Jak dbacie o w³osy biochemiczki? Nasze patenty na piêkne w³osy - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-18, 15:25   #1
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Question

Jak dbacie o w³osy biochemiczki? Nasze patenty na piêkne w³osy - ZBIORCZY


Poniewaz jestem posiadaczk± w³osów bllond, dodatkowo z jasnym baleyage, po lecie moje w³osy s± delikatnie mówi±c..ko³tuniaste i przesuszone.
W tym roku nie chce do tego dopu¶ciæ, wiêc zakupi³am ten produkt: http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html - na samym dole stony.

Kupi³am dzi¶ mg³ê do w³osów firmy Radical -Mgie³ka Blask Koloru. Ma wit A, E, F, H i filt UV - to wg producenta. Mg³ê wyprobuje jutro, podaje zainteresowanym sk³ad:

Wada: denat w sk³±dzie, ale sposrod wszystkich preparatow na lato do wlosow, nie by³o takiego, coby nie mial denata.


Aqua, Alc. denat., cyclomethicone, PPG-3benzyl ether myristate, polysorbate 20, retinyl palmitate, tocopherol, linoleic acid, PABA, panthenol, phenoxyethanol, methylparaben, butylaraben, propylparaben, parfum, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, citronellol, linalool, benzyl benzoate.


Proszê wszystkie Wiza¿anki o wpisywanie swoich typów/ patentów, sposobów na ochronê w³osów latem.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-18, 16:17   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

Te¿ mam blond w³osy i te¿ zwykle w lecie s³oñce robi mi z nich siano Ca³e szczê¶cie, ¿e w zamian piêkne pasemka funduje
U mnie jedyn± rad± na wysuszaj±ce dzia³anie s³oñca jest stosowanie wszelkich od¿ywek w sprayu do w³osów, najlepiej takich z fitlrami. Czy te filrty co¶ dzia³aj± nie wiem, ale ³udzê siê, ¿e mo¿e... I jako¶ tak lepiej siê czujê stosuj±c co¶, co ma w opisie ochronê przed s³oñcem.
Do tej pory u¿ywa³am
- Joanna, Pantivit, Regeneruj±co - nawil¿aj±ca od¿ywka w p³ynie (spray) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2294 tania jak barszcz i mog³am ni± obficie spryskiwaæ w³osy bez wielkego uszczerbku na portfelu, w³osy siê nie wysusza³y, i co wa¿nie bardzo nie klei³y i nie pl±ta³y
- Wella, Sun Care, Od¿ywka w piance po k±pieli s³onecznej http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2230 (nie ma tam mojej recenzji muszê to nadrobiæ) - nie zauwa¿y³am, ¿eby co¶ specjalnego robi³a, ni to pianka ni od¿ywka, wiem tylko, ¿e zapach by³ ³adny i nic poza tym; mia³am jeszcze szampon-¿el pod prysznic do kompletu i do w³osów niezbyt siê nadawa³, bo je jeszcze bardziej wysusza³, wiêc zu¿y³am go jako ¿el
- Schwarzkopf, Gliss Kur, Sun Protection Spray (Ochronny spray do w³osów z filtrami UV) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10928 nie bardzo mi podesz³a mimo mojej wielkiej sypatii do tej firmy, to taka jakby emulsja w sprayu, która jednak trochê skleja³a w³osy, z trudem j± wykoñczy³am
- Schwarzkopf, Gliss Kur do w³osów farbowanych, Ekspresowa od¿ywka regeneracyjna (dwufazowa, bez sp³ukiwania) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10475 ta jest o niebo lepsza, pielêgnuje i nie skleja, rozpyla siê delikatn± mgie³k±, my¶lê, ¿e mog³aby siê sprawdziæ latem
Teraz zamierzam sobie zamówiæ od¿ywkê w sprayu z filtrem z Oriflame. Jaka¶ nowa seri± siê pojawi³a, ale stwierdzi³am, ¿e najpierw zamówiê ten spray, a jak mi spasuje, to dokupiê i szampon i od¿ywkê. Bêdê j± mieæ we wtorek, jak trochê potestujê, to napiszê czy warto.
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-18, 17:26   #3
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez MagJa
- Schwarzkopf, Gliss Kur, Sun Protection Spray (Ochronny spray do w³osów z filtrami UV) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10928 nie bardzo mi podesz³a mimo mojej wielkiej sypatii do tej firmy, to taka jakby emulsja w sprayu, która jednak trochê skleja³a w³osy, z trudem j± wykoñczy³am
W zesz³ym sezonie mia³am równie¿ ten spray i niestety dla mnie to pora¿ka. Po ka¿dym u¿yciu tego sprayu w³osy wygl±da³y jakby nie widzia³y szamponu przez kwarta³.
Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-18, 18:10   #4
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez MagJa
Teraz zamierzam sobie zamówiæ od¿ywkê w sprayu z filtrem z Oriflame. Jaka¶ nowa seri± siê pojawi³a, ale stwierdzi³am, ¿e najpierw zamówiê ten spray, a jak mi spasuje, to dokupiê i szampon i od¿ywkê. Bêdê j± mieæ we wtorek, jak trochê potestujê, to napiszê czy warto.
Ja te¿ w³a¶nie planujê zakup jakiego¶ preparatu z fltrem na w³osy, a ¿e jestem konsultantk±, to te¿ pewnie nabêdê ten spray Niestety ci±gle nie ma podanego sk³adu na stronie ori ciekawe co tam siê w nim kryje
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-18, 19:28   #5
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Ochrona w³osów latem

pewnie od jutra sklad bedzie, bo zdaje sie, ze te kosmetyki sa w katalogu, ktory zaczyna sie wlasnie jutro
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-18, 19:33   #6
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez Ash
pewnie od jutra sklad bedzie, bo zdaje sie, ze te kosmetyki sa w katalogu, ktory zaczyna sie wlasnie jutro
Te¿ tak my¶la³am, tylko dlaczego mieliby dodaæ dopiero jutro, jak opis produktu i zdjêcie ju¿ jest od po cz±tku poprzedniego katalogu
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-18, 19:37   #7
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez mckabi
Te¿ tak my¶la³am, tylko dlaczego mieliby dodaæ dopiero jutro, jak opis produktu i zdjêcie ju¿ jest od po cz±tku poprzedniego katalogu
nie mam pojecia, ale to juz chyba nie pierwszy raz tak sie dzieje
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 19:41   #8
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez mckabi
Ja te¿ w³a¶nie planujê zakup jakiego¶ preparatu z fltrem na w³osy, a ¿e jestem konsultantk±, to te¿ pewnie nabêdê ten spray Niestety ci±gle nie ma podanego sk³adu na stronie ori ciekawe co tam siê w nim kryje
W³a¶nie te¿ czekam na sk³ad. Mam nadziejê, ¿e jak siê ju¿ jutro bêdzie mo¿na logowaæ, to siê poka¿e. A nawet jak nie, to i tak biorê w ciemno
Cytat:
Napisane przez Contax
W zesz³ym sezonie mia³am równie¿ ten spray i niestety dla mnie to pora¿ka. Po ka¿dym u¿yciu tego sprayu w³osy wygl±da³y jakby nie widzia³y szamponu przez kwarta³.
A ju¿ my¶la³am, ¿e tylko ja go u¿ywa³am i tylko mnie nie podpasowa³, bo na KWC recenzji innych nie ma.
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-18, 19:45   #9
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez MagJa
W³a¶nie te¿ czekam na sk³ad. Mam nadziejê, ¿e jak siê ju¿ jutro bêdzie mo¿na logowaæ, to siê poka¿e. A nawet jak nie, to i tak biorê w ciemno
Ja te¿ biorê w ciemno bo i tak mia³am co¶ w sprayu do w³osów kupiæ
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-18, 20:11   #10
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez mckabi
Ja te¿ biorê w ciemno bo i tak mia³am co¶ w sprayu do w³osów kupiæ
No w³a¶nie ja te¿ A jak mi nie spasujê, to mogê oddaæ - ¿yæ nie umieraæ
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-18, 21:57   #11
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez L_V
zakupi³am ten produkt: http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html - na samym dole stony.

Kupi³am dzi¶ mg³ê do w³osów firmy Radical -Mgie³ka Blask Koloru. Ma wit A, E, F, H i filt UV - to wg producenta.
a czy mo¿na wiedzieæ w jakiej jest cenie?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 01:00   #12
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Ochrona w³osów latem

Zg³asza siê kolejne blondynka mam w³oski do pasa, krêc±ce siê, wiêc musze o nie dbaæ
Du¿o jest tego ta³atajstwa do ochrony w³osów. Przetestowa³am s³oneczn± Wellê, Pantene do ochrony latem, dawn± seriê Joanny i pozosta³am wierna sprejowi ochronnemu z algami, te¿ tej firmy, niestety, ju¿ wycofanemu
Aktualnie psikam sie resztakami zapasów tego¶ spreju i jutro przejdê na sprej Schaumy - ma filtry, zobaczymy.
A, bym zapomnia³a - absolutnym moim pupilkiem by³, dostêpny chyba z 5 lat temu, szampon Schaumy, taki zó³ty, zawiera³ olej s³onecznikowy. To by³ dopiero hicior! jak siê skoñczy³o lato, czyli ochrona s³oneczna w³oskom ju¿ niepotrzebna, to ma³py wycofali to cudo i ju¿ nigdy wiêcej go nie widzia³am
Du¿o by³o takich parakosmetyków letnich, oj tak.
Aktualnie mam zamiar wczytaæ siê w sk³ad Elseve, te¿ nowo¶æ, seria s³oneczna z filtrami.
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 08:04   #13
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Ochrona w³osów latem

a ja jeszcze w tym roku nie widzia³am w ¿adnej drogerii serii do pielêgnacji latem :-(, tylko ten sparay gliss kura

sandijka
gdzie wiedzia³a¶ tego l'oreala s³onecznego?
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 08:34   #14
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 50 452
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez evitka21
a ja jeszcze w tym roku nie widzia³am w ¿adnej drogerii serii do pielêgnacji latem :-(, tylko ten sparay gliss kura

sandijka
gdzie wiedzia³a¶ tego l'oreala s³onecznego?
w tamtym roku mia³am szampon Nivea "po kapieli s³onecznej" czy cos takiego... Niestety dla mnie pora¿ka - w³osy zaraz po umyciu sa juz oklapniete, smêtne, jakby by³y t³uste no i szybko sie przet³uszczaj±...

Mia³am te¿ seriê Sunsilk (taka pomarañczowa) ale tez neizbyt... Nie widzia³am wogóle nawilzenia i ulgi dla w³osów - a wrêcz przeciwnie, by³y sianowate i suche jak wiór..

Zastanawiam sie nad sprayem Nivea, ale skoro szampon do bani...??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piêkna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Du¿e zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupi³am na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2006-06-19 o 08:55
Hosenka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 08:42   #15
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

A ja dodam, ¿e je¶li ten spray z Gliss Kura komu¶ s³u¿y³ i lubi te¿ inne produkty Gliss Kur, to warto siê skusiæ na promocjê w SuperPharm. Do dwóch dowolnych produktów Gliss Kur (wszystkie s± teraz w promocyjnych cenach) daj± w³a¶nie ten spray gratis.
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 09:25   #16
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
a czy mo¿na wiedzieæ w jakiej jest cenie?
Ja kupi³am w sklepie ze zdrowa zywnoscia, za 10,80zl
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 10:14   #17
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez evitka21

sandijka
gdzie wiedzia³a¶ tego l'oreala s³onecznego?
Widzia³am w Carrefourze i Tesco

A propos Gliss Kura: nie mia³am na wakacje i nie planuje, tak samo jak Nivei - co do tego ostatniego to ja mam traumê po serii regeneruj±cej i w ¿yciu tego nie dotknê, nawet, jak to mówi Vivien "kijem przez szmatê"
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 11:07   #18
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Ochrona w³osów latem

ja jestem z rasy blond kreconej, wlasnie dziisaj kupilam mgielke do wlosow z Avonu z filtrami UV, co wazne dla mnie : bez denata
miss_holland jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 11:45   #19
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Ochrona w³osów latem

Miss holland, a mo¿esz daæ jaki¶ link do tej mgie³ki Avonu? A filtry to ona posiada?
A w ogole to witaj, dawno Ciê tu nie widzia³am
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 11:49   #20
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez Sandija
Miss holland, a mo¿esz daæ jaki¶ link do tej mgie³ki Avonu? A filtry to ona posiada?
A w ogole to witaj, dawno Ciê tu nie widzia³am
W³a¶nie - co to za jedna? Bo ja te¿ krêcona i te¿ mnie denat wysusza
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 12:02   #21
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez Sandija
Miss holland, a mo¿esz daæ jaki¶ link do tej mgie³ki Avonu? A filtry to ona posiada?
A w ogole to witaj, dawno Ciê tu nie widzia³am
No hej Czytam Was codziennie, ale jakos sie nie odzywam
Wiec ta mgielka nazywa sie Avon Exotic Beach, nie moge nic znalezc w necie na jej temat...Moge pzrepisac sklad
aqua,cyclopentasiloxane,p olyquaternum-37, dimethicone,phenoxethanol , parfum, propylene glycol, dicaprylate/dicaprate, imidazolidinyl urea, creatine, propylene glycol, peg-150/decyl alcohol/smdi, copolymer, ppg-1 trideceth-6, dimethiconol, benzophenone-4, aminomethyl, propanol, geraniol, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, alpha-isomethylionone

kurcze, od razu przypomnialo mi sie pisanie wzorow strukturalnych podobnych zwiazkow... jak dobrze, ze juz za pare dni wakacje

W ogole Sandija ja Cie doslownie kocham za to, ze doradzilas mi ten krem antybakteryjny AA... jest po prostu g e n i a l n y, odstawilam calkowicie Differin i nie mam praktycznie zadnych nowych "niespodzianek", ok koniec offtopa
miss_holland jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 14:20   #22
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Ochrona w³osów latem

Sk³adu sprayu Oriflame jak nie by³o tak nie ma
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 15:02   #23
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez mckabi
Sk³adu sprayu Oriflame jak nie by³o tak nie ma
Ja go bêdê mieæ jutro, to podam sk³ad.
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 18:45   #24
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez L_V
Ja kupi³am w sklepie ze zdrowa zywnoscia, za 10,80zl
dziêki za info.

I jak, i jak?? Uzy³a¶ dzi¶?

Cytat:
Napisane przez MagJa
- Schwarzkopf, Gliss Kur do w³osów farbowanych, Ekspresowa od¿ywka regeneracyjna (dwufazowa, bez sp³ukiwania) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10475 ta jest o niebo lepsza, pielêgnuje i nie skleja, rozpyla siê delikatn± mgie³k±, my¶lê, ¿e mog³aby siê sprawdziæ latem
w³asnie go wykañczam. Bardzo przyjemny. Wprawdzie szokuj±cych efektów regeneracyjnych nie zauwazy³am, ale od¿ywka ³adnie chroni w³osy przed puszeniem po suszeniu (zw³aszcza suszark±) i lekko nab³yszcza. Chyba sobie znowu zakupiê
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-19, 22:19   #25
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
dziêki za info.

I jak, i jak?? Uzy³a¶ dzi¶?

Uzy³am. Jest ultralekki - wcale nie czuc ze cos sie ma na w³osach. to mnie nawet zaskoczylo, bo ja toleruje ciê¿sze nablyszczacze na bazie wosku, a tu taka lekka mgie³ka - na pewno sprawdzi sie na w³osach cieniutkich, ma³o gêstych czy przet³uszczajacych siê. co do wlasciwosci pielegnacyjnych, jeszcze za wczesnie aby cos stwierdzic.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-20, 00:49   #26
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Ochrona w³osów latem

Ja z kolei jestem po tym easy-sprayu Schaumy i jest nie¼le. Co prawda, po umyciu bezslsowym (prawie) szamponikiem brakuje mi tych wszystkich ¶mieci na g³owie,nastêpnym razem wypsikam siê po czym¶ z silikonem, bo mam za du¿e siano i nie³ad artstyczny - ka¿dy loczek ¿yjê swoim ¿yciem
Rozczesywanie po tej od¿ywce tak na 4 - zobaczê w kombinacji z innym, bardziej chemicznym szamponem, powinno byæ lepiej

Miss Holland
- super, ¿e kremik pasujê, mo¿esz mi wyznawaæ mi³o¶æ codziennie, nie obra¿ê siê
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-20, 09:55   #27
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Ochrona w³osów latem

dziewczyny w w±tku o Ori wklei³y katalog. Oto link do s³onecznej serii http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1150788271
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-20, 11:00   #28
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Ochrona w³osów latem

Ja nie blondynka - choæ bywam pasiasta, a blond pochodzenia chemicznego jeszcze bardziej podatny jest na sianowato¶æ. Mia³am szampon Nivea "pos³oneczny" i muszê powiedzieæ, ¿e nie¼le siê spisywa³, fakt, ¿e trochê obci±¿a w³osy, ale moje cienkie i rozja¶nione k³aczki po dwóch upalnych tygodniach na Krecie prze¿y³y w dobrej kondycji.
A dzi¶ dosta³am newsletter od mojego fryzjera i oto co w nim by³o:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg solar.jpg (80,1 KB, 146 za³adowañ)
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-20, 11:02   #29
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Ochrona w³osów latem

Aha, chodzi o kosmetyki L'Oreal , bo na tym zdjeciu to chyba nie widaæ.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-20, 11:43   #30
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Ochrona w³osów latem

O, w³a¶nie: L'Oreal, czyli i Matrix od razu! Kto¶ ma jakies prze¿ycia z nimi zwi±zane?
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.