jakies 1,5 miesiąca z przerwą tygodniową.

Rzęsy ładnie rosną stają się mocniejsze i wracają do formy sprzed założenia sztucznych.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kammy09 Pokaż wiadomość
Jeżeli jesteście chętne na wymianę podkładów Clinique to w Bonarce ( Kraków ) jest ich pełno dodatkowo z racji Salonu Expertów są fajne dodatki do zakupów np. przy zakupie 2 produktów Rene Furterer pełnowartościowy lakier do włosów gratis
I są konsultancji z danych firm więc można zapytać o wszystko albo wypróbować jakieś kosmetyki tak w ogóle to czytam od dawna Wasz wątek i wszystkie wydajecie się być bardzo sympatyczne i mam nadzieje że mnie przyjmiecie

a propo miniaturek Clinique z douglasa - podkręcający u mnie się w ogóle nie sprawdził.. efekt jest fajny na początku ale szybko się osypuje i efekt jest mizerny :/

używałyście pudru smashboxa halo? mnie chyba właśnie uczulił i ciekawa jestem jak u innych się sprawdza

A kto się rzuci na próbki w ciemnych kolorach ;/

to całe szczęscie że nie oddałam moich 2000 kalorii za ten badziew bo tylko jego chciałam (a teraz żałuję że nie wzięłam tego z kosmiczną szczoteczką)

Mnie halo nie uczulił.
Wymyj pędzel może coś się zmieni.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:32   #3483
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Od czasku jak wyleciały mi przedłużone rzesy czyli jakies 1,5 miesiąca z przerwą tygodniową.

Rzęsy ładnie rosną stają się mocniejsze i wracają do formy sprzed założenia sztucznych.
To zazdroszczę, że na Ciebie działa. Ja stosowałam olejek zarówno na rzęsy jak i na brwi. Zauważyłam jedynie delikatne przyciemnienie włosków i poza tym zupełnie nic.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:44   #3484
kammy09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Od czasku jak wyleciały mi przedłużone rzesy czyli jakies 1,5 miesiąca z przerwą tygodniową.

Rzęsy ładnie rosną stają się mocniejsze i wracają do formy sprzed założenia sztucznych.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------




A kto się rzuci na próbki w ciemnych kolorach ;/

to całe szczęscie że nie oddałam moich 2000 kalorii za ten badziew bo tylko jego chciałam (a teraz żałuję że nie wzięłam tego z kosmiczną szczoteczką)

Mnie halo nie uczulił.
Wymyj pędzel może coś się zmieni.
ogólnie clinique ma ciemne kolory :/
wydłużający też mam i nie polecam, jedynie fajnie rozdziela i nie skleja rzęs. Fajny efekt daje Benefit They are real i Estee Lauder sumptuous extreme
pędzel był myty i odkażany przed nakładaniem więc to nie jego wina on nie ma przypadkiem wosku w składzie?
kammy09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 22:20   #3485
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36790882]https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
-------------------------------------------------------
Tiniaczku, pewnie nie to chcialas uslyszec, ale Vertigo jest po prostu cudowny. Lakier w buteleczce jest ciemnego koloru, lekko opalizuje na jakis fioleto-roz. Na paluchach nie opalizuje. Jak podstawiam palucha pod oczy to moze cos tam widac. Nie daje typowego blinku i tej opalizacji w ogole nie widac.

Kolor jest przepiekny. W naturalnym swietle wydaje sie szaro-brazowy. W sztucznym swietle o mniejszej intensywnosci wydaje sie szaro-niewiadomo jaki. Raz wydaje sie ciemnoszary a raz szaro-zielony.

Wyglada naprawde bardzo, bardzo ladnie. Na moich trupich raczkach prezentuje sie doskonale. Moim zdaniem na ciemniejszej karnacji bedzie wygladal rownie pieknie.

Warto brac. Lakier to prawdziwy kameleon. Dyskretny, ale w zaleznosci do swiatla wyglada inaczej.

btw: zdjecie kiepskie . Nie oddaje jego uroku. Oddaje mniej wiecej to, jak wyglada kolor przy sztucznym swietle.[/QUOTE]

Brzmi swietnie I wyglada bardzo fajnie Musze sie mu przyjrzec Tylko ta cena Dziekuje

Za to Penny talk jest ciezki w obsludze:/ Rozlewa sie na skorki, czego nie cierpie. Dwie warstwy masywnie wygladaja. Sprobuje jedna i topa. Bo tak latwo sie nie poddam, kolor jest tego wart
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 22:25   #3486
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

kammy09 ja przez jakiś czas, całkiem długi zresztą, bo zużyłam chyba ze trzy opakowania, używałam tego pudru i byłam zadowolona. Nic mnie nie uczulało, a mam wrażliwą na tym punkcie skórę
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 22:50   #3487
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Iliosku, ciesze się, że już masz swoja paczkę. I współczuję
ja w pracy często wysyłam przesyłki UPSem i wszystko jest ok, klienci się nie skarżą (ale kilka lat temu bywało z tym różnie). Ja jednak wysyłam paczki z określeniem wartości - może to dlatego wszystko jest ok.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Napiszesz na świecowym co wybrałaś?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88293
no tak, następny wątek

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja po Tudorach zaczęłam się ślinić do Henia Obgryzłabym mu te usta
tez go lubię, ma takie mgliste spojrzenie
spodobał mi się w filmie "Podkręć jak Bekham" no i potem w W. Allenie

Cytat:
Napisane przez kammy09 Pokaż wiadomość
a propo miniaturek Clinique z douglasa - podkręcający u mnie się w ogóle nie sprawdził.. efekt jest fajny na początku ale szybko się osypuje i efekt jest mizerny :/

używałyście pudru smashboxa halo? mnie chyba właśnie uczulił i ciekawa jestem jak u innych się sprawdza
witaj
co do miniaturek to ja mam High Impact i mi o dziwo odpowiada
Nałożona jeden raz ładnie podkreśla rzęsy (efekt delikatny), dwa-trzy razy efekt bardziej wyrazisty. Nie kruszy się, bardzo dobrze się zmywa. Nie podrażnia oczu (noszę soczewki). Delikatnie, ale ładnie podkręca.
Generalnie ładnie podkreśla, ale nie jest nachalna
Dla tych, które lubią delikatny makijaż
Jak skończę swoje zapasy to ją kupię przy okazji Vipów w Sephorze, albo jakichś innych zniżek.

A co do Halo Smashboxa to sie nie polubilismy. Robił mi plamy i buzia szybko się świeciła. No i z kolorem nie mogłam się wpasować, nie mogłam dobrać idealnego. W efekcie kupiłam za ciemny. Poleciał w świat.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-09-27 o 22:52
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 23:45   #3488
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny, nic nie wiadomo o jakiś vipach w S. albo innych promocjach na makijaż? Chciałabym kupić kilka rzeczy Benefitu ale jakoś tak wolałabym ze zniżką
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 06:57   #3489
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Z tego co wiem na razie nie ma vipow w S.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 07:43   #3490
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Nawet te bez maskary wygląda super, na takich rzęsach to pewnie prawie każda maskara zdaje egzamin
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Piękne rzęsy. A pogrubienie też widać na 2. zdjęciu
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładne rzęsy moje też takie były ale całe szczęście już wracają do formy po olejku rycynowym.

No to może pytonka wezmę
za dobre słowo

Pytonka weź, oprócz świetnego efektu dodatkowy plus to bezproblemowe nakładanie. Ta szczota powyginana jest, ale jeszcze lepszej do malowania nie znałam. Idealnie dozuje tusz na rzęsach i nie ma szans żeby się nią uwalić
Z Givenchy tak dobrze nie ma

Cytat:
Napisane przez kammy09 Pokaż wiadomość
Jeżeli jesteście chętne na wymianę podkładów Clinique to w Bonarce ( Kraków ) jest ich pełno dodatkowo z racji Salonu Expertów są fajne dodatki do zakupów np. przy zakupie 2 produktów Rene Furterer pełnowartościowy lakier do włosów gratis
I są konsultancji z danych firm więc można zapytać o wszystko albo wypróbować jakieś kosmetyki tak w ogóle to czytam od dawna Wasz wątek i wszystkie wydajecie się być bardzo sympatyczne i mam nadzieje że mnie przyjmiecie

a propo miniaturek Clinique z douglasa - podkręcający u mnie się w ogóle nie sprawdził.. efekt jest fajny na początku ale szybko się osypuje i efekt jest mizerny :/

używałyście pudru smashboxa halo? mnie chyba właśnie uczulił i ciekawa jestem jak u innych się sprawdza
Gdzieś już czytałąm, że Halo kogoś uczuliło. Może masz to nieszczęscie i jesteś na jakiś skłądnik wrażliwa.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 10:24   #3491
ancia13
Raczkowanie
 
Avatar ancia13
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 81
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Właśnie dostałam SMSa z S. o VIPach: od 28.09-07.10. Na cały asortyment.
__________________
Odchudzam się:
75->70->60->55

BODY REVOLUTION


Been there, done that, got the T-shirt
ancia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 10:32   #3492
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ancia13 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam SMSa z S. o VIPach: od 28.09-07.10. Na cały asortyment.
No proszę
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 10:51   #3493
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ancia13 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam SMSa z S. o VIPach: od 28.09-07.10. Na cały asortyment.
ile %?
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 10:56   #3494
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

vipy są 20% zawsze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 10:59   #3495
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
vipy są 20% zawsze
A to może z jakąś inną akcją pomyliłam
Bo wydaje mi się, że było coś w zeszłym roku z 15%mi.
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 11:02   #3496
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
A to może z jakąś inną akcją pomyliłam
Bo wydaje mi się, że było coś w zeszłym roku z 15%mi.
tzn oni mają różne inne promo zapewne też, ale vipy są 20
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 11:40   #3497
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kammy09 Pokaż wiadomość
a propo miniaturek Clinique z douglasa - podkręcający u mnie się w ogóle nie sprawdził.. efekt jest fajny na początku ale szybko się osypuje i efekt jest mizerny :/
U mnie sprawdził się High Impact (ten z klasyczną szczoteczką). Co prawda rano używam innego tuszu, a miniaturkę noszę w torebcę do ewentualnych poprawek w ciągu dnia
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:15   #3498
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

U mnie najlepiej sprawdza się tusz Armani, no nie mogę sie go nachwalić. Ile bym warstw nie dała, to rzęsy nigdy nie są posklejane, tylko pieknie rozczesane. A w miare upływu czasu używania mam wrażenie ten tusz jest jeszcze lepszy.
Zaden Clinique mu nie dorównuje, a miałam parę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:22   #3499
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie najlepiej sprawdza się tusz Armani, no nie mogę sie go nachwalić. Ile bym warstw nie dała, to rzęsy nigdy nie są posklejane, tylko pieknie rozczesane. A w miare upływu czasu używania mam wrażenie ten tusz jest jeszcze lepszy.
Zaden Clinique mu nie dorównuje, a miałam parę.
Armani ETK excsee jest jednaz najlepszych maskar jakie miałam
givenchy nowy też super, przeważnie majluje jedna warstwa armiani, 2ga givenchy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 12:27   #3500
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ancia13 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam SMSa z S. o VIPach: od 28.09-07.10. Na cały asortyment.
czyli jednak będą

Cytat:
Napisane przez Kaamisia Pokaż wiadomość
U mnie sprawdził się High Impact (ten z klasyczną szczoteczką). Co prawda rano używam innego tuszu, a miniaturkę noszę w torebcę do ewentualnych poprawek w ciągu dnia
Ja chyba też tak zacznę robić - nosić miniaturkę w kosmetyczce.
Dzisiaj zapomniałam pomalować rzęs - kreska + lekki cień - szybko, szybko - wylatuje z domu, w tramwaju zerkam w lustereczko a tu tak goło
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:20   #3501
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Armani ETK excsee jest jednaz najlepszych maskar jakie miałam
givenchy nowy też super, przeważnie majluje jedna warstwa armiani, 2ga givenchy
Holuś, ja co prawda piszę o wersji podstawowej ETK, bo Excess mam dopiero w planach, ale skoro potwierdzasz, to znaczy, ze i Excess wart zakupu
A nowy Żiwążak boski, ale teraz używam tylko jednego otwartego tuszu, aby nie marnować niepotrzebnie dwóch
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja chyba też tak zacznę robić - nosić miniaturkę w kosmetyczce.
Dzisiaj zapomniałam pomalować rzęs - kreska + lekki cień - szybko, szybko - wylatuje z domu, w tramwaju zerkam w lustereczko a tu tak goło
Milko, mnie sie raz coś takiego zdarzyło Umalowłam sobie pięknie oko, jednak latając po domu co chwila i czegoś szukając, skutek taki, ze przychodzę do pracy, ide do ubikacji wymyć kubek, patrzę w lustro i myslę sobie, co ja tak mało wyraznie na okach wyglądam, przecież mocno umalowałam się. Patrzę bliżej, a ja ... nie mam tuszu Poratowała koleżanka, akurat miała Mascarę ze soba, bo nie w smak mi było łazić "półgoło" naocznie I tylko raz miałam taką wpadke
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:24   #3502
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Holuś, ja co prawda piszę o wersji podstawowej ETK, bo Excess mam dopiero w planach, ale skoro potwierdzasz, to znaczy, ze i Excess wart zakupu
A nowy Żiwążak boski, ale teraz używam tylko jednego otwartego tuszu, aby nie marnować niepotrzebnie dwóch


Milko, mnie sie raz coś takiego zdarzyło Umalowłam sobie pięknie oko, jednak latając po domu co chwila i czegoś szukając, skutek taki, ze przychodzę do pracy, ide do ubikacji wymyć kubek, patrzę w lustro i myslę sobie, co ja tak mało wyraznie na okach wyglądam, przecież mocno umalowałam się. Patrzę bliżej, a ja ... nie mam tuszu Poratowała koleżanka, akurat miała Mascarę ze soba, bo nie w smak mi było łazić "półgoło" naocznie I tylko raz miałam taką wpadke

Eve wiem ze masz podstawową zadowolona byłam z maestro więc myśle ze tusze armaniego sa bbd

a propos "wpadek" jestem krótkowidzem ,ok kilku lat nosze soczewki, ale chodząc w okularach zdarzyło mi sie przed wyjściem szukać okularów które miałam na nosie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:28   #3503
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Eve wiem ze masz podstawową zadowolona byłam z maestro więc myśle ze tusze armaniego sa bbd

a propos "wpadek" jestem krótkowidzem ,ok kilku lat nosze soczewki, ale chodząc w okularach zdarzyło mi sie przed wyjściem szukać okularów które miałam na nosie
Olus

To mi sie przypomina mój Tata, ktory jakis czas temu latał i szukał czegoś dziko. Spytałam się go, czego szuka, odpowiedział, ze okularów. A ja na to, ze przecież ma je na głowie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:32   #3504
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olus

To mi sie przypomina mój Tata, ktory jakis czas temu latał i szukał czegoś dziko. Spytałam się go, czego szuka, odpowiedział, ze okularów. A ja na to, ze przecież ma je na głowie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:59   #3505
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Coś ostatnio często vipy są w sephorze Ja jeszcze żadnego smsa nie dostałam na szczęście i mnie nie kusi żeby iść.

Kupiłam dzisiaj Revitalash, miała któraś z Was? Jak efekty?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:02   #3506
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ancia13 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam SMSa z S. o VIPach: od 28.09-07.10. Na cały asortyment.
O znowu VIPki
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:23   #3507
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a propos "wpadek" jestem krótkowidzem ,ok kilku lat nosze soczewki, ale chodząc w okularach zdarzyło mi sie przed wyjściem szukać okularów które miałam na nosie
Tez tak pare razy mialam. Kiedys chyba kwadrans tych okularow szukalam. Dopiero pozniej dotarlo do mnie cos dziwnego: czemu ja tak dobrze widze skoro okularow na nosie nie mam a soczewki zdjelam .
Okulary byly na nosie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-28 o 14:24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:24   #3508
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Armani ETK excsee jest jednaz najlepszych maskar jakie miałam
givenchy nowy też super, przeważnie majluje jedna warstwa armiani, 2ga givenchy
Wcześniej bardzo lubiłam tusze HR, a teraz właśnie przerzuciłam się na Armaniego

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj Revitalash, miała któraś z Was? Jak efekty?
Uwielbiam!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:34   #3509
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36807960]Tez tak pare razy mialam. Kiedys chyba kwadrans tych okularow szukalam. Dopiero pozniej dotarlo do mnie cos dziwnego: czemu ja tak dobrze widze skoro okularow na nosie nie mam a soczewki zdjelam .
Okulary byly na nosie.[/QUOTE]

Jamesku dokładnie tak czułam
uf jak to dobrze ze nie jestem sama

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wcześniej bardzo lubiłam tusze HR, a teraz właśnie przerzuciłam się na Armaniego
Solo którego armaniego masz? zadowolona jestes?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:06   #3510
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Solo którego armaniego masz? zadowolona jestes?
ETK Lenght & Volume czy jakoś tak się nazywa
Jak dla mnie bomba Ładnie pogrubia, nieco wydłuża, czy podkręca to nie wiem, bo z natury mam zakręcone rzęsy, ładnie rozczesuje, raczej nie skleja, daje wrażenie gęstości. No i nie kruszy się w ciągu dnia ani nie odbija na skórze - na czym zależało mi najbardziej, bo większość tuszy maluje rzęsy zbyt delikatnie, a te, które dają ładny, mocny, nieco teatralny efekt to zawsze albo kruszyły się (HR) albo robiły ze mnie misia pandę (Dior New Look)

Z Armanim nie mam już takich problemów
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.