Tonery La Riche Directions - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 21:50   #211
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

jak mnie się spierał toner to po prostu nakładałam jeszcze raz i było ok

a tak poza tym to fajny kolor, czym robiony?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 23:12   #212
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: La Riche Directions

dziewczyny, z tego co slyszalam tonery mozna spokojnie ze soba mieszac - czy to oznacza ze jak do swojej czerwieni (poppy red) dodalabym troche czarnego tonera to wyszedlby mi odrobine ciemniejszy/bardziej nasycony/mniej oczoje*ny odcien czy sa duze szane ze wyjdzie mi jakas kupa? jak myslicie? haha
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:03   #213
Atsuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: La Riche Directions

Z mojej strony to był toner lagoon blue
Atsuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:20   #214
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: La Riche Directions

Wiecie gdzie można kupić taki toner w Poznaniu? Na all wychodzi z przesyłką 33zł a wiem że po tyle jest np w Krakowie na miejscu...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 13:16   #215
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: La Riche Directions

Hej dziewczyny Jestem nowa w temacie i nie mam czasu przeczytać całego wątku ;/ Dzisiaj kładę sobie śliwkę. Mój pierwszy toner w życiu i panikuję Instrukcja na opakowaniu jest dla mnie nie jasna, ale cóż, będę kombinować :/ Robię sobie tylko grzywkę i kilka pasemek... Mam nadzieję, że wyjdzie...
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 13:26   #216
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

tylko trzymaj duzo dłużej niz podane, ja trzymalem całą noc, ale możesz tam 2-3 godzinki potrzymać i będzie ok mam nadzieję, że kładziesz na uprzednio rozjaśnione włosy?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 17:27   #217
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: La Riche Directions

No właśnie nie ;/ I mam teraz doła, bo wgl mi nie złapała...
Wiedziałam, że jak się kładzie na włosy nie rozjaśnione, to mogą wyjść dziwne dziwności i akceptowałam to w pełni. Ale nie spodziewałam się, że wgl mi kolor nie złapie ;/ Chce mi się beczeć kurcze, bo nie zamierzam mieć takich na stałe, więc na pewno nie użyję rozjaśniacza... Myślę o tym, by jutro je po prostu potrzymać kilka dobrych godzin, może złapie...
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 18:39   #218
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

na naturalnych nie złapie nic, nie licz na to. rozjasnij sobie przynajmniej woda 3%,
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 18:58   #219
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: La Riche Directions

Nie są naturalne, a farbowane rude... I sprzedawczyni w sklepie powiedziała mi, że ciemny odcień (dlatego wzięłam plum) złapie na nich...
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 19:22   #220
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

oh, największy błąd to chyba słuchanie tego co mówi sprzedwczyni
moze rozjasnij farbą blond?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 06:49   #221
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: La Riche Directions

Chyba będę musiała, choć wcześniej jeszcze chce spróbować powalczyć i jedno pasemko sobie puścić... Jak patrzę w świetle dziennym, to ta grzywka trochę zmieniła kolor...
Strasznie się boję radykalnej zmiany koloru na blond czy rozjaśniaczem, ponieważ fiolet miał być chwilową zachcianką, a nie kłopotliwym skomplikowanym farbowaniem, którego nie da się odwrócić...
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 10:03   #222
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: La Riche Directions

Dobra. Jako że jestem okropnie uparta położyłam raz jeszcze - dla bezpieczeństwa tylko na spodnią warstwę grzywki... I złapało !!!!!
Co prawda nie jest to super intensywny odcień, a raczej ciemny fiolet, który niepokojąco się mieni pośród moich rudych włosów... Ale ważne, że się udało Za pare dni powtórzę na całą grzywkę i będzie idealnie Ale się cieszę, że jednak obyło się bez rozjaśniania
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:27   #223
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
na naturalnych nie złapie nic, nie licz na to. rozjasnij sobie przynajmniej woda 3%,
zgadzam się! wczoraj wypróbowałam zielone pasemka na czerni, wyszły ciemnozielone, zaś na naturalnych jasnych blond odrostach nie chwyciło ani trochę. amen.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:02   #224
LadySnape
Raczkowanie
 
Avatar LadySnape
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
GG do LadySnape Wyślij wiadomość przez MSN do LadySnape Send a message via Skype™ to LadySnape
Dot.: La Riche Directions

Wampirzyca111, wydaje mi się, że lepszy efekt uzyskałabyś 'dziką śliwką' z henny, bo jak dla mnie to toner bez rozjaśniania nie ma sensu :p a farby z henny mają intensywne odcienie, a ich trwałość jest porównywalna z trwałością toneru

ja teraz mam na głowie Atlantci Blue, który zrobił się turkusowy, a w drodze do mnie są już moje ukochane, najulubieńsze tonerki - Capri Blue z Crazy Color Dye. zastanawiam się co by się stalo, gdybym przed farbowaniem rozcieńczyla toner wodą?
__________________
and it's so fucking obscene
obscene, yeah
LadySnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 19:55   #225
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

wodą? ja jedynie dodawałam zwyjkłej odżywki do różu i zrobiłam siostrze taki kolor waty cukrowej różowej z jaskrawego różowego tonera
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 21:46   #226
LadySnape
Raczkowanie
 
Avatar LadySnape
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
GG do LadySnape Wyślij wiadomość przez MSN do LadySnape Send a message via Skype™ to LadySnape
Dot.: La Riche Directions

głównie chodzi mi o to, aby tonera było więcej XD
__________________
and it's so fucking obscene
obscene, yeah
LadySnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 12:33   #227
HardcoreMuffin
Przyczajenie
 
Avatar HardcoreMuffin
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: La Riche Directions

Używam LRD od 6 lat. Przez trzy lata moje włosy były w kolorze 022 czyli turkus. Na poczatku bardzo intensywny potem przechodzil do jasnej morskiej zielieni z niebieskim. Moj ukochany kolor po stalym rozjasnianiu przez 3 lata farbowalam tylko kiedy odrosty byly widoczne. Za nic kolor nie chcial zejsc tak sie wzarl w moje wlosy :d przeszlam potem do bialego aby uzyskac jasna biel wzielam bialy toner ktory dodal wlosom lekko rozowy odciec co wybilo biel po kilku myciach i wlosy mialam biale jak snieg. Mozna sie domyslic ze nie wytrzymalam dlugo w jasnych wlosach, wiec pofarbowalam wlosy na flamingo pink potem niebieski z LRD kurcze napewno nie byl to midnihgt blue tylko bardzo jaskarwy granat wygladalam w nim fatalnie probujac sie go pozbyc spalilam wlosy i z wlosow do talii mialam ledwo do karku. Wlosy zaczelo odrastac przestaly byc takie wysuszone. Rozjasnilam konce dombre mniej wiecej do wysokosci ucha. ?Obecnie nosze kolor Cerise ktory jest przepiekny jaskrawy ciemny roz bardziej wpadajacy w fuksje. Cuuuudo.
HardcoreMuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:43   #228
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

tez kiedys chciałam spróbowac cerise
u mnie w szkole zaostrzyli zasady co do wyglądu i nici z kolorów jak narazie, super
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:12   #229
LadySnape
Raczkowanie
 
Avatar LadySnape
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
GG do LadySnape Wyślij wiadomość przez MSN do LadySnape Send a message via Skype™ to LadySnape
Dot.: La Riche Directions

HardcoreMuffin, no ciekawie ^^ mi w sumie kolory LRD nie pasują za bardzo. używałam ich, bo akurat nie miałam możliwości zakupu innych

Cytat:
u mnie w szkole zaostrzyli zasady co do wyglądu i nici z kolorów jak narazie, super
ojjjoj. u mnie nie ma z tym problemu. nauczyciele mówią, że wyglądam ładnie, ale najczęściej w ogóle nie zwracają uwagi na błękit na moich włosach
__________________
and it's so fucking obscene
obscene, yeah
LadySnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 12:00   #230
shani_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 136
Dot.: La Riche Directions

wizażanki, czym rozjaśniacie włosy pod toner? Czeka na mnie lagoon blue i pastel pink, ale nie wiem jak się zabrać za rozjaśnianie, bo mam włosy farbowane przez dwa lata na czerwono i ciemnobrązowe odrosty krem rozjaśniający z delii nawet farby nie ruszył, odrosty trochę, więc stopniowe rozjaśnianie nie wchodzi w grę... a dekoloryzacji bym wolała uniknąć, bo droga i zabójcza dla włosów :/
shani_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 16:21   #231
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: La Riche Directions

dekoloryzacja nie niszczy (ale tez nie rozjaśnia) włosów. Tylko "wyciaga" farbe - ale to pod warunkiem, że robisz to DEKOLORYZATOREM a nie rozjaśniaczem jak czesto sie zdarza


Ja swoje rozjaśniam rozjaśniaczem w proszku z fryzjerskiego sklepu z wodą utlenioną 6% i na moje odrosty to całkowicie wystarcza - po 15 - 20 wlosy sa bardzo jasne, prawie biale. Całość wcześniej rozjaśniałam silniejszą wodą (chyba 12%) ale zmieszana z jakimis odzywkami itp (tzn "kąpiel rozjaśniająca" co by jak najmniej zniszczyc włosy ) - a miałam ciemny rudy/brązowawy farbowany przez kilka lat

Z kolei moja koleżanka prez kilka lat farbowała na ciemno farbami Palette i jak chciala lekko końcówki lekko rozjaśnić to w jej przypadku nawet woda 18% nie ruszyla prawie nic (poza tym, ze trzymana za długo tak jej zniszczyla koncowki ze same poodpadaly - nie polecam ;x)


poza tym: myslicie ze w sklepach fryzjerskich bedą jakies sensowne próbki kolorów la riche? Ja zawsze zamawiam online, ale co strona to kolor wydaje sie inny i ciezko coś wybrać. Mi sie juz "czysta" czerwień nudziła, ale nie wiem czy teraz zamowic tulip, rubine czy rose red
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 01:04   #232
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

no właśnie w te obrazki na internecie cięzko wierzyć, tym bardziej, że na niektórych flamingo pink jest taki zgaszony, a na żywo oczoje** ekhem
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:01   #233
shani_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 136
Dot.: La Riche Directions

No właśnie ja używałam Palette, na domiar złego - rudości i czerwieni. Najpierw rozjaśniłam włosy z ciemnej miedzi na jasną marchewę (tu było 9%), potem położyłam dekoloryzator - tylko trochę rozjaśnił, potem jeszcze jedno rozjaśnienie (12%) i farbowana część jest w odcieniu ciemnego miodowego blondu. Siedzę sobie właśnie z lagoon blue na włosach i już widzę że odrosty będą ślicznie niebieskie, a farbowana część - czyli większość.. - w jakimś odcieniu ciemnego turkusu. Mam nadzieję że wyjdzie w miarę znośnie :P

Tylko nie wiem co zrobić z pastel pinkiem, którego otworzyłam, żeby sprawdzić, jak wyjdzie. Nie urośnie mi tyle włosów w 12 miesięcy, żeby był sens go nakładać
shani_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 17:34   #234
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

ja używałam mój toner po 2 latach od otwarcia i nie był jakiś zły, taki jak miał być
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 12:31   #235
LadySnape
Raczkowanie
 
Avatar LadySnape
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
GG do LadySnape Wyślij wiadomość przez MSN do LadySnape Send a message via Skype™ to LadySnape
Dot.: La Riche Directions

a ja jestem zrozpaczona, moje włosy po 3 rozjaśnianiach są bardzo chore i zniszczone :c robię sobie teraz miesiąc bez farbowania i próbuję je leczyć :c
__________________
and it's so fucking obscene
obscene, yeah
LadySnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 13:09   #236
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

moje są zniszczone dlatego teraz zamówiłam sobie special effects - blue velvet, bardzo ciemny jest i wchodzi na naturalne i cos mi sie wydaje że potrzymam go na łepetynce tak długo az nie zetnę sianka
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:00   #237
LadySnape
Raczkowanie
 
Avatar LadySnape
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
GG do LadySnape Wyślij wiadomość przez MSN do LadySnape Send a message via Skype™ to LadySnape
Dot.: La Riche Directions

Wchodzi na naturalne? Jak to jak to?
__________________
and it's so fucking obscene
obscene, yeah
LadySnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 23:45   #238
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

widziałam gdzieś zdjęcie dziewczyny przed i po, nakładała na naturalne ii napisała, że ten toner jest tak ciemny, że na początku wygląda jak taka granatowa czerń a ppóźniej ten iebieski zaczyna wyłaźić
czy to prawda to dopiero sprawdzę, ale nie na naturalne bo farbuje sie na czerwono za tydzień
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 01:47   #239
adleta
Przyczajenie
 
Avatar adleta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12
Dot.: La Riche Directions

Super wątek.

Ja jestem właśnie po malowaniu na kolor Midnight Blue. Naturalne mam ciemne brązowe, więc żal mi było zmieniać i zrobiłam tylko kilka pasemek. Ponieważ to mój pierwszy raz, nie miałam zielonego pojęcia, jak się rozjaśnia włosy, zwłaszcza takie ciemne, a nie chciałam iść do fryzjera (pewnie drogo chcą za rozjaśnianie), więc wybrałam rozjaśniacz najintensywniejszy syoss (jakieś dobre opinie słyszałam o tej firmie mimo że nowa) 12-0, który miał rozjaśnić do 7 tonów. Naprawdę nie wiem o ile tonów mi rozjaśnił, ale zdziwił mnie sposób, w jaki to zrobił. Na samej górze miałam takie jasne, że aż prawie białe, a im niżej, tym ciemniejszy blond. Myślałam, że rozjaśniacz najbardziej rozjaśnia włosy zniszczone niż te, co dopiero wyrosły, no ale to nic, nie znam się. Ponowne nałożenie rozjaśniacza nie pomogło, więc na połowę włosów z dużego blond-kosmyka nałożyłam w miarę dużo toneru La rich'e i zostawiłam na jakieś 2-3 godziny. Miałam najgorsze przeczucia, bo nie dość, że nie rozjaśniłam bardzo tych włosów (na dole miałam ciemny blond), to jeszcze przed farbowaniem użyłam szamponu z odżywką, co podobno jest niewskazane. Ale po zmyciu obawy zniknęły ^^ Mam śliczne, granatowo-fioletowo-zielono-niebieskie pasemko. Jest genialne. Chcę jeszcze jedno mini-blond-pasemko pomalować tonerem, ale podoba mi się, że ze 2 pasemka będę miała nadal blond. Zmiany są fajne. :d

Ale mam kilka pytań.

1. Co zrobić, żeby kolor utrzymał się jak najdłużej? Myję włosy prawie codziennie, więc mam z tym problem. I tak na przyszłość :

2. Ile kosztuje rozjaśnienie jednego dłuższego (za łopatki) pasemka brązowego u jakiegoś niedrogiego fryzjera?

3. Jakieś inne rady przy rozjaśnianiu? Czego używać, czy jak z ciemnego przejść na jaśniutki blond?

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez adleta
Czas edycji: 2012-02-04 o 01:50
adleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 13:00   #240
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
widziałam gdzieś zdjęcie dziewczyny przed i po, nakładała na naturalne ii napisała, że ten toner jest tak ciemny, że na początku wygląda jak taka granatowa czerń a ppóźniej ten iebieski zaczyna wyłaźić
czy to prawda to dopiero sprawdzę, ale nie na naturalne bo farbuje sie na czerwono za tydzień
Kochana Gdzie capnęłaś special effects i ile kosztował.
No ja tez slyszalam o nim wiele dobrego

Co do Directions ja nie stosowalam ale sie nad tym pare razy zastanawialam.
Moja mama uzywa Flamingo pink! super jej wychodzi
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-04 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.