Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-02, 23:17   #1651
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ta miniaturka to byłby fajny prezent na Walentynki.
Mi się marzy cały flakon

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Oj tak , boskie sa
Będę teraz na nie polować;D
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:30   #1652
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Jakie zamówiłaś z NYX? Mam nadzieję, że nie te Round, bo są tragiczne. Rozmazują się, nietrwałe, fuj Tak samo nie lubię ich kredek Jumbo i konturówek do ust, bardzo słaba jakość i mam wstręt do tej firmy. Choć ten gratisowy błyszczyk NYX z Douglasa (z wcześniejszej promocji) okazał się bardzo fajny, i kolor, i formuła.
NYX Rouge a leverse 628 i Lip smacking Fun Colours 617 i 620 oraz błyszczyki Butter Gloss BLG02, BLG05, BLG09 + gratisowy 16DeepRed. Nie ukrywam, że skusiła mnie cena, bo moje dawne doświadczenia z NYX są niezbyt pozytywne, ale może dlatego, że kupowałam jakieś resztki na wyprzedażach ( chyba właśnie te Roundy, kredki i jakieś bronzery, a najgorsze eyelinery w pisaku, których nie dało się zmyć z oka). Jak nic mi się tym razem nie spodoba, to już więcej nic nie kupię oprócz ich korektora.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-02 o 23:48
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:56   #1653
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Poziomka czy ten rozświetlacz daje tzw. efekt tafli wody? Bo własnie coś takiego mi się marzy. Napaliłam się na Lightscapade, ale on ma w sobie dużo drobinek, a właśnie taka "tafla wody" bardziej by mnie interesowała - trochę jak przy błyszczykach bez drobinek. Tylko chciałabym żeby to był intensywny efekt
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 01:31   #1654
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Poziomka czy ten rozświetlacz daje tzw. efekt tafli wody? Bo własnie coś takiego mi się marzy. Napaliłam się na Lightscapade, ale on ma w sobie dużo drobinek, a właśnie taka "tafla wody" bardziej by mnie interesowała - trochę jak przy błyszczykach bez drobinek. Tylko chciałabym żeby to był intensywny efekt
Witam koleżankę
Serio jesteś z Bytomia?

Niech te promocje się już skończą, tyle rzeczy kuuuuuuusi
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 07:57   #1655
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A w ogóle muszę się z Wami podzielić moim rozświetlaczowym odkryciem Benefit Watt's Up Przebił mojego ulubieńca MAC Soft&Gentle Daje efekt takiego świetlistego policzka. Zero drobin, brokatu. Naturalna, promienna skóra Wstawię zdjęcia
Wow ile kosztuje ten rozświetlacz ??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 08:09   #1656
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Wow ile kosztuje ten rozświetlacz ??
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...etlacz/P679082
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 08:38   #1657
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziękuję, tylko ta cena...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 08:54   #1658
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A w ogóle muszę się z Wami podzielić moim rozświetlaczowym odkryciem Benefit Watt's Up Przebił mojego ulubieńca MAC Soft&Gentle Daje efekt takiego świetlistego policzka. Zero drobin, brokatu. Naturalna, promienna skóra Wstawię zdjęcia
Fajny efekt. Mnie właśnie drobinki bardzo denerwują, jak przebłyskują na skórze
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:43   #1659
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Mam pytanie o Douglas czy przy zniżkach -20% łapie się Foreo? Niestety przy ostatniej nocy zakupów nie wiedziałam, że ją chce, a w normalnej cenie jakoś żal kupować 😉 W sumie jeszcze się waham między nią a Mia, ale z kodem jakoś łatwiej o decyzję 😃
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:54   #1660
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziękuję, tylko ta cena...
Podobny efekt można uzyskać również dzięki mineralnym rozświetlaczom, np Earthnicity Silk Glow lub Everyday Minerlas Aussie Perk Me Up (to korektor, ale bardzo odbijający światło i pod oczy w życiu bym go nie położyła na szczęście minerały są wszechstronne np bronzer można używać jako cień na powieki). Moonlight Star ze Sweetscents również jest śliczny, ale zawiera drobinki brokatu
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:55   #1661
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A w ogóle muszę się z Wami podzielić moim rozświetlaczowym odkryciem Benefit Watt's Up Przebił mojego ulubieńca MAC Soft&Gentle Daje efekt takiego świetlistego policzka. Zero drobin, brokatu. Naturalna, promienna skóra Wstawię zdjęcia

Ja chciałam w sephorze kliknąć bronze of the champions z -30%, miałabym Hoola i Watt's. Up ale praktycznie od początku był wyprzedany. Skoro Watt's Up taki fajny, żałuję jeszcze bardziej ;(((
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 10:06   #1662
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Moje zamówienie z S. z Jimmy Choo dotarło dziś rano do sąsiedniego miasta. Teraz tylko nie jestem pewna czy w sobotę listonosz roznosi u mnie paczki... Byłoby miło dostać ten zestaw w same urodzinki
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 10:32   #1663
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Ślicznie wygląda, faktycznie
Boski jest

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ooo piękniutki No to teraz chcę.
No o ja niedobra, pokusiłam wszytskich

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Poziomka czy ten rozświetlacz daje tzw. efekt tafli wody? Bo własnie coś takiego mi się marzy. Napaliłam się na Lightscapade, ale on ma w sobie dużo drobinek, a właśnie taka "tafla wody" bardziej by mnie interesowała - trochę jak przy błyszczykach bez drobinek. Tylko chciałabym żeby to był intensywny efekt
Kochana on na pewno jest totalnie bezdrobinkowy, to jest po prostu taki blask zdrowej skóry jakby. Czy jest to takie bardzo intensywne, hmmm nie powiedziałabym.. Raczej bym powiedziała, że efekt nie jest nachalny, ale widoczny. Najlepiej chyba by było iść do Sephory sobie obadać

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Wow ile kosztuje ten rozświetlacz ??
Ja go kupowałam za 116 zł jak była promo w Sephorze

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Fajny efekt. Mnie właśnie drobinki bardzo denerwują, jak przebłyskują na skórze
No właśnie tutaj nie ma ani jednej drobinki Efekt jest taki jakby jednolity

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Ja chciałam w sephorze kliknąć bronze of the champions z -30%, miałabym Hoola i Watt's. Up ale praktycznie od początku był wyprzedany. Skoro Watt's Up taki fajny, żałuję jeszcze bardziej ;(((
Możliwe, że gagatki schowali ten zestaw na czas wyprzedaży Może uda Ci się go jeszcze upolować
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 10:48   #1664
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Pięknie pachną te mini DKNY MYNY❤
Są boskie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ta miniaturka to byłby fajny prezent na Walentynki.
Dokładnie, słodki mają ten flakonik
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:37   #1665
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Są boskie

Dokładnie, słodki mają ten flakonik
To super, bo do mnie też idą.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:43   #1666
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Uważam, że są oryginalne i to bardzo, przynajmniej te, które mam - szukałam takich w innych markach bez powodzenia. Jak napisałam, jedne są naprawdę dobre, inne przeciętne, poza tym odczucia względem jakości mogą być subiektywne (np. bardzo lubię maty - Smashbox, Make up for ever, Pupa). Nie trudno jest uzbierać tyle szminek na przestrzeni lat, skoro można je mieć za puste opakowania.



Powiem Ci, że mam i droższe, np. YSL, Chanel, ale mnie nie powaliły. Są dobre, ale nie za taką kasę, skoro jakość porównywalna do MAC. Ze znanych mi jedynie MUFE Rouge Intense i Estee Lauder Envy są warte grzechu

-

Chyba zostałam źle zrozumiana Nie są złe, tylko bym ich tak nie idealizowała, ale też zależy, z czym porównujemy. Przed każdym wyborem szminki testuję ją i jeśli jest nietrwała albo okropnie wysusza, to po prostu nie biorę, tym sposobem z tych z MACa, które mam, jestem bardzo zadowolona, ale wiem, że wiele też mi nie pasowało.
Jakie zamówiłaś z NYX? Mam nadzieję, że nie te Round, bo są tragiczne. Rozmazują się, nietrwałe, fuj Tak samo nie lubię ich kredek Jumbo i konturówek do ust, bardzo słaba jakość i mam wstręt do tej firmy. Choć ten gratisowy błyszczyk NYX z Douglasa (z wcześniejszej promocji) okazał się bardzo fajny, i kolor, i formuła.

całkowicie się z Tobą zgadzam
co do oryginalności kolorów- jestem pomadkomaniaczką i prześwietliłam wiele firm od Diorów po Chanele i MAC zdecydowanie nie ma sobie w tej kwestii równych,
co do jakości, również mam identyczne zdanie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:55   #1667
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Podobny efekt można uzyskać również dzięki mineralnym rozświetlaczom, np Earthnicity Silk Glow lub Everyday Minerlas Aussie Perk Me Up (to korektor, ale bardzo odbijający światło i pod oczy w życiu bym go nie położyła na szczęście minerały są wszechstronne np bronzer można używać jako cień na powieki). Moonlight Star ze Sweetscents również jest śliczny, ale zawiera drobinki brokatu
Dzięki za info pooglądam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:58   #1668
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

No to pozostaje mi testowac je dalej i się nie zrażać Jutro pomaluję się Sunny Seoul
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:10   #1669
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Uważam, że są oryginalne i to bardzo, przynajmniej te, które mam - szukałam takich w innych markach bez powodzenia. Jak napisałam, jedne są naprawdę dobre, inne przeciętne, poza tym odczucia względem jakości mogą być subiektywne (np. bardzo lubię maty - Smashbox, Make up for ever, Pupa). Nie trudno jest uzbierać tyle szminek na przestrzeni lat, skoro można je mieć za puste opakowania.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------


Ooo piękniutki No to teraz chcę.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------


Powiem Ci, że mam i droższe, np. YSL, Chanel, ale mnie nie powaliły. Są dobre, ale nie za taką kasę, skoro jakość porównywalna do MAC. Ze znanych mi jedynie MUFE Rouge Intense i Estee Lauder Envy są warte grzechu

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------


Chyba zostałam źle zrozumiana Nie są złe, tylko bym ich tak nie idealizowała, ale też zależy, z czym porównujemy. Przed każdym wyborem szminki testuję ją i jeśli jest nietrwała albo okropnie wysusza, to po prostu nie biorę, tym sposobem z tych z MACa, które mam, jestem bardzo zadowolona, ale wiem, że wiele też mi nie pasowało.
Jakie zamówiłaś z NYX? Mam nadzieję, że nie te Round, bo są tragiczne. Rozmazują się, nietrwałe, fuj Tak samo nie lubię ich kredek Jumbo i konturówek do ust, bardzo słaba jakość i mam wstręt do tej firmy. Choć ten gratisowy błyszczyk NYX z Douglasa (z wcześniejszej promocji) okazał się bardzo fajny, i kolor, i formuła.
oj co do jakosci się nie zgodze- Chanel Allure zarówno Velvet jak i normalne są o wiele lepsze od MAC.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 12:14   #1670
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Napisałam kolejny raz do PB w sprawie punktów. Drugiego grudnia robiłam zakupy w D. Skorzystałam z opcji +1200 pkt. za zakupy min. 200,00 zł. Tymczasem nie przyznano mi nawet punktów podstawowych za zakupy.Nie rozumiem jak to jest możliwe, że wczesniej punkty mialam naliczane praktycznie tego samego dnia kiedy dokonalam platnosci za zakupy , a teraz mam żebrać o coś co mi się należy jak psu zupa. Tak to im dokładnie napisałam.
Odpisali:
Dziękujemy za kontakt.
Informujemy, że zgłoszoną przez Panią sprawą zajęli się dedykowani specjaliści. Dołożymy wszelkich starań, aby została rozpatrzona nie później niż w ciągu 14 dni. Jeśli pojawią się pytania dotyczące zgłoszenia, prosimy o powołanie się na numer sprawy.
Jestem bardzo ciekawa co dalej. Dla mnie ewidentne granie na zwłokę.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:27   #1671
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mozecie polecic jakies tanie, a dobre sztuczne rzesy i klej do nich? Nigdy sie w to nie bawilam, wiec totalnie sie nie znam
http://www.ebay.com/itm/10Pairs-Natu...item1e8a489f54

tylk zwracaj uwage na wersje, zeby to była ta na cienkiej żyłce nie na czarnym pasku

a klej duo.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:28   #1672
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Napisałam kolejny raz do PB w sprawie punktów. Drugiego grudnia robiłam zakupy w D. Skorzystałam z opcji +1200 pkt. za zakupy min. 200,00 zł. Tymczasem nie przyznano mi nawet punktów podstawowych za zakupy.Nie rozumiem jak to jest możliwe, że wczesniej punkty mialam naliczane praktycznie tego samego dnia kiedy dokonalam platnosci za zakupy , a teraz mam żebrać o coś co mi się należy jak psu zupa. Tak to im dokładnie napisałam.
Odpisali:
Dziękujemy za kontakt.
Informujemy, że zgłoszoną przez Panią sprawą zajęli się dedykowani specjaliści. Dołożymy wszelkich starań, aby została rozpatrzona nie później niż w ciągu 14 dni. Jeśli pojawią się pytania dotyczące zgłoszenia, prosimy o powołanie się na numer sprawy.
Jestem bardzo ciekawa co dalej. Dla mnie ewidentne granie na zwłokę.

A wchodziłaś przez te wszystkie ich strony? Ja praktycznie nie zbieram punktów gratisowych, bo trzeba to wszystko robić na ich zacinających się stronach.
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:30   #1673
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No to pozostaje mi testowac je dalej i się nie zrażać Jutro pomaluję się Sunny Seoul
Sunny Seoul to piękny kolor mój ulubiony
używałam całą wiosnę i lato i już mi się skończyła
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:39   #1674
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Sunny Seoul to piękny kolor mój ulubiony
używałam całą wiosnę i lato i już mi się skończyła
Nie potrafiłabym stale używać jednej szminki

Mi naliczyło +500 PB w Douglasie (tą ofertę włączyłam) + punkty za zakupy.

Ale gapa jestem, bo nie zauważyłam, że Sephora też jest w PB
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:47   #1675
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie potrafiłabym stale używać jednej szminki
oj stale jednej to ja też nie używam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:58   #1676
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziekuje za info o rzesach

Rozswietlacz sprawdze jak bede w Sephorze, ale boje sie, ze skusi mnie jeszcze ten sephorowski bronzer Rio, niby jest fajny i by mi sie przydal, ale mam nadzieje, ze nie znajde go stacjonarnie
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:24   #1677
evelyn14
Raczkowanie
 
Avatar evelyn14
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 155
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa co dalej. Dla mnie ewidentne granie na zwłokę.
Tak, chyba o to im chodzi - liczą że znudzi Ci się czekanie po kilkanaście dni na odpowiedź i dasz spokój. Mi odpisywali co ok 10 dni, np. dostałam od nich odpowiedź, która mnie nie satysfakcjonowała więc w tym samym temacie im odpowiedziałam. Musiałam czekać kolejne 10dni itd. Łącznie rozmowa która zawierała 7 krótkich maili (4 moje i 3 ich) trwała 29 dni Ale nie odpuściłam i przyznali mi wszystkie należne punkty

Edytowane przez evelyn14
Czas edycji: 2015-01-03 o 13:26
evelyn14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:38   #1678
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez evelyn14 Pokaż wiadomość
Tak, chyba o to im chodzi - liczą że znudzi Ci się czekanie po kilkanaście dni na odpowiedź i dasz spokój. Mi odpisywali co ok 10 dni, np. dostałam od nich odpowiedź, która mnie nie satysfakcjonowała więc w tym samym temacie im odpowiedziałam. Musiałam czekać kolejne 10dni itd. Łącznie rozmowa która zawierała 7 krótkich maili (4 moje i 3 ich) trwała 29 dni Ale nie odpuściłam i przyznali mi wszystkie należne punkty
Szczęściara. Ja ostatnio dostałam kolejną odmowną odpowiedź. Nie naliczyli mi punktów z Clinique i nie naliczą. Szarpać się z nimi przez kolejny miesiąc nie mam ochoty. Dla mnie są zwykłymi oszustami i mam ich szczerze dosyć.
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:45   #1679
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
A wchodziłaś przez te wszystkie ich strony? Ja praktycznie nie zbieram punktów gratisowych, bo trzeba to wszystko robić na ich zacinających się stronach.
Tak wchodzilam. Zobaczymy co wymyślą.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:50   #1680
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Szczęściara. Ja ostatnio dostałam kolejną odmowną odpowiedź. Nie naliczyli mi punktów z Clinique i nie naliczą. Szarpać się z nimi przez kolejny miesiąc nie mam ochoty. Dla mnie są zwykłymi oszustami i mam ich szczerze dosyć.
Mam podobne zdanie. Do pewnego momentu jakoś to szło, a teraz coraz wiecej osób ma do nich pretensje....
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.