Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 12:26   #931
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja otrzymałam przesyłkę wczoraj z Eskulapa. Bardzo szybka dostawa. Wszystko ładnie zapakowane. Próbki były te o które prosiłam, oraz dodatkowe dostosowane do zamówienia
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:29   #932
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Napisze dzis o kolejnej bardzo dobrej aptece internetowej obok wyprobowanego juz przeze mnie Cefarmu24. Ze wzgledu na kosmetyki Nuxe, ktorych Cefarm24 niestety nie posiada, zrobilam zakupy w Eskulapie. Trzeba zreszta przyznac, ze to jedna z nielicznych aptek, ktora ma tak szeroka oferte. Nie zauwazylam zeby tez brakowalo jakiegos kosmetyku z danej linii, co ostatnio jest bardzo czestym zjawiskiem. Ceny najnizsze ze wszystkich aptek jesli o kosmetyki firmy Nuxe chodzi, a te glownie mnie interesowaly, pozostale produkty rowniez w przystepnych cenach, dlatego skusilam sie na zrobienie wiekszych niz planowalam zakupow
Dostawa szybka, wszystko bardzo profesjonalnie zapakowane, zabezpieczone
Jednym slowem jestem zadowolona.
I jeszcze jedna uwaga dla tych, ktorym zalezy na probkach. Apteka Eskulap wysyla ich spora ilosc. Akurat tych na ktorych mi zalezalo nie mieli, co zreszta zostalo odnotowane na fakturze ale zostalam hojnie obdarowana innymi, ktore byly bardzo starannie dobrane pod katem mojego zamowienia
Pozdrawiam i zycze udanych zakupow
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:33   #933
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Odebrałam dziś kolejną paczkę z Aptecusa, wszystko solidnie zapakowane, szybka realizacja zamówienia, jednak tym razem jestem zawiedziona jeśli chodzi o próbki. Przy zamówieniu na kwote 230zł tylko 5 próbek kosmetyków drogeryjnych + tonik i mleczko z la roche posay w wersjach mini (15ml). Wcześniejsze zamówienia obfitowały w próbki. Cenie sobie takie dodatki, jestem alergikiem i najpierw testuję dopiero kupuję....
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:36   #934
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A widziałyście w jakiejś aptece krem Hauschki do opalania dla dzieci faktor 30 - próbka 5ml?
Coś takiego:
http://www.cefarm24.pl/dr-hauschka-s...-ml-p7728.html

Chcę kupić próbkę tego kremu - apteki stacjonarne odpadają, bo w ogóle u mnie nic Hauschki nie mają, a w Cefarmie przeraża mnie wysyłka - 15zł przy wpłacie na konto... Sensowniejsze koszty wysyłki są przy większych zamówieniach, ale poprostu nie potrzebuję zbyt wielu rzeczy z apteki, więc nie dobiję do większej kwoty, choćbym się starała...

vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 19:24   #935
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

No to teraz będzie mniej miło. Do tej pory robiłam zakupy w aptekach internetowych i wszystko było super, ale tym razem miałam głownie leki na receptę, a przeczytałam gdzieś na biochemii o aptece internetowej dbam o zdrowie, gdzie można zamówić produkty i odebrać je w wybranej aptece i zapłacić przy odbiorze. Zamówiłam, poszłam do apteki, którą wskazałam a tam pani patrzy na mnie jakbym jej mówiła o kosmosie. Zero orientacji, ze w ich aptece można zrealizować zamówienie internetowe.
Dzisiaj byłam drugi raz. Dwa leki sprowadzili specjalnie dla mnie, bo normalnie nie maja ich w ofercie. Dzwoniłam na infolinię apteki, mieli wszystko wyjaśnić z tą apteką, ale pani dzisiaj dalej nic nie wiedziała.
Kupiłam produkty z recepty, bo gdzieś musiałam, ale reszty juz nie. I tak przepłaciłam. Atrederm zamówiłam przez net za 17 zł, a zapłaciłam 19.98!!
Wyszło na to ze z zamówienia internetowego nici, bo owszem sprowadzili to co powinni, ale zapłaciłam normalne ceny apteczne, a nie te niższe, do tego naoglądałam sie miny naburmuszonej farmaceutki, która chyba nie ma pojęcia co to internet
Takie zamówienia mogłyby być alternatywą dla zamówień (szczególnie tych drobnych i pilnych) w cefarmie, ale okazały sie porażką na całej linii. Szkoda czasu, nerwów i rozczarowania. Już wolę wysłać receptę np. do domu zdrowia i tam kupić to czego potrzebuję. Może w innych miastach sie to sprawdza, ale w Kołobrzegu nie, szczególnie, ze apteka na dworcowej jest jedną z najdroższych w miescie.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 20:09   #936
kasiek383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dzisiaj dotarła paczka z Cefarmu24.Zamówienie(moje pierwsze z tej apteki,i chyba ostatnie) za 230 zł-ani jednej próbki!!Pomimo tego że prosiłam..eh..
kasiek383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 20:23   #937
Caffarrena
Przyczajenie
 
Avatar Caffarrena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
HYGIEA.PL lub WWW.VENA-VITA.PL

HYGIEIA.PL cenowo nie do pobicia, czasem warto porównać jeszcze www. vena-vita.pl, bo ta druga miewa wyjątki, niemniej jednak Hygieia jest the best.
Jedyny minus 0 obsługa, niespecjalnie skora do kontaktu e-mailowego
Caffarrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 12:08   #938
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Witam wszystkich.
Od kilku dni poczytywałam ten wątek.
A ponieważ w aptece Dbam o zdrowie można złożyć zamówienie w internecie to postanowiłam to sprawdzić.
Akurat teraz mają dobrą cenę na Avene SPF 40 dzieciaczek - kosztuje 55,14 zł.
Pomyślałam, że opiszę moje wrażenia.
Zamówienie złożyłam w czwartek 13, właśnie na avenkę. W piątek rano zadzwoniłam do apteki czy mogę odebrać. Dowiedziałam się że tak.
Zapłaciłam tyle co na stronie apteki.
Po tym co napisała Elfia4 nastawiłam się, że jeżeli mi nie sprzedadzą po tańszej cenie to nie kupię i będę dzwonić na infolinie i wyjaśniać. Na szczęście nie było takiej potrzeby.
Ponadto odkryłam że lek na receptę który przyjmuje i normalnie w aptece kosztuje 36zł , to zamówiony w internecie w tej aptece kosztuje 27zł.
Tak że następną receptę zrealizuję w Dbam o zdrowie.
Reasumując polecam tę aptekę.
I cieszę się że znalazłam ten wątek, bo dzięki wam sporo zaoszczędzę.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:39   #939
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Sądzę, ze ja poprostu trafiłam na złą aptekę, ale w moim mieście tylko dwie maja możliwosć odbioru zamówienia ze stony internetowej (a aptek dbam o zdrowie jest kilka), obie należą do tego samego właściciela, wiec wyboru nie miałam. Na szczęście obsługa apteki internetowej jest duzo bardziej uprzejma i kompetentna, niz w aptece stacjonarnej. Mają sprawę zamówienia wyjaśnić z apteką, mam nadzieję, ze skutecznie, bo apteka nie wywiazała sie z umowy. Zresztą ja zamówienie złożyłam właśnie po przeczytaniu na forum o tym sposobie
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:27   #940
Rozmaryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Przeczytałam dużą część tego wątku od początku, ale wszystkiego nie dam rady... Moze więc było, ale zapytam. czy któraś z Was kupowała w aptece trzymajzdrowie.pl? Jest tam parę rzeczy, które mnie interesuje w dobrych chyba cenach, ale nie wiem, czy można zaufać.
Rozmaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:08   #941
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

dziewczyny mam pytanie odnośnie zakupów w lekolandii. czy składajac zamówienie moge poprosic o próbki jakichs praoduktów? zamówienie bedzie na ok. 350-400zł
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 10:18   #942
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie odnośnie zakupów w lekolandii. czy składajac zamówienie moge poprosic o próbki jakichs praoduktów? zamówienie bedzie na ok. 350-400zł
Zamawiałam już 2 razy w lekolandii - zawsze prosiłam o konkretne próbki i były dołączane. Jeśli nie mieli akurat takich o które prosiłam to przysyłali np innej firmy o podobnym działaniu
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 14:06   #943
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Zamawiałam już 2 razy w lekolandii - zawsze prosiłam o konkretne próbki i były dołączane. Jeśli nie mieli akurat takich o które prosiłam to przysyłali np innej firmy o podobnym działaniu
Chciałabym polecić Lekolandię - zamówiłam filtr dla dzieci Klorane (ogromny plus, że w ogóle był!) i kilka drobiazgów typu tabletki p.bólowe, za kwotę ok 50 zł (łącznie z przesyłką) transakcja przebiegła sprawnie i szybko, dostałam do tego dwie duże próbki filtrów, ulotkę o ofercie preparatów przeciwsłonecznych La Roche-Posay - pozytywne zaskoczenie, wcześniej zamawiałam podobne artykuły w Cefarm24, ale tam z próbkami było kiepsko niezależnie od kwoty zamówienia, zobaczę jeszcze jak spiszą się przy następnym zamówieniu
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 14:21   #944
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Oj, w Cefarm24 z próbkami to w ogóle ostatnio bida z nędzą... Jak nie poprosisz, to nie dostatniesz
Ostatnio jak robiłam zamówienie, poprosiłam o konkretne, ale nie mieli, dali inne i jak odbierałam zamówienie, to pan z przepraszającym usmiechem mówił, ze nie maja próbek od producentów. Tylko dziwi mnie fakt, ze inne apteki maja a oni nie...
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 23:17   #945
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja ostatnio w cefarmie dostałam do zamówienia cały zestaw próbek, w tym peeling AA miniwersję 20 ml i mleczko do demakijażu normaderm też ok. 15-20 ml, do tego próbkę filtra avene, jakieś jeszcze, ale nie pamietam co to było. Prosiłam o konkretne próbki filtra i ystheal, dostałam tylko filtr i kilka innych dobranych pod kątem zamówinia próbek.
Muszę też zrehablilitować apteke dbam o zdrowie. Po ostatnim zamówieniu chyba coś sie zmieniło, bo we wspomnianej aptece już nie mozna odebrać zamówinia. Za to w drugiej odebrałam bez problemów przygotowane zamówienie po cenach z apteki internetowej. Opcja odbioru leków jest dla mnie dobra gdy chcę zrealizować receptę. Jest taniej i wygodnie, bo nie muszę wysyłać nigdzie recepty.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:43   #946
magda03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja korzystałam z lekolandii i kilka razy z fabrykazdrowia oraz ai.☠☠☠☠☠☠☠ - wszystkie trzy mogę polecić - w ai.doz dostarczono mi leki do stacjonarnej wybranej przeze mnie apteki (w tańszej cenie - cena ze sklepu internetowego) nietstey bez próbek
magda03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:21   #947
Rozmaryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Rozmaryna Pokaż wiadomość
Przeczytałam dużą część tego wątku od początku, ale wszystkiego nie dam rady... Moze więc było, ale zapytam. czy któraś z Was kupowała w aptece trzymajzdrowie.pl? Jest tam parę rzeczy, które mnie interesuje w dobrych chyba cenach, ale nie wiem, czy można zaufać.
No to sama sobie odpowiem Szybko dostałam zamówione w trzymajzdrowie kosmetyki i były dwie próbki. Natomiast tego samego dnia, czyli 17 marca zamówiłam także w e-pasaz.com i do dziś nie dostałam nic!!! Pisałam do nich, ale zero odpowiedzi. Tzn. odpowiedzieli tylko tego samego dnia, jak miałam problemy z wysłaniem przez allpay, ale teraz cisza. Poradźcie, co mogę zrobić?
Rozmaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:16   #948
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Złożyłam właśnie zamówienie w Cefarm24 na 330 zl i w Aptecusie na ponad 400 zl. W uwagach do obu aptek napisałam,że to moje pierwsze zamówienie i następne są zależne od ilości dołączonych próbek. (Jestem atopiczką i muszę wszystko wcześniej testować).
Teraz tak się zastanawiam czy trochę za bezpośrednio im tego nie napisałam? Pewnie teraz ani jednej próbki mi nie wyslą:P
Co o tym sądzicie?
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:46   #949
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Złożyłam właśnie zamówienie w Cefarm24 na 330 zl i w Aptecusie na ponad 400 zl. W uwagach do obu aptek napisałam,że to moje pierwsze zamówienie i następne są zależne od ilości dołączonych próbek. (Jestem atopiczką i muszę wszystko wcześniej testować).
Teraz tak się zastanawiam czy trochę za bezpośrednio im tego nie napisałam? Pewnie teraz ani jednej próbki mi nie wyslą:P
Co o tym sądzicie?
E tam, bardzo słusznie napisałaś - bez przetestowania nic u Was nie kupię i już. Tym bardziej, że wysokie kwoty.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 08:42   #950
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Jestem zdziwiona tym co piszecie że w Cefarm24 nie dołączają próbek.
Często tam zamawiam (zazwyczaj 200-300 zł) i zazwyczaj dostaje sporo próbek. Kiedyś nawet gratisowy krem dla dzieci (ale nie był zbyt dobry )
A ostatnio zamówiłam w Dom Zdrowia i...... ani jednej próbki Gratis dostałam grzebień ale okazał się do niczego.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:23   #951
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja zamówiłam spray Klorane w Aptecusie.Bardzo dobra cena 23zł + koszty przesyłki.
Zamówienie złozyłam w niedzielę a paczuszka,pięknie zapakowana dotarła do mnie dzisiaj.Oprócz mleczka otrzymałam sporą ilość różnych próbek.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 06:52   #952
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Czy byłybyście tak miłe i podały mi namiar na stronę "Leokadii".
Może już w wątku była podawana - nie mogę znaleźć.
Dziękuję !
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak -
ewiq - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:48   #953
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Quenny Pokaż wiadomość
Czy byłybyście tak miłe i podały mi namiar na stronę "Leokadii".
Może już w wątku była podawana - nie mogę znaleźć.
Dziękuję !
a nie chodzi przypadkiem o Lekolandię?
http://www.lekolandia.pl/
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:30   #954
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ależ ze mnie dyslektyk !!! Yolla - dziękuję. Ile to się ja tej :
"Leokadii" naszukałam ...
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak -
ewiq - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:53   #955
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Quenny Pokaż wiadomość
Ależ ze mnie dyslektyk !!! Yolla - dziękuję. Ile to się ja tej :
"Leokadii" naszukałam ...
nie ma za co
a przejęzyczenia się zdarzają
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:12   #956
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja znow testuje kolejne apteki, niestety bywa tak ze w moich sprawdzonych juz aptekach nie ma kosmetykow na ktorych mi zalezy i rozpoczynam kolejne poszukiwania.
Skusilam sie wiec jakis czas temu na zakupy w Dbam o Zdrowie, ale tylko ze wzgledu na to, ze zamowienie bylo niewielkie a odbior osobisty blisko miejsca mojej pracy. Nie musialam placic za przelew pieniedzy na konto, przesylke, bylo wiec to w miare oplacalne, ale ceny w tej aptece, mimo ze mniejsze w przypadku zamowien skladanych przez internet nie sa zbyt konkurencyjne a i asortyment nie jest imponujacy. Jesli kogos interesuja probki, tutaj na nie liczyc nie moze, chyba ze odbierajac zamowienie w aptece osobiscie poprosi o nie.
Przed tygodniem zamawialam z kolei w Aptecusie, cieszy mnie ze miewaja promocyjne ceny kosmetykow ktore zwykle zamawiam, a wiec filtrow. Prosilam o probki filtrow i zostalam obdarowana nimi bardzo hojnie. Nie bylam nigdy szczegolnie lasa na probki, ale ostatnio testuje nieznane mi dotad filtry i zeby unikac bledow i nie kupowac pelnowymiarowych opakowan zaczelo mi na nich zalezec. Cieszy mnie wiec taki odzew ze strony apteki
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:38   #957
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja też zamawiałam ostatnio w aptecusie bo filtry klorane strasznie tanie były , nie dość że paczke szybko dostałam to jeszcze sporo próbek w środku
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:50   #958
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Czy ktoś ma też problemy z zamówieniami w aptecusie

Zawsze chwaliłam tę apteke, należała do moich ulubionych, realizacja zamowien w 3 dni, a teraz niestety oczekuje już ponad tydzień. Zadnych wiadomości , jedynie mail, ze przyjęli zamowienie

Zależalo mi na jednym produkcie i musialam zakupic go u mnie w aptece i wydać niepotrzebnie pieniadze.

Zla jestem......
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:06   #959
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma też problemy z zamówieniami w aptecusie

Zawsze chwaliłam tę apteke, należała do moich ulubionych, realizacja zamowien w 3 dni, a teraz niestety oczekuje już ponad tydzień. Zadnych wiadomości , jedynie mail, ze przyjęli zamowienie

Zależalo mi na jednym produkcie i musialam zakupic go u mnie w aptece i wydać niepotrzebnie pieniadze.

Zla jestem......
Współczuję. Ja też jestem w takiej sytuacji, ale z Lekolandią 7 maja odnotowali wpłatę na konto i przesyłka powinna u mnie być najpóźniej dziś, a nadal jej nie ma
W Aptecusie zawsze było szybko, może napisz maila do nich? Ja trochę "pogoniłam" Lekolandię i napisali, że już wysłali - zobaczymy jaka będzie data stempla.
Ogólnie są problemy na poczcie, bo mają jakiś zastój... Czekam na inne 3 paczki od tygodnia i jeszcze ich nie ma.
chise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:44   #960
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Współczuję. Ja też jestem w takiej sytuacji, ale z Lekolandią 7 maja odnotowali wpłatę na konto i przesyłka powinna u mnie być najpóźniej dziś, a nadal jej nie ma
W Aptecusie zawsze było szybko, może napisz maila do nich? Ja trochę "pogoniłam" Lekolandię i napisali, że już wysłali - zobaczymy jaka będzie data stempla.
Ogólnie są problemy na poczcie, bo mają jakiś zastój... Czekam na inne 3 paczki od tygodnia i jeszcze ich nie ma.
W aptekusie dopiero w tym tygodniu dostaną swieże dostawy. Cos tam zmieniali w sklepie... nie pamiętam juz co. Zadzwonilam i anulowalam po prostu zamówienie
To samo zamówienie poszło do lekolandii... i zdarzylo sie to samo co przy ostatnim zamowieniu - sprzedają rzeczy których nie mają na stanie. Powinni zaznaczac czego aktualnie brak. Ostatnim razem sobie poczekałam ten tydzien ( gdybym nie interweniowala, to nie wiedzialabym ze bede czekać tydzien) , ale tym razem mi sie spieszyło, jako ze zamowienie w aptecusie nie przeszło.
No coz... na maila nie otrzymałam odpowiedzi, wiec zadzwonilam i znowu anulowałam.

Ostatecznie zadzwoniłam sobie do eskulapa zapytać czy mają to co chce, poprosiłam o odłożenie produktów ... no i dzis juz do mnie leca Godzinke po tym jak zlozylam zamowienie w eskulapie zadzwonili do mnie z lekolandii ze mają juz to co chce

Jesli realizacja zamówienia sie wydluza...warto zadzwonic
Geoniu, w tym tygodniu znowu ruszą Nie martw sie Zadzwon tam sobie najlepiej ...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.