kosmetyki Bourjois - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 17:08   #2041
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

Co do ceny podkladu 10hrs sleep effet - bardzo przepraszam, za wprowadzenie w blad, dopiero teraz znalazlam paragonik - zaplacilam 52.99 bez zadnej znizki.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:06   #2042
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Bourjois

10 hour sleep... W Galerii Centrum za 51 zł. Ale to chyba taka standardowa cena bo w jakiejś innej drogerii ostatnio widziałam za tyle samo
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:57   #2043
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Ostatnio zachorowałam na serię Vintage, mam już brązik- przymierzam się do innych. I mam pytanie w związku z promocją w Super Pharm- ta pomadka gratis jest dodawana "w ciemno" czy można wybrać sobie kolorek??
gazetka w superpharm ważna jest do 7 stycznia więc może i aktualna jest jeszcze ta promocja...najlepiej się zapytać osobiście
szkoda,że te cienie są taaaak drogaśne(
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2008-12-29 o 18:59
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 17:49   #2044
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: kosmetyki Bourjois

hej,jestem nowa na tym watku.ostatnio przez allegro kupilam biala czekoladke-super zapach. poza tym mam puder sypki i jedne cienie pojedyncze rozowe.wszystko bardzo fajne.z ich kolorowki nie podchodza mi tylko blyszczyki bo nie nawilzaja mi ust dostatecznie dobrze.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:19   #2045
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
gazetka w superpharm ważna jest do 7 stycznia więc może i aktualna jest jeszcze ta promocja...najlepiej się zapytać osobiście
szkoda,że te cienie są taaaak drogaśne(
drogasne ale i dlugo zywotne ja mam tylko jedne cienie z bourjoisa i to grafitowe, reszta mi sie strasznie podoba ale teraz po skonczonej mani blyszczykowej mam manie na rozswietlacze do twarzy wiec narazie cieniom podziekuje podziwiam ze skonczylas weidera ja dotrwalam do 4 tyg i zachorowalam faktycznie brzuszek taki ladny?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:25   #2046
ViOLcIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 104
Dot.: kosmetyki Bourjois

A jak z kredkami do oczu?? są dosyć trwałe?? czy kreski na górnej powiece odbijają się "powyżej" , a na dolnej czy nie spływają w dół?? jestem dość wymagająca... a raczej moje oczy :P
__________________
Coś, co od początku jest wadliwe, nie może zostać uzdrowione przez sam upływ czasu...




ViOLcIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:29   #2047
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
drogasne ale i dlugo zywotne ja mam tylko jedne cienie z bourjoisa i to grafitowe, reszta mi sie strasznie podoba ale teraz po skonczonej mani blyszczykowej mam manie na rozswietlacze do twarzy wiec narazie cieniom podziekuje podziwiam ze skonczylas weidera ja dotrwalam do 4 tyg i zachorowalam faktycznie brzuszek taki ladny?
ja zamówiłam sobie dwa cienie podwójne na allegro(call me rose i miss spirit)ciekawe czy okażą się ładne Mam też kupon zniżkowy na róż z bourjois,ale nie wiem jak prawidłowo dobrać sobie ten róż żeby...nie umiem się różem malować,ale chciałabym mieć....muszę jutro do drogerii poprosić by mi doradziły
co do a6w to tak-brzuszek jest zdecydowanie dużo bardziej ładniejszy,ale faktem jest,że skończyłam ją juz jakiś czas temu a od tamtej pory nie ćwiczę ,ale już za jakieś3 tygodnie będę znowu ćwiczyła szósteczkę polecam ją bardzo każdemu tyle,że kręgosłup przy tym boli,ale skoro ja z moim bolącym i tak kręgosłupem wytrzymałam to każdy da radę ale efekt jest super!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 18:32   #2048
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam sobie dwa cienie podwójne na allegro(call me rose i miss spirit)ciekawe czy okażą się ładne Mam też kupon zniżkowy na róż z bourjois,ale nie wiem jak prawidłowo dobrać sobie ten róż żeby...nie umiem się różem malować,ale chciałabym mieć....muszę jutro do drogerii poprosić by mi doradziły
co do a6w to tak-brzuszek jest zdecydowanie dużo bardziej ładniejszy,ale faktem jest,że skończyłam ją juz jakiś czas temu a od tamtej pory nie ćwiczę ,ale już za jakieś3 tygodnie będę znowu ćwiczyła szósteczkę polecam ją bardzo każdemu tyle,że kręgosłup przy tym boli,ale skoro ja z moim bolącym i tak kręgosłupem wytrzymałam to każdy da radę ale efekt jest super!!
mnie wlasnie tez strasznie kregoslup bolal i kosc ogonowa pozniej narazie zrezygnowalam ale no moze pora zaczac od nowa?
jak przyleca do Ciebie te cienie to zrob zdjecie bo chetnie zobacze ja zawsze przy dobieraniu rozu nakladam go na dlon i przykladam do twarzy spr czy mi taki odcien pasuje mam pare rozy 33,34,35,36 i 95 ale nie uzywam za czesto, najladniejszy dla mnie to 95 chlodny jasny roz bardzo delikatny, idealny tez dla blondynek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:44   #2049
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mnie wlasnie tez strasznie kregoslup bolal i kosc ogonowa pozniej narazie zrezygnowalam ale no moze pora zaczac od nowa?
jak przyleca do Ciebie te cienie to zrob zdjecie bo chetnie zobacze ja zawsze przy dobieraniu rozu nakladam go na dlon i przykladam do twarzy spr czy mi taki odcien pasuje mam pare rozy 33,34,35,36 i 95 ale nie uzywam za czesto, najladniejszy dla mnie to 95 chlodny jasny roz bardzo delikatny, idealny tez dla blondynek
ja jestem brunetką,włosy farbuję na ciemny złoty brąz, jestem dosyć blada więc jeśli nie użyję podkładu to bladzioch ze mnie( solarium nie uznaję bo mi nie służy)
te nr różów to są bourjois??zaraz obejrzę jakie to kolorki dziękuję Ci za rady jak dobierasz sobie


mniejszy dyskomfort był jeśli ćwiczyłam na karimacie ale warto.ja mam zamiar jeszcze ćwiczyć na stepperze i z agrafką(steppera jeszcze nie mam,ale agrafkę mam)
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:52   #2050
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja jestem brunetką,włosy farbuję na ciemny złoty brąz, jestem dosyć blada więc jeśli nie użyję podkładu to bladzioch ze mnie( solarium nie uznaję bo mi nie służy)
te nr różów to są bourjois??zaraz obejrzę jakie to kolorki dziękuję Ci za rady jak dobierasz sobie


mniejszy dyskomfort był jeśli ćwiczyłam na karimacie ale warto.ja mam zamiar jeszcze ćwiczyć na stepperze i z agrafką(steppera jeszcze nie mam,ale agrafkę mam)
z agrafka ale ja zacof
tak wszystkie to odcienie rozu jak bede miala czas zrobie fotki i Ci je dokladnie opisze musisz pamietac ze na twarzy kazdy roz jest troche inny i wazne zebys dobrala do swojego typu czy chlodny czy cieply z typu jestes dosc podobna do mnie zwlaszcza teraz kiedy mi wlosy sciemnialy mam takie prawie czarne, gleboko brazowe i przez wieczne peelingi skora mi dosc pojasniala 95 jest wedlug mnei sliczny 34 do cieplych typow, ladna ale boje sie uzywac 33 sliczne ma drobinki najciemniejszy roz ze wszystkich odcieni ale na twarzy malo widoczny, 36 brzoskwinia/pomarancz, 35 to taki zloto brzoskwiniowy odcien jakby na bladym rozu, ciezko okreslic ale bardzo delikatny i malo widoczny, tez chlodnawy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:01   #2051
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
z agrafka ale ja zacof
tak wszystkie to odcienie rozu jak bede miala czas zrobie fotki i Ci je dokladnie opisze musisz pamietac ze na twarzy kazdy roz jest troche inny i wazne zebys dobrala do swojego typu czy chlodny czy cieply z typu jestes dosc podobna do mnie zwlaszcza teraz kiedy mi wlosy sciemnialy mam takie prawie czarne, gleboko brazowe i przez wieczne peelingi skora mi dosc pojasniala 95 jest wedlug mnei sliczny 34 do cieplych typow, ladna ale boje sie uzywac 33 sliczne ma drobinki najciemniejszy roz ze wszystkich odcieni ale na twarzy malo widoczny, 36 brzoskwinia/pomarancz, 35 to taki zloto brzoskwiniowy odcien jakby na bladym rozu, ciezko okreslic ale bardzo delikatny i malo widoczny, tez chlodnawy
dziękuję ci za tyle inf!!
jutro pojadę do złotych to może w tam mi ktos jakoś pomoże dobrać odpowiedni kolorek bo ja nie mam pojęcia o nich,ale czasem chyba ładnie się wygląda jak się tak ożywi twarz różem
a co do agrafki to wejdź na allegro i tam wpisz agrafka albo motylek to zobaczysz jak to wyglądaja kupiłam w go sport a wcześniej poczytałam na wizażu czy to w ogóle skuteczne jest i chyba zaraz sobie poćwiczę na tym
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 19:03   #2052
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dziękuję ci za tyle inf!!
jutro pojadę do złotych to może w tam mi ktos jakoś pomoże dobrać odpowiedni kolorek bo ja nie mam pojęcia o nich,ale czasem chyba ładnie się wygląda jak się tak ożywi twarz różem
a co do agrafki to wejdź na allegro i tam wpisz agrafka albo motylek to zobaczysz jak to wyglądaja kupiłam w go sport a wcześniej poczytałam na wizażu czy to w ogóle skuteczne jest i chyba zaraz sobie poćwiczę na tym
ja to len jestem troche w lecie mi to lepiej idzie niz zima ale zaraz poszukam
na pewno ktos pomoze no zima roze sie przydaja, ladnie wygladaja tez w lecie jak sie odpowiednio nalozy to wygladaja bardzo naturalnie i wogole nie widac ze to jakis nakladaniec a nie swoj naturalny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:12   #2053
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja to len jestem troche w lecie mi to lepiej idzie niz zima ale zaraz poszukam
na pewno ktos pomoze no zima roze sie przydaja, ladnie wygladaja tez w lecie jak sie odpowiednio nalozy to wygladaja bardzo naturalnie i wogole nie widac ze to jakis nakladaniec a nie swoj naturalny
ja też jestem leń,ale muszę teraz wziąć się za siebie żeby potem nie było znowu zgrzytania zębami,że nic nie zrobiła zimą tak więc zaraz będę męczyć agrafkę dobre i te 10-15 minut a dziś jedynie co zrobiłam to się objadąłm cukierkami czekoladowymi....
a co do różu to ja na niego choruję juz jakiś czas,więc może tym razem uda mi się go kupić
jeszcze raz dziękuję!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:32   #2054
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny, a co myślicie o tym bronzerze Boujois (taki co wygląda jak czekoladka) ? Bo potrzebuję czegoś dobrego do modelowania kształtu twarzy, ale dobrze by było, gdyby nie robił zaraz efektu brudnej skóry..
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:58   #2055
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja też jestem leń,ale muszę teraz wziąć się za siebie żeby potem nie było znowu zgrzytania zębami,że nic nie zrobiła zimą tak więc zaraz będę męczyć agrafkę dobre i te 10-15 minut a dziś jedynie co zrobiłam to się objadąłm cukierkami czekoladowymi....
a co do różu to ja na niego choruję juz jakiś czas,więc może tym razem uda mi się go kupić
jeszcze raz dziękuję!!
nie ma za co no ja odbieglam od swojej ukochanej wagi dosc sporo chociaz i tak wszyscy mysla ze jestem chudzielec ale w spodnie sie nie mieszcze i musze ciagle w spodnicach latac wiec teraz musze sie odchudzic bo przeciez zamarzne w tych kiecach!

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o tym bronzerze Boujois (taki co wygląda jak czekoladka) ? Bo potrzebuję czegoś dobrego do modelowania kształtu twarzy, ale dobrze by było, gdyby nie robił zaraz efektu brudnej skóry..
a o ktory myslisz o tym ciemnym ze ciemnym czy tym jasniejszym?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:25   #2056
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Bourjois

hmm.. patrz, że nie zauważyłam wcześniej, że są dwa odcienie No nie wiem.. pewnie ten jaśniejszy z uwagi na to, że - jak już pisałam - nie chcę wyjść na brudną Ale nie wiem.. może poproszę o wypowiedzenie się osób, które miały bliższą styczność z tym produktem Jakie macie zdanie? można używać, czy raczej poszukać czegoś lepszego?
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:31   #2057
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
hmm.. patrz, że nie zauważyłam wcześniej, że są dwa odcienie No nie wiem.. pewnie ten jaśniejszy z uwagi na to, że - jak już pisałam - nie chcę wyjść na brudną Ale nie wiem.. może poproszę o wypowiedzenie się osób, które miały bliższą styczność z tym produktem Jakie macie zdanie? można używać, czy raczej poszukać czegoś lepszego?
hym moja siostra ma jasniejszy a jest sniada a ja jestem juz bledsza a mam najciemniejszy jak na ta cene na all to jest tego wart ciemny w sumie nie rozni sie niczym od jasniejszego, najwyzej tym ze jest bardziej czysto brazowy i mozna stopniowac efekt, jasny zima ciemniejszy latem jakby matowy lekko, ladnie pachnie i latwo sie go naklada
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:33   #2058
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: kosmetyki Bourjois

a jaki odcien rozu powinnam kupic jesli jestem brunetka z niebieskimi oczami,a do tegojestem blada??rozowy roz juz mam,tym razem szukam czegos w odcieniach brzoskwini,moreli lub czegos w tym stylu.poda mi ktoras z was jakis numer??prosze
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:56   #2059
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a jaki odcien rozu powinnam kupic jesli jestem brunetka z niebieskimi oczami,a do tegojestem blada??rozowy roz juz mam,tym razem szukam czegos w odcieniach brzoskwini,moreli lub czegos w tym stylu.poda mi ktoras z was jakis numer??prosze
proszę bardzo - 03 Brun Cuivre
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 14:45   #2060
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
proszę bardzo - 03 Brun Cuivre
dziekuje,a jakby go nie mieli to moze ewentualnie jakis drugi kolor polecacie?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:46   #2061
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o tym bronzerze Boujois (taki co wygląda jak czekoladka) ? Bo potrzebuję czegoś dobrego do modelowania kształtu twarzy, ale dobrze by było, gdyby nie robił zaraz efektu brudnej skóry..
sprawdź go najpierw na swojej skórze - dla mnie wszelkie bronzery burżuja to megamarchewy
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:54   #2062
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
sprawdź go najpierw na swojej skórze - dla mnie wszelkie bronzery burżuja to megamarchewy
znaczy że co? pomarańczują?
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:00   #2063
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: kosmetyki Bourjois

Bardzo zwłaszcza te w czarnych opakowaniach. Czekolady trochę mniej, ale i tak na całą twarz [przynajmniej moją ] się nie nadają - w PL jest dostępny chyba tylko jeden odcień czekolady.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:12   #2064
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: kosmetyki Bourjois

ja dziś byłam i chciałam wybrać kolor różu dla siebie...jednak NIE potrafię wybrać a panie w drogeriach są zajęte rozglądaniem się czy ktoś czego nie kradnie i nie sa raczej skore do pomocy...ehhh
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:24   #2065
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Bardzo zwłaszcza te w czarnych opakowaniach. Czekolady trochę mniej, ale i tak na całą twarz [przynajmniej moją ] się nie nadają - w PL jest dostępny chyba tylko jeden odcień czekolady.
chyba dwa, tylko zależy gdzie. Ale dzięki za ostrzeżenie. Absolutnie nie chcę pomarańczowego!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja dziś byłam i chciałam wybrać kolor różu dla siebie...jednak NIE potrafię wybrać a panie w drogeriach są zajęte rozglądaniem się czy ktoś czego nie kradnie i nie sa raczej skore do pomocy...ehhh
A czego poszukujesz? Jaki masz typ urody i jakie preferencje względem produktu?
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:28   #2066
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość

A czego poszukujesz? Jaki masz typ urody i jakie preferencje względem produktu?
wczoraj pisałam w tym wątku z dimiti na tema różu,ale nawet mimo jej podpowiedzi nie potrafię zdecydować,że jakiś konkretny nr będzie do mnie pasował włosy mam farbowane na brąz,oczy brązowe,cera dosyć jasna(być może typ wiosny) a chciałabym róże podkreślić ładnie kości policzkowe i ożywić tym buzię...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:49   #2067
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Bourjois

no to jak uniwersalny i różowy to naprawdę polecam 15 rose eclait . To taki róż złamany, na twarzy tworzący efekt naturalnych rumieńców. Używam od dłuższego czasu razem z moją mamą na spółę, mimo że mamy zupełnie różne typy urody Ale jest tak, moim zdaniem, uniwersalny, że będzie wyglądał dobrze na prawie każdej buzi
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:57   #2068
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: kosmetyki Bourjois

tylko 15 jest dość intensywna i na jasnej cerze można sobie zrobić kuku
3 na początek chyba będzie bezpieczniejsza
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:04   #2069
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: kosmetyki Bourjois

mam czekoladowe włosy, niebieskie oczy i jasną skórę i używam 15 i bardzo mi odpowiada
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:08   #2070
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
tylko 15 jest dość intensywna i na jasnej cerze można sobie zrobić kuku
3 na początek chyba będzie bezpieczniejsza
ja właśnie bym chciała taki delikatny kolorek,ot tak żeby buźkę ożywić bo ja się nie rumienię ( na szczęście) zapisze sobie dziś oba numerki i zobaczę jak one wyglądają na żywo
co do mojej cery to jeśli nałożę podkład to buzia ma ładny kolorek )nawet jeśli jest to jasny podkład i biorę go mało) ale jeśli jestem bez podkładu to wyglądam wg mnie raczej niewyraźnie i nieciekawie przez to...mam ładne kości policzkowe i chciałabym je ładnie podkreślić....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.