Nasze blogi - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 13:36   #1171
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciwko temu, że ktoś współpracuje z firmami, ale jak już pisałam - nie podobają mi się blogi, gdzie recenzja goni recenzję i nie ma w między czasie nic swojego.
To dla mnie trąci trochę jakąś fałszywością. W końcu to miało być o pasjach, a tymczasem z blogu o zainteresowaniach kosmetykami zrobiła się praca marketingowca
faktycznie jest kilka takich, gdzie pod każdą recenzją jest dopiska "otrzymałam to od firmy xx"
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:47   #1172
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Fakt, blogów teraz pozakładanych jest mnostwo.
Ja nie rozumiem... po co się w ogóle męczyć i prowadzić bloga, rozpisywać się, wstawiać fotki, odpisywać innym, tylko dlatego, żeby dostac parę damrowych próbek I to czasem przecież nie jest pewne czy dostaniesz, firmy wcale nie muszą się do Ciebie odezwać
ale mam nadzieję, że od razu nie zakładamy, że każdy prowadzi bloga dla profitów

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość

ja do nikogo nie pisałam, bo mi nie o to mi chodzi w blogowaniu ... sama dostałam tylko dwie propozycje, które dla mnie nie były kuszące, więc nie skorzystałam, ale widzę, po postach na innych blogach, że ludzie to wszystko wezmą
więcej propozycji nie miałam .... widocznie mój blog nie jest interesujący dla firm

ale teraz z kasą u mnie krucho, więc nie ukrywam, że jakieś fajne by się przydały
ludzie wezmą wszystko, to prawda )

ja np cieszę się ze współpracy bo w większości przypadków to jest tak, że sama bym na ten produkt na półce sklepowej nie spojrzała jakoś tak wychodzi. A tu mam możliwość zobaczenia, poużywania, potestowania i wystawienia opinii. Jasne że nie będę jechać z grubej rury, ale jeśli produkt nie spełni moich oczekiwań to po prostu grzecznie o tym napiszę. Powiem Wam, że testuję teraz kremy Olay i sporo zaryzykowałam, bo moja skóra jest dość kapryśna ale jestem mile zaskoczona bo nie dość że mnie nie wysypało po tych kremach to jeszcze fajnie łagodzą podrażnienia i dość dobrze nawilżają. A generalnie kupuję zwykle kremy Clarinsa czy Clinique, więc olay mnie mile zaskoczył... natomiast nie zgodziłam się i raczej nie zgodzę na współpracę typu: jak się spodoba to napisz peany a jak się nie spodoba to siedź cicho ja po to piszę, żeby jak sie nie spodoba to ktoś mógł sobie z tego wnioski wyciągnąć...

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dokładnie - ludzie wezmą wszystko, co za darmo...
W wątku o konkursach itd była akcja, że laski zamawiały dosłownie wszystko, za co się nie płaciło, a potem dostawały np. męskie cewniki czy pampersy dla dorosłych...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:47   #1173
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciwko temu, że ktoś współpracuje z firmami, ale jak już pisałam - nie podobają mi się blogi, gdzie recenzja goni recenzję i nie ma w między czasie nic swojego.
To dla mnie trąci trochę jakąś fałszywością. W końcu to miało być o pasjach, a tymczasem z blogu o zainteresowaniach kosmetykami zrobiła się praca marketingowca
ja też nie lubię takich blogów i odwiedzam je bardzo sporadycznie..
a jest parę blogów, gdzie nic własnego się nie pokazuje.
a wpisy są przynajmniej dwa razy dziennie. to ja nie wiem ile tych kosmetyków dostają..

ale po liczbie obserwatorów i komentujących, wnioskuje ze mają jednak wielu czytelników.
nie wiem kto lubi coś takiego na dluższą metę..
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 14:46   #1174
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale mam nadzieję, że od razu nie zakładamy, że każdy prowadzi bloga dla profitów
Jasne, że nie
A to jest dopiero bezczelność jak firma chce tylko pozytywnych opinii.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/

Edytowane przez fiska
Czas edycji: 2011-09-18 o 14:47
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:00   #1175
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
Kociaczek88, dokładnie 397
wow no to faktycznie dużo muszę zajrzeć i zobaczyć może jakieś nowe perełki znajdę


Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Ja w ogole myślę, że na 1 stronie mogłaby być lista może naszych blogów, uaktualniana co jakiś czas
Dlaczego by nie?
może być


Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że czekam aż blogowa mania trochę minie Jest teraz pełno blogów, które są założone i prowadzone tylko dlatego, że ktoś liczy na jakieś darmowe kosmetyki, bo słyszał, że tak można i też chce Na takich blogach zwykle nic ciekawego się nie znajdzie Wolałabym, żeby blogów było mniej, a były one interesujące.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

I melduję o nowych notkach na obu blogach
mi się wydaje że ten szał już niedługo minie sama dzisiaj usunełam z obserwowanych ok 15 blogów które zostały usunięte.

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Jasne, że nie
A to jest dopiero bezczelność jak firma chce tylko pozytywnych opinii.
ja spotkałam się z taką jedną firmą która do mnie napisała że tylko pozytywne opinie mogłabym zamieszczać nawet gdzieś mam tego maila .
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:19   #1176
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dostałam moje pędzelki do cieni i zrobiłam nimi pierwszy mejk-ap Nawet osoba, która zawsze moje makijaże krytykowała (choć konstruktywnie ), tym razem mnie pochwaliła, łaaa
a jakie kupiłaś pędzelki?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:26   #1177
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
a jakie kupiłaś pędzelki?
Kupiłam dwa z Essence - jeden do linera i jeden do rozcierania (czyli teoretycznie do smokey eyes) i jeszcze dostałam od znajomej 3 "kocie języczki" - 2 z Lancrone i 1 jakiś no name - i ten no name jak na razie wydaje mi się najlepszy do nakładania cieni, pod względem wielkości
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 15:32   #1178
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Proszę o konstruktywną krytykę mojego makijażu, inspirowanego jesiennymi trendami w makijażu
Nic trudnego, zwyklak, jedyne co go troszkę wyróżnia to złoty brokat

Zapraszam:
http://lajfstyle.blogspot.com/2011/0...y-makijaz.html
Co uważacie?
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:52   #1179
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
haha, naprawdę nie zgłosiłaś się sama? pamiętam, że dostałam zgłoszenie - może jakaś nadgorliwa fanka bardzo chciała umieścić Twojego bloga na liście
no właśnie chciałam się zgłosić, kiedy się dowiedziałam o beautyblogs, wchodzę, a mój blog już tam jest. może faktycznie ktoś postanowił mnie w tym wyręczyć
swoją drogą nie wiedziałam, że to Twoja robota
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:11   #1180
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
no właśnie chciałam się zgłosić, kiedy się dowiedziałam o beautyblogs, wchodzę, a mój blog już tam jest. może faktycznie ktoś postanowił mnie w tym wyręczyć
swoją drogą nie wiedziałam, że to Twoja robota
jakoś nie miałam okazji się pochwalić
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:56   #1181
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
yyyy z mojego bloga też wyskoczyły notki - to znaczy, że ktoś mnie dodał? czy jak bo nadal trochę tego bloglovin nie rozumiem ) ale dzisiaj mam kiepski zapłon
Ooo i mój blog też ktoś dodał, to miłe zaskoczenie

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciwko temu, że ktoś współpracuje z firmami, ale jak już pisałam - nie podobają mi się blogi, gdzie recenzja goni recenzję i nie ma w między czasie nic swojego.
To dla mnie trąci trochę jakąś fałszywością. W końcu to miało być o pasjach, a tymczasem z blogu o zainteresowaniach kosmetykami zrobiła się praca marketingowca
A ja znowu wyszłam z założenia, że założyłam blog po to by recenzować kosmetyki, aby komuś pomóc albo pokazać coś nowego i jakoś tak wydaje mi się, że niespecjalnie ktoś chciałby czytać o moich prywatnych sprawach...Bo przecież jestem całkiem obcą osobą.
Ale dobrze, że piszecie bo można poznać drugą stronę.


Skoro już komentujemy co i jak to dla mnie to samo jak się robi bloga z "tysiącem" reklam które mi migają po oczach tylko

Hej i nie lubię zatwierdzanych komentarzy...Nie widać potem czy dobrze napisałam i czy w ogóle przeszedł komentarz...
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 17:00   #1182
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Ooo i mój blog też ktoś dodał, to miłe zaskoczenie



A ja znowu wyszłam z założenia, że założyłam blog po to by recenzować kosmetyki, aby komuś pomóc albo pokazać coś nowego i jakoś tak wydaje mi się, że niespecjalnie ktoś chciałby czytać o moich prywatnych sprawach...Bo przecież jestem całkiem obcą osobą.
Ale dobrze, że piszecie bo można poznać drugą stronę.


Skoro już komentujemy co i jak to dla mnie to samo jak się robi bloga z "tysiącem" reklam które mi migają po oczach tylko

Hej i nie lubię zatwierdzanych komentarzy...Nie widać potem czy dobrze napisałam i czy w ogóle przeszedł komentarz...
Tak, po to piszemy, żeby recenzować kosmetyki, ale chodzi nam teraz o to, że niektórzy piszą blogi tylko po to, żeby dostawać coś do testów Takie 'sponsorowane' recenzje non stop nie są OK, ale nie mamy nic przeciwko takim spontanicznym, typu "kupiłam ostatnio i spodobało mi się" albo "chcę Wam pokazać mój ulubiony krem"
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:04   #1183
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Tak, po to piszemy, żeby recenzować kosmetyki, ale chodzi nam teraz o to, że niektórzy piszą blogi tylko po to, żeby dostawać coś do testów Takie 'sponsorowane' recenzje non stop nie są OK, ale nie mamy nic przeciwko takim spontanicznym, typu "kupiłam ostatnio i spodobało mi się" albo "chcę Wam pokazać mój ulubiony krem"
No w sumie racja, w mojej głowie było blog kosmetyczny to blog kosmetyczny a nie blog o wszystkim, ale przecież sama lubię czytać np. o sroczkowych wypadach na miasto etc.

A co do zdjęć to niektóre blogi to rzeczywiście ciężka sprawa, sama mam starą, wysłużoną cyfrówkę ale wiem, że jak pokombinuję z oświetleniem a potem dodam trochę kontrastu czy światła to da się wyciągnąć z tych zdjęć i kolory i kształty, kwestia popracowania
A niektóre to jakieś takie małe, ciemne i nic nie widać

Edytowane przez ciriness
Czas edycji: 2011-09-18 o 17:07
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:46   #1184
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Qrcze z moim bloggerem co chwila jest coś nie tak..

-Kilka razy zdarzyło mi się, że wszystkie subskrypcje zniknęły i pojawiała się informacja że nikogo nie obserwuję. Pomogło wylogowanie i ponowne zalogowanie

- często nie wyświetlają mi się obserwatorzy blogów na które wchodzę..

- a u mnie z kolei zmienia sie liczba obserwatorów. Raz 10 raz 12 i tak na zmianę.. Nie rozumiem tego..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-09-18 o 17:49 Powód: literówka
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:48   #1185
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Qrcze z moim bloggerem co chwila jest coś nie tak..

-Kilka razy zdarzyło mi się, że wszystkie subskrypcje zniknęły i pojawiała się informacja że nikogo nie obserwuję. Pomogło wylogowanie i ponowne zalogowanie

- często nie wyświetlają mi się obserwatorzy blogów na których wchodzę..

- a u mnie z kolei zmienia sie liczba obserwatorów. Raz 10 raz 12 i tak na zmianę.. Nie rozumiem tego..
Mnie też skacze liczba. Może blogger ma coś ze sobą.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:05   #1186
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mnie też skacze liczba. Może blogger ma coś ze sobą.
Czyli nie tylko u mnie coś wariuje..
No nic.. Akurat to nie jest duży problem więc będę cierpliwie czekać aż samo minie
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:06   #1187
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Qrcze z moim bloggerem co chwila jest coś nie tak..

-Kilka razy zdarzyło mi się, że wszystkie subskrypcje zniknęły i pojawiała się informacja że nikogo nie obserwuję. Pomogło wylogowanie i ponowne zalogowanie

- często nie wyświetlają mi się obserwatorzy blogów na które wchodzę..

- a u mnie z kolei zmienia sie liczba obserwatorów. Raz 10 raz 12 i tak na zmianę.. Nie rozumiem tego..
u mnie to samo zauważyłam. No i notki znów z opóźnieniem wskakują... był czas przywyknąć przynajmniej już mi nie wariuje podczas pisania
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:07   #1188
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi

potwierdzam problem z obserwatorami
powoli jednak przyzwyczajam się do problemów blogera
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:41   #1189
whitedaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze blogi

Z obserwatorami od początku miałam problem. Bardzo często się nie otwierają, zarówno na moim blogu, jak i innych. Problem z opóźnieniami publikowania postów mam od jakichś 2 dni
__________________
BLOG
zapraszam
"Młodość, to stan nieważkości, jedyny w całym życiu"
whitedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 18:55   #1190
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

wychodzi na to, ze bloger nie radzi sobie z iloscia blogow, ktore posiada... pare miesiecy temu nie bylo zadnych problemow ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:59   #1191
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Qrcze z moim bloggerem co chwila jest coś nie tak..

-Kilka razy zdarzyło mi się, że wszystkie subskrypcje zniknęły i pojawiała się informacja że nikogo nie obserwuję. Pomogło wylogowanie i ponowne zalogowanie

- często nie wyświetlają mi się obserwatorzy blogów na które wchodzę..

- a u mnie z kolei zmienia sie liczba obserwatorów. Raz 10 raz 12 i tak na zmianę.. Nie rozumiem tego..
u mnie też to wszystko jest
a obserwatorzy to od wczoraj tak skaczą ....

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wychodzi na to, ze bloger nie radzi sobie z iloscia blogow, ktore posiada... pare miesiecy temu nie bylo zadnych problemow ...
na to wygląda ...
albo to przez te zmiany ...
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:00   #1192
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wychodzi na to, ze bloger nie radzi sobie z iloscia blogow, ktore posiada... pare miesiecy temu nie bylo zadnych problemow ...
hah coś w tym jest a ilośc blogów ciągle rosnie, strach pomyśleć co będzie za pół roku ;P
choć możliwe, że akurat problemy wynikają ze zmiany interfejsu i ogólnie jakiejś takiej "transformacji" bloggera
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:05   #1193
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
hah coś w tym jest a ilośc blogów ciągle rosnie, strach pomyśleć co będzie za pół roku ;P
choć możliwe, że akurat problemy wynikają ze zmiany interfejsu i ogólnie jakiejś takiej "transformacji" bloggera
Wydaje mi się, że sporo osób wymięknie ze względu na brak czasu. W lipcu i sierpniu wysyp był spowodowany jego nadmiarem (w moim przypadku )
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:08   #1194
Delorean
Raczkowanie
 
Avatar Delorean
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 217
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że sporo osób wymięknie ze względu na brak czasu. W lipcu i sierpniu wysyp był spowodowany jego nadmiarem (w moim przypadku )
Sama jestem ciekawa czy dam radę prowadzić bloga jak zacznie się rok akademicki
__________________
Mój Blog - http://deloean.blogspot.com/
Ćwiczę z E. Chodakowską+ skakanka
Delorean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:08   #1195
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że sporo osób wymięknie ze względu na brak czasu. W lipcu i sierpniu wysyp był spowodowany jego nadmiarem (w moim przypadku )
mam nadzieję, że mimo wszystko będziesz nadal blogować
ja w wakacje jakoś specjalnie wiecej czasu na pisanie nie miałam, jakoś sprawniej mi to szło w roku akademickim :P
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:24   #1196
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Delorean Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa czy dam radę prowadzić bloga jak zacznie się rok akademicki
Ja dopiero zaczynam ale też się tego boję.. Studia, praca, blogowanie.. Może być ciężko ale mam nadzieję, że podołam
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 20:10   #1197
whitedaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze blogi

Ja mam tak, że im mam więcej na głowie, tym jestem lepiej zorganizowana. Także myślę, że nie zaniedbam bloga
__________________
BLOG
zapraszam
"Młodość, to stan nieważkości, jedyny w całym życiu"
whitedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 20:18   #1198
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Nasze blogi

Kurczę, nie wiedziałam, że zatwierdzane komentarze komuś mogą być nie w smak. Zmienię to u siebie jutro. Poza tym zmieniłam tło na blogu z mniej oczobitnego, na taki jesienny... Podoba Wam się, czy nie bardzo pasuje? http://refleksjepewnejwiedzmy.blogspot.com/
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 20:21   #1199
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Dokonałam pewnego odkrycia... Wejdźcie na jakiegoś bloga i kliknijcie na jakiekolwiek zdjęcie w notce o.O
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 20:27   #1200
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dokonałam pewnego odkrycia... Wejdźcie na jakiegoś bloga i kliknijcie na jakiekolwiek zdjęcie w notce o.O
ja to odkrylam pare dni temu ... bardzooo bylam zdziwiona...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.