Jak się zmotywowac?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 17:04   #31
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Jak się zmotywowac??

Taaa... Ja szukam pracu od dwoch lat i nic... Ale ostatnio cos sie ruszylo, ale nie wiem, czy sie dostane, bo francuskiego nie znam Na razie czekam... Mam nadzieje, ze wypali, bo juz mam dosc zmywania garow u tesciow przyszlych w knajpie
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:03   #32
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Jak się zmotywowac??

Cytat:
Napisane przez misis188 Pokaż wiadomość
a od czasu do czasu jak sie zje jakiegos karczka z grila to chyba nie straszna tragedia
A ja wogole jestem zalamana
Od 2 miesiecy szuakm pracy i nic
Kurczak z grilla jak najbardziej
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:43   #33
misis188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Jak się zmotywowac??

Cytat:
Napisane przez merczi Pokaż wiadomość
Taaa... Ja szukam pracu od dwoch lat i nic... Ale ostatnio cos sie ruszylo, ale nie wiem, czy sie dostane, bo francuskiego nie znam Na razie czekam... Mam nadzieje, ze wypali, bo juz mam dosc zmywania garow u tesciow przyszlych w knajpie
Ja jutro mam rozmowe i bardzo mi zalezy na tym zeby mi dorze poszlo. Jutro napisze jak bylo. Praca bardzo fajna bo taka w punkcie banku czyli praca z ludzmi ale zobaczymy jutro...
misis188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:44   #34
misis188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Jak się zmotywowac??

a ja wogole przez 3 ostatnie dni sie strasznie zaaniedbalam-duzo slodyczy i bardzo kaloryczne i niewskazane jedzenie ale na kolacje juz byl twarozek od jutra mocne postanowienie poprawy a wam jak idzie??
Mam nadzieje ze lepiej niz mi
misis188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 18:17   #35
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Jak się zmotywowac??

U mnie calkiem swietnie sie dieta trzyma, juz zapomnialam jak smakuje czekolada i pieczyste Tylko z bieganiem gorzej, bo pogoda nie pozwala, ale nadrabiam cwiczeniami w domowych pieleszach. A jak na rozmowie bylo? Bo chyba po juz jestes?
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:13   #36
misis188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Jak się zmotywowac??

jedna za mna. przeszlam do drugiego etapu i jutro rozmowa z kims waznym z banku(chyba z dyrektorem).
To sie ciesze ze ci super dietka idzie bo mi tez idzie ale w druga strone i bardzo dobrze wiem jak smakuja wszystkie slodycze i niedozwolone rzezcy ale postanowilam ze od jutra znowu beda grzeczne posilki-i mam nadzieje ze bez slodyczy
misis188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 18:22   #37
erika19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się zmotywowac??

mnie motywuje jakies zdjęcie bardzo szczupłej osoby, jak mi sie chce jesc to gdy spojrze na to zdj. od razu odechciewa sie jedzenia dołaczam przykładowe zdj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kate-hudson-ryder-338-10.jpg (94,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nicole-richie-toluca-4118-5.jpg (89,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nicole-richie-traffic-498-8.jpg (108,0 KB, 4 załadowań)
erika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 21:19   #38
misis188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Jak się zmotywowac??

Cytat:
Napisane przez erika19 Pokaż wiadomość
mnie motywuje jakies zdjęcie bardzo szczupłej osoby, jak mi sie chce jesc to gdy spojrze na to zdj. od razu odechciewa sie jedzenia dołaczam przykładowe zdj.

A mnie chyba motywuje to ze chce byc piekna dla swojego misiaczka tylko ze z moja motywacja mimo wszystko bardzo ciezko:/
Ale juz pora wziac sie za siebie wiec juz mykam cwiczyc 8-minutowki na brzuch, pupe i nozki

: cmok::c mok:
misis188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:17   #39
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Jak się zmotywowac??

Mam nadziej, ze wszystkie kolejne stapy tez przejdziesz i Cie zatrudnia
A ja juz jestem na wykonczeniu nerwowym, bo ciagle pada!!! No szlag by taka pogode... A w sobote wesele i ja juz widze te kilogramy tortow weselnych i innych smakowitosci na moim talerzu... I jakos mnie kusi ladnie podziekowac za nie i nie ruszyc, bo jak znam zycie to jak sprobuje, to na probowaniu sie nie skonczy i mi znow ze 2 kg przybeda, a nie po to sie staralam , zeby podczas jednego wieczoru wszystko zaprzepascic Juz sie nawet przyzwyczailam do innego odzywiania i jakos specjalnie mnie do slodkosci nie ciagnie Chyba pora na kolejny krok, odstawic wszystkie makarony i ziemniaki z sosikami, a z tym to bedzie nie lada problem, bo ja po prostu uwielbiam takie zarelko, moge nie jesc miesa, ale dzien bez ziemniaczka to dzien stracony Ale od tego jest ten watek, trzeba cwiczyc silna wole
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 07:21   #40
misis188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Jak się zmotywowac??

Cytat:
Napisane przez merczi Pokaż wiadomość
Mam nadziej, ze wszystkie kolejne stapy tez przejdziesz i Cie zatrudnia
A ja juz jestem na wykonczeniu nerwowym, bo ciagle pada!!! No szlag by taka pogode... A w sobote wesele i ja juz widze te kilogramy tortow weselnych i innych smakowitosci na moim talerzu... I jakos mnie kusi ladnie podziekowac za nie i nie ruszyc, bo jak znam zycie to jak sprobuje, to na probowaniu sie nie skonczy i mi znow ze 2 kg przybeda, a nie po to sie staralam , zeby podczas jednego wieczoru wszystko zaprzepascic Juz sie nawet przyzwyczailam do innego odzywiania i jakos specjalnie mnie do slodkosci nie ciagnie Chyba pora na kolejny krok, odstawic wszystkie makarony i ziemniaki z sosikami, a z tym to bedzie nie lada problem, bo ja po prostu uwielbiam takie zarelko, moge nie jesc miesa, ale dzien bez ziemniaczka to dzien stracony Ale od tego jest ten watek, trzeba cwiczyc silna wole
oj nie przejmuj sie. Na weselu jest tak ze sie je i tanczy wiec spala sie te kalorie. ja tak dlugo nie zagladalam na forum bo bylam na kilkudniowym szkoleniu i wczoraj wrocilam padnieta. a skutki szkolenia widac na wadze ba tam serwowali kawe i ciastka-reszty chyba nie musze komentowac. Ale dzis pojde na aerobik i zaczne sie prawidlowo odzywiac-mam taka nadzieje przynajmniej.
a co do pracy to wszystko idzie w dobrym kierunku teraz mnie jeszcze czeka dlugie i ciezkie szkolenie a potem ciezki egzamin ale mam nadzieje ze dam sobie rade.
a co do twoich ziemniaczkow i makaronow to ja tez kocham makarony i czasem sobie zjem ale bardzo zadko. kiedys to byla codziennie zupka z makaronem, albo makaron z sosikiem
no ale coz trza sie w koncu wziac za siebie bo struj kompielowy juz kupiony
misis188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 13:27   #41
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Jak się zmotywowac??

Ja w swoim stroju wygladam jak golonka
Ale opalac sie nie moge, plywac nie umiem, to wizyty na plazy mi nie groza raczej
A na weselu to malo tanczylam, bo moje buty sie uparly, ze obcierac beda Ale poza tym to bylo calkiem sympatycznie, pozarlam sie z chlopakiem, stracilam apetyt, i w rezultacie przytycie mi nie grozilo... A tak swoja droga to apetytu do tej pory jakos nie mam, chociaz humor mi juz wrocil.
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 21:11   #42
misis188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Jak się zmotywowac??

Cytat:
Napisane przez merczi Pokaż wiadomość
Ja w swoim stroju wygladam jak golonka
Ale opalac sie nie moge, plywac nie umiem, to wizyty na plazy mi nie groza raczej
A na weselu to malo tanczylam, bo moje buty sie uparly, ze obcierac beda Ale poza tym to bylo calkiem sympatycznie, pozarlam sie z chlopakiem, stracilam apetyt, i w rezultacie przytycie mi nie grozilo... A tak swoja droga to apetytu do tej pory jakos nie mam, chociaz humor mi juz wrocil.

Dlaczego nie mozesz sie opalac??
A ja tez z chlopakiem jakis kryzs przechodze od dluzszego czasu i daletego chodze czesto gesto przybita, smutna.
misis188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 15:21   #43
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Jak się zmotywowac??

Nie moge sie opalac, bo chorowalam na raka skory i lekarz zabronil Nie marza mi sie nawroty choroby. W sumie przebieg choroby byl lagodny, ale lepiej dmuchac na zimne.
A sprawa braku apetytu sie wyjasnila, bo znow chora jestem, od 3 dni goraczka ponizej 38 stopni nie schodzi, jutro do lekarza znow ide, mam wrazenie, ze sie nie obejdzie bez zntybiotykow A 2 miesiace temu zapalenie pluc mialam... Jeszcze nigdy w zyciu tak czesto nie chorowalam
Jeden plus: nie jestem w ogole glodna, tyle tylko jem, zeby przezyc
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 11:42   #44
misis188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Jak się zmotywowac??

Cytat:
Napisane przez merczi Pokaż wiadomość
Nie moge sie opalac, bo chorowalam na raka skory i lekarz zabronil Nie marza mi sie nawroty choroby. W sumie przebieg choroby byl lagodny, ale lepiej dmuchac na zimne.
A sprawa braku apetytu sie wyjasnila, bo znow chora jestem, od 3 dni goraczka ponizej 38 stopni nie schodzi, jutro do lekarza znow ide, mam wrazenie, ze sie nie obejdzie bez zntybiotykow A 2 miesiace temu zapalenie pluc mialam... Jeszcze nigdy w zyciu tak czesto nie chorowalam
Jeden plus: nie jestem w ogole glodna, tyle tylko jem, zeby przezyc

Oj to Ci wspolczuje Bardzo dzielna jestes
Ja bardzo zadko wchodze na neta bo nie mam czasu-tyle nauki ze az sie gadac nie chce. A ja przed okresem strasznie jadlam a teraz znow wszystko ok ale juz se jem po swojemu. staram sie tluszczow nie spozywac i jesc bialko a jak sie wysmaruje kremem brazujacym to czuje sie szczuplejsza
misis188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 13:44   #45
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Jak się zmotywowac??

A ja jak mowilam, tak zrobilam, rozchorowalam sie na dobre i antybiotyki teraz mam, dopiero dzisiaj sie z wyrka wykulalam, bo juz mchem zarastalam... I w dodatku mi sie zery przed okresem wlaczyly... Ale wszystkie pysznosci zawczasu z lodowki usuniete, zeby nie kusily...
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:41   #46
misis188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Jak się zmotywowac??

Cytat:
Napisane przez merczi Pokaż wiadomość
A ja jak mowilam, tak zrobilam, rozchorowalam sie na dobre i antybiotyki teraz mam, dopiero dzisiaj sie z wyrka wykulalam, bo juz mchem zarastalam... I w dodatku mi sie zery przed okresem wlaczyly... Ale wszystkie pysznosci zawczasu z lodowki usuniete, zeby nie kusily...

Oj skad ja to znam To pochlanianie przed okresem:/ Ja teraz nie mam wogle na nic czasu. Tylko nauka i nauka. Malo jem i tak 1 kg mi spadlo i waze ok 55.5 kg. Przepraszam ze tak zadko jestem ale ja dziennie wejde tylko na 10 minut na neta i spadam do nauki To buziolki : cmok:
misis188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:13   #47
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Jak się zmotywowac??

A ja mam wrazenie ze przytylam, chociaz waga tyle samo pokazuje, ale boczki jakby pelniejsze... A wczoraj sobie dzem kupilam i poki co go sobie ogladam...
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.