Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 12:00   #4591
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula a tak mi się jeszcze przypomniało-super,że kremy AE mają date aż do 2013.Zdąże spokojnie go zużyć
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:05   #4592
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anula a tak mi się jeszcze przypomniało-super,że kremy AE mają date aż do 2013.Zdąże spokojnie go zużyć
całkiem nieźle.
Ale naprawdę myslisz, że wytrzymasz z jego otwarciem do skończenia innych?
Ja sobie az tak nie ufam, na wszelki wypadek schowałam go najgłębiej jak tylko mogłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:06   #4593
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość

I tak nieśmialo się przypomnę z pytaniem - co polecacie do smarowania ciała jako następcę Zaji?
Wszystko z Babydream!
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,pozdrawiam z wakacji
Od razu szybko napiszę,że JMO - raczej porażka (biorąc pod uwagę cenę i ogólnie jestem zdruzgotana brakiem dostępu do netu - sklepu phenome nie ma w całym trójmieście,alepia w stacjonarnym ma zawrotne ceny i ogólnie czuję się odcięta od wszystkich możliwości

Całuski dla Was wszystkich
o witaj Jak wakacje?

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Ale ten lotion BB mnie zainteresowal, tylko będę musiala go trzymać w pokoju, bo jeszcze wspóllokatorzy pomyślą, żem w ciąży jest
to zerwij naklejkę

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, Młoda stosowała olej na noc a lotiona na dzień. Miała rozstępy na piersiach, więc po prostu sobie całe cycki olejowała . Lotionu natomiast i ona i ja uzywamy na całe ciało.
Dziewczyny robiły podejścią różą do starych rozstepów - napewno nie znikna, ale część dziewczyn pisała, że sie spłycały i nabierały różowego koloru. Moja córka tez miała juz białe rozstepy, całkiem głębokie i dość duże, ale one były świeże jeszcze, najwyżej 2-3 miesięczne. Po miesiącu stały sie prawie niewidoczne. Ze starymi cudów bym nie oczekiwała, ale jakas poprawa może sie trafić. I napewno będzie to trwało dużo dłużej, u mojej Małej juz po 1,5 tygodnia widac było dużą różnicę, ale dziewczyny chyba dłużej czekały na efekty i nie były one tak spektakularne..
Prawda Pierwsze efekty rzeczywiście były szybko, teraz to trochę stoi w miejscu. Trzeba być bardzo cierpliwym i systematycznym. Będę walczyć z rozstępami, za rok może ich nie będzie. Zimą będę kładła na te rozstępy kwasy. Może mlekowy, glikolowy... Coś wymyślę
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A właśnie Dziewczyny! Zapomniałam Wam coś powiedzieć. Jakieś 2 tygodnie temu odkryłam włoskie kosmetyki naturalne i są już w Polsce. To rzekomo dopiero pierwsze naturalne włoskie kosmetyki. Nazywają się Naturssima. Nie pamiętam już składów, bo trochę temu na nie patrzyłam.
Widziałaś gdzieś te kosmetyki w internecie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:10   #4594
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Moje oststanie nabytki:
- książka E213
- tusz do rzęs Kuomayé Bio Wydłużająco-Podkręcająca Mascara "Deep Black"
- korektor pixie kolor jasnybeż
- próbki
Muszę powiedzieć, tusz do rzęs jest bardzo fajny trzyma się cały dzień bez osypywania, nie robi pandy, ładnie rozdziela, wydłuża rzęsy, porównując z tuszami chemicznymi to jestem bardzo zadowolona.
Na zd. 2 szczoteczka
na zd.3 moje oko po pomalowaniu - ja mam mało rzęs i są krótkie także mnie ten efekt zadowala - informuję dziewczyny o walcharzach zamiast rzęs aha i ja nie lubię mieć tony tuszu na rzęsach
Jakbym widziała własne Ksiażkę mam, korektor pixie też. Do tuszu się przymierzam, czekałam na jakieś opinie Niedawno wyczytałam, że przejście na naturalne tusze do rzęs powoduje wzmocnienie rzęs w perspektywie 2-3 miesięcy. W sumie niby nic odkrywczego, bo zamieniamy chemię na coś bardziej odżywczego (sporo naturalnych tuszy jest na bazie olejku rycynowego), ale zapadło mi w pamięć.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tusz mnie kusił. Tylko kurcze ja tez mam takie rzesy rzadkie raczej i lubie jak po umalowaniu troche je widac.... U Ciebie bardzo ładnie wygląda
Jak chcesz wypróbować na sobie tusz naturalny, to w Arkadii w Organic Farma jest kolorówka alva i można sobie wszystkiego spróbować. Jest też tusz, który ładnie pachnie (nie chemicznie tuszem, tylko właśnie olejowo) i rozważam jego zakup ewentualnie zamiast tego Kuomayé Bio (cenowo też podobnie).

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kobietki w Matique sa nowe produkty eubiony:
- do stylizacji włosów: lakier, pianka, żel (straszną mam ochotę na lakier i jeszcze jest dużo taniej!!!)
- krem z faktorem 20 i 30 i balsam po opalaniu
No i pojawiły sie też produkty Pai, pamiętam, że dziewczyny o nich pisały jakis czas temu
Wiecie, co - matique chyba naprawde nas czyta, bo jeszcze trochę i będzie u nich wszystko co nam sie marzy
Pójdę z torbami, słowo daję, przez to Pai... i oczywiście przez Was

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,pozdrawiam z wakacji
Od razu szybko napiszę,że JMO - raczej porażka (biorąc pod uwagę cenę i ogólnie jestem zdruzgotana brakiem dostępu do netu - sklepu phenome nie ma w całym trójmieście,alepia w stacjonarnym ma zawrotne ceny i ogólnie czuję się odcięta od wszystkich możliwości
Całuski dla Was wszystkich
Phenome jest tylko w Wawie, Lodzi i Poznaniu. Co z JMO Cię tak zraziło oprócz ceny? Jesli chodzi o pielęgnację włosów, to uważam, że to takie ekologiczne Kerastase, drogie, ale wiem, za co płacę. Phenome jest porównywalne cenowo z JMO, ale jeśli chodzi o włosy, to zdecydowanie wolę JMO. Phenome ma fajne masła do ciała, krem z filtrem do twarzy (bardzo go lubię).

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Wyszperałam ładnie sie zapowiadający i nie powalający ceną Przeciwzmarszczkowy krem na dzień Olejek Arganowy Dr Scheller. Macie jakieś doświadczenia? Na razie kupiłabym krem gotowy, bo żeby sama sobie coś ukręcić, to zbyt małe doświadczenie mam.
Witaj i czytaj szybciutko, bo tu posty z prędkością światła się pojawiają Miałam ten krem na dzień Dr Scheller. Skład w porządku, ale działanie bez rewelacji, zużyłam jeden słoiczek, ale za nim nie tęsknię. Trochę denerwowało mnie, że zostawiał na twarzy lekko olejową warstwę. Powiem tak: są lepsze ekologiczne kremy do twarzy niż ten. Za to bezbłędny jest tej firmy krem do rąk z olejkiem arganowym (czerwona tubka)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z Kosmetyków Natury
Na zdjęciu Logona Ziemia wulkaniczna z paczulą, woda micelarna Born to Bio i próbki.
Oczywiście pierwsze co zrobiłam to pobiegłam z tymi cudeńkami do łazienki. I tak: Woda micelarna jest bardzo delikatna, przyjemna, zapach jest neutralny, nie szczypie w oczy, nie radzi sobie za bardzo z tuszem ale twarz myje bardzo ładnie. Przepiękne opakowanie!!! Wywołuje u mnie uśmiech za każdym razem jak na nie spojrze
Ziemia wulkaniczna jest genialna. Zostawiłam ją na twarzy przez 5 minut i cudnie oczyściła mi skórę. Jeszcze takiej glinki nie miałam. Polecam w 100%. Jak dla mnie, śmierdzi trochę domestosem, trochę olejkiem herbacianym Ale warto! Po oczach też czuć taki chłód, tak samo jak się użyje zbyt blisko oczu olejku herbacianego. Musicie ją mieć
Chyba muszę nabyć tę glinkę, bo któryś raz slyszę same pochwały! Znowu bankructwo mi grozi
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-07-15 o 12:13
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:18   #4595
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jakbym widziała własne Ksiażkę mam, korektor pixie też. Do tuszu się przymierzam, czekałam na jakieś opinie Niedawno wyczytałam, że przejście na naturalne tusze do rzęs powoduje wzmocnienie rzęs w perspektywie 2-3 miesięcy. W sumie niby nic odkrywczego, bo zamieniamy chemię na coś bardziej odżywczego (sporo naturalnych tuszy jest na bazie olejku rycynowego), ale zapadło mi w pamięć.


Jak chcesz wypróbować na sobie tusz naturalny, to w Arkadii w Organic Farma jest kolorówka alva i można sobie wszystkiego spróbować. Jest też tusz, który ładnie pachnie (nie chemicznie tuszem, tylko właśnie olejowo) i rozważam jego zakup ewentualnie zamiast tego Kuomayé Bio (cenowo też podobnie).


Pójdę z torbami, słowo daję, przez to Pai... i oczywiście przez Was


Phenome jest tylko w Wawie, Lodzi i Poznaniu. Co z JMO Cię tak zraziło oprócz ceny? Jesli chodzi o pielęgnację włosów, to uważam, że to takie ekologiczne Kerastase, drogie, ale wiem, za co płacę. Phenome jest porównywalne cenowo z JMO, ale jeśli chodzi o włosy, to zdecydowanie wolę JMO. Phenome ma fajne masła do ciała, krem z filtrem do twarzy (bardzo go lubię).


Witaj i czytaj szybciutko, bo tu posty z prędkością światła się pojawiają Miałam ten krem na dzień Dr Scheller. Skład w porządku, ale działanie bez rewelacji, zużyłam jeden słoiczek, ale za nim nie tęsknię. Trochę denerwowało mnie, że zostawiał na twarzy lekko olejową warstwę. Powiem tak: są lepsze ekologiczne kremy do twarzy niż ten. Za to bezbłędny jest tej firmy krem do rąk z olejkiem arganowym (czerwona tubka)


Chyba muszę nabyć tę glinkę, bo któryś raz slyszę same pochwały! Znowu bankructwo mi grozi
Sicilia a co używałś z JMO?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:25   #4596
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sicilia, ja mam 2 tusze naturalne - naturado i AMB. Żaden nie powalił i nie używam ich.
Ale obejrze przy okazji te, o których pisałaś.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:26   #4597
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
całkiem nieźle.
Ale naprawdę myslisz, że wytrzymasz z jego otwarciem do skończenia innych?
Ja sobie az tak nie ufam, na wszelki wypadek schowałam go najgłębiej jak tylko mogłam
MuszęI dam radęOlej wspaniały jest numerem jeden i w sumie ja nic innego już nie potrzebuję,Te kremidła co stoją otwarte to są nieużywane.Na dzień używam JMO z próbek i krem z morelą&różą bardzo mi się podobaI jest tak wydajny,że z jednej próbki 2 razy już wklepałam krem w twarz,szyję,dekolt i jest jeszcze.

I odkąd zaczęłam używać oleju wspaniałego to mogę wyjść z gołą twarzą(bez podkładu) między ludzi tak mi się cera poprawiła.Fiolety pod oczami są,ale takie rozjaśnione.Sama jestem w szoku czego on dokonał
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-07-15 o 12:30
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 12:31   #4598
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar strasznie się cieszę, żes tak wypiękniała dzięki alepii
Ja musze w końcy próbki do ryja JMO odgrzebać.....ciągle o nich zapominam.
Najgorsze coja robię, to własnie to, że nie potrafię długo uzywac jednego kosmetyku. Szybko sie nudzę i sięgam po kolejny.... Nieważne, że dobrze na mnie działa, zawsze z ciekawości następny otwieram.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:32   #4599
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wszystko z Babydream!



to zerwij naklejkę


Prawda Pierwsze efekty rzeczywiście były szybko, teraz to trochę stoi w miejscu. Trzeba być bardzo cierpliwym i systematycznym. Będę walczyć z rozstępami, za rok może ich nie będzie. Zimą będę kładła na te rozstępy kwasy. Może mlekowy, glikolowy... Coś wymyślę
zdejmę zdejmę
A rozstępami zajmę się pooootem, za dużo naraz to w żadnym postanowieniu nie wytrwam
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:32   #4600
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Sicilia a co używałś z JMO?
Dla mnie rewelacyjna jest odżywka citrus neroli. Bardzo lekka, nie obciąża włosów, pięknie wygładza, nabłyszcza, koncówki są zwarte (zerknij na moją recenzję na KWC). Dobry jest też szampon evening primrose, pięknie pachnie z kolei zinc&sage. Na żadnym z tych produktów się nie zawiodłam. Nic mnie nie uczuliło, a włosy były świetne. Do twarzy mogę polecić rose face wash. Bardzo dobrze zmywa i oczyszcza twarz, nadaje się też w okolice oczu, nie wysusza. Lubię jeszcze serum anti-aging z witaminą C. Ma lekko lejącą się konsystencję, ale nie tlustą, szybko się wchłania. Stosowałam solo na noc. Nie podpasował mi eye gel - miałam wrażenie, że nic nie robi, jak dla mnie za mało treściwy. Green tea&rose serum również bez rewelacji. Niektórzy chwalą balsam do ciała waniliowy. Konsystencję ma fajną, ale ta wanilia mnie mdli, za mocna na mój nos

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sicilia, ja mam 2 tusze naturalne - naturado i AMB. Żaden nie powalił i nie używam ich.
Ale obejrze przy okazji te, o których pisałaś.
Szukajcie, a znajdziecie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:32   #4601
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
zdejmę zdejmę
A rozstępami zajmę się pooootem, za dużo naraz to w żadnym postanowieniu nie wytrwam
Masz rację, po co sie spieszyć, przecież rozstepy nie uciekną
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 12:35   #4602
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
zdejmę zdejmę
A rozstępami zajmę się pooootem, za dużo naraz to w żadnym postanowieniu nie wytrwam
Kiedyś czytałam na wizażu, że na rozstępy jest dobra maść z apteki o nazwie Cepan. Podobno jest skuteczna, ale tak jedzie cebulą (taką niestety juz przetrawioną), ze wyrzuciłam polowę opakowania. W kwestii rozstępów wolę systemtycznie (!) olejki typu różowy babydream dla kobiet w ciąży, hipp dla dzieci, czy solo arganowy.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:39   #4603
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar strasznie się cieszę, żes tak wypiękniała dzięki alepii
Ja musze w końcy próbki do ryja JMO odgrzebać.....ciągle o nich zapominam.
Najgorsze coja robię, to własnie to, że nie potrafię długo uzywac jednego kosmetyku. Szybko sie nudzę i sięgam po kolejny.... Nieważne, że dobrze na mnie działa, zawsze z ciekawości następny otwieram.
Wygrzeb i spróbuj.Róża i morela jest co prawda do suchej/normalnej,ale mi bardzo pasuję i momentalnie się wchłania.Zapach ma piękny-taki do zjedzeniaJa jestem szcześliwa,bo mam swój hit do twarzy i do włosów
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dla mnie rewelacyjna jest odżywka citrus neroli. Bardzo lekka, nie obciąża włosów, pięknie wygładza, nabłyszcza, koncówki są zwarte (zerknij na moją recenzję na KWC). Dobry jest też szampon evening primrose, pięknie pachnie z kolei zinc&sage. Na żadnym z tych produktów się nie zawiodłam. Nic mnie nie uczuliło, a włosy były świetne. Do twarzy mogę polecić rose face wash. Bardzo dobrze zmywa i oczyszcza twarz, nadaje się też w okolice oczu, nie wysusza. Lubię jeszcze serum anti-aging z witaminą C. Ma lekko lejącą się konsystencję, ale nie tlustą, szybko się wchłania. Stosowałam solo na noc. Nie podpasował mi eye gel - miałam wrażenie, że nic nie robi, jak dla mnie za mało treściwy. Green tea&rose serum również bez rewelacji. Niektórzy chwalą balsam do ciała waniliowy. Konsystencję ma fajną, ale ta wanilia mnie mdli, za mocna na mój nos


Szukajcie, a znajdziecie
Masz racje pięknie pachnie,ale u mnie działanie słabe.Skórę głowy oczyścił byle jakSerum tea&rose też czeka na wypróbowanie.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam na wizażu, że na rozstępy jest dobra maść z apteki o nazwie Cepan. Podobno jest skuteczna, ale tak jedzie cebulą (taką niestety juz przetrawioną), ze wyrzuciłam polowę opakowania. W kwestii rozstępów wolę systemtycznie (!) olejki typu różowy babydream dla kobiet w ciąży, hipp dla dzieci, czy solo arganowy.
Ja też na wizażu wyczytałam,że on pomaga.Dwie koleżanki za moją namową go kupiły i żadnej nie pomógł
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:42   #4604
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Prawda Pierwsze efekty rzeczywiście były szybko, teraz to trochę stoi w miejscu. Trzeba być bardzo cierpliwym i systematycznym. Będę walczyć z rozstępami, za rok może ich nie będzie. Zimą będę kładła na te rozstępy kwasy. Może mlekowy, glikolowy... Coś wymyślę

Widziałaś gdzieś te kosmetyki w internecie?
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Znowu bankructwo mi grozi
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
MuszęI dam radęOlej wspaniały jest numerem jeden i w sumie ja nic innego już nie potrzebuję,Te kremidła co stoją otwarte to są nieużywane.Na dzień używam JMO z próbek i krem z morelą&różą bardzo mi się podobaI jest tak wydajny,że z jednej próbki 2 razy już wklepałam krem w twarz,szyję,dekolt i jest jeszcze.

I odkąd zaczęłam używać oleju wspaniałego to mogę wyjść z gołą twarzą(bez podkładu) między ludzi tak mi się cera poprawiła.Fiolety pod oczami są,ale takie rozjaśnione.Sama jestem w szoku czego on dokonał

Jp91
, tak. O tutaj: http://www.beautyandslim.pl/
Ooo, to kwasy można na rozstępy?

Sicilia
, to wyjaśnia czemu ostatnio tak rzadko tu zaglądasz. Nie chcesz zbankrutować!

Anakazar
, ten olej wspaniały ma faktycznie idealną nazwę z tego, co widzę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:43   #4605
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Masz rację, po co sie spieszyć, przecież rozstepy nie uciekną


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam na wizażu, że na rozstępy jest dobra maść z apteki o nazwie Cepan. Podobno jest skuteczna, ale tak jedzie cebulą (taką niestety juz przetrawioną), ze wyrzuciłam polowę opakowania. W kwestii rozstępów wolę systemtycznie (!) olejki typu różowy babydream dla kobiet w ciąży, hipp dla dzieci, czy solo arganowy.
No wlaśnie, systematycznie z tym będzie latwiej za jakiś czas - na razie od wakacji (czerwca) zaczęłam biegać, zrobiłam się bardziej eko (segreguję, pilnuję chemii), teraz robię biochemiczną rewolucję, włączyłam filtry do użytku - oswoję się z dwoma ostatnimi i mogę myśleć o rozstępach
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:44   #4606
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Masz rację, po co sie spieszyć, przecież rozstepy nie uciekną
Kolejny twój post, który mnie powalił. Och Anula, Anula. Gdyby każdy rozweselał ludzi jak ty i to w taki prosty sposób.

A co do bycia eko, to wczoraj w Tesco widziałam zestaw dla dziecka jak zrobić eko zegarek i jeszcze jakieś inne rzeczy do wyboru były. Nie podchodziłam bliżej, więc nie wiem o co w tym loto, z daleka patrzyłam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:55   #4607
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
MuszęI dam radęOlej wspaniały jest numerem jeden i w sumie ja nic innego już nie potrzebuję,Te kremidła co stoją otwarte to są nieużywane.Na dzień używam JMO z próbek i krem z morelą&różą bardzo mi się podobaI jest tak wydajny,że z jednej próbki 2 razy już wklepałam krem w twarz,szyję,dekolt i jest jeszcze.

I odkąd zaczęłam używać oleju wspaniałego to mogę wyjść z gołą twarzą(bez podkładu) między ludzi tak mi się cera poprawiła.Fiolety pod oczami są,ale takie rozjaśnione.Sama jestem w szoku czego on dokonał
Pięknie go opisujesz.. Szkoda, że nie masz zdjęć przed/po

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Masz rację, po co sie spieszyć, przecież rozstepy nie uciekną
N ie mogę z Tobą! Ja tu jem!

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam na wizażu, że na rozstępy jest dobra maść z apteki o nazwie Cepan. Podobno jest skuteczna, ale tak jedzie cebulą (taką niestety juz przetrawioną), ze wyrzuciłam polowę opakowania. W kwestii rozstępów wolę systemtycznie (!) olejki typu różowy babydream dla kobiet w ciąży, hipp dla dzieci, czy solo arganowy.
E tam, nie działa nawet na świeże blizny tak jak powinna. A co dopiero na stare. Mój siostrzeniec był oparzony i cały czas jechał na cepanie - efekty prawie zerowe. Dopiero lasery pomogły i po prostu nawilżanie.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Jp91
, tak. O tutaj: http://www.beautyandslim.pl/
Ooo, to kwasy można na rozstępy?
A pewnie Przecież to blizna. Im bardziej zacnziemy złuszczac skórę wokół blizny to i ona stanie się mniej widoczna a to oto przecież chodzi. Chyba nikt nie wymaga, żeby nie było śladu po rozstępie, to chyba nierealne...
Dzięki za link
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:00   #4608
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość


Phenome jest tylko w Wawie, Lodzi i Poznaniu. Co z JMO Cię tak zraziło oprócz ceny? Jesli chodzi o pielęgnację włosów, to uważam, że to takie ekologiczne Kerastase, drogie, ale wiem, za co płacę. Phenome jest porównywalne cenowo z JMO, ale jeśli chodzi o włosy, to zdecydowanie wolę JMO. Phenome ma fajne masła do ciała, krem z filtrem do twarzy (bardzo go lubię).

Jak ja nie mogłam zcierpieć kerastase - pieniądze wywalone w błoto
Phenome jest moim zdaniem tańsze i dla moich włosów duzo lepszy szapon to ten z phenome.
Z JMO (oczywiscie przez was ) chcę jeszcze odzywkę z pomarańczą i shin on wypróbować. Do teg co z JMO mam do włosów obecnie nie wrócę.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:06   #4609
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Nie widzę Waszych postów i zdjęć, nie widzę, nie widzę...
... nie widzę też adresów sklepów i dobrych recenzji, nie widzę, nie widzę
Moja nowa mantra

Zbiorowo gratuluję zakupów

I mała prośba.. niech mnie kto oświeci, co to jest olej wspaniały, bo jakoś przegapiłam
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 13:08   #4610
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nie widzę Waszych postów i zdjęć, nie widzę, nie widzę...
... nie widzę też adresów sklepów i dobrych recenzji, nie widzę, nie widzę
Moja nowa mantra

Zbiorowo gratuluję zakupów

I mała prośba.. niech mnie kto oświeci, co to jest olej wspaniały, bo jakoś przegapiłam
Twoja mantra bardzo mi się podoba, a olej wspaniały to ten. Ja go poznałam dokładniej dopiero dwa dni temu jak Anula mnie poprosiła o wprowadzenie go do KWC. http://biolander.com/produkty/pokaz/...i-figowej-bio/
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:14   #4611
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar, a jak z wydajnością oleju wspaniałego?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:17   #4612
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziękuję za link

Cenę też ma "wspaniałą" Chłop by mnie z domu wyrzucił... ale jakby tak pokombinować i samemu zrobić? Olej arganowy i z róży damasceńskiej są dostępne, pytanie czy pozostałe dwa udałoby się namierzyć... i namieszać
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:20   #4613
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziękuję za link

Cenę też ma "wspaniałą" Chłop by mnie z domu wyrzucił... ale jakby tak pokombinować i samemu zrobić? Olej arganowy i z róży damasceńskiej są dostępne, pytanie czy pozostałe dwa udałoby się namierzyć... i namieszać
Szczerze mówiąc też o tym myślałam... Będziemy produkować i sprzedawać po konkurencyjnej cenie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:23   #4614
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc też o tym myślałam... Będziemy produkować i sprzedawać po konkurencyjnej cenie?
Całkiem niezła myśl
Problem możemy mieć z olejem z opuncji, bo raz, że go nie ma, a dwa, jak jest to drogi... ale szukanie na szybko, więc może co przeoczyłam
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:39   #4615
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dla mnie rewelacyjna jest odżywka citrus neroli. Bardzo lekka, nie obciąża włosów, pięknie wygładza, nabłyszcza, koncówki są zwarte (zerknij na moją recenzję na KWC). Dobry jest też szampon evening primrose, pięknie pachnie z kolei zinc&sage. Na żadnym z tych produktów się nie zawiodłam. Nic mnie nie uczuliło, a włosy były świetne. Do twarzy mogę polecić rose face wash. Bardzo dobrze zmywa i oczyszcza twarz, nadaje się też w okolice oczu, nie wysusza. Lubię jeszcze serum anti-aging z witaminą C. Ma lekko lejącą się konsystencję, ale nie tlustą, szybko się wchłania. Stosowałam solo na noc. Nie podpasował mi eye gel - miałam wrażenie, że nic nie robi, jak dla mnie za mało treściwy. Green tea&rose serum również bez rewelacji. Niektórzy chwalą balsam do ciała waniliowy. Konsystencję ma fajną, ale ta wanilia mnie mdli, za mocna na mój nos


Szukajcie, a znajdziecie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Twoja mantra bardzo mi się podoba, a olej wspaniały to ten. Ja go poznałam dokładniej dopiero dwa dni temu jak Anula mnie poprosiła o wprowadzenie go do KWC. http://biolander.com/produkty/pokaz/...i-figowej-bio/
Na pewno kupię odżywkę, może coś jeszcze z JMO. A olej wspaniały jest na moim wishlist i jak tylko się pojawi to go kupię (tylko jego brak powstrzymuje mnie przed zakupami na biolander)

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Nie wiem jak zapatrujecie sie na kwestie ekologie w artykułach higienicznych ale produkty Natracare pojawiły się w matique
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:49   #4616
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Całkiem niezła myśl
Problem możemy mieć z olejem z opuncji, bo raz, że go nie ma, a dwa, jak jest to drogi... ale szukanie na szybko, więc może co przeoczyłam
Tak, opuncja chyba tylko na BU.. nie wiem czy jest gdzieś jeszcze. Zawsze można napisać do Mazideł i wprowadzą wszystko co nam trzeba Zaraz to zrobie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:50   #4617
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Sicilia
, to wyjaśnia czemu ostatnio tak rzadko tu zaglądasz. Nie chcesz zbankrutować!
W wolnych chwilach (od wizazu) usiłuję zarobić, żeby potem wydać na kosmetyki
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:54   #4618
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak, opuncja chyba tylko na BU.. nie wiem czy jest gdzieś jeszcze. Zawsze można napisać do Mazideł i wprowadzą wszystko co nam trzeba Zaraz to zrobie
Ja bym wolała na zrobsobiekrem.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sicilia Pokaż wiadomość
w wolnych chwilach (od wizazu) usiłuję zarobić, żeby potem wydać na kosmetyki:d
Ach...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:57   #4619
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
W wolnych chwilach (od wizazu) usiłuję zarobić, żeby potem wydać na kosmetyki
ha, ja też

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja bym wolała na zrobsobiekrem.
A to napisz do nich Już napisałam maila do Mazideł Poczekamy, zobaczymy, może akurat będzie wszystko co nam potrzeba?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:01   #4620
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ha, ja też


A to napisz do nich Już napisałam maila do Mazideł Poczekamy, zobaczymy, może akurat będzie wszystko co nam potrzeba?
A wiesz, co... napiszę. Głównie chciałabym aby się pojawiły hydrolaty bez konserwantów.
A o co prosiłaś Mazidła?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.