Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-02, 11:32   #631
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Jeśli chodzi o apteczne na Allegro, to ja polecam sprzedawcę Smirth:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3191687

Dużo wystawia w formie licytacji, udało mi się kupić peeling Avene za 30 zł (nowiutki zaplombowany), mailowo poprosiłam o próbki do suchej cery i takie też dostałam, miły kontakt.

Co do Cefarmu, to jeśli się spisze tym razem (a obiecano mi rabacik i prezent urodzinowy), to mimo wszytko zostanę. Zmuszę wszystkie koleżanki do przejścia na kosmetyki apteczne
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 12:41   #632
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Vena-Vita.
Termin realizacji - rowno tydzien (w zeszly poniedzialek zamowilam i zaplacilam, dzis, w poniedzialek odebralam paczke od kuriera), wiec termin miesci sie w ich gornej granicy 5 dni roboczych. W piatek, czyli na 4 dzien otrzymalam potwierdzenie o zaksiegowaniu wplaty i wysylce. Oczywiscie zaraz po zakupie dostalm maila z informacja o przyjeciu zamowienia. Dostalam wszystko o co prosilam, lacznie z probkami wysokich filtrow (LRP i Vichy), wpisalam w pole "uwagi" prosbe o probki takich kremow i dokladnie to dostalam + ksiazeczke z opisem wszystkich filtrow LRP (idealnie dla mnie, bo wlasnie LRP uzywam).
Zamawialm zestaw swiateczny Nuxe (data produkcji 2006) i dwie duze butle Sensibio H2O (data waznosci luty 2010). Nie placilam za przesylke. Polecam.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 15:17   #633
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Tego samego dnia robiłam zamówienie w cefarm24 i aptece w sieci. Paczka z apteki w sieci była o 2 dni szybciej. Kupowałam tam tylko różnego kalibru tabletki, więc gratisy były również tabletkowe. Np. do 2 opakowań zestawu witaminek trzecie pełnowymiarowe dostałam gratis. Cefarm jak zwykle nie spisał się odn. ilości próbek, to znaczy dołączono 2 sztuki, na szczęście trafione (filtry barwione svr i biodermy).
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:36   #634
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja zrobiłam zakupy w Cefarmie w czwartek, w piątek była wysyłka, a w poniedziałek paczka była już u mnie Ceny jak zwykle konkurencyjne, np.za Elevit 100tabl. płaciłam 58zł (w innych aptekach internetowych około 65-70zł a w realu nawet do 80zł ) Dostałam dokładnie te próbki, o które prosiłam, w tym płyn do kąpieli dla niemowląt POLECAM!!!
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 13:19   #635
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Jakiś czas temu robilam zakupy w Cefarm24 i jestem bardzo zadowolona z cen i szybkości przesyłki. Jednynym minusem jest to, ze poprosiłam o próbki filtrów dla cery z tradzikiem, których nie dostałm. W zamian dostałm próbki effaclar (żel i krem A.I.), mleczka do demakijażu vichy i samoopalacza LRP, który zresztą mi odpowiada. Moze próbki były dobrane do kosmetyków z kwasami, które kupowałam, ale odpowiadały mojej cerze, wiec ok.
Przelew zrobilam zaraz po zlożeniu zamówienia, więc dwa dni później miałam paczkę w domu, wysłaną pocztą. Ceny przesylek kurierskich przy mniejszych zamówieniach nieco odstraszają, wiec nie wiem czy zrobię tam następne zakupy, chyba, ze na wiekszą kwotę.
Ogólnie mogę polecać i cefarm i dom zdrowia (chociaż ostatnio ceny są tam coraz wyzsze)
Mam na oku dwie inne apteki dobrze zaopatrzone i tanie, wiec moze skuszę sie na ktorąś przy najbliższym zamówieniu. I tak ostatecznie o tym, gdzie zamówie kosmetyki zadecyduje cena lysanelu activ. Kupuję zwykle 2 dla siebie i siostry, wiec kilka złx2 daje sporą różnicę. Do tego zwykle dochodzi kilka innych kosmetyków, preparatów bez recepty i obowiazkowo pomadka oeparol i tisane
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 13:34   #636
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja w Cefarmie złożyłam zamówienie w weekend, paczka dotarła w piątek. Do zamówienia dorzucono próbkę szamponu Naphera - nie spodziewałam się bycia zasypaną gratisami przy zamówieniu za 60zł z kosztami wysyłki włącznie Mieli fajną promocję na szampony Blau farmy i tanie ampułki Inter Fragrances, jestem zadowolona, ale jeśli nie udostępnią innego sposobu wysyłki niż kurier to pewnie więcej tam nie złożę zamówienia.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 13:44   #637
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ponownie cefarm.

Składałam zamówienie w poniedziałek, w czwartek paczka była. Zakupy za troche ponad 150 zł. Konsultant (ten z którym na czacie porozmawiać można, swoją drogą świetny pomysł) polecił mi Hauschkę i zachęcił 5% obniżką, niewiele ale gest fajny. Ponadto przypadkiem nadmieniłam o zbliżających się urodzinkach, obiecał prezent Jako gratisy otrzymałam próbki filtru Dermedic, Lipikara i coś z Vichy, ponadto - ale tu nie wiem czy urodzinowo czy też nie, miniaturki po 25 ml Avene mleczko do demakijażu (co za badziew) i toniku, no i właściwy prezent - pełnowymiarowy filtr LRP, który mnie bardzo ucieszył, mimo że nie używam - zawsze mogę wymienić na targowisku bądź zacząć jesienią kwasy

Zadowolona jestem bardzo, ale jeśli zakupy to tylko wspólnie z koleżanką.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 08:06   #638
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Napisałam do apteki-centrum propozycję wprowadzenia nowych, konkretnych firm i uzupełnienie o kilka produktów, poprosiłam też o skład nowej bazy rozświetlającej z Vichy. Odpowiedź dostałam na drugi dzień rano, pełny sklad, a na dodatek Pani wysłala mi paczkę w ramach podziękowania... Dziś przyszła, otwieram, a tam balsam Declare pełnowymiarowy (cena w aptece 92zł), woda termalna Avene 50ml+probka kremu 50+ i próbka bazy rozświetlającej o którą pytałam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:28   #639
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Napisałam do apteki-centrum propozycję wprowadzenia nowych, konkretnych firm i uzupełnienie o kilka produktów, poprosiłam też o skład nowej bazy rozświetlającej z Vichy. Odpowiedź dostałam na drugi dzień rano, pełny sklad, a na dodatek Pani wysłala mi paczkę w ramach podziękowania... Dziś przyszła, otwieram, a tam balsam Declare pełnowymiarowy (cena w aptece 92zł), woda termalna Avene 50ml+probka kremu 50+ i próbka bazy rozświetlającej o którą pytałam
Poprosze o relacje na temat bazy podobno jest miodowa i brzoskwiniowa i czy nie stanowiloby dla Ciebie wklepanie skladu?Ciekawa jestem na jakiej bazie jest oparta

Od jakiegos czasu wrocilam do zakupow w AwS-maja to,czego z reguly szukam i bardzo podoba mi sie kontakt z Nimi,dodatkowym atutem jest dla mnie fakt,ze przyslali mi kilkukrotnie zestaw probek o ktore pytalam poza zamowieniami a z obecna przesylka zostalam zasypana probkami,karteczkami na notataki,dlugopisami oraz giftem w postaci pelnowymiarowego opakowania mleczka Klorane (robie zapas i naprawde sie przyda) takze jestem naprawde zadowolona.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 18:46   #640
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Poprosze o relacje na temat bazy podobno jest miodowa i brzoskwiniowa i czy nie stanowiloby dla Ciebie wklepanie skladu?Ciekawa jestem na jakiej bazie jest oparta

Od jakiegos czasu wrocilam do zakupow w AwS-maja to,czego z reguly szukam i bardzo podoba mi sie kontakt z Nimi,dodatkowym atutem jest dla mnie fakt,ze przyslali mi kilkukrotnie zestaw probek o ktore pytalam poza zamowieniami a z obecna przesylka zostalam zasypana probkami,karteczkami na notataki,dlugopisami oraz giftem w postaci pelnowymiarowego opakowania mleczka Klorane (robie zapas i naprawde sie przyda) takze jestem naprawde zadowolona.
Jeszcze nie testowana jest tak jak mówisz - brzoskwiniowa dla jasnej, miodowa dla ciemnej.
Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isododecane, Alcohol denat, Polyglyceryl-4 isostearate, Cetyl peg/ppg 10/1 dimethicone, Hexyl laurate, Disteardimonium hectorite, Mel/honey, Parfum,fragrance, Manganese gluconate, Diphenyl dimethicone, Methylparaben, Cellulose gum, Aluminum starch octenylsuccinate, Magnesium sulfate, Phenoxyetanol, Nylon-12, Tristearin, Acetylated glycol stearate, Acrylates Copolymer, Butylparaben
[+/- May contain: CI 77891 Titanium Dioxide, CI 77491 Iron Oxides, Mica]

Mnie AwS doprowadza do szału opracowaniem swojej strony. I wszelkie odmiany domu zdrowia też - nie lubię takich niepraktycznych stron
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 14:36   #641
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu wrocilam do zakupow w AwS-maja to,czego z reguly szukam i bardzo podoba mi sie kontakt z Nimi,dodatkowym atutem jest dla mnie fakt,ze przyslali mi kilkukrotnie zestaw probek o ktore pytalam poza zamowieniami a z obecna przesylka zostalam zasypana probkami,karteczkami na notataki,dlugopisami oraz giftem w postaci pelnowymiarowego opakowania mleczka Klorane (robie zapas i naprawde sie przyda) takze jestem naprawde zadowolona.
To ja chyba pobiję rekord A raczej nie ja, tylko Apteka w Sieci Zamówiłam wczoraj około 13, od razu zapłaciłam poprzez Płatności On-line, po pół godzinie dostałam maila, że wysyłają i dziś dostałam paczkę
Co prawda w przypadku jednego produktu pomylili pojemność i dostałam mniejszą zamiast większej, ale już dostałam maila z informacją, że w poniedziałek wyślą dobry, a ten mam odesłać i kasę za wysyłkę mi zwrócą. W ogóle, tak jak mówi Hexxana, są bardzo kontaktowi, a do tego mają naprawdę fajne ceny i niedrogą przesyłkę (7zł).
Próbek dostałam dużo, może nie te, o które prosiłam, ale pewnie nie mieli, więc trudno się dziwić.
Ogólnie jestem zadowolona i zamierzam zostać ich stałą klientką

A co do samej strony - w sumie wszystko jest ok, ale jak się wie, czego chce i wpisze w wyszukiwarkę, bo inaczej faktycznie ciężko coś znaleźć, brakuje kategorii tematycznych / firmowych itp. itd.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 15:19   #642
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Odebrałam właśnie zamówienie z http://www.fabrykazdrowia.pl/ . Szeroki asortyment, pełna oferta danej firmy, ceny baaardzo konkurencyjne:
-pianka Tołpy, która u nich była tańsza niż w sklepie internetowym Tołpy
-wszystkie produkty Boreade/Novidermu były o kilka zł tańsze niż w aqua vitae
-balsam ujędrniający z Iwostinu też miał najniższą cenę jaką widziałam - 30,95zł
-dostępne produkty Vitelli

Teraz w AquaVitae będę zamawiać już tylko hauschkę (która i tak pojawi się niedługo w aptece-centrum) i weledę.

Dostałam 4 próbki do zamówienia za 156zł: dwie produktów Effaclar, jedna creme fondante lrp i przeciwzmarszczkowy Vichy. Niskie ceny wynagradzają próbki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:05   #643
gluzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Essen-Kielce
Wiadomości: 17
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

I ja polecam fabryke zdrowia.Robilam zakupy i ny maja naprawde super,moze pare groszy drozej niz w cefarmie,doslownie pare groszy,za to oferta o wiele bogatsza-jedna z najlepiej zaopatrzonych aptek.Kontakt swietny,jak tylko mieli jakies watpliwosci czy czegos nie bylo co zamowilam, mila pani dzwonila do mnie i powiadamiala mnie o tym lub mowila,ze postaraja sie poszukac danej rzeczy jesli mi na niej zalezy.Przesylka szybciutko doszla.Oprocz tego oczywiscie probki,takie o ktore prosilam i dodatkowe.Jestem bardzo zadowolona i raczej przy niej zostane,jesli nie zawyza cen
gluzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:20   #644
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja przed chwilą zamówiłam z aws, m.in. klorane 50+ (Hexx, na Twoją odpowiedzialność) i nowego vichy 50+ (niestety nie mam na kogo zrzucić odpowiedzialności)
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:34   #645
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Wczoraj zlozylam zamowienie w aptecusie na biodrme sensibio i ystheal dla cery mieszanej. Jeszcze tego samego dnia otrzymałam maila z informacja ze zamowienie zostalo juz zrealizowane Teraz pozostaje mi czekac na pczke. Czytajac opinie nt. aptecusa w tym watku, zaczynam sie troche bac
Wczesniej kupowalam w aquavitae , paczki zawsze docierały terminowo i ZAWSZE byly gratis probki, zaskakujace wrecz ilosci, mimo czasami malych zamowien na kwoty do 60 zł

Byłam ostatnio w tradycyjnej aptece, kupowalam krem i przy okazji zapytalam o probki filtrow tonujących; Pani odpowiedziala ze bardzo ciezko o jakiekolwiek probki, jako ze producenci niechetnie je rozdaja, tak tez nie maja nic a nic na stanie. No coz...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:08   #646
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Byłam ostatnio w tradycyjnej aptece, kupowalam krem i przy okazji zapytalam o probki filtrow tonujących; Pani odpowiedziala ze bardzo ciezko o jakiekolwiek probki, jako ze producenci niechetnie je rozdaja, tak tez nie maja nic a nic na stanie. No coz...
oj kocham te teksty, a potem otwierają szufladę wypachaną po brzegi ja robiłam zakupy w vitanea zawiodłam sie czasem oczekiwania i nie dostałam jednego z zamówionych produktów ani próbek po rozmowie dostałam 2 paczkę z naprawdę fajnymi gratisami i przeprosinami - ale nie wiem czy sie zdecyduje jeszcze raz ...
za to na allegro kupowałam u mammutek5 i super masa naprawdę dobry próbek - ekspresowa dostawa
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:41   #647
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Kupowałam w Cefarm24: leki, filtry i kosmetyki. Dostałam kilka próbek, w tym mały kremik do innych kremików z serii.
Szybka przesyłka - w piątek wysłali, w poniedziałek u mnie.
Natomiast w Uwagach do zamówienia nigdy nie wpisywałam nic - nie wiedziałam, że można prosić o konkretne próbki - następnym razem będe pamiętać
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:31   #648
Zuzanna385
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 42
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Właśnie dostałam paczkę z apteki w sieci. Zamówienie składałam 16 sierpnia. Najpierw nie mieli produktu, który widniał, jako dostępny (dalej tam resztą widnieje na takim statusie, w bardzo dobrej cenie). Gdy powiedziałam, że nie chcę w takim razie realizować zamówienia bez tego produktu, nagle udalo im się załatwić. Przesyłka dotarła szybko. Niby wszystko ok, choć przykro, bo pomimo że zamówiłam kosmetyków na kwotę ponad 265zł nie dołączyli ani jednej próbki.
Zuzanna385 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:41   #649
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Czy ktoś mi może wyjasnić, czemu apteki stacjonarne, off-linowe mają wysokie (tudzież normalne, jak kto woli) ceny, a gdy te same apteki sprzedają w necie jako on-linowe bądź na allegro ceny są o jakieś 20% niższe?

Znalazłam jedną z noich ulubionych łódzkich aptek na Allegro i aż mnie skręciło, ile przepłacałam u nich w sklepie.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 12:59   #650
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi może wyjasnić, czemu apteki stacjonarne, off-linowe mają wysokie (tudzież normalne, jak kto woli) ceny, a gdy te same apteki sprzedają w necie jako on-linowe bądź na allegro ceny są o jakieś 20% niższe?

Znalazłam jedną z noich ulubionych łódzkich aptek na Allegro i aż mnie skręciło, ile przepłacałam u nich w sklepie.
No cóż, zgaduję że w sieci jest ogromna konkurencja, a przejście ze strony jednej apteki na stronę drugiej i porównanie cen jest o wiele prostsze niż w świecie realnym
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:41   #651
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
No cóż, zgaduję że w sieci jest ogromna konkurencja, a przejście ze strony jednej apteki na stronę drugiej i porównanie cen jest o wiele prostsze niż w świecie realnym
A nie wynika to np. z jakiś korzyści prawo - podatkowych?
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:45   #652
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Nie mam wiedzy na ten temat
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 15:02   #653
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dobre pytanie, ja tez sie zdziwilam, bo mi raz pani w aptece powiedziala, zebym lepiej poszla na ich strone tam zamowila i potem wrocila i odebrala u nich to zaplace mniej, ale sie glupia nie spytalam czemu tak jest, a zaplacilam duzo mniej niz gdybym kupowala w aptece, czasem to nawet 10 zl na tubce filtra, normalnie szok! Ja nie wiem jak im sie to oplaca i co to za prawa?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:00   #654
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziewczyny, jezeli zamawiacie w Cefarmie od razu piszcie, że chcecie próbki, bo mogą nie dać. Nie z powodu braku, chociaż tak też moze być, ale po prostu chcą uniknąć awantury
Od razu zaznaczam, ze nie wiem jak jest przy zamowieniach wysyłkowych, bo zdarzyło się to przy osobistym odbiorze zamówienia
Otóż moja koleżanka parę dni temu własnie odbierała takie zamówienie, faktem jest, ze nie było ono duże, ale jak zobaczyła, że nie ma żadnych próbek, to od razu się upomniała. Kobieta z apteki powiedziała jej, że już nie będą dodawać próbek, bo zdarzały im się bardzo nieprzyjemne sytuacje, kiedy to panie robiły im awantury za to, że dostały próbki kosmetyków przeciwzmarszczkowych bo jakim prawem, bo to przecież je obraża itp

Z próbkami szamponów też pewnie byłby problem

Będę niedługo zamawiać z tej apteki, to zobaczymy jak będzie, chociaż może jako stałej klientce, coś mi tam skapnie
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:14   #655
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Wlasnie odebralam zamowienie z aptecusa i jestem zadowolona. Apteka oferuje od 100 zł gratisowa przesylke kurierem DHL. Dodatkowo otrzymałam 9 probek roznorodnych kremów i masa ulotek i malych katalogow Od zlozenia zamowienia do odebrania paczki z rak kuriera - 2 dni Rekordowe tempo!
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:30   #656
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jezeli zamawiacie w Cefarmie od razu piszcie, że chcecie próbki, bo mogą nie dać. Nie z powodu braku, chociaż tak też moze być, ale po prostu chcą uniknąć awantury
Od razu zaznaczam, ze nie wiem jak jest przy zamowieniach wysyłkowych, bo zdarzyło się to przy osobistym odbiorze zamówienia
Otóż moja koleżanka parę dni temu własnie odbierała takie zamówienie, faktem jest, ze nie było ono duże, ale jak zobaczyła, że nie ma żadnych próbek, to od razu się upomniała. Kobieta z apteki powiedziała jej, że już nie będą dodawać próbek, bo zdarzały im się bardzo nieprzyjemne sytuacje, kiedy to panie robiły im awantury za to, że dostały próbki kosmetyków przeciwzmarszczkowych bo jakim prawem, bo to przecież je obraża itp

Z próbkami szamponów też pewnie byłby problem

Będę niedługo zamawiać z tej apteki, to zobaczymy jak będzie, chociaż może jako stałej klientce, coś mi tam skapnie
Najlepiej, jeśli apteka spojrzy na zamówione produkty i dołoży coś do tego pasującego. To dziwnie wygląda gdy do zamówienia tylko z produktami przeciwtrądzikowymi dostaję same przeciwzmarszczkowe próbki - wtedy czuję, że dorzucono mi byle co, byle by było choć mam komu je oddać.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:41   #657
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Najlepiej, jeśli apteka spojrzy na zamówione produkty i dołoży coś do tego pasującego. To dziwnie wygląda gdy do zamówienia tylko z produktami przeciwtrądzikowymi dostaję same przeciwzmarszczkowe próbki - wtedy czuję, że dorzucono mi byle co, byle by było choć mam komu je oddać.
Akurat tak się składa, że zawsze dostawałam pasujące próbki do zamówienia, obojętnie, czy zamawiałam sobie, czy swojej mamie.
Nie zdarzyło mi się dostać próbek kosmetyków p/trądzikowych, bo nigdy takich kosmetyków nie zamawiałam, a i wiek nie ten, więc nie podsunęli mi
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:46   #658
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Mówię generalnie widać nie wszystkie panie dostawały pasujące próbki skoro oburzały się na kosmetyki przeciwzmarszczkowe

edit: ostatnio, w przeciągu ok. 10dni zrobiłam dwa zamówienia w dobrykrem.pl; szybka realizacja, niezależnie od wysokości zamówienia dorzucają taką samą ilość próbek - 5 dobranych do rodzaju skóry/kosmetyków z zamówienia. Ceny kosmetykówGeneral Topics o całą złotówkę niższe niż w sklepie na stronie generaltopics.pl Balsam Iwostinu Elixine - 31zł, jedna z niższych cen jakie spotkałam na ten balsam

co jest zdecydowanym minusem - zamówienia powyżej 200zł tylko przedpłata

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-08-21 o 20:15
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:36   #659
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

DZiewczyny, czy któraś z Was odbierała osobiście zamówienie z www.fabrykazdrowia.pl? Bo w przyszłym tygodniu będę w Olsztynie i kusi mnie, bo mają dobre ceny na filtry. Czy dorzucają próbki?
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 11:12   #660
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Agnieska ale robienie awantur z tego powodu, to chyba jest trochę śmieszne, bo przecież można grzecznie zwrócić uwagę i jest po sprawie
A tak z innej beczki, to sama byłam świadkiem, jak pani ok. 50-tki opierniczała równo pana z internetowej apteki za to, że zamówienie jest niezrealizowane, a zupełnie niesłusznie, bo złożyła zamówienie i zaraz tego samego dnia przyszła po odbiór, nie czekając na maila z apteki. On biedny jej cierpliwie tłumaczył jakie są zasady, ale nie dotarło, bo wyszła obrażona.

po prostu dziwią mnie takie zachowania
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.