W³osy, papiloty, wesele - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-07-17, 11:32   #1
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 3 656
Smile

W³osy, papiloty, wesele


Witam!
Nie znalaz³am ¿adnego odpowiedniego tematu do zadania pytania wiêc za³o¿y³am nowy temat, je¶li owy ju¿ jest to proszê o przeniesienie

Jeju, pewnie uznacie moje pytanie na poziomie przedszkolaka
Za 2 tygodnie idê na wesele brata. Mam mo¿liwo¶æ aby pój¶æ do fryzjera ale nie idê bo mam swojego - zaufanego, a wesele jest a¿ w Lublinie. Dlatego chcê zakrêciæ w³osy na papiloty. Nie mogê zakrêciæ ich wilgotnych na ca³± noc poniewa¿ rano mam ¶niadanie w hotelu i nie wejdê do restauracji w papilotach na g³owie Czy jest jaki¶ sposób ¿eby w kilka godzin uzyskaæ ³adne loki na papilotach? Z natury mam bardzo podatne w³osy na zabiegi fryzjerskie jednak nie jestem pewna czy uzyskam loki w kilka godzin. Nigdy nie stosowa³am papilotów ( ), wiêc nie wiem czy na³o¿yæ piankê na suche w³osy, rozczesaæ je i zawin±æ papiloty, czy nawin±æ w³osy gdy s± wilgotne, jak je utrwaliæ najlepiej?

Bardzo proszê o odpowied¼, a je¶li uznacie pytanie za g³upie - przepraszam
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-18, 20:31   #2
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: W³osy, papiloty, wesele

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Nie znalaz³am ¿adnego odpowiedniego tematu do zadania pytania wiêc za³o¿y³am nowy temat, je¶li owy ju¿ jest to proszê o przeniesienie

Jeju, pewnie uznacie moje pytanie na poziomie przedszkolaka
Za 2 tygodnie idê na wesele brata. Mam mo¿liwo¶æ aby pój¶æ do fryzjera ale nie idê bo mam swojego - zaufanego, a wesele jest a¿ w Lublinie. Dlatego chcê zakrêciæ w³osy na papiloty. Nie mogê zakrêciæ ich wilgotnych na ca³± noc poniewa¿ rano mam ¶niadanie w hotelu i nie wejdê do restauracji w papilotach na g³owie Czy jest jaki¶ sposób ¿eby w kilka godzin uzyskaæ ³adne loki na papilotach? Z natury mam bardzo podatne w³osy na zabiegi fryzjerskie jednak nie jestem pewna czy uzyskam loki w kilka godzin. Nigdy nie stosowa³am papilotów ( ), wiêc nie wiem czy na³o¿yæ piankê na suche w³osy, rozczesaæ je i zawin±æ papiloty, czy nawin±æ w³osy gdy s± wilgotne, jak je utrwaliæ najlepiej?

Bardzo proszê o odpowied¼, a je¶li uznacie pytanie za g³upie - przepraszam
Je¶li nigdy nie robi³a¶ loków na papiloty to nie polecam ich robiæ pierwszy raz przed samym weselem, bo baranek mo¿e Ciê zdziwiæ

Nie mo¿esz po prostu zakrêciæ w³osów lokówk±??
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-18, 20:38   #3
Giko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: W³osy, papiloty, wesele

Ja poleca³abym co¶ innego Najpierw zrób loki prostownic±/lokówk± i po zakrêceniu, kiedy w³osy bêd± jeszcze ciep³e zakrêæ je na du¿e, rzepowe wa³ki. ¯eby siê trzyma³y dobrze jest je jeszcze podpi±æ wsuwk±. Mo¿esz tak chodziæ 2 godziny, czy ile bêdziesz mieæ czasu przed weselem, w tym czasie siê ubraæ, pomalowaæ itp a fryzura sama siê zrobi :P Polecam ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=AG9ocjE7y90
Giko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-07-18 21:38:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.