Essence cz. IV - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 18:59   #3691
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
kosmetyczka na akcesoria do paznokci - 7,99
zestaw do stempelkowania - 13,99
składana szczotka z lusterkiem - 2,99
bronzer sun club - 15,99
sun club paseczki - 15,99
żel do rąk (antybakteryjny) - 7,99
szczotka taka tania??
to błąd czy tak jest na serio??

może się skuszę na coś jeszcze, mam nadzieje, że w Gdańsku wizażanki mi wszystkiego nie wykupią
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:10   #3692
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
szczotka taka tania??
to błąd czy tak jest na serio??

może się skuszę na coś jeszcze, mam nadzieje, że w Gdańsku wizażanki mi wszystkiego nie wykupią

No właśnie nie wiem, sama się zdziwiłam jak zobaczyłam na paragonie . Wydawało mi się, że jakieś 6/7 zł było na półce.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:13   #3693
LilyRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Naturze i jest już druga szafa.
A w jakim mieście na podkarpaciu jest druga szafa ?
LilyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:49   #3694
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. IV

kupiłam dziś stempelek CAH i pomarańczowy błyszczyk dla młodszej siostry. chociaż mnie kusi, żeby błyszczyk zagarnąć dla siebie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:14   #3695
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

W porównaniu musu i Rimmela - kolory podobne, bardziej naturalnie wyglądał na mnie Rimmel, mocniej krył i nie matował, ale z pudrem dobrze współgrał. Może nie dawał maski, ale ja nie potrzebuję właściwie żadnego krycia, więc był dla mnie "aż za". Teraz pokochałam podkład Sensique
P.S. mnie mus mocno wysuszył. A z tego Pharmaceris miałam próbkę - bardzo mocne krycie, ale kolor ciut żółty i blady, nie spodobał mi się.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:24   #3696
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
W porównaniu musu i Rimmela - kolory podobne, bardziej naturalnie wyglądał na mnie Rimmel, mocniej krył i nie matował, ale z pudrem dobrze współgrał. Może nie dawał maski, ale ja nie potrzebuję właściwie żadnego krycia, więc był dla mnie "aż za". Teraz pokochałam podkład Sensique
P.S. mnie mus mocno wysuszył. A z tego Pharmaceris miałam próbkę - bardzo mocne krycie, ale kolor ciut żółty i blady, nie spodobał mi się.

Żółty mówisz Poszukuję właśnie kryjących podkładów w żółtym odcieniu. Niestety ciężko mi to idzie. Podobno Pharmaceris prawie w ogóle nie matuje ? Jakie miałaś odczucia ? Co do musu Essence dla mnie nawet najjaśniejszy jest za ciemny i za różowy. Poza tym strasznie wysusza. Z musów wolę DDM
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:46   #3697
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja tylko na Suraską chodzę
Ech, i tylko tam jest druga szafa. A już 3 na pewno nigdzie indziej nie ma
saks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 22:13   #3698
truskawkowa mamba
Raczkowanie
 
Avatar truskawkowa mamba
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 98
Dot.: Essence cz. IV

Co do Pharmaceris jeśli mogę się wypowiadać to on w ogóle nie matuje (przynajmniej na mojej skórze) i musze matowić ją pudrem. Jednak odcień jest wspaniały dla mnie i super się trzyma
truskawkowa mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:13   #3699
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IV

w ramach offtopu: moja siostra kupila sobie mus z Basic, o ktorej wspominalyscie i jest baardzo zadowolona
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:24   #3700
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
w ramach offtopu: moja siostra kupila sobie mus z Basic, o ktorej wspominalyscie i jest baardzo zadowolona
Kiedyś przechodziłam obojętnie koło tej marki, bo nie wyobrażałam sobie, że tak tanie kosmetyki mogą być dobre Przygoda na dobre zaczęła się od bronzera, który kupiłam, gdyż potrzebowałam użyć go tylko raz i szkoda mi było pieniędzy na coś droższego. Później dołączył róż, a teraz mozaika i kompakt, który uważam za lepszy niż na przykład mineralny ArtDeco. Także jakościowo naprawdę mnie nie zawiodły

Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
Co do Pharmaceris jeśli mogę się wypowiadać to on w ogóle nie matuje (przynajmniej na mojej skórze) i musze matowić ją pudrem. Jednak odcień jest wspaniały dla mnie i super się trzyma
Właśnie obawiam się, że mojej mieszanej cery nie poskromi. Ale z kolei ten kolor kusi. Zobaczymy. Pewnie kupię, bo nigdy nie mogę się opanować
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:32   #3701
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Żółty mówisz Poszukuję właśnie kryjących podkładów w żółtym odcieniu. Niestety ciężko mi to idzie. Podobno Pharmaceris prawie w ogóle nie matuje ? Jakie miałaś odczucia ? Co do musu Essence dla mnie nawet najjaśniejszy jest za ciemny i za różowy. Poza tym strasznie wysusza. Z musów wolę DDM
Ano żółtawy pierwsze wrażenie było git, bo jako piegus mogłam się cieszyć prawie idealnie gładką twarzą.
Nie matuje wcale, zostawia tłustą, błyszczącą warstewkę (podobnie jak ten Rimmela). Ale kolejne próbki już mi wybiły z głowy zakup opakowania pełnowymiarowego. Po prostu nie mój typ.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 22:55   #3702
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Essence cz. IV

a kupiłam sobie ten różowy ścierający krążek do stóp i jestem megazadowolona. zaraz po otwarciu opakowania się rozczarowałam, bo co? taki gładki kawałek plastiku ma mi pięty ścierać? no way. a tu taka miła niespodzianka. całkiem nieźle sobie poradził. już go lubie
a tak przy okazji - jak jesteście w naturze city forum sprawdzajcie stojak, tam leżą rzeczy których nie ma w szafie
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:59   #3703
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. IV

Kiedy w Łodzi będzie druga szafa ???
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 00:56   #3704
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Kiedyś przechodziłam obojętnie koło tej marki, bo nie wyobrażałam sobie, że tak tanie kosmetyki mogą być dobre Przygoda na dobre zaczęła się od bronzera, który kupiłam, gdyż potrzebowałam użyć go tylko raz i szkoda mi było pieniędzy na coś droższego. Później dołączył róż, a teraz mozaika i kompakt, który uważam za lepszy niż na przykład mineralny ArtDeco. Także jakościowo naprawdę mnie nie zawiodły


Który kompakcik masz na myśli?

A propos szafy w bielskiej Sferze --> CaH ładniutko sobie stoi - chyba - w całości. Porwałam dwa flamastry-gwiazdki (miałam na nie chrapkę od kilku tygodni). Róż - choć w moim pożądanym pink-kolorze - daje zbyt natarczywego rumieńca (baaardzo napigmentowany) więc odstawiłam.

Niestety, ciągle żadnego pożądnego rozświetlacza.
Niech powróci AOH!
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 06:17   #3705
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. IV

To naprawdę wycofali już AOH??????




Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Przygoda na dobre zaczęła się od bronzera, który kupiłam, gdyż potrzebowałam użyć go tylko raz i szkoda mi było pieniędzy na coś droższego. Później dołączył róż,
ja też polubiłam tę markę..mam bronzer słoneczko 01 i ten sam roż co ty też 02-mój ulubiony róż
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:02   #3706
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość

Żółty mówisz Poszukuję właśnie kryjących podkładów w żółtym odcieniu. Niestety ciężko mi to idzie. Podobno Pharmaceris prawie w ogóle nie matuje ? Jakie miałaś odczucia ? Co do musu Essence dla mnie nawet najjaśniejszy jest za ciemny i za różowy. Poza tym strasznie wysusza. Z musów wolę DDM

Pharmaceris nie matuje wcale. Ba! To najbardziej świecący podkład jaki miałam w życiu. W zasadzie to puder ma matować a nie podkład, ale Pharmaceris przegina ... Za to jest zdecydowanie żółty, kolor Ivory jest obłędny.

TUTAJ moja recenzja. Niezbyt pochlebna.


Szkoda, że nie mogę używać żadnych podkładów essence. Wszystkie za ciemne...
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:43   #3707
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Essence cz. IV

Dawno mnie tu nie było ale widzę, że Natury się wzięły do roboty
U mnie też druga szafa, od razu rzuciłam się na paseczki zawsze o nich marzyłam i zastanawiam się nad tymi stempelkami do paznokci, może któraś z was mi coś o nich powie? będę wdzięczna.
Widziałam też tą nową wersję słynnego tuszu, tą w zielonym opakowaniu, nie pamiętam nazwy, polecacie?
Prosiłabym też o opinię na temat bronzera w musie

__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:20   #3708
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Essence cz. IV

Wczoraj byłam w naturze na Bemowie i wyobraźcie sobie, że pani z natury, doradzając dziewczynie w wyborze tuszu, chodziła z nią od standu do standu i otwierały kolejne tusze sprawdzając szczoteczki (kątem oka widziałam, jak jednym tuszem się malowała, ale szczerze mam nadzieję, że albo mi się przewidziało, albo tam był tester )- po którymś tuszu zapytałam, czy sama chciałyby kupić taki otwierany tusz A pani na to, co ma zrobić, jak nie ma testerów
W tym momencie tchnęło mnie i sprawdziłam korektor do paznokci, który miałąm w koszyku- był używany i zabarwiony na czerwono Tak mnie ta cała sytuacja wkurzyła, że złapałam tylko czysty korektor i wyszłam.
Mi się zdarza otworzyć kredkę np, żeby zobaczyć kolor, ale otwieranie tuszów czy lakierów (też mi się zdarzyło kupić otwierany wcześniej lakier) to przesada.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:33   #3709
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w naturze na Bemowie i wyobraźcie sobie, że pani z natury, doradzając dziewczynie w wyborze tuszu, chodziła z nią od standu do standu i otwierały kolejne tusze sprawdzając szczoteczki (kątem oka widziałam, jak jednym tuszem się malowała, ale szczerze mam nadzieję, że albo mi się przewidziało, albo tam był tester )- po którymś tuszu zapytałam, czy sama chciałyby kupić taki otwierany tusz A pani na to, co ma zrobić, jak nie ma testerów
W tym momencie tchnęło mnie i sprawdziłam korektor do paznokci, który miałąm w koszyku- był używany i zabarwiony na czerwono Tak mnie ta cała sytuacja wkurzyła, że złapałam tylko czysty korektor i wyszłam.
Mi się zdarza otworzyć kredkę np, żeby zobaczyć kolor, ale otwieranie tuszów czy lakierów (też mi się zdarzyło kupić otwierany wcześniej lakier) to przesada.
Nie no przesada powinni zaklejac w szczególności tusze kupisz tkali zaschnięty albo zaschnie w tydzień Przy mnie ostatnio sprzedawczyni pokazywała klientce jak zmywa zmywacz z E wzięła wacik otworzyła nalała i odłożyła na półkę, zmywacz no ludzie a miałam ochotę go kupic ale wiadomoilu osobom go pokazywała i zrezygnowałam
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 10:42   #3710
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Essence cz. IV

nowy konkurs na stronie essence
http://www.essence.eu/de/beauty-news...lformular.html
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:43   #3711
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w naturze na Bemowie i wyobraźcie sobie, że pani z natury, doradzając dziewczynie w wyborze tuszu, chodziła z nią od standu do standu i otwierały kolejne tusze sprawdzając szczoteczki (kątem oka widziałam, jak jednym tuszem się malowała, ale szczerze mam nadzieję, że albo mi się przewidziało, albo tam był tester )- po którymś tuszu zapytałam, czy sama chciałyby kupić taki otwierany tusz A pani na to, co ma zrobić, jak nie ma testerów
W tym momencie tchnęło mnie i sprawdziłam korektor do paznokci, który miałąm w koszyku- był używany i zabarwiony na czerwono Tak mnie ta cała sytuacja wkurzyła, że złapałam tylko czysty korektor i wyszłam.
Mi się zdarza otworzyć kredkę np, żeby zobaczyć kolor, ale otwieranie tuszów czy lakierów (też mi się zdarzyło kupić otwierany wcześniej lakier) to przesada.
Mnie to w sumie nie dziwi. Mogliby dawac nalepki tester i otwierac jeden produkt. A jak nie ma to jak inaczej sprawdzic towar. Inna sprawa, ze przez to polowa kredek, lakierow jest wymazana, itp. I tak w Naturze Bemowo moim zdaniem panie sa bardzo mile, najbardziej pomocne i nie nachalne. Ja nie mialabym pretensji do pani tylko raczej do sklepu, ze nie dba o klientow.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-05-15 o 10:48
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:46   #3712
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
W porównaniu musu i Rimmela - kolory podobne, bardziej naturalnie wyglądał na mnie Rimmel, mocniej krył i nie matował, ale z pudrem dobrze współgrał. Może nie dawał maski, ale ja nie potrzebuję właściwie żadnego krycia, więc był dla mnie "aż za". Teraz pokochałam podkład Sensique
P.S. mnie mus mocno wysuszył. A z tego Pharmaceris miałam próbkę - bardzo mocne krycie, ale kolor ciut żółty i blady, nie spodobał mi się.
widzę że niezłą dyskusję uruchomiłam postanowiłam się wstrzymać chwilowo z kupnem podkładu, zakupie jak wróce z Gdańska z pracy - zdąże się opalić i zarobić co nieco apropo Sensique - kupiłam za ciemny kolor, poza tym dla mnie ten "podkład" nie ma żadnej wartości jest jak krem tonujący bardziej niż jak podkład - mało matowi, ale teraz znalazłam na niego sposób - mieszam go na ręku z sypkim pudrem z My Secret i jest lepiej

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
w ramach offtopu: moja siostra kupila sobie mus z Basic, o ktorej wspominalyscie i jest baardzo zadowolona
a co to za firma?? gdzie można ją zakupić?? bo w Naturze nie widziałam...
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:49   #3713
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w naturze na Bemowie i wyobraźcie sobie, że pani z natury, doradzając dziewczynie w wyborze tuszu, chodziła z nią od standu do standu i otwierały kolejne tusze sprawdzając szczoteczki (kątem oka widziałam, jak jednym tuszem się malowała, ale szczerze mam nadzieję, że albo mi się przewidziało, albo tam był tester )- po którymś tuszu zapytałam, czy sama chciałyby kupić taki otwierany tusz A pani na to, co ma zrobić, jak nie ma testerów
W tym momencie tchnęło mnie i sprawdziłam korektor do paznokci, który miałąm w koszyku- był używany i zabarwiony na czerwono Tak mnie ta cała sytuacja wkurzyła, że złapałam tylko czysty korektor i wyszłam.
Mi się zdarza otworzyć kredkę np, żeby zobaczyć kolor, ale otwieranie tuszów czy lakierów (też mi się zdarzyło kupić otwierany wcześniej lakier) to przesada.
Ja bym chyba po takiej odpowiedzi poprosiła kierownika lub napisałabym maila do Natury
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:18   #3714
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Nie da się tego gdzieś na angielski przełączyć, bo nie widzę Z niemieckiego to ja "Ich bin heute nicht vorbereitet"
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:24   #3715
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja bym chyba po takiej odpowiedzi poprosiła kierownika lub napisałabym maila do Natury
W Naturze w Rumi sprzedawczyni wcisnęła mojej mamie tusz, który był rozlany w nakrętkę i po 2 tyg był suchy jak kamień [mama bez okularów mało widzi a akurat nie wzięła ich ze sobą na zakupy - i zaufaj teraz sprzedawcy ]

Sama kilka dni temu opieprzyłam jedną laskę w Naturze w Gdyni [10 lutego]. Stoi przed gablotką w sklepie i otwiera sobie tusze, lakiery, tak dla zabawy a nie z zamiarem kupienia.
Oczywiście sprzedawczyni tylko stała i się patrzyła!
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:47   #3716
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Nie da się tego gdzieś na angielski przełączyć, bo nie widzę Z niemieckiego to ja "Ich bin heute nicht vorbereitet"
Przetłumacz sobie translatorem.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:04   #3717
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przetłumacz sobie translatorem.
To jest myśl tylko już widzę miny tych, którzy będą czytać moją odpowiedź, stworzoną w ten sposób
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:13   #3718
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IV

Przecież tam nie ma nic do pisania od siebie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:22   #3719
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ano żółtawy pierwsze wrażenie było git, bo jako piegus mogłam się cieszyć prawie idealnie gładką twarzą.
Nie matuje wcale, zostawia tłustą, błyszczącą warstewkę (podobnie jak ten Rimmela). Ale kolejne próbki już mi wybiły z głowy zakup opakowania pełnowymiarowego. Po prostu nie mój typ.
To jeszcze lepiej, bo uwielbiam kryjące podkłady przeraża mnie tylko fakt, iż mój puder może sobie nie poradzić ze świeceniem. Miałam Rimmel'a i rzeczywiście to co się działo to było istne piekło. Poprawka co godzinę

Cytat:
Napisane przez aldenea Pokaż wiadomość
a kupiłam sobie ten różowy ścierający krążek do stóp i jestem megazadowolona. zaraz po otwarciu opakowania się rozczarowałam, bo co? taki gładki kawałek plastiku ma mi pięty ścierać? no way. a tu taka miła niespodzianka. całkiem nieźle sobie poradził. już go lubie
a tak przy okazji - jak jesteście w naturze city forum sprawdzajcie stojak, tam leżą rzeczy których nie ma w szafie
No pięknie. U mnie brak. Podobnie jak PZ i SC. Mam nadzieję, że szybko się pojawią, bo panie w Naturze mają mnie dosyć

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Który kompakcik masz na myśli?

Mam na myśli ten z Basic. Napisane tylko Compact Powder. Wygląda bardzo niepozornie. Nie ma ani lusterka, ani gąbeczki. Kolor 01 - idealny. Dobrze kryje i pachnie ... Kokosami Były jeszcze takie fajne kremowe kompakty. Coś bardziej w stylu podkładu, ale niestety brak pasującego odcienia


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
To naprawdę wycofali już AOH??????

ja też polubiłam tę markę..mam bronzer słoneczko 01 i ten sam roż co ty też 02-mój ulubiony róż
Wycofali AOH. Najgorsze jest to, że nie dali żadnego rozświetlacza w zamian. Moim zdaniem mogli wycofać kulki brązujące, a zostawić AOH. Przecież to bardzo dobrze sprzedający się kosmetyk. Żadna z tańszych firm nie posiada w swej ofercie czegoś podobnego, albo posiada ... z wielkimi drobinami brokatu Dziewczyny, czego używacie ?

ooo też mam Słoneczko, ale chyba dwójeczkę. W sumie już mi się kończy, bo używam do rozświetlania nóg

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Pharmaceris nie matuje wcale. Ba! To najbardziej świecący podkład jaki miałam w życiu. W zasadzie to puder ma matować a nie podkład, ale Pharmaceris przegina ... Za to jest zdecydowanie żółty, kolor Ivory jest obłędny.

TUTAJ moja recenzja. Niezbyt pochlebna.


Szkoda, że nie mogę używać żadnych podkładów essence. Wszystkie za ciemne...

Mam dokładnie to samo. Wszystkie podkłady Essence są dla mnie za ciemne lub zbyt różowe. Czyli tak jak właściwie większość jakichkolwiek podkładów Jak długo utrzymywał się Pharmaceris po użyciu pudru ? W sensie jak długo się nie świeciłaś ?


Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w naturze na Bemowie i wyobraźcie sobie, że pani z natury, doradzając dziewczynie w wyborze tuszu, chodziła z nią od standu do standu i otwierały kolejne tusze sprawdzając szczoteczki (kątem oka widziałam, jak jednym tuszem się malowała, ale szczerze mam nadzieję, że albo mi się przewidziało, albo tam był tester )- po którymś tuszu zapytałam, czy sama chciałyby kupić taki otwierany tusz A pani na to, co ma zrobić, jak nie ma testerów
W tym momencie tchnęło mnie i sprawdziłam korektor do paznokci, który miałąm w koszyku- był używany i zabarwiony na czerwono Tak mnie ta cała sytuacja wkurzyła, że złapałam tylko czysty korektor i wyszłam.
Mi się zdarza otworzyć kredkę np, żeby zobaczyć kolor, ale otwieranie tuszów czy lakierów (też mi się zdarzyło kupić otwierany wcześniej lakier) to przesada.

Też się czasem z tym spotykam. Z jednej strony to tragedia, ale z drugiej - u nas nie ma testerów Za granicą można je spotkać nawet jeśli chodzi o pielęgnację, ale oczywiście my jesteśmy daleko w tyle. Sama czasem otwieram coś, żeby powąchać (nie używam) - bo jaka będzie przyjemność używania, gdy kupię coś o zapachu, który mi nie odpowiada


Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
a co to za firma?? gdzie można ją zakupić?? bo w Naturze nie widziałam...
Firma Basic. Niestety nie ma jej w Naturze. Kosmetyki prdukowane są tylko dla Schlecker'a
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:25   #3720
malusienka
Raczkowanie
 
Avatar malusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 299
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Saay Pokaż wiadomość
W Bdg na Dworcowej jest druga szafa!
dzięki za informację, SUPEEER
zawsze chodziłam do Drukarni, bo ta druga taka maleńka się wydaje, gdzie oni wcisnęli tą szafę?
btw czy widziałaś może stempelki? bardzo mi na nich zależy...

dziewczyny ja mam pharmacerisa 1 do wydania. myślę, że jest ponad pół opakowania (ciężko określić). mi on zupełnie nie podszedł i szkoda, żeby stał nieużywany. jak któraś ma ochotę prv
__________________
Aśka

szczęście polega na tym, całe szczęście, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
...

Pidżama Porno
no risk - no fun


Edytowane przez malusienka
Czas edycji: 2010-05-15 o 12:39
malusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.