Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-07, 22:34   #2611
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: ..Cieliste usta..

pisałam o moim Inglocie, nr 263. oto i on(a). : )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 09:09   #2612
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dimiti nie ma się przed czym powstrzymywać, bo manhattanki są rewelacyjne
Kupuj i już Nie pożałujesz
no wlasnie przy waszym kuszeniu kupie i tak i tak pewnie dzisiaj moze pojade z TŻ do Europy to poogladam je dokladnie w naturze i pare innych rzeczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:24   #2613
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Dokupiłam dziś 53g i lepiej wygląda na moich ustach niż 29n. Bez tego lekkiego odcienia miedzi. Jednak w domu zaczęłam żałować, ze nie wzięłam 53k bo z lekkim różem wyglądałoby to chyba jeszcze lepiej... Chii, a Twoim zdaniem która jest lepsza? k czy g?
mnie się obie równo podobają g jest bardziej neutralna a k trochę wpada w róż wiec jak ktoś się nie czuje w bladych różowych ustach to nie wiem czy warto mu kupować. Ale efekt nie jest tandetny no chyba,że nałoży się za dużo. Mi się podoba-taki blady pudrowy róż. No i ślicznie wygląda z błyszykiem...bardzo apetycznie

ja od siebie polecam 53K osobom, które lubią delikatny róż na ustach.
Mnie 29n nawet się podobał w opakowaniu ale jestem blada i mam chłodny typ urody wiec chyba ta pomadka nie jest dla mnie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:46   #2614
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: ..Cieliste usta..

Kurcze, a mi chyba Manhattan wyszusza usta. Musze zrobic test, jak tylko podlecze moje usta, bo zaczynaja mi pierzchnac, co nigdy mi sie nie zdarzalo. Pomimo iz pomadka jest kremowa i ladnie sie rozprowadza, to za 30 min czuje sciagniecie. A po calodniowym maratonie w postaci jej nakladania, bo w miedzy czasie pilam i jadlam, na okolo ust mam takie suche skorki czy jak to nazwac. Teraz musze nakladam na noc mocno natluszczajaca pomadke ochronna.
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:26   #2615
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja odkąd używam Manhattana 29N mam nawilżone i gładkie usta (a normalnie ciągle miałam je suche i spierzchnięte), widać to sprawa indywidualna, ja jestem nią wciąż zachwycona i na pewno mi to nie przejdzie, ale zdecydowanie ten odcień jest dla ciepłych typów urody, najlepiej wygląda przy opalonej buzi.
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:40   #2616
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Kurcze, a mi chyba Manhattan wyszusza usta. Musze zrobic test, jak tylko podlecze moje usta, bo zaczynaja mi pierzchnac, co nigdy mi sie nie zdarzalo. Pomimo iz pomadka jest kremowa i ladnie sie rozprowadza, to za 30 min czuje sciagniecie. A po calodniowym maratonie w postaci jej nakladania, bo w miedzy czasie pilam i jadlam, na okolo ust mam takie suche skorki czy jak to nazwac. Teraz musze nakladam na noc mocno natluszczajaca pomadke ochronna.
A ktorego masz? bo ja mam tego czerwonego i masakra. Wczoraj i przedwczoraj tak wysuszyl mi usta, ze od razu wyskoczylo mi zimno :/. Cale usta mnie bola. Do tego szminka wyszla z tej trzymajacej ja koncowki i nie chce sie wsadzic tam z powrotem na stale (jest stanowczo za miekka). Ale jestem zla ze nie wybralam tej wersji w ciemnym opakowaniu
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 15:07   #2617
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ..Cieliste usta..

Może to zależy od ust ja też ma te w czerwonych opakowaniach i wysuszenia nie zauważyłam... skórki od czasu do czasu mam na ustach bo lubię skubać ale po tych pomadkach nic się nie zmieniło,wrecz mam wrażenie,że jest lepiej...a używam ich często.
Jak zaczną mi wysuszać usta to bede musiała nakładać na błyszyk albo odstawić bo na popękanych ustach takie jasne kolory strasznie wyglądają...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 16:17   #2618
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Mi nawet blyszczyk, ani szminka bardzo nawilzajaca podspod nic nie daja .
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:56   #2619
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: ..Cieliste usta..

ja mam w czarnym i czerwonym opakowaniu. Obie wydaja sie tłuste ale na ustach czuć inna konsystencje. Ta w czarnym jest jakby bardziej kremowa, gładsza. Jest bezzapachowa (no może niecko chemiczny zapaszek), a w czerwonym czuje coś jakby malinę(?). Na czarnej jest napisane 'idealna dla alergików), na czerwonej nie...Ja miałam ostatnio wysuszone usta i rzeczywiście na takie pomadka sie nie nadaje bo tylko podkreśla skorki, ale czy to akurat ona wysusza nie wiem bo używam jednoczenie wielu smarowideł do ust.

A tak w ogóle ideał jeśli chodzi o kolor to dla mnie miss sporty 020, bardzo tania, ale oprócz koloru i ceny jest do niczego.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 12:32   #2620
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

ja wlasnie jak uzywam tak przez dwa dni blyszczyk czy jakas pomadke nawilzajaca to wtedy mi skora z ust schodzi i sa wysuszone a jak nie uzywam to nic im sie nie dzieje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 17:33   #2621
MaDziuLa29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: ..Cieliste usta..

Dzisiaj zakupiłam sobie Manhattan 53G i jestem bardzo zadowolona Ładnie wygląda na ustach. Mam również pomadkę Inglota nr 262, ale ona strasznie wysusza i wtedy źle wygląda. Natomiast jak pomalowałam Manhattanem moje usta w drogerii to od razu poczułam lekkie natłuszczenie. W jednej chwili nie było widać żadnych suchych skórek, które zdążył mi zrobić Inglot.
MaDziuLa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 22:44   #2622
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja również dołączyłam dziś do szczęśliwych posiadaczek 29N Faktycznie kolor trochę dziwny.. Też byłam pewna, że będzie zbyt brązowy... ale na ustach.. miłe zaskoczenie. Nie jest to pomadka dla tych, którzy szukają efektu bladych, jasnych czy wręcz trupich ust. Ten kolor to właśnie typowy "cielaczek". Jest śliczny.. Genialnie pasuje do "słonecznego image". W sam raz na lato. Dla mnie super! Strasznie trudno jest określić mi swój typ kolorystyczny.. Podobno jest on zimny... ale mimo tego szmineczka się komponuje.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:35   #2623
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
A ktorego masz? bo ja mam tego czerwonego i masakra. Wczoraj i przedwczoraj tak wysuszyl mi usta, ze od razu wyskoczylo mi zimno :/. Cale usta mnie bola.
W czerwonym opakowaniu? Moj jest w czarnym, numer 29N. I tez jak na zlosc wyskoczylo mi zimno, ktorego za cholere nie moge sie pozbyc nawet masciami z apteki
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:45   #2624
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ja również dołączyłam dziś do szczęśliwych posiadaczek 29N Faktycznie kolor trochę dziwny.. Też byłam pewna, że będzie zbyt brązowy... ale na ustach.. miłe zaskoczenie. Nie jest to pomadka dla tych, którzy szukają efektu bladych, jasnych czy wręcz trupich ust. Ten kolor to właśnie typowy "cielaczek". Jest śliczny.. Genialnie pasuje do "słonecznego image". W sam raz na lato. Dla mnie super! Strasznie trudno jest określić mi swój typ kolorystyczny.. Podobno jest on zimny... ale mimo tego szmineczka się komponuje.
Wczoraj akurat przetestowalam 29N i mi tez on najbardziej odpowiada ze wszystkich manhattan. Mam opalona skore i on najlepiej wyglada czyli nie wyroznia sie (prawie taki sam jak kolor twarzy) i nia mialam efektu trupich ust
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 10:06   #2625
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: ..Cieliste usta..

wrrr, pogubiłam się w tych cyferkach i numerkach i wczoraj kupiłam sobie 53N... fakt, 53G wyglądało bardziej cieliście, a w ten sposób wylądowałam ze szminką o kolorze moich ust... No trudno, może następna będzie bardziej trafiona, ta też nie jest najgorsza
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 14:48   #2626
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
wrrr, pogubiłam się w tych cyferkach i numerkach i wczoraj kupiłam sobie 53N... fakt, 53G wyglądało bardziej cieliście, a w ten sposób wylądowałam ze szminką o kolorze moich ust... No trudno, może następna będzie bardziej trafiona, ta też nie jest najgorsza
Esfira popełniłam dokładnie ten sam błąd co Ty pomylilam literki przy numerkach i zamiast kupić 53G kupiłam 53N i teraz szukam osoby, która by ode mnie tą szminkę odkupiła
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 15:30   #2627
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Oj gapcie z was dziewczyny Ja sobie specjalnie na kartce napisałam jaki kolor ma być i jeszcze przetestowałam w sklepie czy to ten kolor
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 15:43   #2628
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

poszlam dzisiaj do natury zeby sobie sprawdzic wszystkie te manhattanki i zamarlam juz ich nie ma!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 15:43   #2629
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Oj gapcie z was dziewczyny Ja sobie specjalnie na kartce napisałam jaki kolor ma być i jeszcze przetestowałam w sklepie czy to ten kolor
Oj tak i teraz cierpimy...ja bynajmniej nie mam pojęcia co mnie przekonało, że to ten kolor i jeszcze sprawdzałam tester! gapa jak nic ze mnie, ale na następny raz to będę 2 razy sprawdzać czy wzięłam to co miałąm wziąść
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 16:37   #2630
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Oj gapcie z was dziewczyny Ja sobie specjalnie na kartce napisałam jaki kolor ma być i jeszcze przetestowałam w sklepie czy to ten kolor
no gapcie gapcie, teraz za karę mam jedna szminke więcej (i całe szczęście nie ja za nią płaciłam, buahahaha )
ja nie cierpię, bo ten kolor tez mi pasuje ;]
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:21   #2631
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
poszlam dzisiaj do natury zeby sobie sprawdzic wszystkie te manhattanki i zamarlam juz ich nie ma!
Za długo zwlekałaś i obeszłaś się smakiem U mnie w Rossmannie było tylko parę sztuk więc rozeszły się szybko. Teraz jest tam remont, mam nadzieję że po remoncie będzie nowa dostawa i szmineczki Manhattana powrócą, bo już jedna mi się powoli kończy, a mam tylko jedną zapasową, a lepiej zrobić zapas bo nie wiadomo co będzie w przyszłości
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:28   #2632
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Powiem Wam dziewczyny że ja znalazłam idealną szminkę... "Sheer Naturale" Avon - jest wspaniała, miękka, nawilżająca, nie podkreśla skórek, pięknie błyszczy... Ale co z tego jak została wycofana i nie można jej juz w ogóle kupić
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:35   #2633
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny że ja znalazłam idealną szminkę... "Sheer Naturale" Avon - jest wspaniała, miękka, nawilżająca, nie podkreśla skórek, pięknie błyszczy... Ale co z tego jak została wycofana i nie można jej juz w ogóle kupić
Zawsze tak jest z fajnymi szminkami - tak było z bourjois comme par magie 13, też ją wycofali a taka cielista była
Z tego co pamiętam Sheer Naturale w 8 katalogu jeszcze był, w 9 już nie?
W każdym razie miałam próbkę tej pomadki (bo w katalogu wyglądała oczywiście pięknie) ale mnie dawała tylko połysk, zero koloru, czyli odpada, nawilżanie też średnie.
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:47   #2634
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: ..Cieliste usta..

Dimiti spraw sobie tego manhattanka, jakby co poprawisz błyszczykiem sephory, który pewnie i tak wpadnie w twoje ręce

P.S. Jeszcze są

Fajnie by wyglądały te cielaczki z mocniej podkreślonymi oczami a ja nie potrafię sie tak malować wrrr, czytam porady na wizazu a i tak nie potrafie Antytalent
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:15   #2635
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Fajnie by wyglądały te cielaczki z mocniej podkreślonymi oczami a ja nie potrafię sie tak malować wrrr, czytam porady na wizazu a i tak nie potrafie Antytalent
Mam to samo, czytam, oglądam fotki, próbuje i nie wychodzi Robię tylko czarne kreski kredką i cieniem czarnym/brązowym i trochę rozcieram i tyle. No ale smoky eyes tego nazwać nie można
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:25   #2636
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Za długo zwlekałaś i obeszłaś się smakiem U mnie w Rossmannie było tylko parę sztuk więc rozeszły się szybko. Teraz jest tam remont, mam nadzieję że po remoncie będzie nowa dostawa i szmineczki Manhattana powrócą, bo już jedna mi się powoli kończy, a mam tylko jedną zapasową, a lepiej zrobić zapas bo nie wiadomo co będzie w przyszłości
wlasnie wogole jakas polka na szminki doszla i jest ich teraz pelno ale tych nie ma moze jeszcze beda bo nie chce zeby zmyly sie na zawsze!
Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Dimiti spraw sobie tego manhattanka, jakby co poprawisz błyszczykiem sephory, który pewnie i tak wpadnie w twoje ręce

P.S. Jeszcze są

Fajnie by wyglądały te cielaczki z mocniej podkreślonymi oczami a ja nie potrafię sie tak malować wrrr, czytam porady na wizazu a i tak nie potrafie Antytalent
oj moze bede miala bo prosilam siostre zeby podeszla do sephory i go znalazla dla mnie ale nie chce zapeszac bo z nia to zawsze jakies klopoty wynikna! heh te mocniej podkreslone oczy tez mi sie podobaja ale tylko na wieczorne wyjscie bo w dzien bym wygladala jak hoho
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 09:14   #2637
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: ..Cieliste usta..

Właśnie wieczorowy mi się marzy z krechami wokół oczu, pierwsza wersja z bladymi ustami a druga z soczystą, pudrową, czerwoną szminką
Wczoraj w kinie widziałam dziewczynę w pięknym, pudrowym i cielistym odcieniu pomadki na ustach, spytałam grzecznie co to za pomadka, odwarknęła że clinique. O więcej szczegółów już nie pytałam ;P
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 09:21   #2638
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Wczoraj w kinie widziałam dziewczynę w pięknym, pudrowym i cielistym odcieniu pomadki na ustach, spytałam grzecznie co to za pomadka, odwarknęła że clinique. O więcej szczegółów już nie pytałam ;P
Takich "laleczek" lepiej o nic nie pytac, bo jeszcze mozna przez to zostac podrapanym

Czuje sie poszkodowana, u mnie w Rossmanie wogole nie ma gablot Manhattan'
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:12   #2639
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Znalazłam kupca na tą nieszczęsną 53N w sobotę odsprzedaję i lecę kupić 53G (teraz sprawdzę 3 razy czy to napewno ta) i zdam swoje relacje co do tej szminki
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:51   #2640
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: ..Cieliste usta..

Dzisiaj miałam możliwośc wybróbowac ten błyszczyk Sephory i na moich ciemnych ustach był niestety tak jak myślałam - niemal bezbarwny . Z Manhattanów nie znalazłam żadnego z wymienianych przez was odcieni.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.