Ziaja Pro? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 07:43   #151
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Dostałam dziś moją maskę, po którą sama musiałam iść na poczte...
Okazało się, że nie dostałam maski ściągającej, która zamówiłam, tylko oczyszczającą, a w dodatku sreberko pod pokrywką było otwarte. Co robicie w takiej sytuacji ? Zaznaczę, że maska kupiona na allegro.
No to już całkiem inna sytuacja, wszystko zależy od tego co było napisane w opisie przedmiotu, czy były sprzedawane jako nowe / nieodpakowane czy już jako używane.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:04   #152
gragu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Dostałam dziś moją maskę, po którą sama musiałam iść na poczte...
Okazało się, że nie dostałam maski ściągającej, która zamówiłam, tylko oczyszczającą, a w dodatku sreberko pod pokrywką było otwarte. Co robicie w takiej sytuacji ? Zaznaczę, że maska kupiona na allegro.

Witaj radzę ci skontaktuj sie z kontrahentem u którego zakupiłaś maskę i przedstaw sprawę , jeśli nie wymieni ci produktu albo nie znajdzie innego pozytywnego rozwiązania to pozostaje ci wystawienie negatywnego komentarza.Możesz też iść na pocztę i złożyć reklamację jeśli opakowanie w które była zapakowana maseczka było uszkodzone ,co świadczyło by o kombinowaniu przy paczce pracownika poczty . Nie wiem jakie jest twoje odczucie czy wina leży po stronie kontrahenta czy poczty? Jeśli chodzi o pomyłkę w zamówieniu to napewno jest winny kontrahent i najpierw od niego bym zaczęła.Powodzenia

Edytowane przez gragu
Czas edycji: 2008-11-21 o 11:07
gragu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:10   #153
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Ziaja Pro?

a ja dalej czekam na zmiane statusu zamówienia :/
jeżeli w pn nic sie nie zmieni to do nich zadzwonie i zapytam o co kaman <??> bo jednak to troche za długo w przypadku przlewu zrobionego przez neta
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:16   #154
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Fifiorek, podejrzewam, że u Ciebie tak samo jak i u mnie brakuje im jakichś tam produktów i dlatego nie wysyłają paczki. Tyle, że powinni się skontaktowac i dać znać, że czekaja a nie milczeć. Nie lubię takich sytuacji i firm działających w ten sposób.
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:35   #155
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Ziaja Pro?

U mnie też cisza
to jest olewanie klienta!
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:39   #156
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Może trzeba dac znać firmie Ziaja, że miejsce maja takie sytuacje a ma to wpływ i na wizerunek fiemy Ziajai na sprzedaż ich kosmetyków?
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 13:16   #157
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Co prawda to nie Ziaja Pro, ale dobrym ścieraczem jest peeling z Lirene antycellulitowy, taki pomarańczowy zobacz sobie opinię na KWC
nie wiem czy nie zadaję głupiego pytania, ale mnie to zastanawia, ten peeling jest do ciała czy do twarzy.... to znaczy antycellu na twarz też są...


Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam dzisiaj do tego sklepu z pytaniem co z moją paczką. Powiedziała pani że zorientuje sie i oddzwoni. Za pol godziny oddzwonił pan, który twierdził, że nie mogl się do mnie dodzwonić bo nikt nie odbierał. Powiedziałam, że to niemożliwe, bo jestem chora i siedze w domu na tyłku.
No nic, w kazdym razie pan powiedzial, ze nie maja 2 kosmetyków i czekaja na dostawe i wtedy do mnie paczke wysla.
Poprosilam jednak, zeby dali wczesniej znac mailem lub telefonicznie kiedy to moze nastąpić bo tak to nie wiadomo co sie z paczka dzieje.
Powiedzial, ze oczywiscie sie skontaktuja. No i to tyle. Na maila, ktorego wczesniej wyslalam do nich nie odpowiedzieli wiec nie wiem czy mailem dadza mi znac.
nie wiem o co chodzi u nich ze skrzynką pocztową, ale ja to miałam nawet problemy z wysłaniem - to znaczy wracała mi wiadomość, że nie ma takiego użytkownika...
kiedy przy okazji telefonu zgłaszałam problem, pani przy telefonie powiedziała mi że niemożliwe, bo od innych dochodzą.
Ja na to mam taką radę...
kontaktuj się przez formularz na stronie - może zajmie im 2 dni odpowiedź, ale raczej dojdzie może trochę naokoło, ale działa

Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
Może trzeba dac znać firmie Ziaja, że miejsce maja takie sytuacje a ma to wpływ i na wizerunek fiemy Ziajai na sprzedaż ich kosmetyków?
nie wiem czy nie lepiej najpierw do nich uderzyć... może się ruszą, ogarną..
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 13:26   #158
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez tiarus Pokaż wiadomość
nie wiem czy nie zadaję głupiego pytania, ale mnie to zastanawia, ten peeling jest do ciała czy do twarzy.... to znaczy antycellu na twarz też są...
Do ciała

Talus napisała to w odpowiedzi na pytanie czy b.mocny z Ziaji Pro spisze sie do peelingu łydek
.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 14:03   #159
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

ok - czytam nieuważnie...
wstydzę się... *U.U*
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 14:45   #160
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Good news!
Dzisiaj przywieziono do mnie moje zamówienie wraz z gratisem
Zamówienie się zgadza, a ja jestem zadowolona niezmiernie.. Będę dzisiaj testować Ziaje PRO.
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 14:56   #161
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Ziaja Pro?

Czyli są dziewczyny, którym w skelepie zaiaji w Wawie na Targowej normalnie sprzedali serię Pro? Bo czytałam opinię, że sprzedawczyni, chciała sprzedawac tylko kosmetyczkom.
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 15:00   #162
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Gratuluję Tomy
a czym Cię przekupić próbują ? ;P

(napisz jakie wrażenia )
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:22   #163
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Hehhe, dzięki tiarus.
Dostałam parasolkę firmową ziaja
Dzisiaj się posmaruje na noc i zdam relacje jutro

Natomiast co do przesyłki to wręczył mi ją taki fajny młody facet Zadzwonił i dokładnie powiedział kiedy będzie u mnie z kosmetykami.
Kosmetyki były w firmowej torebce ziaja. Wszystko ładnie i na serio, sie odobraziłam już na nich)
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:42   #164
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez linka88 Pokaż wiadomość
Czyli są dziewczyny, którym w skelepie zaiaji w Wawie na Targowej normalnie sprzedali serię Pro? Bo czytałam opinię, że sprzedawczyni, chciała sprzedawac tylko kosmetyczkom.
Jesli mowisz o tym sklepie firmowym kolo Wilenskiego, to ja tam bylam i nie bylo problemu
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 17:49   #165
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Ziaja Pro?

linka88, byłam w sklepie na Targowej Wszystko bez problemów
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 17:58   #166
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Tomy no o widzę, że całkiem sobie poradzili
pisz jak Ci idzie i czego używałaś ja męczę na razie kilka rzeczy, ale boję się używać za często, a jeszcze mi się nie udało dowiedzieć jak często można używać niektórych rzeczy, żeby było bezpiecznie...
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.

Edytowane przez tiarus
Czas edycji: 2008-11-21 o 18:03
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 18:04   #167
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

ach - no i jeszcze tyle, że ja również bez problemu kupiłam
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 07:07   #168
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
No to już całkiem inna sytuacja, wszystko zależy od tego co było napisane w opisie przedmiotu, czy były sprzedawane jako nowe / nieodpakowane czy już jako używane.
Cytat:
Napisane przez gragu Pokaż wiadomość
Witaj radzę ci skontaktuj sie z kontrahentem u którego zakupiłaś maskę i przedstaw sprawę , jeśli nie wymieni ci produktu albo nie znajdzie innego pozytywnego rozwiązania to pozostaje ci wystawienie negatywnego komentarza.Możesz też iść na pocztę i złożyć reklamację jeśli opakowanie w które była zapakowana maseczka było uszkodzone ,co świadczyło by o kombinowaniu przy paczce pracownika poczty . Nie wiem jakie jest twoje odczucie czy wina leży po stronie kontrahenta czy poczty? Jeśli chodzi o pomyłkę w zamówieniu to napewno jest winny kontrahent i najpierw od niego bym zaczęła.Powodzenia
W opisie była właśnie maską ściągająca- nowa. Napisałam do niego w czwartek, jak narazie zero odzewu. Nie sądzę, żeby była to wina poczty, bo z paczką było wszystko ok. Zakrętka nie była całkiem zakręcona i to sreberko otwarte... już nie wiem co mam myśleć o tym. Poczekam jeszcze na kontakt, jeśli będzie brak kontaktu bądź rozwiązania sytuacji to rzeczywiście wystawię negatywa...
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 10:29   #169
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Talus, a jakie komentarze miał ten gość? Patrzyłaś wcześniej czy nie fikał już?

Dziewczyny, ja kupiłam maskę zmniejszającą pory, maskę algową antybakteryjną i eksoliator 25%.
Wczoraj użyłam maske zmniejszającą pory, ale ponieważ nie zastosowałam się do tego jak jej używać wiec efektów też nie opiszę. Po prostu trzymałam ją za krótko.
Buzia była ładna po niej, pory nieco sciągnięte i nie przetłuszczała się tak bardzo, no ale to efekty po jednorazowym i do tego nieprzepisowym użyciu maski.
Dzisiaj użyję kwasów 25% i napiszę jakie mam po nich wrazenia. A na ogolne wrazenie co do tego eksfoliatora to trzeba bedzie poczekac troszkę)
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 11:13   #170
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
Talus, a jakie komentarze miał ten gość? Patrzyłaś wcześniej czy nie fikał już?

Dziewczyny, ja kupiłam maskę zmniejszającą pory, maskę algową antybakteryjną i eksoliator 25%.
Wczoraj użyłam maske zmniejszającą pory, ale ponieważ nie zastosowałam się do tego jak jej używać wiec efektów też nie opiszę. Po prostu trzymałam ją za krótko.
Buzia była ładna po niej, pory nieco sciągnięte i nie przetłuszczała się tak bardzo, no ale to efekty po jednorazowym i do tego nieprzepisowym użyciu maski.
Dzisiaj użyję kwasów 25% i napiszę jakie mam po nich wrazenia. A na ogolne wrazenie co do tego eksfoliatora to trzeba bedzie poczekac troszkę)

ja jestem strasznie ciekawa tego eksfoliatora
też sie nad nim zastanawiałam i może go kupie
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:47   #171
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
Talus, a jakie komentarze miał ten gość? Patrzyłaś wcześniej czy nie fikał już?
Właśnie wszystko było ok, mnóstwo pozytywów, tytuł super sprzedawcy. Musiałam mieć jakiegoś pecha..
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 19:29   #172
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Właśnie wszystko było ok, mnóstwo pozytywów, tytuł super sprzedawcy. Musiałam mieć jakiegoś pecha..
pytanie.... nie wiem z czego...
ok, miał dużo, ale co sprzedawał wcześniej i za jakie kwoty.
Jeśli kosmetyki Ziaja to bądź dobrej myśli - powinien wymienić, bo chyba chce sprzedawać dalej...
trzymamy kciuki...
ew. nie wiem czy nie działa jeszcze te 14 dni na zakupy w internecie, które umożliwia zwrot niezależnie od wszystkiego
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 19:38   #173
Opersia
Raczkowanie
 
Avatar Opersia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Dostałam dziś moją maskę, po którą sama musiałam iść na poczte...
Okazało się, że nie dostałam maski ściągającej, która zamówiłam, tylko oczyszczającą, a w dodatku sreberko pod pokrywką było otwarte. Co robicie w takiej sytuacji ? Zaznaczę, że maska kupiona na allegro.
Ja też na allegro zamówiłam maskę (tyle, że od razu oczyszczającą z glinką zieloną + mikrodermabrazja i taka przyszła) i również była naruszona: nakrętka niedokręcona i odrobinę upaprana od spodu maską, sreberko lekko odstające. Ale na samej maseczce nie było śladu paluchów i wyglądała raczej, jakby ktoś to sreberko przydusił a nie odsłonił i przyklepał. Nie wiem. Nie reklamowałam bo przez ten długi weekend tyle na nią czekałam, że mi żal było. Z drugą maską (opakowanie pompkowe) wszystko ok.

A sprzedawca miał same pozytywy i jeden neutral.
Opersia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 08:21   #174
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
linka88, byłam w sklepie na Targowej Wszystko bez problemów
Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Jesli mowisz o tym sklepie firmowym kolo Wilenskiego, to ja tam bylam i nie bylo problemu
Dziękuję za informacje, czyli ja też wybieram się na łowy. Widocznie wizażanka, której nie chcieli sprzedać serii Pro miała niefart.
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 08:35   #175
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Opersia Pokaż wiadomość
Ja też na allegro zamówiłam maskę (tyle, że od razu oczyszczającą z glinką zieloną + mikrodermabrazja i taka przyszła) i również była naruszona: nakrętka niedokręcona i odrobinę upaprana od spodu maską, sreberko lekko odstające. Ale na samej maseczce nie było śladu paluchów i wyglądała raczej, jakby ktoś to sreberko przydusił a nie odsłonił i przyklepał. Nie wiem. Nie reklamowałam bo przez ten długi weekend tyle na nią czekałam, że mi żal było. Z drugą maską (opakowanie pompkowe) wszystko ok.

A sprzedawca miał same pozytywy i jeden neutral.
Sprawdz czy aby na pewno maseczka nie jest wyschnieta albo cos takiego. Jesli nie, to wszystko powinno byc raczej ok, moze po prostu podczas pakowania ktos nie zauwazyl. Jednak moim zdaniem powinnas powiedziec o tym sprzedawcy. Moze w ramach zadoscuczynienia bedziesz miala nastepnym razem przesylke za darmo
( ja tak kiedys mialam w podobnym przypadku)
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:03   #176
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ziaja Pro?

Uzyłam wczoraj maseczki zielona glinka+mikrodermobrazja bez wykonania masażu ( ze względu na moją cere naczynkową). Buzia jest gładka, a policzki nie pieką tak jak ostatnio. Tak więc chyba będa ja stosowac w ten sposób. Teraz próbuje zmusić mojego męża do uzycia, bo on ma bardzo zanieczyszczoną cerę. Ale wiadomo jak to jest z chłopami
Czekam na maseczke zweżająca pory.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 11:17   #177
Opersia
Raczkowanie
 
Avatar Opersia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Sprawdz czy aby na pewno maseczka nie jest wyschnieta albo cos takiego. Jesli nie, to wszystko powinno byc raczej ok, moze po prostu podczas pakowania ktos nie zauwazyl. Jednak moim zdaniem powinnas powiedziec o tym sprzedawcy. Moze w ramach zadoscuczynienia bedziesz miala nastepnym razem przesylke za darmo
( ja tak kiedys mialam w podobnym przypadku)
Może faktycznie powinnam była powiedziec, zeby mógł na to zwrócić uwagę następnym razem.

A wyschnięta raczej nie jest. Chyba. Nie mam porównania z innymi, co prawda, ale wygląda w całym słoju tak samo.
Opersia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:22   #178
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Ziaja Pro?

Dzisiaj kupiłam maskę ściągającą pory i zaraz będę ja testowała, mam nadzieję, że okaże się pomocna w walce z tymi okropnymi porami.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:24   #179
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Ziaja Pro?

a do mnie przyszła własnie paczka
myślałam że coś jest nie tak bo status zamówienia nie zmienił się a tu suprajs
fakt - żelu normalizującego nie było i zrobili zwrot na konto
wieczorem będę testować
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:43   #180
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

Właśnie kuknęłam na status mojego zamówienia - WYSŁANE
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 15:15:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.