Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 18:30   #2071
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

fakt niezły zarobek - 240 tys w ciągu jednego dnia.... chyba sami sie nie spodziewali takiego obrotu!
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:45   #2072
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej Dziewczyny.Jak mozna zauwazyc po moim nicku-jestem jedna ze sprawczyn calego zamieszania z naszym gabinetem.Absolutnie nie warto sie doszukiwac w naszej promocji zadnych "haczykow".jest to jedna z naszych szalonych form promocji jak widze-faktycznie trafila do szerokiej grupy,z czego sie bardzo cieszymy i zapraszamy kolejne oferty na inne zabiegi pojawia sie napewno
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:51   #2073
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
kolejne oferty na inne zabiegi pojawia sie napewno
czekamy zatem
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:51   #2074
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
aha dziękiale rozumiem,że będę musiała użyć maszynki zamiast plastrów
selena na boga,przecież platsry wyrywaja włosy
czy ja pisze niezrozumiale?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 08:30   #2075
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
mam zamiar zrobić sobie taki zabieg ale nad wargą,tylko problem w tym,że mam trądzik(co prawda nie taki straszny ale jest) i czasem mi jakieś okropieństwa wyskakują nad wargą..myślicie,że to byłby problem i nie mogłabym wykonać takiego zabiegu??
i czy włoski muszą być odpowiednio długie przed zabiegiem??gdzieś czytałam,że trzeba włoski usunąć i już nie wiem
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
włoski muszą byc zgolone,ale nie wyrwane.
nie wiem,czy trądzik przeszkadza,warto spytac się kosmetyczki,jednak krostki po goleniu nie przeszkadzały,a jest to jednak stan zapalny
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
selena na boga,przecież platsry wyrywaja włosy
czy ja pisze niezrozumiale?
TmargoT chodzi o to,że nie wolno depilować miejsc poddawanych depilacji laserowej innej formie depilacji niż GOLENIE MASZYNKĄ. Depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem mechanicznym powinna być zaprzestana min. miesiąc przed planowanym zabiegiem. Nie wiem jak wygląda kwestia z kremami do depilacji,ale obstawiam,że przed samym zabiegiem też nie można używać w związku z podrażnieniami i zaczerwienieniem jakie może powstać na skutek używania takich preparatów.

Generalnie chodzi o to,że podczas depilacji laserowej chcemy zniszczyć cebulki włosów,a jak to zrobić jeżeli je sobie wyrwiemy depilatorem,woskiem czy pęsetą?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 08:59   #2076
Clair102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pogadamy po roku,jak cebulki włosowe się na nowo wzmocnią.
ja te widziałam efekt do pół roku

dlaczego ludzie nie wierza innym.jeśli mówi coś jedna osoba,to może kłamać.jeśli mówią coś dwie osoby mogły się zmówić,jeśli mówi to samo wiele osób to chyba jest to prawdą a w cuda nie wierzę,bo za drogo to kosztuje
TamargoT, szczerze, prześledziłam twoje odpowiedzi i szczerze wątpię w TWOJĄ OBIEKTYWNOŚĆ!!!!!! Twoje wątki widzę na forum od wielu miesięcy i wychwalasz cały czas laser w niebogłosy. Nigdy nie spróbowałaś IPL, nie wiesz czym różni się IPL od IPL + RF, raz napisałaś że IPL+RF to laser, a piszesz że IPL jest be.
Clair102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 09:07   #2077
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
TamargoT, szczerze, prześledziłam twoje odpowiedzi i szczerze wątpię w TWOJĄ OBIEKTYWNOŚĆ!!!!!! Twoje wątki widzę na forum od wielu miesięcy i wychwalasz cały czas laser w niebogłosy. Nigdy nie spróbowałaś IPL, nie wiesz czym różni się IPL od IPL + RF, raz napisałaś że IPL+RF to laser, a piszesz że IPL jest be.
hmm ja tez czytam wypowiedzi TamargoT i z tego co przeczytalam to ona przeszla zabieg IPL i dlatego jest temu przeciwna bo wyrzucila pieniadze w bloto, a po laserze od razu widziala efekty.
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 09:14   #2078
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
TamargoT, szczerze, prześledziłam twoje odpowiedzi i szczerze wątpię w TWOJĄ OBIEKTYWNOŚĆ!!!!!! Twoje wątki widzę na forum od wielu miesięcy i wychwalasz cały czas laser w niebogłosy. Nigdy nie spróbowałaś IPL, nie wiesz czym różni się IPL od IPL + RF, raz napisałaś że IPL+RF to laser, a piszesz że IPL jest be.
Po takim tekście jak Twój też zaczynam wątpić w obiektywność,ale Twoją. Chcesz-rób IPL czy IPL+RF, Twoja wola, Twoje pieniądze, Twoje ciało. Ale potem pretensje też miej tylko do siebie.

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
hmm ja tez czytam wypowiedzi TamargoT i z tego co przeczytalam to ona przeszla zabieg IPL i dlatego jest temu przeciwna bo wyrzucila pieniadze w bloto, a po laserze od razu widziala efekty.
No właśnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:22   #2079
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
TamargoT, szczerze, prześledziłam twoje odpowiedzi i szczerze wątpię w TWOJĄ OBIEKTYWNOŚĆ!!!!!! Twoje wątki widzę na forum od wielu miesięcy i wychwalasz cały czas laser w niebogłosy. Nigdy nie spróbowałaś IPL, nie wiesz czym różni się IPL od IPL + RF, raz napisałaś że IPL+RF to laser, a piszesz że IPL jest be.
ojojoj psycholog się znalazł.
bzdury gadasz

bądź taka mundra i cofnij się wstecz tylko dwie strony .poczytaj moje posty,a potem rzucaj pod moim adresem oskarżenia.
wpisałaś na forum 8 wiadomości z czego wszystkie tutaj i ty mówisz o zaufaniu?


edit-pozwoliłam sobie prześledzić twoje posty .na drugim wątku o fotodepilacji dwa razy wkleiłaś nazwę salonu,a tu oburzasz się na krytyke pseudo lasera IPL..przypilnuje cię,czy nie reklamujesz za darmo

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
TmargoT chodzi o to,że nie wolno depilować miejsc poddawanych depilacji laserowej innej formie depilacji niż GOLENIE MASZYNKĄ. Depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem mechanicznym powinna być zaprzestana min. miesiąc przed planowanym zabiegiem. Nie wiem jak wygląda kwestia z kremami do depilacji,ale obstawiam,że przed samym zabiegiem też nie można używać w związku z podrażnieniami i zaczerwienieniem jakie może powstać na skutek używania takich preparatów.

Generalnie chodzi o to,że podczas depilacji laserowej chcemy zniszczyć cebulki włosów,a jak to zrobić jeżeli je sobie wyrwiemy depilatorem,woskiem czy pęsetą?
to samo pisałam wcześniej,a potem powtórzyłam.nie wyrywa się włosów tylko ścina maszynką
czasem mam dość i ponosi mnie.
ludziom nie chce się czytac dwa posty poniżej ,bo łatwiej zadać pytanie.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-12-04 o 13:45
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:26   #2080
holy15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
no ale to nie takie proste jest żeby kogos znaleźć... sprzedali juz 280 pakietów... ale wiesz co - nic cie to nie dziwi i nie zastanwia że normalnie za depilacje pachy łydek i bikini za 5 zabiegów zapłaciłabys ok 5 tys a teraz płacisz 600 zł? kurcze troche mi to śmierdzi - miejmy nadzieje że się nie likwiduja albo coś... strasznie duża ta promocja mimo wszystko..... rozumiem 30% ale 90%? No ale mijemy nadzieje że wszystko będzie ok - ja sama bym kupiła pakiet ale juz mam ten w mona lisie więc trudno.

Powiedz mi prosze bo pytałam - u kogo byłas w mona lisie i jakie wrażenia po pierwszym zabiegu?????
Hej,

tak jak pisałam byłam na pierwszym zabiegu tydzień temu (całe nogi). Zajmowała sie mną b. miła pani - o ile dobrze pamiętam imię to Agnieszka.
Jakiś tydzień przez zabiegiem miałam zrobić próbę laserową, ale nie miałam czasu no i przed pierwszym zabiegiem miałam trochę "stracha", że coś może być nie tak (uczulenie itp), ale okazało się, że wszystko był w porządku. Sam zabieg - tak jak już pisałam - nie był jakoś specjalnie bolesny. Przy strzałach czułam ukłucia (momentami mocniejsze), ale jeśli ktoś wcześniej próbował depilacji np. woskiem (która do przyjemnych - jak dla mnie - nie należy) to nie powinien obawiać się lasera - jeśli chodzi o ból (no chyba, że ktoś ma bardzo niski próg bólu). Obawiałam się też, że po zabiegu będę miała duże zaczerwienienie, a może nawet poparzena skóry, bąble itd. Nic z tych rzeczy. Mniej więcej do 3-4 godzin po zabiegu utrzymywało się lekkie zaczerwienienie (ale nie całe nogi, tylko takie zaczerwienione kropki gdzie niegdzie). Trochę mnie też delikatnie piekło, ale tylko przy kolanach. Następnego dnia po zabiegu nie miałam już żadnych śladów lasera.
Teraz tydzień po zabiegu stan jest taki: włosy rosną sobie "radośnie" - niektóre przebiły się przez skórę, a niektóre są "w formie" takich czarnych kropeczek w skórze. Nie wypadają (nawet jak pociągnę). Trudno powiedzieć, czy jest ich mniej - jak dla mnie to nadal i tak jest ich za dużo. No ale jestem dobrej myśli (podobno zaczynają wypadać po ok. 2 tyg. od zabiegu - poczekamy, zobaczymy).
holy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:21   #2081
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do pink ice tea
napisałaś że dostałaś ban za spamowanie ;/

Też jestem nowa nie wiem co można pisać a czego nie.. hmm
jak się pisze do tego moderatora zeby poradzil czego nie można??

I co grozi gdy dostnie się ten "ban"???

Edytowane przez carolinapescadora
Czas edycji: 2010-12-04 o 19:23
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 21:38   #2082
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
Do pink ice tea
napisałaś że dostałaś ban za spamowanie ;/

Też jestem nowa nie wiem co można pisać a czego nie.. hmm
jak się pisze do tego moderatora zeby poradzil czego nie można??

I co grozi gdy dostnie się ten "ban"???
to proste.
na wizazu nie można sprzedawać,ani reklamowac swojej działalności za DARMO.jesli chcesz,trzeba wykupić reklamę.

PINK i widać nie uczysz się na własnych błędach
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:04   #2083
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie!!!
Jestem 2 tygodnie po pierwszym zabiegu i ......kiedy rano wstałam i znów zobaczyłam "kiełkujące włoski" pomyślałam, że znów muszę je podgolić A TU NIESPODZIANKA. Wystarczyło podważyć włoski pęsetą (nie wyrywałam ich) i odpadały. Jestem w ogromnym szoku. Mam nadzieję, że te włoski, które wypadły już nie urosną. ALE!!! Chcę wykupić jeszcze 3 zabiegi w promocji w monie lisie i zastanawiam się czy będzie co usuwać? Co o tym myślicie - pytam osoby, które są już po kilku zabiegach z laserem.
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:14   #2084
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

To kwestia indywidualna...ile wloskow Ci wypadlo? Jedni potrzebuja 6 zabiegow a innym 3 wystarcza. Wydaje mi sie ze 3 zabiegi to minimum. Ale sa wyjatki ktorym 2 razy wystarcza. Jesli te 3 zabiegi sie oplacaja to bym kupila.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 15:14   #2085
Clair102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=TmargoT;23566595]ojojoj psycholog się znalazł.
bzdury gadasz

bądź taka mundra i cofnij się wstecz tylko dwie strony .
-QUOTE]
TamargoT, nie jestem psychologiem, al etroche myślę, i uważam się za mądrą (tak się to slowo pisze i wymawia). Nie zamierzam przechodzic przez twoje ponad 13.000 wpisów dotyczących depilacji laserem, nie zamierzam tez śledzić tego watku prze kilka lat, czy miesięcy bo nie prowadzę gabinetu. W tej chwili zainteresował mnie temat fotoepilacji vs. lasera. Spróbowałam IPL+RF i jestem zadowolona, piszę o SWOICH doświadczeniach, polecam gabinet w którym zostałam w sposób satysfakcjonującyi rzetelny obsłużona.

Skoro jestes tak zorientowana, to proszę Cięwyjasnij czym rózni się IPL od IPL +RF, czym rózni się IPL od lasera. czy cebulki wzmacniaja sie tylko po IPL,, czy po IPL + RF, czy też po laserze??? Ile razy powtórzyłaś zabieg IPL? W jakim salonie go robiłaś? Ile lat temu? Czy stosowanie maści uśmierzającej ból w zabiegu laserem, wydawanej na receptę nie powoduje skutków ubocznych? etc. etc.
Clair102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 16:56   #2086
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=Clair102;23584037]
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ojojoj psycholog się znalazł.
bzdury gadasz

bądź taka mundra i cofnij się wstecz tylko dwie strony .
-QUOTE]
TamargoT, nie jestem psychologiem, al etroche myślę, i uważam się za mądrą (tak się to slowo pisze i wymawia). Nie zamierzam przechodzic przez twoje ponad 13.000 wpisów dotyczących depilacji laserem, nie zamierzam tez śledzić tego watku prze kilka lat, czy miesięcy bo nie prowadzę gabinetu. W tej chwili zainteresował mnie temat fotoepilacji vs. lasera. Spróbowałam IPL+RF i jestem zadowolona, piszę o SWOICH doświadczeniach, polecam gabinet w którym zostałam w sposób satysfakcjonującyi rzetelny obsłużona.

Skoro jestes tak zorientowana, to proszę Cięwyjasnij czym rózni się IPL od IPL +RF, czym rózni się IPL od lasera. czy cebulki wzmacniaja sie tylko po IPL,, czy po IPL + RF, czy też po laserze??? Ile razy powtórzyłaś zabieg IPL? W jakim salonie go robiłaś? Ile lat temu? Czy stosowanie maści uśmierzającej ból w zabiegu laserem, wydawanej na receptę nie powoduje skutków ubocznych? etc. etc.
gdybyś była mądra,jak piszesz wiedziałabyś,że moje 13 tyś postów nie jest tylko z tego wątku.

gdybyś interesowała się opiniami o laserach doszłabyś wstecz do moich ostatnich postów (góra dwie strony tego wątku wtecz)
gdybyś chciała pogadac normalnie odpowiedziałabym,ale po takim śmiesznym ataku na mnie nie mam ochoty z tobą rozmawiać. (wszystkie pytania twoje sa zawarte w moich postach -tu na wątku)
eot

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-12-05 o 17:02
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 20:29   #2087
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Przede wszystkim jest zakaz sprzedazy na wizazu. Mimo ze podalas maila i byc moze przeprowadzilabys wszystko poza wizazem w jakis sposob to zareklamowalas. I za to byl ban.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 21:40   #2088
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Pink ice teaa Pokaż wiadomość
Powiem tak:
Działalności w rozumieniu jakim? To że napisalam że mogę odsprzedać kupon nie jest reklamą ani sprzedażą wlasniej działalności ponieważ działalności nie prowadzę! Ani handlowej ani usługowej, także zarzut raczej bezsensowny.

A o do reklamy to zgodnie z tym co piszesz połowa wpisów powinna być zablokowana, bo kazdy wpis polecający dany salon- typu miłe panie i profesjonalna obsługa już są reklamą i nie są banowane, także i tu się nie zgodzę! Wg mnie regulamin jest niejasny i tyle!
A poza tym ban był za spam a nie za reklamę!
Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. 3 wiadomości o tej samej treści to spam???
nie ja ustalam regulamin,pisz do moda-nie do mnie.
pytałaś,więc wyjaśniłam ci zasady forum
być może nie jesteś włąscicielem firmy,ale chciałaś sprzedać karnet i zaoszczędzić dzięki darmowej reklamie na wizażu-to jest niezgodne z regulaminem.
wizaż nie jest tylko zwykłym portalem z forum,ale firmą.dzięki płatnym reklamom działa na rynku-to baaardzo proste

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-12-05 o 21:42
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 07:52   #2089
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

oho po pierwszym zabiegu na nogi Duetem wypadło mi 70% włosów - aż nie mogę uwierzyć, wcześniej miałem dwa zabiegi zwyłkym Light Sheerem ale nie widzałem tak kolosalnych rezultatów - może z 5-10% włosków się pozbyłem, mam nadzieję, że efekt zabiegu to nie jakaś chwilowa fatamorgana
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 13:09   #2090
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziś byłam na drugim zabiegu depilacji pach laserem Light Sheer Duet. po pierwszym wypadło mi około 50% włosów, jednak dziś pani kosmetyczka powiedziała, że po drugim zabiegu nie należy spodziewać się tak spektakularnych efektów. podobno drugi zabieg jest najbardziej rozczarowujący jeśli chodzi o widoczne rezultaty.

btw. strasznie mnie dziś ta depilacja bolała miałam przykładany lód, żeby zmniejszyć ból, ale i tak ledwo wytrzymywałam. nie wiem jak wytrzymam depilację bikini, którą zamierzam sobie zrobić za jakiś czas
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 17:44   #2091
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.Jak mozna zauwazyc po moim nicku-jestem jedna ze sprawczyn calego zamieszania z naszym gabinetem.Absolutnie nie warto sie doszukiwac w naszej promocji zadnych "haczykow".jest to jedna z naszych szalonych form promocji jak widze-faktycznie trafila do szerokiej grupy,z czego sie bardzo cieszymy i zapraszamy kolejne oferty na inne zabiegi pojawia sie napewno
Dobrze, że zdementowałaś Olu te wątpliwości w wątku
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:30   #2092
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez holy15 Pokaż wiadomość
Hej,

Teraz tydzień po zabiegu stan jest taki: włosy rosną sobie "radośnie" - niektóre przebiły się przez skórę, a niektóre są "w formie" takich czarnych kropeczek w skórze. Nie wypadają (nawet jak pociągnę). Trudno powiedzieć, czy jest ich mniej - jak dla mnie to nadal i tak jest ich za dużo. No ale jestem dobrej myśli (podobno zaczynają wypadać po ok. 2 tyg. od zabiegu - poczekamy, zobaczymy).
Witaj
Nie masz się co obawiać, poczekaj cierpliwie. Ja na początku się wystraszyłam, bo włosy po prostu zaczęły odrastać jak zawsze ale rzeczywiście po 2-2,5 tygodnia zaczęły wypadać ku mojej uciesze Trochę im pomogłam
Nie goliłam ich ponad tydzień, żeby mogły sobie spokojnie wyjść. A jak już ogoliłam, bo mnie sytuacja do tego zmusiła, to gładkie nogi miałam przez 4 dni! Dla mnie to ogromny sukces, bo wcześniej nawet zaraz po depilacji masyznką widać było pod skórą włosy

Pozdrawiam
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:48   #2093
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
Witaj
Nie masz się co obawiać, poczekaj cierpliwie. Ja na początku się wystraszyłam, bo włosy po prostu zaczęły odrastać jak zawsze ale rzeczywiście po 2-2,5 tygodnia zaczęły wypadać ku mojej uciesze Trochę im pomogłam
Nie goliłam ich ponad tydzień, żeby mogły sobie spokojnie wyjść. A jak już ogoliłam, bo mnie sytuacja do tego zmusiła, to gładkie nogi miałam przez 4 dni! Dla mnie to ogromny sukces, bo wcześniej nawet zaraz po depilacji masyznką widać było pod skórą włosy

Pozdrawiam
mam pytanie, czy Ty przypadkiem nie robilas sobie depilacji w salonie Dermikos w Krk? Jak Twoje wrazenia dotyczace wizyty i samego zabiegu? mialas jakies podraznienia? Pyam bo sama sie tam w piatek wybieram na depilacje lydek i ud, a i jeszcze jedno ile zaplacilas?
Przepraszam ze tak duzo pytan
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:19   #2094
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
Witaj
Nie masz się co obawiać, poczekaj cierpliwie. Ja na początku się wystraszyłam, bo włosy po prostu zaczęły odrastać jak zawsze ale rzeczywiście po 2-2,5 tygodnia zaczęły wypadać ku mojej uciesze Trochę im pomogłam
Nie goliłam ich ponad tydzień, żeby mogły sobie spokojnie wyjść. A jak już ogoliłam, bo mnie sytuacja do tego zmusiła, to gładkie nogi miałam przez 4 dni! Dla mnie to ogromny sukces, bo wcześniej nawet zaraz po depilacji masyznką widać było pod skórą włosy

Pozdrawiam
u mnie bylo to samo.. miesiac po depilacji a niektore wloski wciaz wypadaja mowie o lydkach bo tam wypadlo mi ok70 % wlosow.. gorzej z udami bo tam nie ma takich zadziwiajacych efektow ale od czego sa kolejne zabiegi

a propos Krakowa sa juz 2 salony z Light Sheer Duet, slyszalam reklamy, jeden "z tradycjami" niestety b drogi, drugi chyba nowy bo jeszcze str internetowej nie mieli uzupelnionej ale z lepszymi cenami..

ja niestety(???) wykupilam juz pakiet w inn salonie z klasycznym LS
ale skoro vilandre napisala ze zabieg LS Duet tez ja bolal to nie zaluje
zreszta jak juz pisalam w razie co zrobie sobie za rok przypominajacy na LS Duet zwlaszcza ze wlascicielka salonu w ktorym robie powiedziala ze mozliwe ze tez zainwestuja w takie cacko

Edytowane przez Eenn
Czas edycji: 2010-12-07 o 12:20 Powód: podwojenie tresci:)
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 21:49   #2095
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy Ty przypadkiem nie robilas sobie depilacji w salonie Dermikos w Krk? Jak Twoje wrazenia dotyczace wizyty i samego zabiegu? mialas jakies podraznienia? Pyam bo sama sie tam w piatek wybieram na depilacje lydek i ud, a i jeszcze jedno ile zaplacilas?
Przepraszam ze tak duzo pytan
Witaj
Tak robiłam w kleopatrze 3 razy bikinii w zeszłym roku, i byłam bardzo zadowlona
Jak pisałam przed pierwszym zabiegiem konsultacja lekarska. Sam zabieg mimo, ze bardzo bolesny:P to jesli mozna okreslic przyjemny Kosmetyczka zaprowadza Cię do jednego z pokoi, tam zostawia na chwilkę, żeby się przebrała (ja musiałam sie ubrac w jednorazowe gacie )po chwili przychodzi, wszystko tłumaczy, zakłada Ci okulary. Cały zabieg bardzo dokładnie, jeśli cos bolało to zwalniała i cały czas miło zagadywała i pytała jak się czuje. Po wszystkim okłady z lodu, zostawiała mnie na chwilke i do domu Przy każdej kolejnej wizycie wypytywała o wszystko, jaka była reakcja skóry, czy i ile włosków wypadło etc etc, i za każdym razem mówiła, że jeśli tylko mnie coś zaniepokoi to mam dzwonić lub przyjśc, więc... wszystko super
Nie miałam w sumie żadnych podrażnien oprócz normalnegoi zaczerwienia skóry, które zeszło po 1 dniu.
Za bikinii płaciłam 350zł


Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
ja niestety(???) wykupilam juz pakiet w inn salonie z klasycznym LS
ale skoro vilandre napisala ze zabieg LS Duet tez ja bolal to nie zaluje
zreszta jak juz pisalam w razie co zrobie sobie za rok przypominajacy na LS Duet zwlaszcza ze wlascicielka salonu w ktorym robie powiedziala ze mozliwe ze tez zainwestuja w takie cacko
Dobrze wiedzieć Jeszcze zapewne pare zabiegów mnie u nich czeka


Pozdrawiam
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 22:29   #2096
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny jestem przerazona....mialam miesiac temu depilacje bikini light sheer duet...okolo 3 tygodnie temu wypadlo mi jakies 60% wloskow. teraz patrze a tu w tych lysych miejscach pojawiaja sie wloski. Czy wam tez nagle zaczelo wyrastac? kurde...boje sie ze mam cos z hormonami i ze nigdy sie nie pozbede wlosow. zobaczymy za kilka dni ile rzeczywiscie odroslo. porazka...boje sie, naprawde...
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 06:56   #2097
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem przerazona....mialam miesiac temu depilacje bikini light sheer duet...okolo 3 tygodnie temu wypadlo mi jakies 60% wloskow. teraz patrze a tu w tych lysych miejscach pojawiaja sie wloski. Czy wam tez nagle zaczelo wyrastac? kurde...boje sie ze mam cos z hormonami i ze nigdy sie nie pozbede wlosow. zobaczymy za kilka dni ile rzeczywiscie odroslo. porazka...boje sie, naprawde...
może to kwestia hormonów - co prawda jestem chłopakiem ale po duecie włosy mi nie odrastały tam gdzie poprzednio wypadły, nawet po upływie 6 tygodni [nie licząc kilku jasnych] a miałem ich bardzo dużo
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:59   #2098
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cholera nie wiem o co chodzi. Kolejny zabieg mam dopiero 19 stycznia. Ale zawsze mialam problemy z depilacja. nawet po wosku odrastaly po okolo 1/5 tygodnia. chyba sa niezniszczalne. Jestem ciekawa czy byl tu ktos kto mial podobny problem, albo problem z hormonami i jak to u niego wygladalo.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 12:49   #2099
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem przerazona....mialam miesiac temu depilacje bikini light sheer duet...okolo 3 tygodnie temu wypadlo mi jakies 60% wloskow. teraz patrze a tu w tych lysych miejscach pojawiaja sie wloski. Czy wam tez nagle zaczelo wyrastac? kurde...boje sie ze mam cos z hormonami i ze nigdy sie nie pozbede wlosow. zobaczymy za kilka dni ile rzeczywiscie odroslo. porazka...boje sie, naprawde...
nie wiem czy tak miałam, bo się nie przyglądałam
może po prostu wyrastają Ci włosy, które wcześniej były w fazie uśpienia. przecież dlatego robi się kilka zabiegów, bo w czasie pierwszego część włosów jest w fazie uśpienia i wyrastają później
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 13:45   #2100
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem przerazona....mialam miesiac temu depilacje bikini light sheer duet...okolo 3 tygodnie temu wypadlo mi jakies 60% wloskow. teraz patrze a tu w tych lysych miejscach pojawiaja sie wloski. Czy wam tez nagle zaczelo wyrastac? kurde...boje sie ze mam cos z hormonami i ze nigdy sie nie pozbede wlosow. zobaczymy za kilka dni ile rzeczywiscie odroslo. porazka...boje sie, naprawde...
moj pierwszy zabieg laserem odbył się rok temu w październiku,drugi rok później.narazie mam około 10 % włosów,tylko od początku mam tyle samo.nie było takl,że urosły i wypadły
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.