Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 18:13   #3391
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja mam granat z Rimmela. Jest taki super drapieżny, jak go zobaczyłam od razu go porwałam. Mam jeszcze drugi, taka fuksja... na letnie dni jakoś mi przypasował.

O tej mięcie pomyślę.

Piękne są lakiery OPI - szczególnie te "welurowe".

Jak mnie kiedyś będzie stać, to sobie kupię
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:19   #3392
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a słyszałyście o matowych lakierach ? Wyglądają nieziemsko
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:40   #3393
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wg. mnie WSZYSTKIE KOLORY pasują do jasnej skóry! No serio... i pastelowe, bo wygląda się świeżo (byleby nie przesadzić), ciemne, bo ładnie kontrastują i jaskrawe, ale tu trzeba uważać. A na pazkonciach i pięknie wygląda czerwień i czerń, granat, fioletowy, miętowy, żółty, zielony...

Co do przyjaciół... mam na szczęście kogoś, kto również preferują porcelanową skórę no i generalnie styl, podobny do mojego i w kwestiach muzyki i w innych.
Chociaż nie raz wariuję w szkole, kiedy jakaś koleżanka mówi drugiej, że (przez ciemne, cieliste rajstopy) wygląda, jak miała takie 'FAJNE, opalone nogi'.
To mną ostatnio trochę wstrząsnęło, bo nienawidzę takich rajstop. Wygląda to komicznie, jakby wysmarowane psią kupą. Dosłownie. Brązowym i cielistym a la opalone nóżki rajstopom mówię stop! Nie to co białe rajstopki... <3
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:05   #3394
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Valie, ja tez je lubię, to ze są małe to tez ich zaleta- kolor nie zdązy się znudzic i nie stoi pozniej bezuzytecznie, a kosztują grosze

A granat jest piękny, ale nie wiem gdzie mogę taki dostac W ogole uwielbiam wszystkie odcienie niebieskiego, to zdecydowanie mój najbardziej twarzowy kolor

Jutro muszę kupic żakiet, juz z myslą o maturze i widziałam piękny w top secret, jasny, w granatowe prązki Zakiet w takiej kolorystyce to dla mnie strzał w 10, zle wyglądam w ciemnych tudzież ciepłych kolorach, a wlasnie takich bylo najwięcej. Mam nadzieję,ze jutro będzie moj
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:25   #3395
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Widzę, że tu nie próżnujecie
Uciekłam na trochę z wizażu, ale cały czas dzielnie Was podczytywałam

Ostatnio ktoś wspominał o kremowym korektorze Inglota (nr 33) - mam go, na moje ogromne, wampirze i niedające się usunąć cienie jest idealny, ale w innym, mniej drastycznym przypadku zrobi mocną maskę. Nie każdemu też będzie odpowiadała jego konsystencja - jest baaardzo gęsty, treściwy, mocno kryje, a po rozsmarowaniu jest suchy. Ja akurat uwielbiam mocny mat, więc to mi nie przeszkadza.

Ostatnio szukałam też jasnego podkładu, żeby zastąpić Colorstaya Ivory, którego miałam już serdecznie dość, jest moją największą kosmetyczną pomyłką ostatnich miesięcy, a w dodatku jest za ciemny i za różowy... (ktoś chętny? ) Biegałam po drogeriach, sprawdziłam polecony mi tutaj podkład Deborah - w drogerii kolor idealny, już miałam brać, ale stwierdziłam, że rozejrzę się jeszcze w innych sklepach i bardzo dobrze, bo po jakimś czasie okropnie zróżowiał i ściemniał... Sprawdzałam Healthy Mix Burżuja, kolor oczywiście najjaśniejszy, ale dla mnie jest za ciemny, za żółty i nieładnie wygląda na twarzy (mam wrażenie, że te rozświetlające drobinki są strasznie widoczne). Wreszcie, w akcie desperacji kupiłam Inglota AMC LW100 i choć kolor nie wydaje się być superjasny, to jednak mnie nie przyciemnia, nie żółci etc. Zresztą w ogóle mam wrażenie, jakbym nie miała nic na twarzy Według mnie bardzo przyjemny, byłby idealny, gdyby nie to, że strasznie podkreśla suche skórki...

Btw, szkoda, że na razie mam podkład, bo ten Nyx baaaardzo mnie kusi

Dla zainteresowanych mogę porobić zdjęcia

Dodatkowo, już po akcji "Bladolice pokazują twarze" muszę przyznać, że rzeczywiście miło jest wiedzieć, jak wyglądają moi internetowi rozmówcy Natrix - ślub w glanach z wiankiem na głowie... - moje małe marzenie
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:30   #3396
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
a słyszałyście o matowych lakierach ? Wyglądają nieziemsko
potwierdzam, wygląda świetnie ja mam prawie wszystkie matowe, nie licząc szarego, który ma drobinki srebrne- swoją drogą fajnie współgra z bladymi paluchami
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:30   #3397
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
(...)białe rajstopki... <3
Albo czarne/granatowe

Ja w ogóle rajstop nie lubię, bo bardzo szybko je drę Mam do tego wybitną zdolność

Lubię natomiast skarpety do kolan (takie obcisłe, albo lekko luźne w kostkach getry), ale w nich wyglądam jak dziecię z przedszkola (no...może ze "starszaków").
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 20:34   #3398
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
natrix wyglądałaś naprawdę oryginalnie i nieziemsko i wielki plus za buty, na pewno wygodniej było Ci się bawić niż większości kobietek poza tym szałowy wianek... strasznie mi się podoba, sama się zastanawiam czemu nie miałam wianka?! ale za to miałam powciapywane we włosy białe orchidee
Dziękuję Ty też musiałaś wyglądać przecudnie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Natrix, jesteś moją inspiracją! Podoba mi się to połączenie czarnej góry z białym dekoltem. Wyglądałaś zjawiskowo i nieszablonowo
Chociaż na własny ślub zrezygnuję jednak z glanów na rzecz lżejszego obuwia
Cieszę się strasznie i dziękuję

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Oooo matko moja! natrix wyglądałaś cudownie!!! Zerwałaś z tym całym sentymentalnym lookiem księżniczki i to mnie się podoba! Ojj bosko!
Oj Rabu, Ty Pochlebco Dzięki
A pomysł "indyjski", to dopiero nietuzinkowa rzecz

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Do dziewczyn używających Sandy Fair z EDM- nie wydaje Wam się, że on jest delikatnie różowawy?
Na mnie Sandy Fair wygląda na zupełnie żłóty!

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Natrix - ślub w glanach z wiankiem na głowie... - moje małe marzenie
Polecam i życzę Ci spełnienia tego marzenia
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:54   #3399
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Polecam i życzę Ci spełnienia tego marzenia
Ale może jeszcze poczekam na jakieś oświadczyny czy coś...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:24   #3400
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Natrix, nie mogę przestać patrzeć na Twoje zdjęcia, wyglądałaś cudownie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 22:14   #3401
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Śliczne sari Marzy mi się takie, powiedz mi Rabu masz Sari ? Jeżeli tak to gdzie dorwałaś ?
Oj mam, mam... kilka, w tym jedno własnej roboty - czarne Swego czasu znajoma przywiozła mi kilka sari i dodatków z Indii, a tak to buszuję po ebayach, allegro i sh w poszukiwaniu perełek
Cudowna sprawa... Polecam!


Co do lakierów, dzisiaj właśnie zmyłam taki w kolorze 2 dniowej, zaschniętej krwi coś pięknego... Też szukam matowego miętowego, ale póki co niestety bezowocnie...
A właśnie dzięki, że przypomniałyście. Muszę zaprowadzić porządki w mojej walizce z lakierami i pierdołami do paznokci...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 22:54   #3402
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ale może jeszcze poczekam na jakieś oświadczyny czy coś...
No tak, wartałoby
P.S. Kocham Twój podpis...

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Natrix, nie mogę przestać patrzeć na Twoje zdjęcia, wyglądałaś cudownie
Bardzo, bardzo dziękuję
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 22:57   #3403
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Do dziewczyn używających Sandy Fair z EDM- nie wydaje Wam się, że on jest delikatnie różowawy? Może tylko na mnie przybiera taki odcień, ale ostatnio muszę go mieszać z Fair Neutral, żeby mi coś sensownego wyszło...
Może troszeczkę, ale naprawde minimalnie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
antonine gdzie dorwałas granat? Fiolet/sliwka rzeczywiscie swietnie wyglądają przy jasnych dloniach, ale granat byłby mistrzostwem
Ja mam granat z Inglota
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:21   #3404
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Natrix, teraz to ja juz napewno swoich zdjec slubnych tutaj nie wkleje Tak ladnie wygladalas, ze wstyd mi bedzie
Elianko, wstaw wiecej zdjec:please:
Wczoraj samym wieczorem dopadla mnie wena tworcza i zrobilam sobie probny makijaz, no i coraz lepiej mi to wychodzi Jest tylko jeden problem, tradycyjne podklady strasznie mnie zapychaja i dzis juz na brodzie i prawym policzku pojawily sie malutkie niespodzianki. Eh, nie ma to jak mineraly, po nich buzia taaaaka gladziutka

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2010-04-09 o 10:26
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:03   #3405
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hej piekne mam pytanko, czy zamiawiajac podklady edm musze kupic pedzel kabuki czy foundation brush moze byc?
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:23   #3406
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
hej piekne mam pytanko, czy zamiawiajac podklady edm musze kupic pedzel kabuki czy foundation brush moze byc?
Jesli juz masz fb, to najpierw nim sprobuj sie pomaziac, moze akurat ci przypasuje, ale kabuki i tak sobie pewnie kiedys kupisz, bo to taki fajny uniwersalny pedzel (moj ulubiony).
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:27   #3407
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, miała może któraś z Was podkład Pixie? Zastanawiam się nad zakupem, bo potrzebuję na gwałt podkładu, a jedyna osoba, jaka sprzedaje z all mój kolor edm, sprzedaje osobom od 20 pozytywów Może to i dobrze, mam przynajmniej motywację do zmiany podkładu
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:39   #3408
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A co sądzicie o czerwonym/bordowym eyelinerze/cieniu do powiek? Albo granatowym? Pasowałyby do jasnej cery?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:52   #3409
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Zobaczcie ile bladych pieknosci w teledysku Fratellisow http://www.youtube.com/watch?v=sEXHeTcxQy4
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 13:24   #3410
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile bladych pieknosci w teledysku Fratellisow http://www.youtube.com/watch?v=sEXHeTcxQy4
Oczom nie wierzę! Normalne kobiety w teledysku
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:25   #3411
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o czerwonym/bordowym eyelinerze/cieniu do powiek? Albo granatowym? Pasowałyby do jasnej cery?
nie wiem jak z elinerem, ale ja osobiście lubię czwrwony cień do oczu wygląda zabójczo przy jasnej cerze
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:31   #3412
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Jesli juz masz fb, to najpierw nim sprobuj sie pomaziac, moze akurat ci przypasuje, ale kabuki i tak sobie pewnie kiedys kupisz, bo to taki fajny uniwersalny pedzel (moj ulubiony).
nie mam jeszcze fb zazstanawiam sie ktory kupic, naprawde kabuki jest taki dobry? wyniesie mnie on spoko kasy dlatego chce sie upewic.. a jaki kolor kupujecie na edm?
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:38   #3413
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Oczom nie wierzę! Normalne kobiety w teledysku
Mieszkam w UK i tutaj jakos nie ma presji regularnego uczeszczania na solarium, raczej panuje swiadomosc, ze jest to szkodliwe. Piosenkarka Nicola Roberts jakis czas temu stworzyla swoja linie kosmetykow dla bladych lic, ktore rozeszly sie w zastraszajacym tempie Jaki kraj, takie teledyski

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
nie mam jeszcze fb zazstanawiam sie ktory kupic, naprawde kabuki jest taki dobry? wyniesie mnie on spoko kasy dlatego chce sie upewic.. a jaki kolor kupujecie na edm?
Mi sie wydaje, ze kabuki i tak ci si bedzie bardziej oplacal, bo uzyjesz go do primera, podkladu, rozu, rozswietlacza Ja uwazam, ze jest to najlepszy pedzel, do flat topa jakos sie nie moge przekonac, a foundation wydaje mi sie, ze lepszy jest do nakladania plynnego podkladu.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:00   #3414
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Mieszkam w UK i tutaj jakos nie ma presji regularnego uczeszczania na solarium, raczej panuje swiadomosc, ze jest to szkodliwe. Piosenkarka Nicola Roberts jakis czas temu stworzyla swoja linie kosmetykow dla bladych lic, ktore rozeszly sie w zastraszajacym tempie Jaki kraj, takie teledyski
Bladość to jedno, ale figury normalne!
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:21   #3415
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o czerwonym/bordowym eyelinerze/cieniu do powiek? Albo granatowym? Pasowałyby do jasnej cery?

granatowy cudnie podkreśla/ Z moimi czarnymi oczami wygląda obłędnie...

Czerwony mi się nie podoba wcale na oczach więc się nie wypowiadam. Mi się kojarzy ze szczurem laboratoryjnym....
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:34   #3416
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
granatowy cudnie podkreśla/ Z moimi czarnymi oczami wygląda obłędnie...

Czerwony mi się nie podoba wcale na oczach więc się nie wypowiadam. Mi się kojarzy ze szczurem laboratoryjnym....
Jakiś czas temu się bawiłam w PSie i kolorowałam powieki na różne kolory. Właśnie granat i czerwień mi się najbardziej podobały, ale trochę zbyt skromna jestem, żeby tak się umalować. No...może na imprezę.

A kusi, oj kusi
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 15:34   #3417
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
nie wiem jak z elinerem, ale ja osobiście lubię czwrwony cień do oczu wygląda zabójczo przy jasnej cerze
czerwona szminka na pełnych ustach w towarzystwie bladej skóry eh, cudnie być bladolicą
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 15:39   #3418
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 15:39   #3419
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
granatowy cudnie podkreśla/ Z moimi czarnymi oczami wygląda obłędnie...
też mam czarne oczy i też ubóstwiam granat

co do czerwieni... to kwestia gustu. jednym się podoba, drugim nie. wg mnie to dosyć odważny kolor. jeśli się go umiejętnie użyje to efekt ciekawy i bardzo fajny, ale jeśli się ktoś "przemaluje" to rzeczywiście wygląda jak szczur
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 15:43   #3420
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

masz racje, aczkolwiek jak powiesz "brązowe oczy" to zaraz wszyscy pytają "piwne?". A moje nie są piwne. Są w kolorze mlecznej czekolady. Przy określonym oświetleniu istotnie są czarne.

łatwiej powiedzieć "czarne oczy", zwłaszcza przy ciemnych oprawach niż "oczy w kolorze czekolady , lekko połyskujące czerwienią"

Zobacz zdjęcia w różnym świetle, trzy róże kolory.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-04-09 o 15:50
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.