Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 22:24   #451
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Za niedługo będę sobie zamawiać zapas BB, może jakieś próbki nowych, rodzina też się dołącza do wariactwa, więc paczka może być niemała, ale co z tego, w kupie raźniej (rzekła mucha), zastanawiam się nad masko-peelingiem do stóp. Z Tonymoly to chyba jest? Skarpetki takie, wlewa się tam płyn, czekaczekaczeka, spłukuje, a potem złazi paskudna skóra i zostaje gładka - TM czy inne coś?
Znajdę w sumie sama.
Ale bardziej mnie ciekawi czyjaś opinia po zastosowaniu. Pamiętam, że ktoś tu się deklarował o zakupie, a potem miał dać relację na blogu... nie pomnę kto, kilka m-cy temu to było, ale pamiętam, że śledziłam tego bloga i doczekałam się w sumie relacji, że "peeling ok".

A może coś więcej na ten temat?

Ja nie lubię stóp, zwłaszcza swoich i chętnie bym im zaserwowała taki rarytas zdalnie, znaczy z jak najmniejszym udziałem własnym. To cudko koreańskie by pasowało, ale - no właśnie - czy to faktycznie działa i jak?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 23:40   #452
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

O rany, co w tych kremach tak wyzera sloiki? Arbutyna? Strach sie bac Ale nigdzie nie jest powiedziane, ze co naturalne, to lepsze.
sonea8, ja sie boje stop. Jak mam swoje peelingowac, jestem chora. Naprawde musze ze soba walczyc. Jestem dokladna odwrotnoscia fetyszystow od stop.

Mam dzisiaj na sobie Holike Petit Moisture i zaskoczona jestem kryciem - jak na nawilzajacy krem BB, jest dosc ciezka. Ale podoba mi sie.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 09:23   #453
Madzia_Mała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
GG do Madzia_Mała Send a message via Skype™ to Madzia_Mała
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za tą stronkę Mam jeszcze dwa pytania. Czy te kremy BB pod koniec dnia zachowują się tak jak podkłady, stają się widoczne, tak jakby oddzielały się od twarzy? Mój podkład pod koniec dnia można zetrzeć palcem... No i czy do zmywania kremu BB potrzebne są jakieś specjalne kosmetyki, czy zwykły płyn micelarny wystarczy? Bo na Allegro widziałam specjalną piankę do mycia twarzy, gdzieś również przeczytałam, że ten krem mocno wchodzi w skórę i po jakimś czasie staje się ona szara...
Madzia_Mała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:36   #454
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Madzia_Mała Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za tą stronkę Mam jeszcze dwa pytania. Czy te kremy BB pod koniec dnia zachowują się tak jak podkłady, stają się widoczne, tak jakby oddzielały się od twarzy? Mój podkład pod koniec dnia można zetrzeć palcem... No i czy do zmywania kremu BB potrzebne są jakieś specjalne kosmetyki, czy zwykły płyn micelarny wystarczy? Bo na Allegro widziałam specjalną piankę do mycia twarzy, gdzieś również przeczytałam, że ten krem mocno wchodzi w skórę i po jakimś czasie staje się ona szara...
U mnie pod koniec dnia w ogóle nie widać żeby miało się krem BB na twarzy. Łącznie z kryciem, które i tak z rana jest lekkie Acz dokładny demakijaż jest ważny, bo wieczorem zawsze widać na waciku pozostałości. I nie wiem czy każdy micel usunie dobrze krem z twarzy.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:32   #455
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja zmywam olejkiem do mycia twarzy (nie OCM, kupionym olejkiem Lumene) i zlazi wszystko pieknie. Miceli nigdy nie uzywalam, wiec nie wiem, ale zmyc trzeba dokladnie

Potrzymalam wczoraj Holike Petit Moisture na twarzy i koniec koncow mam wrazenie, ze...malo nawilza?
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:51   #456
Madzia_Mała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
GG do Madzia_Mała Send a message via Skype™ to Madzia_Mała
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Ja zmywam olejkiem do mycia twarzy (nie OCM, kupionym olejkiem Lumene) i zlazi wszystko pieknie. Miceli nigdy nie uzywalam, wiec nie wiem, ale zmyc trzeba dokladnie

Potrzymalam wczoraj Holike Petit Moisture na twarzy i koniec koncow mam wrazenie, ze...malo nawilza?
Chyba sama nazwa wskazuje, petit moisture czyli lekkie nawilżenie

Ja zamówiłam na allegro na razie dwie próbki Skin79 HOT PINK, ale boję się, że nie trafię w kolor, nie wiem, czy są różne wersje kolorystyczne tego kremu czy tylko jedna... Zobaczymy
Madzia_Mała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 18:49   #457
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
cześć pomożecie mii?

Używam intense balm bb cream KLIK i go szczerze uwielbiam. Właśnie mi się kończy i zamówiłam nowy ale przez 5 tyg nie doszedł, nie mam obecnie kasy wiec muszę zamówić coś"tymczasowego" i taniego. Używałam też próbkę różowego skin79 kliki był ok, słabiej krył ale kolor ładny. Szukam coś ze średnim kryciem, raczej jasny, do cery mieszanej w kierunku suchej lubię glow ale lekki mat też mi nie przeszkadza. Dobrze żeby nawilżała le to już nie koniecznie. Filtr miło widziany i tak do 30 zł max żeby mnie to wyniosło.
z tanich, całkiem fajnych i naprawdę nieźle kryjących polecam Holikę essential. Kolor jasny beżowy, kryje według mnie nieco lepiej od Hot Pink i nie jest wcale szara jest kremowa, matu nie daje raczej glow
http://www.ebay.pl/itm/Holika-Holika...item1c2931e688
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 19:06   #458
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Madzia_Mała Pokaż wiadomość
Chyba sama nazwa wskazuje, petit moisture czyli lekkie nawilżenie
Myslisz, ze o to w calej serii chodzi? Lekko nawilza, lekko oczyszcza i lekko odzywia?
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 19:57   #459
Madzia_Mała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
GG do Madzia_Mała Send a message via Skype™ to Madzia_Mała
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Myslisz, ze o to w calej serii chodzi? Lekko nawilza, lekko oczyszcza i lekko odzywia?
Nie wiem, nie wiem, sorki ja się nie znam i nie powinnam się wypowiadać, po prostu tak mi się od razu skojarzyło
Madzia_Mała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 20:05   #460
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziękuję dziewczyny zamówiłam holike
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 22:36   #461
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Madzia_Mała Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie wiem, sorki ja się nie znam i nie powinnam się wypowiadać, po prostu tak mi się od razu skojarzyło
Hehe Ja o tym nie pomyslalam
Dzisiaj nakladalam Holike palcami i jest troche lepiej, ale mozna z nia przesadzic. Caly czas ciekawi mnie wersja Essential.

Mam jeszcze pytanie - czy ktoras z Was zetknela sie z nieprzyzwoicie drogim kremem Omorovicza? Ciekawi mnie skad ta cena
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 12:40   #462
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dzisiaj testuję Lioele Dollish purpurowy, dostałam po prostu próbkę bo sama się nim nie interesowałam i muszę przyznać że jest- bynajmniej na mojej buzi bardzo jaśniutki także dla bladziochów bardzo ok ale jest dosyć a nawet mocno chłodny w kolorze
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 21:05   #463
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dajecie czadu ostatnimi czasy Ja jestem właśnie po zakupie nowych cudeniek, ale nic nie będę mówić, bo jak nie dojdą...
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 18:09   #464
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad masko-peelingiem do stóp. Z Tonymoly to chyba jest? Skarpetki takie, wlewa się tam płyn, czekaczekaczeka, spłukuje, a potem złazi paskudna skóra i zostaje gładka - TM czy inne coś?
Znajdę w sumie sama.
Ale bardziej mnie ciekawi czyjaś opinia po zastosowaniu. Pamiętam, że ktoś tu się deklarował o zakupie, a potem miał dać relację na blogu... nie pomnę kto, kilka m-cy temu to było, ale pamiętam, że śledziłam tego bloga i doczekałam się w sumie relacji, że "peeling ok".

A może coś więcej na ten temat?
Ja uzywalam 2 tygodnie temu, wlasnie moje stopy sa w koncu zluszczania. Ten peeling zawiera 3 rozne kwasy i ekstrakty roslinne. Zamowilam z iamlove shop i dostalam w opakowaniu angielskim. Dobrze zluszczyl mi skore, pare grubych warstw odpadlo ale jeszcze raz by mi sie przydalo uzyc. Mam o wiele bardziej miekkie stopy ale dalej sa zolte plamy. Teraz zaczelam codziennie nawilzac zeby utrzymac efekt. Producent sugeruje stosowac ta maseczke raz na 2 miesiace bo zrogowacenie odrasta. Wedlug mnie dobra sprawa jesli chcesz zaczac regularna pielegnacje stop, ale nie jest to quick fix.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Myslisz, ze o to w calej serii chodzi? Lekko nawilza, lekko oczyszcza i lekko odzywia?
Petit odnosi sie do malego rozmiaru.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 21:24   #465
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Wczoraj siedziałam ze stopami w tych skarpetach Tony Moly ciekawe jak mnie złuszczy
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 21:58   #466
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Alioth
Petit odnosi sie do malego rozmiaru.
Wiem
Po prostu podobala mi sie interpretacja

Ida do mnie probki Lioele TTS. Zobaczymy, chociaz nie wiem, jak moja sucha skora sobie poradzi.
W ogole musze przyhamowac w swoich poszukiwaniach i wykonczyc, co mam. A potem zaczac kupowac probki

Znowu mam na twarzy Holike i...jest ok, ale nie jestem zakochana.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 22:17   #467
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ok, z tego, co widzę, skarpetki są git i zamówię je na pewno... w porównaniu z innymi kosmetykami, to są żadne pieniądze, a jeśli mogę sobie oszczędzić trudu z tarką itp, chociaż trochę, to trzeba brać. Zresztą wychodzi, że to będzie całkiem spora oszczędność, mimo wszystko. No i jasne, quick fix to nie będzie... ale czy tarka nim jest? ;P

Btw. dziś mnie malowali w Douglasie w ramach bonusu i wszystko fajnie, tylko... mam przesuszoną skórę, i to mocno. Nawet na powiekach! Muszę zacząć coś z tym robić ;/ Mam nadzieję, że rozbierane toniki-nawilżacze szybko dotrą, a póki co ratuję się emulsją z TM, która, jak widać, chyba jednak nie do końca daje radę
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:34   #468
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Za niedługo będę sobie zamawiać zapas BB, może jakieś próbki nowych, rodzina też się dołącza do wariactwa, więc paczka może być niemała, ale co z tego, w kupie raźniej (rzekła mucha), zastanawiam się nad masko-peelingiem do stóp. Z Tonymoly to chyba jest? Skarpetki takie, wlewa się tam płyn, czekaczekaczeka, spłukuje, a potem złazi paskudna skóra i zostaje gładka - TM czy inne coś?
Znajdę w sumie sama.
Ale bardziej mnie ciekawi czyjaś opinia po zastosowaniu. Pamiętam, że ktoś tu się deklarował o zakupie, a potem miał dać relację na blogu... nie pomnę kto, kilka m-cy temu to było, ale pamiętam, że śledziłam tego bloga i doczekałam się w sumie relacji, że "peeling ok".

A może coś więcej na ten temat?

Ja nie lubię stóp, zwłaszcza swoich i chętnie bym im zaserwowała taki rarytas zdalnie, znaczy z jak najmniejszym udziałem własnym. To cudko koreańskie by pasowało, ale - no właśnie - czy to faktycznie działa i jak?
Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Ja uzywalam 2 tygodnie temu, wlasnie moje stopy sa w koncu zluszczania. Ten peeling zawiera 3 rozne kwasy i ekstrakty roslinne. Zamowilam z iamlove shop i dostalam w opakowaniu angielskim. Dobrze zluszczyl mi skore, pare grubych warstw odpadlo ale jeszcze raz by mi sie przydalo uzyc. Mam o wiele bardziej miekkie stopy ale dalej sa zolte plamy. Teraz zaczelam codziennie nawilzac zeby utrzymac efekt. Producent sugeruje stosowac ta maseczke raz na 2 miesiace bo zrogowacenie odrasta. Wedlug mnie dobra sprawa jesli chcesz zaczac regularna pielegnacje stop, ale nie jest to quick fix.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------


ja używałam w niedziele - ale nie z TM tylko jakiś inny "no name" chiński. Stwierdziłam ze 30zł na TM to za dużo a "no name" z przesyłką kosztował 12zł generlanie wybrałam najtańszy z możliwych - teraz czekam na efekty.
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:10   #469
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dzisiaj testuję Lioele Dollish purpurowy, dostałam po prostu próbkę bo sama się nim nie interesowałam i muszę przyznać że jest- bynajmniej na mojej buzi bardzo jaśniutki także dla bladziochów bardzo ok ale jest dosyć a nawet mocno chłodny w kolorze
Na mnie wypada za ciemny i za szary
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 20:39   #470
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny czy BB cream Missha M PC jest podrabiany? Bo sobie na szybko kliknęłam na ebayu a teraz gdzieś sie naczytałam, że niektóre BB to podróby Moj sprzedawca był z Korei i miał w porządku opinie..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:46   #471
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Na mnie wypada za ciemny i za szary

jest szary i do tego liliowy u mnie czy to wmasowany czy wklepany za chiny nie chciał się wtopić/utlenić, był cały czas lekko liliowy wyglądałam trupio- nawet nie w sensie bladości ale twarz była sina jak odmrożona nie wiem komu może pasować tak nieludzki siny odcień także zachwytów nad nim nie podzielam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 23:21   #472
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja wciąż szukam idealnego dla siebie kremu BB, tyle że nie widzi mi się kupowanie miliona próbek, bo widzę jużpo paru, że wiele kolorów jest kompletnie nie dla mnie.

Mam tłustawą, trądzikową cerę, kolor jasny, lekko oliwkowy (żółtawy ale neutralny). Potrzebuję jasnego, lekko żółtawego kremu, który nie jest za ciężki do cery z problemami. Może być "dewy". Jeśli chodzi o właściwości to pasował mi baviphat magic girls do cery tłustej, ale odcień nie ten.

Zastanawiam się teraz nad skin79 pomarańczowym, bo podobno jest jasny, żółtawy i nadaje się do tłustej cery. Próbował ktoś?

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jest szary i do tego liliowy u mnie czy to wmasowany czy wklepany za chiny nie chciał się wtopić/utlenić, był cały czas lekko liliowy wyglądałam trupio- nawet nie w sensie bladości ale twarz była sina jak odmrożona nie wiem komu może pasować tak nieludzki siny odcień także zachwytów nad nim nie podzielam
Podejrzewam, że lepiej wyglądąłby na mnie, gdyby nie zmieniał koloru. (Uzywam np. fiołkowego pudru i wyglada spoko chociaż nie na całą twarz.)Ta baza zamiast cielista robi się ciemno-sina właśnie, nawet pod podkładem się przebija i nadaje twarzy upiorny wygląd.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 23:59   #473
shelilah
Raczkowanie
 
Avatar shelilah
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do shelilah Send a message via Skype™ to shelilah
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Za niedługo będę sobie zamawiać zapas BB, może jakieś próbki nowych, rodzina też się dołącza do wariactwa, więc paczka może być niemała, ale co z tego, w kupie raźniej (rzekła mucha), zastanawiam się nad masko-peelingiem do stóp. Z Tonymoly to chyba jest? Skarpetki takie, wlewa się tam płyn, czekaczekaczeka, spłukuje, a potem złazi paskudna skóra i zostaje gładka - TM czy inne coś?
Znajdę w sumie sama.
Ale bardziej mnie ciekawi czyjaś opinia po zastosowaniu. Pamiętam, że ktoś tu się deklarował o zakupie, a potem miał dać relację na blogu... nie pomnę kto, kilka m-cy temu to było, ale pamiętam, że śledziłam tego bloga i doczekałam się w sumie relacji, że "peeling ok".

A może coś więcej na ten temat?

Ja nie lubię stóp, zwłaszcza swoich i chętnie bym im zaserwowała taki rarytas zdalnie, znaczy z jak najmniejszym udziałem własnym. To cudko koreańskie by pasowało, ale - no właśnie - czy to faktycznie działa i jak?

JA zamówiłąm sobie z It's Skin. Szczerze mowiuac dostalam juz ponad miesiac temu, ale dopiero 3 dni temu uzylam. Jak na razie efektu nie widac i czekam, ale o tym produkcie slyszalam dobre opinie. TonyMoly nie wiem jak sie sprawdza. A co do It's Skina to wypowiem sie jak sie juz zluszcze, na co cierpliwie czekam ;P
__________________
“Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.” Don McCullin
shelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 09:18   #474
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zastanawiam się teraz nad skin79 pomarańczowym, bo podobno jest jasny, żółtawy i nadaje się do tłustej cery. Próbował ktoś?

Pomarańczowy skin79 to mój ideał rzeczywiście, jest bardzo jasny ale nie aż tak żółty, chociaż w porównaniu do jego pomarańczowego brata może się taki wydawać. Lekko matuje, ale moja cera jest ekstremalnie tłusta i po 5h z pudrem już zaczyna się świecić, ale to i tak najlepszy wynik z wszystkich kremów, które używałam. Czy jest lekki..? Na twarzy go nie czuć, ale ma niesamowite krycie, że czasem używam go punktowo, jako korektora
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 11:31   #475
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Może być gęsty. Ten baviphat, który miałam był właśnie gęsty i bardzo dobrze, bo krył i dobrze się trzymał, nie lubię takich preparatów, które się ześlizgują z twarzy.

A jaki jest ten odcień w końcu? Chłodny?
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 11:47   #476
amylaza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Witajcie mam pytanie zamierzam zamówić sana pore putty ale że na temat bb creamów mam zerowe pojęcie wiec chciałabym się poradzić czy ten bb cream można stosować jako baze pod podklad czy on sam w sobie jest już podkladem? i czy najdaje sie dla cery mieszanej.Będę bardzo wdzieczna za wskazówki
amylaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:43   #477
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Może być gęsty. Ten baviphat, który miałam był właśnie gęsty i bardzo dobrze, bo krył i dobrze się trzymał, nie lubię takich preparatów, które się ześlizgują z twarzy.

A jaki jest ten odcień w końcu? Chłodny?

No własnie, jest dosyć gęsty ale ja sobie jeszcze nim maski nie zrobiłam, bo kolor jest ekstra. Nigdy nie umiałam określić czy jest chłodny, czy ciepły Jest b. jasny, idący w beż i żółć, pod żadnym pozorem nie w róż. I tak radziłabym na początku kupić jego próbki, na ebayu widziałam sety po 3 w śmiesznej cenie
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 19:47   #478
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
Pomarańczowy skin79 to mój ideał rzeczywiście, jest bardzo jasny ale nie aż tak żółty, chociaż w porównaniu do jego pomarańczowego brata może się taki wydawać. Lekko matuje, ale moja cera jest ekstremalnie tłusta i po 5h z pudrem już zaczyna się świecić, ale to i tak najlepszy wynik z wszystkich kremów, które używałam. Czy jest lekki..? Na twarzy go nie czuć, ale ma niesamowite krycie, że czasem używam go punktowo, jako korektora
Uuu to ja go chyba sobie kliknę Aktualnie maziam się Mizonem Hannavi... ale to jeszcze nie mój nr 1 Ehh tak płaczę za moim SF Gingko Zostały wspomnienia
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:39   #479
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
Uuu to ja go chyba sobie kliknę Aktualnie maziam się Mizonem Hannavi... ale to jeszcze nie mój nr 1 Ehh tak płaczę za moim SF Gingko Zostały wspomnienia
Też go bardzo lubiłam. Ale na jego miejsce powstała seria Herbaciana, lovciam :P
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 01:33   #480
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Też go bardzo lubiłam. Ale na jego miejsce powstała seria Herbaciana, lovciam :P
A tak, tak... pamiętam, że lovciasz Ten, czarna herbatka z miodem si? Hmmm a może też się skuszę(miałam to już zrobić wcześniej ale padło na Mizona) i wrócę do SF... Za dużo ostatnio siedzę na tym ebayu
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.