Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 08:26   #4411
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
To jest mój kolejny szampon który zakupię
Koniecznie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:49   #4412
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Amla z bringhaj(chyba dobrze napisałam)

To Ty go jeszcze nie kupiłaś?
Anula martwię się o Ciebie

Ale za to ze 20 razy juz go miałam w koszyku
Kupię, kupię, nie martw się


Teraz własnie mam gotowe zamówienie z naturalnego piękna - szampon les argiles z glinką zieloną i rhassoul ( ), ekstrakty płynne: malina, sliwka, gotu kola, mleczko pszczele. Brać????

A dzisiaj mam na paszczy krem anti-age absolute organic z bambusem, meow i lauress (bo mi sie próbka meow skończyła i musiałam dołożyc trochę próbki laressa) i na razie błyszczenie jest umiarkowane przypudrowałam czymś, ale nie pamiętam czym chyba perłowy z ryżowym wymieszany.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:16   #4413
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Jestem grartuluje Dziewczyny pięknych zakupów

Ankazar mnie po mydełku dudu osun tez wysypało i to ewidentnie po nim, bo odstawiłam 3 dni temu i nic nowego nie ma a nieprzyjaciół traktuje serum z mącznicy JMO i dosłaownie w oczach paskudy znikają

Magnesita widze ze kupiłas mydełka niech Ci dobrze służą

ozłocę Wizażanke która napisałam o olejku ze słodkich migdałów od kilku dniu uzywam jako dodatek do kremu do stóp i mam alabaster nie skóre na stopach na dłoniach również i wmasowuje w skórki wokół paznokci i jest miodzio, zrezygnowałam z zakupu kremu do sokórek od Burts.

co do szmatki kanebo to ta:
http://www.douglas.pl/douglas/produc...000031547.html

po kilku dniach uzywania pory są oczyszczone, uzywam wieczorem, jak o niej kiedyś czytałam to myślałam że to fanaberia co o niej piszą i tyle kasy za ściereczko-gąbke to ale cofam to co myślałam, szmatka jest rewelacyjna, nie uzywam peelingu - raz w tyg tylko maske z błotka syberyjskiego. naprawdę polecam

aaa i moze któras z Was chciała by odsypkę pudru Hasuka który Kotwilka rozbierała, niestety blinkuj mnie po nim szybko, potulnie wracam do sprawdzonego kanebo...

nie wiem czy wszystko juz napisałam, miałam tyle w głowie

Ankaza jak sie pojawi ten Twój szampon na shea daj prosze znać denkuje Yes i będe musiała coś kupić do towarzystwa organique

zdenkowałam sanoflore emulsje ide zamówić.

miłego dnia
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:38   #4414
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ale za to ze 20 razy juz go miałam w koszyku
Kupię, kupię, nie martw się


.....
No uff...bo już chciałam dać na mszy za Ciebie
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Jestem grartuluje Dziewczyny pięknych zakupów

Ankazar mnie po mydełku dudu osun tez wysypało i to ewidentnie po nim, bo odstawiłam 3 dni temu i nic nowego nie ma a nieprzyjaciół traktuje serum z mącznicy JMO i dosłaownie w oczach paskudy znikają

Ankaza jak sie pojawi ten Twój szampon na shea daj prosze znać denkuje Yes i będe musiała coś kupić do towarzystwa organique

zdenkowałam sanoflore emulsje ide zamówić.

miłego dnia
Czyli tylko Anule dudu oszczędziłoMnie wysypało po nim,ale też momentalnie syfy poznikały

Dam Ci znać dam,bo sama czekam i chcę od nich henne zamówić.No i parę mydełek od nich się do mnie uśmiecha
Chociaż Anula wczoraj coś napisała o mydelniczkach z lf-a potrzebuje nowej to może przy okazji tam mydła zamówie

Wiecie co?Moja córka pudernica właśnie przed chwilą skubnęła mi olejek stymulujący(nie schowałam po wczorajszym nacieraniu się)schowała się pod schody i całą głowę sobie nim nasmarowała
Niech chodzi sobie teraz aż do kąpieli z takimi strąkamiMoże jej coś podrośnie,żebym mogła w końcu jakiegoś kuca jej zrobić
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-11-09 o 09:39
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:42   #4415
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość



Teraz własnie mam gotowe zamówienie z naturalnego piękna - szampon les argiles z glinką zieloną i rhassoul ( ), ekstrakty płynne: malina, sliwka, gotu kola, mleczko pszczele. Brać????
Nie miałam żadnych z tych ekstraktów ale powiem tak- zadałam pytanie na temat dwóch kosmetyków w tym sklepie które chciałam zamówić i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi poczytałam na forum i dziewczyny były tego samego zdania że kontakt ze sklepem jest beznadziejny więc skoro nie raczyli mi odpowiedzieć to zamółiłam tylko to na czym mi zależało (mydełka). Skoro nie zależy im na sprzedaży to i ja się wysilać nie będę.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość



ozłocę Wizażanke która napisałam o olejku ze słodkich migdałów od kilku dniu uzywam jako dodatek do kremu do stóp i mam alabaster nie skóre na stopach na dłoniach również i wmasowuje w skórki wokół paznokci i jest miodzio, zrezygnowałam z zakupu kremu do sokórek od Burts.



aaa i moze któras z Was chciała by odsypkę pudru Hasuka który Kotwilka rozbierała, niestety blinkuj mnie po nim szybko, potulnie wracam do sprawdzonego kanebo...
Uuuuu nie miałam jeszcze oleju ze słodkich migdałów ale chyba muszę się w niego zaopatrzyć
Co znaczy "blinkuj" ??
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:11   #4416
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Uuuuu nie miałam jeszcze oleju ze słodkich migdałów ale chyba muszę się w niego zaopatrzyć
Co znaczy "blinkuj" ??
Chyba świeci się twarz po nim szybko
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:13   #4417
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No uff...bo już chciałam dać na mszy za Ciebie

Czyli tylko Anule dudu oszczędziłoMnie wysypało po nim,ale też momentalnie syfy poznikały

Dam Ci znać dam,bo sama czekam i chcę od nich henne zamówić.No i parę mydełek od nich się do mnie uśmiecha
Chociaż Anula wczoraj coś napisała o mydelniczkach z lf-a potrzebuje nowej to może przy okazji tam mydła zamówie

Wiecie co?Moja córka pudernica właśnie przed chwilą skubnęła mi olejek stymulujący(nie schowałam po wczorajszym nacieraniu się)schowała się pod schody i całą głowę sobie nim nasmarowała
Niech chodzi sobie teraz aż do kąpieli z takimi strąkamiMoże jej coś podrośnie,żebym mogła w końcu jakiegoś kuca jej zrobić
A to Mała podglądaczka napatrzyło sie dziecko to i trudno mu sie dziwić - Ty jej nie zaproponowałas to sie samam o siebie troszczy
Ale wiesz, że te mydelniczki na lf sa gliniane?
Tak sobie wykombinowałam, że szampon i olejek khadi amla kaze sobie kupić pod choinkę i tak nigdy nie wiem co bym chciała, to przynajmniej w jakiejs części będzie z głowy
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Nie miałam żadnych z tych ekstraktów ale powiem tak- zadałam pytanie na temat dwóch kosmetyków w tym sklepie które chciałam zamówić i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi poczytałam na forum i dziewczyny były tego samego zdania że kontakt ze sklepem jest beznadziejny więc skoro nie raczyli mi odpowiedzieć to zamółiłam tylko to na czym mi zależało (mydełka). Skoro nie zależy im na sprzedaży to i ja się wysilać nie będę.

Ja u nich swojego czasu dużo zamawiałami też rzadko odpowiadali ale jeśli chodzi o przesyłki i towar nigdy nie miałam zastrzeżeń. A poza tym chyba tylko u nich sa płynne ekstrakty - przynajmniej ja tylko tam znalazłam, sypkich ekstraktów nie lubię, te płynne wygodniejsze.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 11:23   #4418
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No uff...bo już chciałam dać na mszy za Ciebie
Popłakałam się ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ozłocę Wizażanke która napisałam o olejku ze słodkich migdałów od kilku dniu uzywam jako dodatek do kremu do stóp i mam alabaster nie skóre na stopach na dłoniach również i wmasowuje w skórki wokół paznokci i jest miodzio, zrezygnowałam z zakupu kremu do sokórek od Burts.
To w takim razie nie zastanawiam się tylko zamawiam olejek ze słodkich migdałów.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:26   #4419
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Właśnie zamówiłam brązer Hauschki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:32   #4420
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cześć Dziewczyny!
Z góry przepraszam, jeśli nie "wstrzelę" się w temat wątku i jeśli tak jest rzeczywiście, to proszę uprzejmie o wskazanie właściwego miejsca

Jako, iż moja cera nigdy nie wyglądała dobrze, zaczęłam czytać o kosmetykach naturalnych, o BU, o mazidłach... Widzę, że takie kosmetyki potrafią czynić cuda, zatem proszę o radę.


Mam cerę raczej mieszaną. Choć może i suchą. Nawet nie wiem, jaki mam typ cery
W strefie T dość mocno się świecę. Nienawidzę swojego nosa, ponieważ mam baaardzo rozszerzone pory, co wygląda po prostu brzydko. Te pory niestety są wiecznie zapchane.
Czarnych widocznych wągrów raczej nie mam. Z wypryskami raczej nie walczę, tydzień przed okresem parę rzeczy wyskakuje mi na czole, ale poza tym raczej tylko pojedyncze malutkie krostki. Nigdy ropne.
Na linii żuchwy i brodzie robią mi się też często takie podskórne grudki, które po wyduszeniu (wiem, wiem, łapy precz od twarzy! ) "wypuszczają" białą maź. Wiecie, o co chodzi
Niestety przy tłustym nosie łuszczy mi się jednocześnie skóra na nim. Poliki też mam dość suche. Mam 24 lata, zatem ze zmarszczkami nie muszę jeszcze walczyć. Jedyne, co straszy, to poprzeczne, bardzo widoczne jak na mój wiek, bruzdy na czole.

Czego używam: moim podstawowym problemem jest na pewno oczyszczanie. Do demakijażu oczu używam mleczka Nivea, następnie myję twarz (do tej pory najlepszy był ten żel). Niestety w trakcie mycia żelem okolic oczu okazuje się, że i tak kupa makijażu jeszcze na powiekach i rzęsach jest, więc ponownie płatek i mleczko. Pomijam fakt, iż po tylu naciąganiach skóry za 5 lat będę miała zmarszczki jak 50+
Żel niestety nie myje dokładnie, bo kiedy przejadę twarz tonikiem, to płatek jest brudny. Niestety nie używam toniku, bo do tej pory każdy mocno mnie ściągał. Nie mogę też do oczu stosować płynu micelarnego, bo w zewnętrznych kącikach oczu na drugi dzień robią mi się takie jakby strupki i kąciki mnie strasznie szczypią. Natomiast płyn micelarny na całą twarz odpada, bo wkurza mnie pozostawiona przez niego powłoka.
Po tym nakładam krem pod oczy (aktualnie Iwostin Oftalin - do tej pory tylko ten i krem z La Roche Posay nie powodował pieczenia i strupków w zewn. kącikach) i krem do twarzy: na noc Physiogel, na dzień Iwostin nawilżający. Te dwa kremy są duuużo lepsze od wszystkich drogeryjnych Nivea, L'oreal itp, ale i tak to chyba jeszcze nie "to".
I tyle z mojej "pielęgnacji". Na pewno problem jest w oczyszczaniu, zatem byłabym wdzięczna, gdybyście poleciły mi jakieś produkty, które solidne usuną makijaż i zanieczyszczenia.

Dużo czytałam o olejach oraz hydrolatach. Poza tym też interesują mnie kwasy - może jakiś nawilżający? Lekko p/zmarszczkowy?
Chciałabym zacząć od naturalnego oczyszczania i okresowej poprawie (maseczki, maści, kremy - 1-2 razy w tygodniu). Za kremy wezmę się za jakiś czas.


Z góry dziękuję za pomoc!




edit: Raz na tydzień/dwa robię peeling (po nim cera się trochę odświeża, ale za chwilę i tak wygląda na zmęczoną i szarą). Maseczek nie używam, bo po żadnej do tej pory nie widziałam różnicy. Jedyna, która naprawdę zadziałała, to nałożona przez kosmetyczkę maseczka z pyłu wulkanicznego. Niestety tubka kosztuje ponad 70zł i nie bardzo mnie na nią stać.
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:38   #4421
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam brązer Hauschki
To daj znać jak przyjdzie to pozawracam ci troszkę głowę
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 11:44   #4422
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
To daj znać jak przyjdzie to pozawracam ci troszkę głowę
Wiem,wiem.Pamiętam o Tobie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 12:30   #4423
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczynki,w Phenome -30% na serię dla skóry tłustej/trądzikowej - może ktoś coś chce???

Aaby chyba niezupełnie dobry wątek wybrałaś: tu mamy nasze zbiory kosmetyczne i plotkowanie o zakupach w zakresie kosmetyki naturalnej
Jeśli chodzi o ustawienie całościowej pielęgnacji to proponuję wątek "Ocena pielęgnacji początkujących... " też na biochemii. Ani Iwostin,ani Physiogel, ani LRP nie łapie się na kategorię kosmetyki naturalne
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 12:31   #4424
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anakazar - Ty dowcipnisiu na msze za mnie nie dawaj (ja nie wiem skąd Ci to do głowy wpadło ), bo nie będziesz miała czym zapłacić listonoszowi.... Póki co złożyłam zamówienie na naturalnym pięknie i biolanderze - uspokoiłam Cię?

aaby - jeśłi chcesz dokładnie i naturalnie oczyszczac twarz to wypróbuj glinki (zielona, żółta sa najsilniej oczyszczające). Ja do zmywania makijażu używam mydeł naturalnych (wiele firm sie u nas stałe w wątku przewija) a oczy traktuje płynem micelarnym. Skoro masz wrażliwe oczy to możesz wypróbowac mieszanke hydrolatu i oleju - dziewczyny podawały gdzieś proporcje (powstaje taki dwufazowy płyn do demakijażu). Oprócz oczyszczania i peelingu pomyśl tez o maseczkach nawilżających - też troche już o tym pisałyśmy, że cera przesuszona jest bardziej problemowa, wielu z nas dobre nawilżenie cery pomogło dużo lepiej niż jej zbytnie oczyszczanie. To tak w skrócie - szczegóły znajdziesz zagłębiając się w literaturę wątku.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 12:45   #4425
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Czyli tylko Anule dudu oszczędziłoMnie wysypało po nim,ale też momentalnie syfy poznikały

Dam Ci znać dam,bo sama czekam i chcę od nich henne zamówić.No i parę mydełek od nich się do mnie uśmiecha
Chociaż Anula wczoraj coś napisała o mydelniczkach z lf-a potrzebuje nowej to może przy okazji tam mydła zamówie

Wiecie co?Moja córka pudernica właśnie przed chwilą skubnęła mi olejek stymulujący(nie schowałam po wczorajszym nacieraniu się)schowała się pod schody i całą głowę sobie nim nasmarowała
Niech chodzi sobie teraz aż do kąpieli z takimi strąkamiMoże jej coś podrośnie,żebym mogła w końcu jakiegoś kuca jej zrobić
dziekuje

i dla Małej
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Uuuuu nie miałam jeszcze oleju ze słodkich migdałów ale chyba muszę się w niego zaopatrzyć
Co znaczy "blinkuj" ??
Mag zamawiałam w aptece doz
blinkuje miało być =świeci

[QUOTE=kakulinka;30409743
To w takim razie nie zastanawiam się tylko zamawiam olejek ze słodkich migdałów.[/QUOTE]



aaaa wiem zapomniałam zapytac jak potwierdzić zaproszenie do naszego klubu bo cos lewa jestem
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 12:52   #4426
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aaby chyba niezupełnie dobry wątek wybrałaś: tu mamy nasze zbiory kosmetyczne i plotkowanie o zakupach w zakresie kosmetyki naturalnej
Jeśli chodzi o ustawienie całościowej pielęgnacji to proponuję wątek "Ocena pielęgnacji początkujących... " też na biochemii. Ani Iwostin,ani Physiogel, ani LRP nie łapie się na kategorię kosmetyki naturalne
Wiem wiem, ja właśnie szukam pomocy w temacie kosmetyków naturalnych, a tylko wymieniłam, czego używam - nie do oceny, ale do przedstawienia, co jak na mnie działa i czego oczekuję.
Dziękuję, już się przeprowadziłam na "Ocena..."


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
aaby - jeśłi chcesz dokładnie i naturalnie oczyszczac twarz to wypróbuj glinki (zielona, żółta sa najsilniej oczyszczające). Ja do zmywania makijażu używam mydeł naturalnych (wiele firm sie u nas stałe w wątku przewija) a oczy traktuje płynem micelarnym. Skoro masz wrażliwe oczy to możesz wypróbowac mieszanke hydrolatu i oleju - dziewczyny podawały gdzieś proporcje (powstaje taki dwufazowy płyn do demakijażu). Oprócz oczyszczania i peelingu pomyśl tez o maseczkach nawilżających - też troche już o tym pisałyśmy, że cera przesuszona jest bardziej problemowa, wielu z nas dobre nawilżenie cery pomogło dużo lepiej niż jej zbytnie oczyszczanie. To tak w skrócie - szczegóły znajdziesz zagłębiając się w literaturę wątku.
Baaardzo dziękuję za cenne wskazówki
I oczywiście powoli nadrabiam wątek - choć pędzicie
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 12:53   #4427
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A ja nie dostałam zaproszenia do klubu
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:00   #4428
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[QUOTE=aaby;30411323]Wiem wiem, ja właśnie szukam pomocy w temacie kosmetyków naturalnych, a tylko wymieniłam, czego używam - nie do oceny, ale do przedstawienia, co jak na mnie działa i czego oczekuję.
Dziękuję, już się przeprowadziłam na "Ocena..."
[/QUOTE]
To ja jeszcze tylko powiem w kwestii zmywania makijażu micelem (jest spory wybór naturalnych miceli na rynku - ja zawsze potem myję jeszcze twarz mydłem/żelem/glinką więc nie ma problemu z lepiącą warstewką.


Dziewczyny!!! Potrzebuję prasowanego pudru dotorebkowego Żeby nie miał za dużo chemii w sobie i najlepiej,żeby nie destabilizował filtra.... znacie coś???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:29   #4429
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja polecam Sephorę, ale po raz, ona naturalna nie jest (za to skład dość prosty i ma lusterko ), a po dwa, niestety nie wiem jak się z filtrem będzie zachowywała ...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 14:32   #4430
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tak podają,ale w realu i tak wychodzi zawsze dłużej
a ja właśnie czekałam dużo krócej!

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam szamponu Khadi, ale jakoś nie ma szału. Jeszcze bardziej mi się elektryzują włosy
a którego khadi?

użyłam tych orzechów od ciebie i ciężko powiedzieć czy działają czy nie bo użyłam do kolorów i nie miały żadnych plam. ale pranie świeże
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:35   #4431
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Dziewczyny!!! Potrzebuję prasowanego pudru dotorebkowego Żeby nie miał za dużo chemii w sobie i najlepiej,żeby nie destabilizował filtra.... znacie coś???
To jak juz znajdziesz to daj znać
ja niestety na razie uzywam benefita get even (cudnyjest!! i jaki naturalny ).
Kotwilka ostatnio chwaliła podkład mineralny sephory - w kompakcie jest, delikatnie używany może za puder torebkowy robic ja tez go miałam ze 2 lata temu i miło wspominam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:37   #4432
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Koniecznie
i ja też
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:37   #4433
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ja polecam Sephorę, ale po raz, ona naturalna nie jest (za to skład dość prosty i ma lusterko ), a po dwa, niestety nie wiem jak się z filtrem będzie zachowywała ...
Vea, a z lusterkiem to właśnie nie są podkłady mineralne? Bo ja mam puder sephory i on nie ma lusterka. A ten mineralny miał
Zreszta może masz jakis inny puder niż ja...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:38   #4434
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ozłocę Wizażanke która napisałam o olejku ze słodkich migdałów od kilku dniu uzywam jako dodatek do kremu do stóp i mam alabaster nie skóre na stopach na dłoniach również i wmasowuje w skórki wokół paznokci i jest miodzio, zrezygnowałam z zakupu kremu do sokórek od Burts.
to ja to ja też kocham ten olejek
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:44   #4435
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a którego khadi?

użyłam tych orzechów od ciebie i ciężko powiedzieć czy działają czy nie bo użyłam do kolorów i nie miały żadnych plam. ale pranie świeże
Dostałam od anuli próbkę khadi tego z tulsi + coś tam. Dzisiaj również nim myłam i odczucia takie same...

O, fajnie, że Ci pasują orzechy. Ciekawe jak się spiszą z białym praniem
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:58   #4436
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dostałam od anuli próbkę khadi tego z tulsi + coś tam. Dzisiaj również nim myłam i odczucia takie same...

O, fajnie, że Ci pasują orzechy. Ciekawe jak się spiszą z białym praniem
oj białego to bym sie bała wyprać w orzechach. mam specjalny niemiecki proszek do białych rzeczy i od dawna tylko jemu ufam
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:07   #4437
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar - Ty dowcipnisiu na msze za mnie nie dawaj (ja nie wiem skąd Ci to do głowy wpadło ), bo nie będziesz miała czym zapłacić listonoszowi.... Póki co złożyłam zamówienie na naturalnym pięknie i biolanderze - uspokoiłam Cię?

.
Trochę,ale mam Cię na oku
[QUOTE=mhm0808;30412619

Dziewczyny!!! Potrzebuję prasowanego pudru dotorebkowego Żeby nie miał za dużo chemii w sobie i najlepiej,żeby nie destabilizował filtra.... znacie coś???[/QUOTE]
Może Hauschka tonująca w kompakcie?sama mam ochotę na niego i pewnie kupię,ale najpierw brązer muszę wypróbować.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To jak juz znajdziesz to daj znać
ja niestety na razie uzywam benefita get even (cudnyjest!! i jaki naturalny ).
Kotwilka ostatnio chwaliła podkład mineralny sephory - w kompakcie jest, delikatnie używany może za puder torebkowy robic ja tez go miałam ze 2 lata temu i miło wspominam.
Czy ja mogę prosić o linki do nich
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
i ja też
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 17:32   #4438
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Trochę,ale mam Cię na oku

Może Hauschka tonująca w kompakcie?sama mam ochotę na niego i pewnie kupię,ale najpierw brązer muszę wypróbować.

Czy ja mogę prosić o linki do nich

No tak własnie od jakiegos czasu mam wrażenie, że ktos mnie obserwuje..... Już myślałam, że mi zmysły płataja figla a to Ty
podkład mineralny i puder matujący sephory.


Gayenka puder i caaałaaa reeesztaaa dotarły.
Szalona Kobieto strasznie Ci dziękuję , nie wiem jak Ci sie odwdzięczę.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-09 o 17:48
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 17:51   #4439
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No tak własnie od jakiegos czasu mam wrażenie, że ktos mnie obserwuje..... Już myślałam, że mi zmysły płataja figla a to Ty
podkład mineralny i puder matujący sephory.


.


---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Te podkłady mineralne z seph są serio,serio mineralne?
Czy mineralne tylko z nazwy?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 17:57   #4440
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dziewczyny tak czasem coś wspominacie o stronce shea.pl
ale tam nie wszystko jest naturalne co?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.