Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 13:38   #241
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Czym kosmetyczka ci przekłuwała?
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:05   #242
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??

w profesjonalnych salonach trzeba przyjsc z prawnym opiekunem lub ze zgoda rodzica. takie prawo.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 23:08   #243
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
w profesjonalnych salonach trzeba przyjsc z prawnym opiekunem lub ze zgoda rodzica. takie prawo.
Dokładnie,a lepiej zrobic sobie w profesjonalnym.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 00:19   #244
Niefajna
Przyczajenie
 
Avatar Niefajna
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 19
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??

ja przebiłam w wieku 15 lat, a zrobiłam to sama w tajemnicy przed rodzicami ^^
__________________
Nie powiem Ci nic,
Choć krzyk sam ciśnie się do ust.

Niefajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 17:09   #245
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Jeśli kolczyk jest trochę ,,grubszy" to jego wymiar to zapewne 1.6. Jeśli cieńszy - 1.2. Na tragusy rzadko kiedy zakłada się cieńsze, z tego co mi wiadomo. www.wildcat.pl - tam rzeczywiście jest duży wybór kolczyków, ale możesz też kupić u piercera.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 19:38   #246
kasienka1984
Raczkowanie
 
Avatar kasienka1984
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gubin
Wiadomości: 46
GG do kasienka1984
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??

Ja jak mialam 13 lat hehehe
kasienka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 21:38   #247
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??

Ja miałam 15 lat i rowniez w tajemnicy przed rodzicami.
Do tego przebijala mi kolezanka w domu. Rodzice i tak zauwazyli:P a kolczyk miewa sie do tej pory dobrze.. ale teraz bym sie zastanawiala nad przebiciem.. jednak troche za wczesnie go przebiłam.
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 21:43   #248
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??

miałam 15 lat i było to za zgodą rodziców,ale prosiłam ich o zgode bardzo długo...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 22:49   #249
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

pistoletem tydzien po przekluciu i wszystko jest w porządku, tylko wokoł powstaje stupek, trzeba go delikatnie zdrapać albo sprobowac rozpuscic specjalnym plynem ktory dostalam od kosmetyczki
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 22:53   #250
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
pistoletem
o matko...
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 23:14   #251
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

hm, cos nie tak? jakaś trauma z przeszłości?
denerwują mnie takie uprzedzenia - sprawdzona kosmetyczka jest lepsza od niejednego piercingera (czy jak to tam się mówi... )
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 01:00   #252
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez brzozka Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam jak się nazywa ta część ucha, dlatego tak okrężnie piszę
Po prostu tragus z łacińskiego, a po polsku - skrawek
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 09:08   #253
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

do sprawdzonej kosmetyczkinic nie mamy-natomiast do przekłuwania pistoletem mamy poważne zastrzezenia
wielekrotnie przytaczałyśmy argumenty dlaczego nie powinno się uzywac psitoletu
i to nie chodzi o nasza traume-traume to ty możesz mieć jak tkanka chrząstki nie bedzie chciala ci sie goić wlasnie powodu strzału pistoletem
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 10:58   #254
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
hm, cos nie tak? jakaś trauma z przeszłości?
Misiu, moze troche wiecej szacuku do osoby, ktora sie zna odrobine bardziej od Ciebie.

tak jak pisala miss - mam zastrzezenia do przekluwania platkow uszu pistoletem, a gdyby ktos chcial mi robic tragusa pistoletem, ucieklabym z fotela. to byla jedna z najglupszych rzeczy, jakie dalas sobie zrobic.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 11:21   #255
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Misiu, moze troche wiecej szacuku do osoby, ktora sie zna odrobine bardziej od Ciebie.

tak jak pisala miss - mam zastrzezenia do przekluwania platkow uszu pistoletem, a gdyby ktos chcial mi robic tragusa pistoletem, ucieklabym z fotela. to byla jedna z najglupszych rzeczy, jakie dalas sobie zrobic.
dokładnie.
ja zastanawiam się jak będzie goiło się to przekłucie... bo kolczyki których używają kosmetyczki do "pistoletów" nie są chyba ani z tytanu ani ze stali?
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 11:27   #256
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

sa z mieszanki wszelakiego g***a, jakie chinczykom wpadnie w rece przy produkcji. jest to niby stal, ale nikt tych hut nie pilnuje, wiec do stali to nawet nie jest podobne.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 12:44   #257
MadziaZ.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

cześć, mam pytanie odnośnie tragusa. przedwczoraj sobie go przekłułam pistoletemu kosmetyczki. troche mi spuchło a krew nie miała szansy wypłynięcia. wyjełam kolczyk i troche pouciskałam chrząstkę, żeby krew i ropa spłynęły. może mi ktoś doradzić co dalej? czy mogę wyciskać krew?
MadziaZ. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 12:47   #258
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Przepraszam Was wszystko wiedzące =] Jednak wiedza a doświadczenie to dwie róóóżne rzeczy..
Jestem pewna że zagoi mi się lepiej niż w wielu przypadkach po przekluciu u 'profesjonalisty' iglą.
kolczyki mam srebrne, ale proponowala mi tytan.

Yaza - trochę jestes przeczulona na swoim punkcie. To że inni moze nie mają szacunku do Ciebie nie oznacza że ja nie mam. A nie wiem gdzie oznaka braku szacunku w zdaniu:
hm, cos nie tak? jakaś trauma z przeszłości?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 14:32   #259
recydywiska
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar recydywiska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez MadziaZ. Pokaż wiadomość
cześć, mam pytanie odnośnie tragusa. przedwczoraj sobie go przekłułam pistoletemu kosmetyczki. troche mi spuchło a krew nie miała szansy wypłynięcia. wyjełam kolczyk i troche pouciskałam chrząstkę, żeby krew i ropa spłynęły. może mi ktoś doradzić co dalej? czy mogę wyciskać krew?
ilez mozna powtarzac ze wszelkie przklocia u kosmetyczki sa szkodliwe?! kazde przebicie nawet platka ucha nalezy wykonywac w studiu piercingu!! pistolet wyrywa tkanke pozatym gojenie jest duzo gorsze zostaja blizny!! w studiu wszelkie rpzeklocia wykonywane sa jednorazowa sterylna igla, pozatym moje kochane o przbicia trzaba dbac! myslicie ze wszystko sie prawidlowo zagoi jesli nie ebdziecie stosowac zadnychmasci? krwi i ropy nie mozesz wyciskac poniewaz to podraznia i prowadzi do wiekszych ropnien. kazde nietypowe przebicie musi napoczatku ropiec. jestem szczesliwa posiadaczka liprinka, kolczyka w jezyky, kolczyka w karku, 5 w jednym platku uchu, tragusa, piercingiem zajmuje sie stosunkowo niedlugo.. pozdrawiam, w razie jakis pytan pisac
recydywiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 14:50   #260
bella...
Przyczajenie
 
Avatar bella...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
hm, cos nie tak? jakaś trauma z przeszłości?
denerwują mnie takie uprzedzenia - sprawdzona kosmetyczka jest lepsza od niejednego piercingera (czy jak to tam się mówi... )
Kosmetyczka robi dziure pistolotem co jest niehigieniczne po prostu, bo używa go wiele razy. Piercer używa igły - raz. Chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie, ot co. Rozumiem jeszcze przebijanie płatków uszu u kosmetyczki, to popularniejsze od tragusa, pistolet chyba nie powinien nic spieprzyć (miejsce łatwe do przebicia), ale nawet to miejsce najlepiej przebijać igłą. Kosmetyczka niech wyczyści buźkę i kładzie maseczki, tak będzie lepiej.
bella... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 14:58   #261
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
pistoletem
Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
o matko...
no to pif paf w strone kosmetyczki
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:06   #262
MadziaZ.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

droga recydywistko...
mieszkam w mieścinie, gdzie nie ma profesjonalnego studia. Są jedynie zakłady kosmetyczne. Tak więc proszę o trochę zrozumienia. jeśli chodzi o maści to mam smarować ''na kolczyk'' czy też go wyjąć i smarować? Boli mnie ta chrząstka kiedy jej dotknę, a kolczyka mam dopiero trzeci dzień.
MadziaZ. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:20   #263
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Tragus

Cytat:
Napisane przez gosz Pokaż wiadomość
pistoletem mozna robic tylko i wylacznie (!!!!) kolczyki w platku ucha

wszelkie inne przeklucia robi sie w salonie tatuazu

ja mialam swego czasu troszke bardziej skomplikowane przeklucie, mianowicie snug:
http://i6.photobucket.com/albums/y20...o/IMG_0001.jpg

bardzo ciezko sie goil meczylam sie z ziarnina (tutaj skuteczna okazala sie malo przyjemna kuracja ze skoncentrowana witamina C) az kiedys w nocy jakims cudem mi wylecial i juz go nie wlozylam, mimo iz genialnie to wyglada nigdy wiecej bym tego nie zrobila;D
a na tragusa mam za malusia chrzastke
dziewczyny ile razy mozna powtarzac iz wszelkie przebicia u kosmetyczki sa niebezpieczne?! pistolet wyrywa tkanke, do tego przebicie dziurki w wyznaczonym wczesniej (np pisakiem) miejscu jest niemozliwe. majac kilka lat mama zabrala mnie do kosmetyczki przebic mi uszy. dzis moge stwierdzic ze oprocz tego ze moje dziurki sa nierowno do tego powstaly zrosty. naszczescie dzis jestem szczesliwa posiadaczka wielku kolczykow z ktorymi nigdy nie mialam problemu. w profesjonalnym salonie piercingu zabieg wykonywany jest jednorazowa sterylna igla ktora jedynie ' dziurawi tkanke'. dziurki sa mniejsze, nie powstaja zrosty, szybciej sie goja. natomiast nie mozemy zapominac iz zadne przklocie bez odpowiedniej pielegnacji nie bedzie szybko i zdrowo goic.


podam wam kilka rad jak dbac o swiezo przeklote miejsce:
Dbaj o higienę przekłutego miejsca.
Podczas gojenia nigdy nie wyciągaj kolczyka.
Oczyszczaj miejsce przekłucia
Unikaj kąpieli w stawach, jeziorach, rzekach a w szczególności basenach publicznych z uwagi na ryzyko infekcji.
Aby nie zgubić kuleczki lub całego kolczyka, sprawdzaj co jakiś czas dokręcenie kulek.


sprawdzona mascia podleczajaca swierze przeklocia jest Oxycort


dodam ze piercingiem zajmuje sie stosunkowo niedlugi czas jednak wrazie jakichkolwiek watpliowsci pisac smialo

pozdrawiam

Edytowane przez xkarolinax
Czas edycji: 2007-08-21 o 10:01
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:53   #264
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez MadziaZ. Pokaż wiadomość
droga recydywistko...
mieszkam w mieścinie, gdzie nie ma profesjonalnego studia. Są jedynie zakłady kosmetyczne. Tak więc proszę o trochę zrozumienia. jeśli chodzi o maści to mam smarować ''na kolczyk'' czy też go wyjąć i smarować? Boli mnie ta chrząstka kiedy jej dotknę, a kolczyka mam dopiero trzeci dzień.
mnie chrząstka bolała pare dni. ale przebijaną miałam tak jak powinno być to zrobione.
a co do tego, że w twoim mieście nie ma profesjonalnego studia to żadne wytłumaczenie. wystarczy jechać do najbliższego większego miasta w którym takie się znajduję. no ale to Twoje zdrowie i Twoja sprawa. a za przekłuwanie innych miejsc niż płatek ucha, moim zdaniem, kosmetyczki powinny płacić kary. chore jest to, że ludzie "oszczędzają" na swoim zdrowiu
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 23:07   #265
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Przepraszam Was wszystko wiedzące =] Jednak wiedza a doświadczenie to dwie róóóżne rzeczy..
Jestem pewna że zagoi mi się lepiej niż w wielu przypadkach po przekluciu u 'profesjonalisty' iglą.
kolczyki mam srebrne, ale proponowala mi tytan.

Yaza - trochę jestes przeczulona na swoim punkcie. To że inni moze nie mają szacunku do Ciebie nie oznacza że ja nie mam. A nie wiem gdzie oznaka braku szacunku w zdaniu:
hm, cos nie tak? jakaś trauma z przeszłości?
byc moze jestem przeczulona, ale dla mnie tekst z trauma jest nie na miejscu. nie jestem Twoja kolezanka ani popychadlem, ktoremu takie teksty mozna rzucac - skoro dla Ciebie jest to normalne, to daje bardzo zle swiadectwo jako o osobie. nie wiem, ja tak np. do matki bym sie nie odezwala, tak samo jak do obego czlowieka, ktory sobie na to nie zasluzyl.

tak, wiedza a doswidczenie to dwie rozne rzeczy, tyle tylko, ze wiedza wynika z doswiadczenia, na ktorego brak w dziedzinie bodymod nie narzekam. i moge zapewnic, ze twoja 'pewnosc' jest niewiele warta, bo to pewnosc amatora, ktory daje do siebie strzelac z pistoletu i aplikowac srebro - majac na dodatek tytan do wyboru.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 23:16   #266
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
byc moze jestem przeczulona, ale dla mnie tekst z trauma jest nie na miejscu. nie jestem Twoja kolezanka ani popychadlem, ktoremu takie teksty mozna rzucac - skoro dla Ciebie jest to normalne, to daje bardzo zle swiadectwo jako o osobie. nie wiem, ja tak np. do matki bym sie nie odezwala, tak samo jak do obego czlowieka, ktory sobie na to nie zasluzyl.

tak, wiedza a doswidczenie to dwie rozne rzeczy, tyle tylko, ze wiedza wynika z doswiadczenia, na ktorego brak w dziedzinie bodymod nie narzekam. i moge zapewnic, ze twoja 'pewnosc' jest niewiele warta, bo to pewnosc amatora, ktory daje do siebie strzelac z pistoletu i aplikowac srebro - majac na dodatek tytan do wyboru.
Dajmy sobie spokój Nie ma sensu dalej tłumaczyć, że pistoletu sie używa się do tego typu miejsc. Jak sobie dziewczyna chce krzywde robić to jej sprawa. Szkoda naszych nerwów Ludzie i tak dalej będą "oszczędzać" i używać pistoletu do przekłuwania ciała ...
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 00:02   #267
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

znaczy wiesz, ja nie mialam na celu raz jeszcze pisac czemu pistolet jest be, bo pisalam to dziesiatki razy a nienawidze sie powtarzac - ale po prostu odpowiedziec na post, ktory zieje brakiem podstawowej wiedzy i ignorancja w stosunku do kogos, kto wie lepiej i probuje pokazac niebezpieczny blad. bo powiedzmy sobie szczerze, infekcje chrzastki i tragusa sa niebezpieczne dla zdrowia i sa to niebezpieczenstwa realne, a nie jakies fiziu-miziu. akurat tragus jest polozony w miejscu, ktorego nie nalezy olewac.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 00:41   #268
arisa666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Tak, tak nie powinno sie tego robic pistoletem tak jak i przekluwac samemu w domu, ale nikt nie powiedzial ze cos jej sie w te dziurze zrobi czy nie bedzie chciala sie goic... dziewczyna zrobila to na wlasna odpowiedzialnosc. tak jak ja robiac sobie wszystko sama.
__________________
Każdy ma swojego pier*olca.
arisa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 01:52   #269
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

oj ja mysle ze to jest latwe do przewidzenia jak to sie bedzie chcialo goic, zwlaszcza biorac pod uwage dlugosc kolczykow zakladanych do pistoletow...
no ale madry polak po szkodzie
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 07:30   #270
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez arisa666 Pokaż wiadomość
Tak, tak nie powinno sie tego robic pistoletem tak jak i przekluwac samemu w domu, ale nikt nie powiedzial ze cos jej sie w te dziurze zrobi czy nie bedzie chciala sie goic... dziewczyna zrobila to na wlasna odpowiedzialnosc. tak jak ja robiac sobie wszystko sama.
jak to nikt nie powiedzial, ze sie jej cos zrobi w dziurze? przeciez wlasnie dlatego nie powinno sie przebijac pistoletem, zwlaszcza tragusa i chrzastek, ze jej sie ZROBI, co do ziarniny to jestem pewna, tak samo nie bede zdziwiona, jak zacznie sie migracja (srebro!?), albo podczas snu motylek od kolczyka przycisnie tragusa i zacznie sie wesole zapalenie, po ktorym dziewczyna skoczy do dermatologa po antybiotyki a i tak na koncu wyjmie kolczyk, bo bol w tym miejscu uniemozliwia normalne funkcjonowanie. dodac powinnam jeszcze 'zwyczajna' infekcje, bo w koncu kometyczka wbila jej niewysterylizowany kolczyk w ucho. Malo? to jest akurat poczatek, nie napisalam w sumie o dalszych problemach ze sluchem, bo zaraz obok jest ucho srodkowe.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.